نظافت و پذیراییهوم سرویز

ثبت سفارش رایگان در بهترین شرکت خدماتی در تهران

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

شرکت خدماتی موسسه ای است که با ارائه خدمات به جای فروش محصولات فیزیکی، کسب درآمد می کند. در یک شرکت خدماتی هیچ محصولی برای فروش و عرضه به مشتری دیده نمی شود. همه فعالیت های شرکت حول ارائه خدمات به مشتری می گردد. در یک شرکت خدماتی، بازاریابی های معمول نظیر فروش در خرده فروشی ها انجام نمی شود. انواع شرکت های خدماتی در زمینه خدمات نظافتی، خدمات فنی، خدمات مالی و غیره فعال هستند.

به دنبال شرکت خدماتی نظافتی شمال تهران، شرکت خدماتی نظافتی غرب تهران ، شرکت خدماتی نظافتی جنوب تهران ، شرکت خدماتی نظافتی شرق تهران هستید؟ سامانه خدمات منزل هوم سرویز یک شرکت خدماتی در تهران است که خدمات مورد نیاز شهروندان تهرانی را در همه مناطق ارائه می کند. این سامانه با اعزام کارگر خدماتی در محل، خدمات نظافت منزل و ادارات را بر عهده دارد.

شرکت خدماتی چیست؟

در یک شرکت خدماتی، بازاریابی های معمول برای فروش عمده و خرده فروشی ها انجام نمی شود. تبلیغات گسترده برای مجاب کردن مشتری و تشویق به خرید، در زمینه کاری شرکت خدماتی نیست. تا کنون هیچ شرکت خدماتی در تهران کالایی را برای فروش عمده و یا تکی عرضه نکرده است.

یک شرکت خدماتی جامع می تواند همه امور مورد نیاز مشتری را به بهترین صورت ممکن انجام دهد. زمان و تخصص دو عامل مهم در شرکت خدماتی هستند. برای انجام خدمات نظافت منزل ، کارگر خدماتی تعلیم دیده در ساعات مشخص ، امور نظافتی را بر عهده می گیرد. در این میان هیچ محصول فیزیکی رد و بدل نمی شود بلکه طبق توافق کارگر ساده، امور نظافت را بر عهده می گیرد.

شرکت خدماتی در تهران

بسیاری از حرفه های تخصصی نظیر حسابداری، وکالت، مشاوره و غیره در زمره کارهای خدماتی هستند. مراقبت از گیاهان و باغبانی، حمل اثاثیه منزل، تعمیرات لوارم خانگی، بسته بندی لوازم منزل ، نظافت راه پله و مشاعات ، نقاشی و رنگ کاری ساختمان، خدمات نظافت منزل ، مراقبت از سالمندان و مشاغلی از این نوع همگی در زمره کارهای خدماتی محسوب می شوند. سرویس خدماتی نظافتی از کاربردی ترین خدمات است که توسط شرکت خدماتی نظافت منزل ارائه می شود. سامانه خدمات منزل در همه مناطق تهران سرویس های خدمات نظافتی را ارائه می دهد.

پیشنهاد مطالعه : نکاتی برای استفاده از سرویس های شرکت‌های خدماتی که باید بدانید
پیشنهاد مطالعه : مزایای استفاده از شرکت خدماتی برای نظافت ساختمان 

 

شرکت خدماتی در غرب تهران

 • شرکت خدماتی نظافتی شمال تهران

  نیاز به خدمات منزل در شمال تهران دارید؟ ثبت سفارش در سامانه هوم سرویز به صورت آنلاین و یا تماس تلفنی امکان پذیر است. بهترین کارگر خدماتی آموزش دیده در ساعت مورد نظر با هماهنگی قبلی درب منزل اعزام می شود. با ما سبکی متفاوت از پاکیزگی را تجربه خواهید کرد. جامع ترین شرکت خدماتی در تهران آماده اعزام کارگر نظافتچی خانم و آقا در شمال تهران است.

 • شرکت خدماتی نظافتی غرب تهران

  در غرب تهران زندگی می کنید؟ نگران کارهای خدماتی و نظافتی منزل و محل کار خود نباشید. کارگر خدماتی آقا و خانم به صورت ساعتی، روزانه، هفتگی و ماهانه آماده را از ما بخواهید. تمیز کردن آشپزخانه، شستشوی سینک ظرفشویی، تمیز کردن کابینت ها، نظافت اجاق گاز و از بین بردن چربی های آن و همه تمیزکاری های منزل را به افراد حرفه ای بسپارید و از یک روز زیبا در کنار افراد خانواده لذت ببرید. هوم سرویز قدیمی ترین شرکت خدماتی در تهران است که آشنای خانواده های تهرانی است.

 • شرکت خدماتی نظافتی شرق تهران

  از این پس همه ساکنین شرق تهران و تهرانپارس می توانند از طریق سامانه خدمات منزل هوم سرویز، درخواست نیروی خدماتی را ثبت کنند. ثبت سفارش در این سامانه هوم سرویز رایگان بوده و مبلغی بابت آن دریافت نمی شود. برای استفاده از سرویس های شرکت خدماتی در تهران و برای جلوگیری از مشکلات بعدی در هنگام مراجعه همیاران حتما در منزل حضور داشته باشید. زمان مراجعه نظافتچی خانم و آقا، طبق درخواست مشتری و در زمان مورد نظر شما خواهد بود.

 • شرکت خدماتی نظافتی جنوب تهران

  بخشی از سفارش های ثبت شده شرکت خدماتی در تهران مربوط به مناطق جنوب تهران است. علت تقاضای زیاد در این مناطق، قیمت مناسب و شفاف بودن نرخ هزینه های هوم سرویز است. هزینه خدمات منزل و اجرت کارگر نظافتچی در بهترین شرکت خدماتی در تهران طبق نرخ اتحادیه شرکتهای خدماتی-نظافتی و به صورت ساعتی محاسبه می شود. بنابر این می توانید با توجه به میزان کار، مناسب ترین نرخ خدمات منزل را بپردازید.

راهنمای انتخاب شرکت خدماتی نظافتی در تهران 

ساعات طولانی کار و ترافیک از پیچیدگی های زندگی در شهرهای بزرگ و تهران است. سرو سامان دادن به امور زندگی و رسیدگی به همه خدمات مورد نیاز خانوار کار ساده ای نیست. در این میان تمیز کردن منزل و انجام کارهای نظافتی با وجود شاغل بودن زوجین، در عمل غیر ممکن می نماید. برای حل این معضل بسیاری از خانواده ها با انتخاب شرکت خدماتی در تهران، امور نظافتی و تمیزکاری های منزل را به کارگر خدماتی می سپارند. انتخاب شرکت خدماتی در تهران خود چالشی بزرگ برای خانواده هاست. برای اینکه بهترین شرکت خدمات منزل تهران را برای همکاری در امور نظافتی منزل انتخاب کنید به موارد ذکر شده در ادامه مطلب توجه کنید.

بهترین شرکت خدماتی در تهرانشرکت خدماتی در تهران

اعتبار شرکت خدمات منزل تهران

همه فعالین در این حرفه با ثبت شرکت خدماتی در تهران کار خود را به صورت رسمی شروع می کنند. قبل از ثبت سفارش در شرکت خدماتی از اعتبار شرکت مطمئن شوید. بسیاری از شرکت های بزرگ و کوچک بدون اخذ مجوزهای لازم در روزهای شلوغ سال، قارچ گونه رشد می کنند. توجه داشته باشید که حتما از شرکت های ثبت شده تقاضای کارگر خدماتی کنید. شرکت های ثبت شده دارای نام و نشام مشخص هستند و مدارک کافی را در اختیار سازمان ثبت شرکت ها قرار داده اند.

خدمات گسترده شرکت خدماتی در تهران

به تجربه پیشنهاد می کنم با یک شرکت خدماتی که طیف وسیعی از خدمات را ارائه می دهد، تماس بگیرید. شرکت های خدماتی با فعالیت های گسترده می توانند برای همه امور مورد نظر، کارگر خدماتی و فنی را به محل اعزام کنند. به این ترتیب می توانید برای همه کارها از خدمات یک شرکت معتبر کمک بگیرید و خیالتان از بابت خدمات دهی و سرویس راحت باشد. گستردگی سرویس های شرکت خدماتی در تهران یک امتیاز بزرگ برای انتخاب یک شرکت تخصصی با مدیریت قوی است. برنامه ریزی شرکت های بزرگ که خدمات وسیعی را ارائه می دهند نیاز به مشارکت تخصصی حرفه ای ها دارد. 

سرویس های شرکت های خدماتی منزل

سامانه خدمات منزل هوم سرویز علاوه بر خدمات نظافت منزل ، سرویسکاران مجرب را نیز به محل اعزام می کند. نصب و سرویس کولر، لوله کشی ساختمان،برقکاری ، نقاشی و رنگ کاری ساختمان، نظافت منزل و ادارات، خدمات باربری و حمل بار، خدمات مجالس، مراقبت از گل و گیاه به همراه بیش از 150 سرویس کاربردی دیگر در سامانه خدمات منزل پیش بینی شده که از طریق اپلیکیشن هوم سرویز قابل دسترسی است. اپلیکیشن کم حجم خدمات منزل هوم سرویز قبال نصب روی همه گوشی های اندرویدی است.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نظافت داخل منزل یا محل کار هم ارائه میده؟

قدیمی ترین شرکت خدماتی در تهران

هوم سرویز  قدیمی ترین شرکت ارائه دهنده خدمات منزل و محل کار بصورت آنلاین است که 150 نوع خدمات متنوع در زمینه نظافت منزل ،برقکاری ، لوله کشی تا جابه جایی و اسباب کشی را به هموطنان عزیز در سراسر تهران ارائه می کند . یادتان باشد هوم سرویز تا لحظه آخر در کنار شماست تا از خدمات ارائه شده اطمینان کامل داشته باشید.

قیمت گذاری در شرکت خدماتی

نرخ خدمات ارائه شده شرکت خدماتی در تهران بسیار نوسان دارد. دریافت هزینه های اضافی برای ایاب و ذهاب، شفاف نبودن قیمت خدمات، عدم آگاهی از قیمت ها قبل از پایان کار، نرخ های نامتعارف خدماتی و مواردی از این قبیل از رایج ترین مسائل موجود هستند که موجب نارضایتی خانواده ها را فراهم کرده اند. برای رفع هرگونه ابهامی از شرکت خدماتی با نرخ ثابت و مشخص کمک بگیرید. به این ترتیب نگران پرداخت هزینه های اضافی در پایان کار نخواهید بود. قیمت گذاری شفاف، محاسبه هزینه با توجه به درخواست مشتری، عدم دریافت وجه اضافی در محل، حذف هزینه ایاب، تعرفه های مصوب طبق نرخ اتحادیه از ویژگی های ثبت سفارش در سامانه خدمات منزل هوم سرویز است. قیمت گذاری سرویس ها در سامانه خدمات منزل هوم سرویز طبق نرخ اتحادیه انجام شده و هیچگونه مبلغ اضافی در محل دریافت نخواهد شد.

ضمانت کار و کارگر خدماتی

سفارش خود را در شرکت هایی ثبت کنید که برای جذب کارگر ساده و یا کارگر خدماتی، سخت گیرانه عمل می کنند. این شرکت ها بهترین افراد را برای کارهای محوله اعزام می کنند. ظاهر نامناسب کارگر و یا خصوصیات غیر اخلاقی وی موجبات نارضایتی را فراهم می کند. کنترل و نظارت بر کار بخشی از قوانین اجرایی در هوم سرویز است. تیم کنترل قوی هوم سرویز همه درخواست های استخدام را بررسی کرده و بهترین ها را گزینش می کنند. افراد منتخب در این مرحله طی یک پروسه سخت گیرانه با شرکت در کلاس های آموزشی توجیهی ، امکان همکاری با ما را خواهند داشت.

درخواست سرویس از شرکت خدماتی در تهران

ضمانت شرکت خدماتی

بهترین شرکت خدماتی در تهران باید بتواند انجام صحیح کار خدماتی را تضمین کند. شرکت خدماتی نظافتی معتبر همیشه تضمین اخلاقی و کاری نیروهای خدماتی را بر عهده می گیرد. چنانچه به هر علت نارضایتی از کارگر خدماتی وجود داشته باشد می توانید در همان ساعات اولیه با ما تماس بگیرید.

نحوه برخورد کارگر خدماتی و یا نحوه کار وی هر دو را مورد بررسی قرار دهید و در صورت عدم رضایت، هر چه سریع تر این موضوع را اعلام کنید. اعزام کارگر جایگزین بدون هزینه های اضافی برای سرویس مورد نظر تنها در ساعات اولیه امکان پذیر است. نارضایتی تنها مربوط به نحوه کار نیست چنانچه از وضعیت ظاهری و یا طرز برخورد کارگر خدماتی رضایت ندارید، این موضوع را با شرکت خدماتی در میان بگذارید.

تضمین خسارت ناشی از سهل انگاری

خدمات نظافت منزل شامل شستشوی سرویس بهداشتی، نظافت آشپزخانه، جارو کردن اتاق ها، پاک کردن شیشه ها، شستن دیوارها ، نظافت راه پله و مواردی از این قبیل است. آسیب های احتمالی در هنگام کار باید از سوی کارفرما جبران شود. تعدادی انگشت شمار شرکت خدماتی در تهران هستند که خسارت ناشی از سهل انگاری کارگر خدماتی در حین کار را بر عهده می گیرند. تضمین خسارت ناشی از سهل انگاری بخشی از تعهدات سامانه خدمات منزل هوم سرویز است. در صورت آسیب اتفاقی و یا عمدی با ما تماس بگیرید و همه خسارت را دریافت کنید. مشتری مهم ترین عضو خانواده هوم سرویز است که به آن ارج می نهیم. 

ساعات کار شرکت خدماتی در تهران

قبل از ثبت سفارش در سامانه خدمات درب منزل هوم سرویز، ساعات انجام کار را در نظر بگیرید. نرخ کارگر ساده برای 4 ساعت اول محاسبه می شود لذا هر ساعت اضافی مشمول پرداخت مبلغ اضافی است. چنانچه بیش از توافق اولیه نیاز به نیروی کار دارید با ما تماس بگیرید و هماهنگی های لازم را انجام دهید. دقت داشته باشید که توافق با کارگر خدماتی بدون اطلاع شرکت خدماتی اصلا توصیه نمی شود. مسئولیت درگیری بین مشتری و کارگر بعد از ساعات کار بر عهده شرکت خدماتی در تهران نیست.

ثبت درخواست خدمات در تعطیلات

دیگر نیازی نیست همه آگهی ها را برای پیدا کردن شرکت خدماتی نظافت منزل، شرکت خدماتی نظافتی غرب تهران ، شرکت خدماتی نظافتی جنوب تهران ، شرکت خدماتی نظافتی شرق تهران ، شرکت خدماتی نظافتی شمال تهران زیر و رو کنید. سامانه خدمات منزل هوم سرویز همه امکانات شرکت خدماتی در تهران را یکجا عرضه می کند. خدمات نظافت منزل، اعزام کار ساده و انجام کلیه امور خدماتی- نظافتی بخشی از خدمات هوم سرویز برای خانواده های تهرانی است. درخواست برای روزهای تعطیل بیش از روزهای عادی است لذا از قبل برنامه ریزی داشته باشید تا دچار مشکل نشوید. اگر شاغل هستید شاید روزهای تعطیل برای انجام امور نظافتی منزل مناسب تر باشد ولی در بقیه ایام نیز می توانید از سرویس های شرکت خدماتی در تهران بزرگ استفاده کنید.

هزینه شرکت خدماتی در تهرانشرکت خدماتی در تهران

شرکت خدماتی و نظافتی برای مجتمع های مسکونی

انتخاب شرکت خدماتی در تهران برای مجتمع های مسکونی یک ضرورت است. مدیریت برج ها و مجتمع ها شامل مدیریت نیروهای خدماتی و نظافتی نیز می شود. برای ایجاد نظم و انضباط در برج ها و مجتمع های مسکونی می بایست مدیریت کارهای خدماتی توسط یک شرکت مشخص انجام شود. به این ترتیب ساکنین می توانند از مزایای زندگی در یک ساختمان پاکیزه استفاده کنند.

کیفیت زندگی اهالی به نظافت و تمیزی مشاعات و فضاهای مشترک وابسته است. بهتر است پرسنل نظافتی دارای پوشش مناسب باشند تا به سادگی شناخته شوند. سپردن نظافت مجموعه های بزرگ به شرکت خدماتی در تهران مزایای زیادی را به همراه دارد. اعزام کارهای ضمانت شده، نظم در اعزام کارگر خدماتی در بازه زمانی مشخص، صرفه جویی در هزینه های خدماتی، دریافت خسارت در صورت آسیب احتمالی به ساختمان، بخشی از این مزایا است.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نظافت داخل منزل یا محل کار هم ارائه میده؟

شرکت خدماتی نظافتی برای ساختمان های اداری-تجاری

نظافت ساختمان های اداری یک ضرورت است. هویت سازمانی و تاثیری که روی ارباب رجوع و مشتری می گذارد یک اصل مهم است. کوچکترین کثیفی و آلودگی های محیط از دید مراجعین پنهان نخواهد ماند. روزانه ده ها و شاید صدها نفر به ساختمان های اداری مراجعه می کنند و برخی از این افراد به قصد شروع تجارت و یا خرید با شما تماس می گیرند. مدیریت قوی شرکت و زیر مجموعه کاری خود را چگونه نشان می دهید؟ یکی از ساده ترین راه ها حفظ پاکیزگی و نظافت ساختمان های اداری است که بدون تردید روی مراجعین هم تاثیر مثبت زیادی می گذارد.

پیشنهاد مطالعه: بهترین شرکت های خدماتی نظافتی چه ویژگی هایی دارند؟
پیشنهاد مطالعه: توصیه های شرکت خدماتی نظافت منزل برای تمیزکاری در کمتر از یک ساعت

شرکت خدمات منزل تهران

اگر در تهران زندگی می کنید به خوبی با مشکلات روزمره آشنایی دارید. استخدام کارگرهای ساعتی و روزمزد برای نظافت منزل یا شرکت می تواند تبعاتی را در بر داشته باشد. این افراد وابسته به شرکت خدماتی نظافتی نیستند و گاهی قیمت های بیشتری را نیز دریافت می کنند. کارگر غیر شرکتی، قابل پیگیری و شناسایی بعدی نیست. این موضوع در صورت بروز مشکل، اهمیت بیشتری پیدا می کند. متذکر می شویم که همه پرسنل هوم سرویز دارای گواهی عدم سوء پیشینه بوده و متعهد هستند که با تعرفه مشخص شده از طرف سامانه کار کنند .به این ترتیب می توانید با اطمینان از خدمات این شرکت خدماتی در تهران استفاده کنید.

هوم سرویز بزرگترین شرکت خدماتی در تهران

از شرق تا غرب تهران، از شمالی ترین منطقه تا جنوبی ترین منطقه در تهران، در حیطه کاری همیاران هوم سرویز قرار دارد. تنها با چند کلیک می توانید اپلیکیشن هوم سرویز را نصب کنید تا از مزایای ثبت سفارش در بهترین شرکت خدماتی در تهران برخوردار شوید. هوم سرویز یک شرکت خدماتی در تهران است که رضایت کامل مشتری ها را در همه سفارش ها کسب کرده است. در هر منطقه ای که زندگی می کنید با ما تماس بگیرید. همیاران هوم سرویز در نزدیکی شما هستند. استفاده از نیروهای خدماتی نظافتی هم موجب کاهش قیمت ها شده و هم زمان بندی بهتری را برای اعزام نیروهای خدماتی میسر می کند.

قیمت سرویس نظافت شرکت خدماتی هوم سرویز 

برای اینکه هزینه های سرویس نظافتی را مدیریت کنید بهتر است از قبل در مورد تعداد کارگر و زمانی که برای انجام کار، صرف می شود یک برآورد نسبی داشته باشید. اجرت کارگر برای 4 ساعت اول دریافت می شود و هر یک ساعت اضافی مشمول پرداخت هزینه ی بیشتر است. نظافت سرویس های اضافی و منازل با اتاق های بیشتر زمان زیادتری نیاز دارد لذا بهتر است وسعت کار را در نظر بگیرید و مطابق با آن تعداد کارگر مورد نیاز را در سامانه خدمات منزل ثبت کنید. 

شرکت خدماتی در تهران شمال

دستمزد کار خانم و آقا

یک نکته مهم وجود دارد که اغلب به ان توجه نمی شود و آن جنسیت نیروی خدماتی است. کارگر نظافتچی خانم برای انجام کارهای منزل کارایی بهتری از کارگر آقا دارد. طبق تجربه ای که در شرکت خدماتی در تهران داریم توصیه می کنیم برای اتو، جمع آوری کمدها، نظافت آشپزخانه، شستن سرویس ها، جاروکشی و کارهایی از این قبیل درخواست کارگر نظافتچی خانم را ثبت کنید. بهترین شرکت خدماتی در تهران برای سرویس های نظافتی راه پله و مشاعات، دیوارشویی، پاک کردن شیشه های بیرونی ساختمان و مواردی از این قبیل کارگر خدماتی آقا را به محل اعزام می کند.

شرکت خدماتی نظافتی در تهران ویژه خانه تکاتی

هر ساله با نزدیک شدن به ایام پایانی سال، درخواست خدمات نظافتی چند برابر می شود. این موضوع دستاویزی برای سودجویان شده و مشکلاتی را به وجود آورده است. شرکت های فصلی خدمات تضمین شده و تخصصی ارائه نمی دهند. خدمات نظافتی منزل یک کار تخصصی است و نیروهای آموزش دیده می توانند بیشترین کارایی را در کارهای خدماتی-نظافتی داشته باشند. بهترین شرکت خدماتی در تهران فعالیت دائمی در همه ایام سال دارد و به غیر از روزهای آخر سال در فصول دیگر هم کارگر خدماتی را به محل اعزام می کند.

خدمات نظافت منزل غرب تهران و نظافت ساختمان غرب تهران در حیطه کاری هوم سرویز است. شرکت خدماتی در تهران با کادری حرفه ای و نیروهای اموزش دیده و با خالاق آماده انجام نظافت های سالیانه و خانه تکانی و نظافت منزل غرب تهران است.

 • نظافت منزل شمال تهران

ثبت سفارش در شرکت خدماتی نظافتی شمال تهران کاملا رایگان است. با نصب اپلیکیشن هوم سرویز به خانواده بزرگ هوم سرویز بپیوندید و از صدها سرویس کاربردی استفاده کنید.

 • نظافت منزل شرق تهران

خدمات نظافت منزل شرق تهران توسط  معتبرترین شرکت خدماتی نظافتی شرق تهران هوم سرویز با نرخ مناسب را تجربه کنید. هم اکنون سفارش خود را برای سرویس های نظافتی در زمان مورد نظر ثبت کنید.

 • نظافت منزل جنوب تهران

ارزان ترین شرکت خدماتی نظافتی جنوب تهران که سرویس های متنوع و با کیفیت را ارائه می دهد آماده انجام امور نظافتی در روزهای آخر سال سات. برای خانه تکانی و نظافت های سالیانه با ما تماس بگیرید.

جهت قیمت گیری و ثبت سفارش رایگان با هوم سرویز تماس بگیرید

90002021

‫2 دیدگاه ها

 1. سلام
  ابتدا از خدمات و اطلاع رسانی شما تشکر میکنم.
  یک سوال داشتم.
  آیا نیروهای اعزامی شما جهت نظافت، آموزش های حرفه ای هم در این زمینه دیده اند؟ هم در زمینه کار تخصصی و هم در زمینه جوانب کا.
  چون اگر طرف کارش حرفه ای باشه، خیال آدم راحته که کار رو به کار بلد سپرده و مشکلی پیش نمیاد.

  با تشکر موفق باشید

  1. با سلام خدمت شما
   بله تمامی همکاران ما علاوه بر گذروندن دوره آموزشی با تمام قوانین و شرایط و استانداردهای هوم سرویز آشنایی کامل دارند. تا بهترین سرویس رو خدمتتون ارائه کنید.
   با تشکر از شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا