نظافت و پذیراییهوم سرویز

تعرفه نظافت منزل در تهران ✔️ لیست قیمت شرکت نظافتی هوم سرویز

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

شرکت خدمات نظافتی یک موسسه تشریفاتی و مخصوص به اقشار مرفه جامعه نیست. شرکت خدماتی نظافت منزل یکی از کارآمدترین موسسات در کمک رسانی به همه اقشار جامعه است. شاغل بودن زوجین، ساعات طولانی شیفت کاری، خستگی و نداشتن وقت کافی موجب شده تا سبک زندگی در مقایسه با گذشته های دور، تحول زیادی داشته باشد.

خانم های تحصیلکرده و شاغل امروزی مجالی برای تمیزکاری های مرسوم و پخت و پز همچون نسل قدیم را ندارند. خدمات نظافت یکی از محبوب ترین بخش ها در شرکت خدمات نظافتی است که با دریافت هزینه انجام می شود. تعرفه نظافت منزل در شرکت نظافتی تابعی از دستمزد کارگر نظافت منزل، زمان انجام کار و قیمت نظافت منزل است. آنچه بیش از تعرفه نظافت منزل اهمیت دارد، اعتماد سازی توسط شرکت خدمات نظافت منزل است.

شرکت خدمات نظافتی هوم سرویز با بیش از ۱۵۰ خدمت متنوع، همراه همیشگی خانواده های تهرانی در مناطق ۲۲ گانه است. تضمین حسن انجام کار، تضمین اخلاقی کارگر نظافت منزل و تعرفه نظافت منزل طبق نرخ مصوب سه رکن بنیادی در هوم سرویز است.

نگران هزینه نظافت منزل نباشید در هوم سرویز تعرفه نظافت منزل طبق نرخ اتحادیه و با توجه به نیاز مشتری تنظیم می شود ما قیمت نظافت منزل را به صورت شفاف از طریق اپلیکیشن هوم سرویز اطلاع رسانی می کنیم. تعرفه نظافت منزل در همه مناطق یکسان محاسبه شده و مبلغ اضافی دریافت نمی شود.

تعرفه نظافت منزل در هوم سرویز چقدر است؟

تعرفه نظافت منزل به صورت دقیق با جزئیات کامل در اپلیکیشن هوم سرویز اطلاع رسانی شده است. تنها با چند کلیک و پاسخگویی به سوالات طرح شده می توانید بهترین خدمات را دریافت کنید. تعرفه نظافت منزل برای ساکنین مناطق ۲۲ گانه تهران ثابت می باشد.

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )قیمت (تومان)
قیمت نظافت منزل و محل کار آقا (۴ ساعت)165000 تومان
قیمت نظافت منزل و محل کار خانم (۴ ساعت)180000 تومان
هر ساعت اضافه آقا25000 تومان
هر ساعت اضافه خانم25000 تومان

جهت کسب اطلاعات بیشتر با هوم سرویز تماس بگیرید 

  021-91001332

برای استفاده بهینه از خدمات نظافت منزل هوم سرویز این موارد را در نظر بگیرید.

 • مواد شوینده و لوازم نظافت را از قبل آماده کنید.
 • به دلیل تقاضای بالا، بهتر است درخواست نظافت منزل توسط خانم را از قبل رزرو کنید.
 • حتما در هنگام مراجعه نیروی نظافتی خانم، هماهنگی لازم برای حضور یک خانم در منزل انجام شود.
 • سرویس های بعد از ساعت ۲۱ شامل هزینه برگشت همیار می شود.
 • در صورت عدم رضایت، سرویس مورد نظر به رایگان در نوبت دیگر، انجام خواهد شد.

در ویدیوی زیر جند روش جالب و خلاقانه برای نظافت منزل آموزش داده شده است . اگر تصمیم دارید این بار راحت تر کار نظافت منزل خود را انجام دهید پس تماشای ویدیوی زیر را از دست ندهید.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نظافت داخل منزل یا محل کار هم ارائه میده؟

به طور کلی نظافت منزل شامل ۳ نوع تقسیم بندی متفاوت است:

۱-نظافت منزل استاندارد

تعرفه نظافت منزل استاندارد شامل: گردگیری وسایل و کل منزل ، جمع کردن ریخت و پاش ها، جمع آوری لباس های کمد و قفسه ها، نظافت آشپزخانه، جارو کردن منزل، تی کشی کف اتاق، نظافت و شستشوی سرویس هاس بهداشتی( دستشویی، حمام و..) نظافت کاشی ها و سرامیک ها،آینه، تمیزکاری شیر آلات و کارهایی از این قبیل است.

۲- نظافت دیوارها و پنجره ها

در نظر داشته باشید که برای نظافت دیوارها و پنجره ها زمان بیشتری از نظافت معمول صرف می شود. لذا تعرفه نظافت منزل مشمول پرداخت هزینه اضافی به ازای هر ساعت است. به تجربه دیده شده نظافت استاندارد به همراه شستشوی دیوارها و پاک کردن پنجره ها، بیش از ۸ ساعت زمان می برد. استفاده از دو نیروی نظافت منزل خانم و آقا برای تمیزکاری استاندارد و دیوارها، موجب کاهش زمان انجام کار و رضایت بیشتر خواهد شد.

۳- نظافت کلی منزل و لوازم

این سرویس اغلب در خانه تکانی پایان سال و یا جا به جایی اثاثیه منزل درخواست می شود و بیش از یک روز زمان می برد. سرویس نظافت منزل در این مورد شامل: شستشوی فرش و موکت، شستشوی مبلمان و کارهایی از این قبیل است. تعرفه نظافت منزل به صورت معمول شامل شستشوی مبلمان و فرش و .. نیست.

پیشنهاد مطالعه : دستورالعمل نظافت منزل به همراه ویدیو

پیشنهاد مطالعه : ترفندهای نظافت منزل با سرکه سفید

پیشنهاد مطالعه : نیروی متخصص نظافت منزل

چه عواملی در محاسبه تعرفه نظافت منزل تاثیر گذارند؟

در واقع تعرفه نظافت منزل بر اساس ساعت مشخص می شود. لذا در صورتی که سرویس های خارج از استاندارد درخواست شود، زمان بیشتری برای نظافت منزل صرف خواهد شد. بنابر این تعرفه نظافت منزل به ازای هر ساعت اضافی، بیشتر خواهد شد. این موارد می تواند سرویس نظافت منزل را طولاتی تر کرده و تعرفه نظافت منزل را افزایش دهد.

 • متراژ خانه

  بدیهی است تمیز کردن منازل بزرگتر زمان بیشتری را صرف خواهد کرد. جاروکشی، گردگیری و جمع اوری لوازم در فضای بزرگ تر وقت گیر تر بوده و قیمت نظافت منزل را افزایش می دهد.

تعرفه نظافت منزل غرب تهران تعرفه نظافت منزل غرب تهران
 • تعداد اتاق ها

  تمیز کردن اتاق ها، جمع اوری وسایل، ریزه کاری های نظافت منزل برای هر اتاق، نیاز به زمان کافی دارد. هر چه فضا یک دست تر باشد نظافت ساده تر خواهد بود. زمان لازم برای نظافت اتاق ها بیشتر است و تعرفه نظافت منزل نیز با توجه به زمان تعیین می شود.

 • تعداد سرویس های بهداشتی

  اصلی ترین مولفه تاثیرگذار در تعرفه نظافت منزل، زمان انجام کار است. تمیز کردن سرویس های بهداشتی حساسیت بیشتری داشته و زمان بیشتری را طلب می کند. قطعا در منازلی که ۲ و یا ۳ سرویس بهداشتی مجزا دارند، تعرفه نظافت منزل و زمان بیشتر خواهد شد.

نظافت منزل توسط خانم جوان

 • شستشوی دیوار
 • شستشویی سقف آشپزخانه
 • شستشویی فرش وموکت
 • نظافت راه پله و مشاعات
 • جابجای اثاثیه منزل

به نظرتان کارگر نظافت منزل آقا بهتر کارها را انجام می دهد یا خانم؟ نظافت منزل توسط خانم یا آقا؟ این سوالی است که قبل از ثبت سفارش باید به آن پاسخ دهید. نظافت منزل توسط خانم جوان و یا آقا هر دو در سامانه خدمات نظافت هوم سرویز پیش بینی شده است. تعرفه نظافت منزل برای نیروی خدماتی خانم و آقا اندکی تفاوت دارد.

تعرفه نظافت منزل و هزینه نظافت منزل در ساعات برابر با توجه به این موضوع متفاوت است. سال ها تجربه در زمینه ارائه خدمات نظافت منزل نشان داده که کارگر نظافت منزل آقا در این موارد کارایی بیشتری دارد و بهتر می تواند رضایت شما را جلب کند.

نظافت منزل توسط خانم تعرفه نظافت منزل توسط خانم جوان

پیشنهاد می کنیم نظافت منزل توسط خانم جوان را برای موارد ذکر شده در بالا انتخاب نکنید. نظافت منزل توسط خانم جوان برای مواردی که نیاز به ظرافت و دقت بیشتری دارد، مناسب تر است. خانم های خدماتی همه تمیزکاری های داخل منزل را با نهایت دقت انجام می دهند و در این امور سلیقه بهتری دارند. برای کارهایی از این قبیل همیشه نظافت منزل توسط خانم جوان انتخاب بهتری است:

 • شستشویی ظروف
 • گردگیری آشپز خانه
 • نظافت ظروف شکستنی
 • مرتب کردن داخل کابینت ها
 • نظافت اتاق خواب
 • چیدمان لباس داخل کمدها
 • شستشوی لباس ها
 • اطو کشی لباس ها
 • گردگیری اثاث منزل

 تعرفه نظافت منزل شمال تهران

نظافت منزل شمال تهران بخشی از خدمات هوم سرویز برای خانواده های تهرانی است. تمیز نگاه داشتن منزل پروسه ای وقت گیر و دائمی است. با درخواست کارگر نظافت منزل می توانید نظافت داخل منزل و مشاعات را با پرداخت هزینه معقول برون سپاری کنید.

تعرفه نظافت منزل شمال تهران در هوم سرویز به صورت شفاف از طریق اپلیکیشن هوم سرویز اطلاع رسانی شده است. خدمات نظافت منزل، خدمات نظافت راه پله و مشاعات در اسرع وقت انجام می شود. مجتمع های مسکونی در شمال تهران می تواند از خدمات شرکت نظافتی هوم سرویز بیشترین استفاده را داشته باشند. هنگام ثبت سفارش می توانید درخواست خود را بر مبنای نظافت منزل توسط خانم یا آقا ارسال کنید.

چنانچه برای نظافت منزل شمال تهران نیاز به خدمات نظافت به صورت منظم و دوره ای دارید، روی ما حساب کنید. نظافت منزل شمال تهران شامل محله های تجریش، دربند، ولنجک، زعفرانیه، اوین، کامرانیه، آجودانیه، اختیاریه، نیاوران، قیطریه، جماران، ظفر، نفت، پاسداران، شهید محلاتی، اقدسیه، دارآباد، میرداماد و خیابان های اطراف می باشند.

تعرفه نظافت منزل غرب تهران

هوم سرویز بزرگترین شرکت خدمات نظافتی در تهران آماده ارائه خدمات نظافت منزل غرب تهران است. اعزام کارگر نظافت منزل به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه و با دوره های منظم امکان پذیر است.

تامین نیروی خدماتی و نظافتی برای مهمانی ها، نظافت منزل، نظافت راه پله و مشاعات بخشی از خدمات شرکت نظافتی هوم سرویز است. تعرفه نظافت منزل غرب تهران برای ساکنین ستارخان، صادقیه، مرزداران، اکباتان، شهر زیبا، پونک، جنت آباد، تهرانسر و خیابان های اطراف طبق نرخ مصوب در نظر گرفته شده است. ما بهترین تعرفه نظافت منزل را ارائه می دهیم.

تعرفه نظافت منزل جنوب تهران

تعرفه نظافت منزل شرق تهران

هوم سرویز بزرگترین شرکت خدمات منزل است که در سطح تهران بزرگ فعالیت دارد. خدمات نظافت منزل در شرق تهران بخشی از خدمات گسترده هوم سرویز برای خانواده های تهرانی است. اگر وقت کافی برای تمزکاری های خسته کننده و روزمره ندارید، با ما تماس بگیرید. کارگر خدماتی را از مراکز معابر درخواست کنید تا دچار مشکلات بعدی نشوید.

هوم سرویز تضمین اخلاقی و تعهد کاری کارگر نظافت منزل را بر عهده می گیرد. اگر به هر دلیلی از نحوه کار و یا نحوه برخورد کارگر نظافت منزل راضی نبودید در همان ساعات اولیه اطلاع دهید تا نیروی نظافتی جایگزین بلافاصله به محل اعزام شود.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نظافت داخل منزل یا محل کار هم ارائه میده؟

به منظور دسترسی سریع ساکنین شرق تهران، خدمات نظافت منزل شرق تهران در دستورکار هوم سرویز قرار گرفت. از این پس ساکنین محله های نارمک، تهران نو، مجیدیه، سراج، دلاوران، فرجام، هنگام، رسالت، تهران پارس، گلبرگ، نیروی هوایی و خیابان های اطراف می توانند از خدمات نظافت منزل با کادر حرفه ای بهره مند شوند. تعرفه نظافت منزل شرق تهران شامل هزینه ایاب و ذهاب نخواهد شد.

تعرفه نظافت منزل جنوب تهران

نظافت منزل کاری لوکس و مختص قشر مرفه نیست. نظافت منزل در حفظ بهداشت و سلامت خانوار اهمیت زیادی دارد. اعزام کارگر نظافت منزل جنوب تهران خدمتی نوین برای ساکنین جنوب غربی و جنوب شرقی تهران است که با استقبال زیادی روبرو شده است. خدمات نظافت منزل به صورت تخصصی در شرکت خدماتی نظافت انجام شده و نیروهای تعلیم دیده و با اخلاق به محل اعزام می شوند.

مدیریت هزینه نظافت منزل برای خانواده ها ضروری است لذا پیشنهاد می شود از شرکت خدمات نظافتی ثبت شده با نرخ ثابت کمک بگیرید. مناسب بودن تعرفه نظافت منزل هوم سرویز همیشه مورد رضایت شهروندان قرار گرفته است. تعرفه نظافت منزل توسط کارگرهای آزاد،اختیاری است و در اغلب موارد بسیار بیشتر از تعرفه نظافت منزل در شرکت خدمات نظافتی می باشد. تنها با یک تماس می توانید از تعرفه نظافت منزل جنوب تهران اطلاع پیدا کنید.

پیشنهاد مطالعهانتخاب شرکت خدماتی در تهران با نیروهای مجرب

پیشنهاد مطالعهتوصیه های شرکت خدماتی نظافت منزل برای تمیزکاری 

پیشنهاد مطالعهباکیفیت ترین شرکت نظافتی در تهران را کجا بیابیم؟

تعرفه نظافت منزل هوم سرویز را مقایسه کنید
تعرفه نظافت منزل

مزایای انتخاب هوم سرویز برای نظافت منزل چیست؟

هوم سرویز بزرگترین شرکت خدمات نظافتی در تهران است. خدمات ما علاوه بر انجام امور نظافتی شامل انجام امور فتی و خدماتی نیز می شود. همیاران هوم سرویز به صورت تخصصی در این زمینه ها فعالیت دارند: تعمیر لوازم برقی منزل، نصب و سرویس کولر، شستشوی مبلمان و فرش، برقکاری ساختمان، لوله کشی و ترمیم لوله های آب، لوله بازکنی و رفع گرفتگی چاه فاضلاب، پذیرایی از مهمان ها و خدمات مجالس، سمپاشی منزل،نماشویی و …..

هوم سرویز توانسته رضایت صد در صدی مشتریان را جلب کند. ما در همه مناطق تهران حضور داریم. از شمال تا جنوب تهران، از شمال تا شرق تهران، در هر کجا که ساکن باشید می توانید از خدمات نظافت منزل برای واحدهای مسکونی استفاده کنید.همیاران هوم سرویز همگی از نیروهای با تجربه و متخصص در زمینه کاری خود هستند. جهت ارائه خدمات بهتر و جلب رضایت شما، یک تیم حرفه ای سنجش نیروهای استخدامی را بر عهده دارد.

تعرفه نظافت منزل در مقایسه با کارگرهای غیر شرکتی بسیار مناسب و ارزان است. ما آرامش را به خانواده ها هدیه می دهیم و بهایی متعارف برای حسن انجام کار دریافت می کنیم. نعرفه نظافت منزل در هوم سرویز به صورت پایه برای ۴ ساعت و کار نیمه وقت روزانه در نظر گرفته شده تا موجب رضایت بیشتری باشد. در صورت نیاز به زمان بیشتر، تعرفه نظافت منزل اندکی تغییر خواهد کرد.

خدمات ما انعطاف پذیر است. در هر زمانی که شما درخواست کنید ما در کنارتان هستیم. بر خلاف بسیاری از موسسات، اعزام کارگر نظافت منزل در زمان مورد نظر شما و با هماهنگی قبلی انجام می شود. به این ترتیب می توانید بهترین زمان را برای این کار انتخاب کنید. تعرفه نظافت منزل در صبح و عصر یکسان است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با هوم سرویز تماس بگیرید 

  021-91001332

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نظافت داخل منزل یا محل کار تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا