نظافت و پذیرایی

باکیفیت ترین شرکت نظافتی در تهران را کجا بیابیم؟

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

داشتن یک محیط زیبا و تمیز نیاز ضروری همه ی ما آدمهاست . از طرفی دغدغه ها و مشکلات زندگی امروز فرصت چندانی را برای نظافت منزل به ما نمی دهد . بنابراین اگر بتوانیم باکیفیت ترین شرکت نظافتی نزدیک محل سکونت خود را پیدا کنیم ، تا حد زیادی از نگرانی هایمان کم می شود. اما واقعا باکیفیت ترین شرکت نظافتی در تهران را کجا و چطور می توان یافت ؟

شرکت نظافتی که هم نزدیکمان باشد تا هر موقع نیاز به نظافتچی خانم و آقا داشتیم در لحظه برایمان اعزام کند و هم اینکه مطمئن باشیم که نیروهای اعزام شده مطمئن ، حرفه ای و کارآزموده هستند ؟

برای یافتن پاسخ این سوالات و یافتن باکیفیت ترین شرکت نظافتی در تهران تا انتها با ما همراه باشید .

مطالبی که در این مقاله مورد بررسی قرار خواهند گرفت در زیر بیان شده است :

 1. چطور مطمئن شویم که برای نظافت منزل خود به خدمات شرکت نطافتی نیاز داریم؟
 2. استفاده از خدمات شرکت های نظافتی چه مزایایی برایمان ایجاد می کند ؟
 3. باکیفیت ترین شرکت نظافتی در تهران را از چه راههایی می توان شناسایی کرد؟
 4. چطور می توان در سامانه هوم سرویز درخواست نظافت ثبت کرد؟

در رابطه با نحوه ی انتخاب بهترین شرکت نظافتی در تهران و همین طور اعزام نظافتچی خانم و نظافتچی آقا حقایقی وجود دارد که شاید بنا بر تجربیاتی که تاکنون داشته اید یا نقل قولهایی که از اطرافیان خود شنیده اید به بعضی از آنها دست یافته باشید، این تجربیات ممکن است شیرین و بیادماندنی بوده باشند یا بواسطه ی نتیجه ی مخربی که برای شما به ارمغان آورده باشند هیچ گاه از ذهنتان پاک نشده باشند ، در هر صورت پیشنهاد می کنیم حتما مواردی که مربوط به انتخاب باکیفیت ترین شرکت نظافتی در تهران و بهترین نظافتچی می باشد را بخوانید و رعایت کنید تا همیشه نتیجه مطلوب برایتان حاصل گردد.

 

شرکت خدماتی در تهران

چطور مطمئن شویم که برای نظافت منزل خود به خدمات شرکت نظافتی نیاز داریم ؟

 1. قبل از هر چیز ،  قسمتهایی از منزل که نیاز به نظافت دارند را مشخص کنید.تصمیم بگیرید که چه قسمتهایی از خانه را می خواهید تمیز کنید، مثلا تمیز کردن دیوار و پنجره ها در نظافت منزل جزء کارهای سنگین هستند که همه ی نیروهای نظافتی نمی توانند به خوبی انجام دهند یا مثلا وقتی که تصمیم دارید مبلمان ، کمد یا وسایل سنگین منزل را جابه جا کنید حتما از نظافتچی آقا با قدرت بدنی بالا استفاده کنید.هنگامی هم که نیاز به یک فرد باسلیقه دارید که بیاید و قفسه کمدها و کابینتها را مرتب و تمیز کند حتما از نظافتچی خانم جوان استفاده کنید.
 2. تصمیم دارید به صورت روتین و دوره ای از شرکت نظافتی در تهران نیرو بگیرید یا نه فقط به دلیل جابه جایی و اسباب کشی به خانه جدید نیاز به نیروی کمکی دارید ؟ اگر تصمیم دارید به صورت مرتب از خدمات شرکت نظافتی استفاده کنید سعی کنید حتما در دوره زمانی مشخص درخواست نظافتچی دهید، داشتن یک برنامه منظم و از پیش مشخص شده باعث می شود که خانه شما همیشه تمیز بماند از طرفی از نظر هزینه هم برای شما بسیار مقرون به صرفه تر خواهد بود .
  زیرا دقیقا در زمانهایی که خانه کثیف شده و نیاز به نظافت دارد نیروی نظافتچی اعزام می گردد. همچنین اگر مهمانی دوستانه ای دارید که دوره ای و مرتب انجام می شود می توانید زمان نظافت منزل خود را بر اساس تاریخ دورهمی ها یا قرار ملاقات های خود تنظیم کنید ، تا دیگر نگران تمیز کردن خانه برای این مناسبتها نباشید . از طرفی از این مناسبت تا مناسبت بعدی هم خانه شما کاملا تمیز باقی می ماند.
 3. از دوستان و آشنایان در رابطه با تجربیاتی که از سرویس نظافت منزل و شرکت نظافتی در تهران دارند ، بپرسید. امروزه اغلب افراد برای نظافت منزل خود از نیروی نظافتچی استفاده می کنند . بنابراین تجربه و خاطرات خوب و بد زیادی در رابطه با این موضوع دارند که پرسیدن آنها در رابطه با نحوه ی برخورد با نظافتچی و شرکت نظافتی در تهران بسیار به شما کمک می کند.اگر از اطرافیان نتوانستید شخص مناسبی را پیدا کنید پس به اینترنت مراجعه کنید . در رابطه با خدمات شرکتهای نظافتی سرچ کنید و حتما کامنت ها و نظرات مشتریان را در مورد شرکت نظافتی بخوانید. هر کدام از کامنت ها بیانگر تجربه فرد در رابطه با آن شرکت نظافتی و خدمات ارائه شده توسط آن شرکت می باشد پس می تواند راهنمای خوبی برای پیدا کردن شرکت نظافتی درتهران موردنظر شما باشد.
 4. بررسی کنید که هزینه نظافت منزل چگونه محاسبه می شود؟ برخی از شرکتهای خدماتی نظافتی ، قیمتهای ثابتی برای خدمات نظافت منزل دارند و به صورت ساعتی سرویس نظافت منزل را محاسبه می کنند .معمولا خدمات نظافت منزل از پایه ۴ ساعت با قیمت بین ۴۵ تا ۵۰ هزار تومان شروع شده و بعد از آن با قیمت ساعتی ۱۰ هزار تومان افزایش می یابد.اما بعضی از شرکتهای خدماتی نظافتی هستند که برای هر کار نظافت ، قیمت جداگانه ای دارند مثلا اگر شما نظافت دیوار و شیشه داشته باشید یک قیمت به شما اعلام میکنند ، وقتی جابه جایی وسایل داشته باشید هم قیمت جداگانه ای دارند .معمولا وقتی شرکت نظافتی در تهران به این صورت قیمت سرویس نظافت منزل را محاسبه می کند ، برای مشتری دغدغه های زیادی را ایجاد میکند و مشتری دائم در استرس است که اگر این کار اضافه شود قیمت نظافت منزل او چقدر تغییر می کند؟ تجربه نشان داده است شرکت خدماتی نظافتی که به صورت مبلغ ثابت ، هزینه نظافت منزل را محاسبه می کند عملکرد بهتر و منطقی تری روش را دنبال می کند.

ویدئوی زیر شما را با ترفندها و نکات جالب خانه داری آشنا میکند ، حتما مشاهده کنید

 استفاده از خدمات شرکت نظافتی چه مزایایی برایمان ایجاد میکند ؟

تمیزکردن خانه زمان زیادی نیاز دارد ، علاوه بر زمان ، انرژی و حوصله ی زیادی هم می طلبد . خیلی از مواقع پیش می آید که با اینکه زمان و انرژی زیادی برای نظافت منزل خود صرف می کنیم اما باز خانه به دلمان نمی چسبد!! یک بخشی از این نارضایتی برمی گردد به این موضوع که شاید مواد شوینده مناسب برای نظافت قسمتهای مختلف را نمی شناسید ؟ در حال حاضر طیف وسیعی از مواد شوینده در بازار وجود دارند که در صورت آگاهی از روش استفاده از آنها با صرف کمترین وقت و انرژی می توانید به نتیجه مطلوب دست پیدا کنید. دلیل بعدی می تواند این باشد که نیروی نطافتچی به دلیل سابقه ی کار طولانی میداند که نظافت منزل را از کجا باید شروع کند و به ترتیب چه قسمتهایی را تمیز کند ، این مهارت و تسلط در کنار آشنایی به طرز استفاده ازمواد شوینده ی مناسب ، باعث می شود که کار نظافت منزل به سرعت پیش برود و در نهایت ما را به نتیجه ی دلخواهمان برساند.

چهار مزیت اصلی که شما را به  استفاده از خدمات شرکت نظافتی ترغیب می کند :

 1. بدون صرف وقت و انرژی خانه شما به یک خانه رویایی و تمیز تبدیل می شود.هیچ چیزی بهتر از این نیست که خسته از سرکار به منزل بیایید و ببینید که همه ی قسمتهای به هم ریخته و کثیف خانه کاملا تمیز و مرتب شده ، لباسها مرتب و اتو کشیده سر جایشان قرار گرفته و عطر و بوی غذای دلخواهتان هم در منزل پیچیده است . قطعا آرزوی هر خانم خانه است که بدون نیاز به صرف انرژی و وقت بتواند زیبایی خانه خود را دوباره به روز اول برگرداند.البته به دلیل مسائل امنیتی توصیه جدی می کنیم که هیچ گاه منزل خود را با حضور نطافتچی تنها نگذارید و حتما یک نفر از اعضای خانواده در طول مدت نظافت منزل حضور داشته باشد تا هم بتواند کیفیت کار نظافتچی را رصد کند و هم اینکه تمام جوانب امنیتی به واسطه ی حضور یک شخص غریبه در منزل رعایت شود.زمان بیشتری برای حضور در کنار عزیزانتان خواهید داشت.
 2. وقتی مسئولیت نظافت منزل خود را به شرکت نظافتی و یا یک نظافتچی مورداعتماد می سپارید ، زمان خود را آزاد می کنید و این زمان را می توانید برای امور دلچسبتان مثل مراقبت از خانواده ، سر زدن به دوستان قدیمی و تمرکز بر روی کارهای مهمتر صرف کنید. همه ی ما علاقه مندی هایی داریم که خیلی وقتها بدلیل نداشتن وقت از آنها صرف نظر می کنیم .پیدا کردن یک شرکت خدماتی معتبر و استفاده از نظافتچی مورد اعتماد فرصتی را برای پرداختن به این برنامه ها به ما می دهد.شرکت های خدماتی نظافتی مسئولیت آموزش نیروها را برعهده داشته و با اطمینان رضایت شما را جلب می کنند.
 3. شرکتهای خدماتی نظافتی مسئولیت جذب ، آموزش مستمر و کنترل عملکرد همه ی نیروهای نظافتچی آقا و خانم خود را برعهده دارند. بنابراین کافیست فقط یک شرکت نظافتی مورداطمینان پیدا کنید که این موارد را حتما رعایت کند. هر گاه از شرکت خدماتی ، نظافتچی گرفتید و احساس کردید نمیتواند آنطور که شما انتطار دارید کار شما را انجام دهد باید ظرف یک ساعت اول به شرکت نظافتی در تهران اطلاع دهید تا بدون پرداخت وجه ، نظافتچی را تغییر دهد و نیروی نظافتی جایگزین اعزام کند.
 4. موجب صرفه جویی در هزینه ها می شود. استفاده از خدمات شرکت نظافتی برای اعزام نظافتچی خانم یا آقا ، اگر چه ممکن است این ذهنیت را تداعی کند که موجب افزایش هزینه و مخارج شما می شود اما به مرور وقتی مرتب و روتین از شرکت نظافتی در تهران نیرو می گیرید متوجه می شوید که کار نظافت منزل در زمان کوتاهتری انجام می شود ، همچنین دیگر نیاز نیست همه نوع مواد شوینده را تهیه کنید بلکه فقط چند ماده شوینده کاربردی را از قبل تهیه می کنید تا نظافتچی به محض رسیدن بتواند کار خود را بدون اتلاف وقت شروع کند. در نهایت برنامه ریزی مناسب و همچنین استفاده از خدمات یک شرکت نظافتی مورد اطمینان از نظر اقتصادی برای شما بسیار باصرفه خواد بود.

شرکت خدماتی نظافتی در تهران

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نظافت داخل منزل یا محل کار هم ارائه میده؟

باکیفیت ترین شرکت نظافتی در تهران را از چه راههایی می توان شناسایی کرد؟

 1. یکی از بهترین راه ها برای پیدا کردن باکیفیت ترین شرکت نظافتی در تهران استفاده از تجربیات دور و اطرافیان است. اغلب خانم های خانه حداقل برای نظافت خانه تکانی شب عید خود از خدمات شرکتهای خدماتی نظافتی استفاده می کنند و تجربه های خوب و بد زیادی دارند. بالطبع اگر زمان شب عید که پیک کاری شرکتهای خدماتی می باشد از کار شرکت نظافتی راضی باشند قطعا برای سایر اوقات سال هم از همان شرکت خدماتی ، نظافتچی می گیرند. اما اگر آدرس شرکتهای نظافتی که آنها معرفی میکنند به محل سکونت شما دور بوده و یا امکان استفاده از خدمات آنها را ندارید پس می توانید به لپ تاپ یا کامپیوتر خود مراجعه کنید و عباراتی مثل: باکیفیت ترین شرکت نظافتی در تهران ، ، شرکت نظافتی در شمال تهران، شرکت نظافتی غرب تهران، شرکت خدماتی ، خدمات نظافت منزل و یا شرکت نظافتی شرق تهران را در نوار ابزار سرچ گوگل جستجو کنید.

نکته ۱  : فراموش نکنید حتما قبل از رزرو و اعزام نظافتچی ، در رابطه با دستمزد و هزینه نظافت منزل و همینطور هزینه ایاب و ذهاب نظافتچی بپرسید تا بعد از آمدن نظافتچی به منزل دغدغه ای نداشته باشید.
 1. وقتی از طریق دوستان و آشنایان و یا از طریق اینترنت شرکت نظافتی موردنظر خود را پیدا می کنید حتما شماره های تماس ، شماره پشتیبانی ، آدرس کامل و شماره ثبت شرکت را از آنها بگیرید . همچنین بپرسید که چه مدارک امنیتی و هویتی از نظافتچیان خود دریافت می کنند و در صورت بروز مشکل در هنگام اعزام نظافتچی برای نظافت منزل ، چه راهکارهایی دارند. پاسخ شرکتهای نظافتی در نهایت شما را به سمت انتخاب بهترین و باکیفیت ترین شرکت نظافتی در تهران هدایت می کند.

نکته ۲ :  در هنگام حضور نظافتچی حدالمقدور دو نفر در منزل حضور داشته باشند تا اگر به دلیلی یک نفر برای خرید و تهیه وسایل نظافت منزل به خارج از منزل رفت . حتما فرد دیگری در خانه به واسطه ی حفط امنیت و همچنین کنترل عملکرد نظافتچی در منزل حضور داشته باشد.

چطور می توان در سامانه هوم سرویز درخواست نظافت ثبت کرد؟

بعد از اپلیکیشن درخواست تاکسی و سفارش غذا ، در حال حاضر اپلیکیشن های زیادی برای ارائه خدمات منزل و محل کار فعال شده اند که برای گرفتن خدماتی مثل نظافت منزل و محل کار ، نظافت راه پله و مشاعات و حتی انواع خدمات فنی می توانید به راحتی به آنها مراجعه کنید ، کافی است درخواست خود را در عرض چند ثانیه ثبت کنید ، و منتظر بمانید تا نزدیکترین متخصص با شما تماس گرفته و در زمان موردنظر شما جهت انجام سرویس حضور یابد.

یکی از بهترین و قدیمی ترین سامانه های درخواست خدمات منزل هوم سرویز است . هوم سرویز بواسطه ی سالها فعالیت خود توانسته اعتماد و رضایت مشتریان و شهروندان تهرانی را به خود جلب کند و با توجه به بازخوردها و رویه های ارزیابی خود ، عملکرد همیاران را به صورت مداوم و مستمر پایش کند و از آنها در جهت بهبود عملکرد سامانه و همیاران خود استفاده نماید.

اپلیکیشن درخواست خدمات هوم سرویز کامل ترین اپلیکیشن خدمات منزل است که طیف وسیعی از خدمات از جمله ، نظافت منزل و محل کار، نظافت راه پله و مشاعات ، قالیشویی، نقاشی ، بازسازی ، لوله کشی ، برقکاری، کاغذ دیواری، تعمیر لوازم گاز سوز و سیستم های گرمایشی و سرمایشی و صدها سرویس دیگر را در کل مناطق تهران پوشش می دهد.

با اپلیکیشن خدمات منزل هوم سرویز دیگر نگرانی از بابت اسباب کشی و یا نظافت منزل نخواهید داشت. دیگر نیازی به سرچ شرکت نظافتی شمال تهران یا شرکت نظافتی در غرب تهران یا خدمات نظافت منزل در گوگل ندارید ، چه شمال تهران باشید یا غرب ، جنوب و شرق فقط کافیست نرم افزار هوم سرویز را نصب و درخواست خود را ثبت کنید . در هر کجا که باشید نزدیکترین همیار متخصص برای انجام خدمات با شما تماس گرفته و در زمان مقرر جهت انجام سرویس حضور خواهد داشت.

حالا وقت آن رسیده که انتخاب خود را عملی کنید:

اکنون وقت آن رسیده که تصمیم خود را نهایی کنید . جهت ثبت درخواست در سامانه هوم سرویز می توانید از طریق سایت Homeservize.Com  و یا از طریق اپلیکیشن هوم سرویز که در کافه بازار ، گوگل پلی و سیب اپ قابل دانلود است اقدام کنید.حتی اگر قصد ثبت و دریافت خدمات را ندارید به شما پیشنهاد میکنیم برای اطلاع از آخرین قیمت خدمات ، اپلیکیشن درخواست خدمات هوم سرویز را بر روی گوشی خود نصب داشته باشید تا همیشه از آخرین قیمت خدمات در ایران مطلع باشید.جهت ثبت درخواست نظافت منزل با تصاویر ذیل شما را راهنمایی خواهیم کرد :

ثبت سفارش در شرکت نظافتی در تهران

خدمات آنلاین نظافت در تهران

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نظافت داخل منزل یا محل کار تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

‫۲ دیدگاه ها

 1. من ازطریق اینترنت با شرکت هوم سرویز آشنا شدم.برای مادرم دنبال یک نظافتچی مورد اعتماد به صورت هفتگی می گشتم .از روند کار خیلی راضی بودم.من همیشه از شرکتهای نظافتی سنتی نیرو می گرفتم که بعضی وقتها خوب بود بعضی وقتها هم اصلا راضی نبودم.خدا رو شکر الان دو ماه و نیمه که برای مادرم دارم نیرو میگیرم و خیلی راضیه.من هوم سرویز رو به همه ی همکارانم هم معرفی کردم و خودم هم همیشه برای نظافت خونه ام مطلب ها ی وبلاگ شما رو دنبال می کنم.موفق باشید

 2. من ازطریق اینترنت با شرکت هوم سرویز آشنا شدم.برای مادرم دنبال یک نظافتچی مورد اعتماد به صورت هفتگی می گشتم .از روند کار خیلی راضی بودم.من همیشه از شرکتهای نظافتی سنتی نیرو می گرفتم که بعضی وقتها خوب بود بعضی وقتها هم اصلا راضی نبودم.خدا رو شکر الان دو ماه و نیمه که برای مادرم دارم نیرو میگیرم و خیلی راضیه.من هوم سرویز رو به همه ی همکارانم هم معرفی کردم و خودم هم همیشه برای نظافت خونه ام مطلب ها ی وبلاگ شما رو دنبال می کنم.موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا