نظافت

کارگر نظافت منزل فوری در تهران ✔️ با لیست قیمت خدمات نظافت منزل

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

کارگر نظافت منزل نیرویی خدماتی است که تمیزکاری های داخل منزل، راه پله و مشاعات را انجام می دهد. خدمات نظافت منزل از ضروری ترین سرویس ها برای خانواده های شهری است. مشغله زندگی مجال رسیدگی به تمیزکاری های معمول را نمی دهد از طرفی پیدا کردن کارگر نظافت منزل نیز بسیار دشوار است.

اگر در جستجوی نظافتچی منزل خانم، نظافتچی منزل آقا، نظافتچی ساعتی، کارگر نظافت منزل و یا نظافتچی شرکت هستید، این مطلب برای شما نوشته شده است.

زمانی کارگر نظافت منزل توسط دوست و آشنا معرفی می شد و همه تمیزکاری ها را انجام می داد. با تحول در سبک زندگی امروزی، نظافت منزل به صورت یک حرفه در آمده و کارگر نظافت منزل نیز فردی آموزش دیده است.

کارگر نظافتچی باید به صورت حرفه ای آموزش های لازم را گذرانده باشد و با اصول تمیزکاری و نظافت آشنا باشد. یادگیری مهارت های خاص برای نظافتچی منزل یک امتیاز است.

اما مشکلی که وجود دارد، عدم شناخت کارگر نظافتچی است و نمی توان به سادگی یک کارگر ساده برای نظافت منزل پیدا کرد.

پیشنهاد مطالعه : شرکت خدماتی تهران با صدها سرویس ویژه
پیشنهاد مطالعه : نکات نظافت منزل و ترفندهایی که باید هر کدبانویی بداند!
پیشنهاد مطالعه : نظافت راه پله و مشاعات ساختمان ضرورتی که نباید نادیده گرفت

کارگر نظافت منزل حرفه ای

با توجه به اهمیت نظافت و بهداشت در ارتقای سلامت جامعه، خدمات نظافت منزل اهمیت بیشتری پیدا کرده است. در این راستا استخدام و آموزش کارگر نظافت منزل در هوم سرویز مورد توجه قرار گرفت.

هوم سرویز سامانه خدمات فنی- نظافتی است که اعزام کارگر ساده، نظافتچی منزل خانم، نظافتچی منزل آقا، نظافتچی ساعتی، کارگر نظافتچی، نظافتچی شرکت در سطح تهران را بر عهده دارد.

اگر به دنبال بهترین کارگر نظافت منزل هستید درخواست خود را از طریق اپلیکیشن هوم سرویز ثبت کنید ما در اسرع وقت کارگر خانم برای نظافت منزل، کارگر نظافتچی برای نظافت منزل پاره وقت و نظافتچی آقا را درب منزل اعزام می کنیم. کارگر نظافت منزل را با این ویژگی ها انتخاب کنید:

الف- کارگر نظافت منزل آموزش دیده و ماهر

خدمات نظافت منزل فعالیتی کاملا حرفه ای است و نباید توسط افراد بدون صلاحیت انجام شود. هوم سرویز یک دوره آموزش جامع برای نیروهای نظافتی در نظر گرفته و به صورت تئوری و عملی آموزش های حرفه ای را به نظافتچی منزل یاد می دهد.

هرگز نیروهای بی تجربه درب منزل اعزام نمی شوند زیرا کیفیت کار و رضایت مشتری اولویت اول در مجموعه خدمات نظافت منزل هوم سرویز است.

نظافت منزل پاره وقت توسط نظافتچی ساعتی به همان دقت خدمات نظافت منزل به صورت ماهانه انجام می شود. دستمزد کارگر نظافت منزل آموزش دیده در مقایسه با کیفیت کار انجام شده، بسیار ارزان قیمت است.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نظافت داخل منزل یا محل کار هم ارائه میده؟

در ویدیوی زیر نکات مهم نظافت و خونه تکونی آموزش داده شده ، پس اگه تمایل دارید با تکنیک های خلاقانه تمیز نگه داشتن خونه آشنا بشید حتما تماشا کنید.

ب- کارگر نظافت منزل قابل اطمینان

چگونه می توان به نظافتچی ساعتی و کارگر نظافت منزل پاره وقت یا تمام وقت اطمینان پیدا کرد؟ نظافتچی منزل آقا و کارگر خانم برای نظافت منزل را از کجا استخدام می کنید؟

آیا از کارگر ساده غیر شرکتی برای انجام نظافت منزل و تمیزکاری ها استفاده می کنید؟ اگر چنین است باید منتظر عواقب آن نیز باشید.

شرکت خدمات نظافت منزل با اعزام نیروهای امین و مورد اعتماد ضامن اخلاقی و کاری کارگر نظافت منزل است. هوم سرویز در اقدامی آگاهانه جهت رفع دغدغه های مشتری برای انتخاب نظافتچی منزل، این اقدامات را انجام می دهد:

  • مصاحبه حضوری در چند مرحله برای شناخت کامل نیروی استخدامی
  • بررسی سوابق سوء پیشینه کیفری جهت تشخیص سلامت اخلاقی
  • بررسی عدم سابقه اعتیاد و همچنین دریافت برگه عدم اعتیاد
  • دریافت مدارک شناسایی و هویتی متقاضی
  • دریافت آدرس دقیق محل زندگی و بررسی آن
  • دریافت ضمانت کافی و معرفی ضامن معتبر

ج- کارگر نظافت منزل با ظاهر موجه

در بسیاری از خانواده ها، اخلاق یک مبحث جدی است. ورود کارگر نظافت منزل آقا و یا نظافتچی منزل خانم به حریم شخصی و داخل منزل تابع قوانین مشخصی است.

هوم سرویز تنها به اخذ مدارک ضمانتی اکتفا نکرده و به لحاظ اخلاق و ظاهری نیز کارگر نظافتچی را ارزیابی می کند. اخلاق و انضباط کاری و پیروی از الگوهای رفتاری بخشی از پروسه تعلیمات هوم سرویز به نظافتچی منزل است.

آموزش آداب معاشرت صحیح بخشی از فرایند استخدام در هوم سرویز است.

دستمزد کارگر نظافت منزلدستمزد کارگر نظافت منزل

کارگر نظافت منزل شمال تهران

خدمات نظافت منزل شمال تهران سرویسی ویژه برای ساکنین شمال تهران است.

کارگر نظافت منزل و نظافتچی شرکت در شمال تهران را از ما بخواهید. خدمات نظافت منزل شمال تهران محدود به گردگیری و جاروکشی نیست. همه تمیزکاری های داخل منزل و مشاعات را به صورت حرفه ای بر عهده می گیریم.

از پشت بام تا پارکینگ در حیطه کاری نظافت راه پله و مشاعات است.

اعزام کارگر نظافت منزل شمال تهران به صورت برای مجتمع های مسکونی به صورت پیمانکاری و دوره ای قابل انجام است. نظافت منزل پاره وقت در صورت تمایل مشتری توسط نظافتچی منزل خانم و یا نظافتچی منزل آقا انجام می شود.

نظافت آسانسور و شستشوی دیوارها، شستشوی فرش، جا به جایی اثاثیه توسط کارگر نظافتچی منزل آقا انجام می شود. در نظر داشته باشید که برای این موارد درخواست خود را با قید نظافتچی منزل آقا ثبت کنید.

برای نظافت و چیدمان داخل کمدها، آشپزخانه، نظافت اتاق خواب ، اتوکشی لباس ها، گردگیری، شستشوی ظروف و کارهای ظریف، کارگر خانم برای نظافت منزل مناسب تر است. طبق تجربه پیشنهاد می شود از کارگر ساعتی خانم و آقا برای نظافت کلی ساختمان استفاده کنید تا نتیجه بهتری حاصل شود.

کارگر نظافت منزل شرق تهران

با توجه به درخواست مکرر ساکنین مناطق شرق تهران، اعزام نظافتچی ساعتی و کارگر ساده در همه روزهای هفته و حتی ایام تعطیل نیز پیش بینی شده است.

برنامه ریزی برای اعزام کارگر نظافت منزل شرق تهران با نیروهای تعلیم دیده و حرفه ای، در راس فعالیت های شرکت خدمات نظافت منزل هوم سرویز قرار دارد.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نظافت داخل منزل یا محل کار هم ارائه میده؟

جهت ثبت درخواست کارگر نظافت منزل شرق تهران از طریق اپلیکیشن هوم سرویز و به صورت آنلاین اقدام کنید. برای خانه تکانی آخر تابستان از هم اکنون برنامه ریزی کنید.

کارگر خانم برای نظافت منزل با هماهنگی قبلی به محل اعزام می شود.

نظافت حرفه ای، جاروکردن، گردگیری ، نظافت ظروف شکستنی، مرتب کردن لباس های داخل کمد و انجام کارهای دقیق تر را به نظافتچی منزل خانم بسپارید و خیالتان از بابت تمیزکاری ها راحت باشد. هوم سرویز آمادگی اعزام کارگر نظافتچی منزل آقا را در شرق تهران دارد. ساکنین شرق تهران می توانند شستشوی فرش، نظافت مبلمان، گردگیری و شستشوی دیوارها و سقف، نظافت پارکینگ و کارهای سنگین تر را به کارگر نظافتچی آقا بسپارند تا از نتیجه کار رضایت کامل داشته باشند.

کارگر نظافت منزل غرب تهران

اگر شاغل هستید و زمان کافی برای انجام تمیزکاری های معمول منزل را ندارید، برای نظافت منزل شرق تهران با ما تماس بگیرید. نظافت منزل حرفه ای است که کارگر نظافت منزل غرب تهران در آن آموزش دیده است.

ساکنین غرب تهران می توانند به صورت آنلاین و از طریق اپلیکیشن هوم سرویز از خدمات نظافت منزل استفاده کنند. اگر تایم کاری فشرده ای دارید از خدمات هوم سرویز در روزهای تعطیل نیز می توانید استفاده کنید.

آخر هفته ها و تعطیلات را با نظافت منزل و جمع کردن ریخت و پاش ها از دست ندهید.

کارگر نظافت منزل غرب تهران می تواند همه کثیفی ها را طبق برنامه ریزی منظم و در زمان کوتاه تری انجام دهد. نظافت کامل برج های مسکونی و اداری در غرب تهران توسط نیروهای آموزش دیده هوم سرویز به صورت دوره ای امکان پذیر است. نظافت هفتگی و ماهانه توسط نظافتچی منزل خانم و نظافتچی منزل آقا پذیرفته می شود.

نگران دستمزد کارگر نظافت منزل غرب تهران نباشید. قبل از ثبت درخواست نظافت منزل می توانید نرخ هزینه نظافت منزل را در اپلیکیشن هوم سرویز مشاهده کنید.

کارگر نظافت منزل جنوب تهران

اگر برای نظافت منزل جنوب تهران نیاز به کمک دارید با ما تماس بگیرید.

هوم سرویز ارزان ترین تعرفه نظافت منزل و دستمزد کارگر نظافت منزل را ارائه می دهد. نظافت آشپزخانه، نظافت سرویس های بهداشتی، تی کشیدن کف، گردگیری اثاثیه و لوازم منزل، نظافت پنجره ها و مشاعات بخشی از خدمات نظافت منزل جنوب تهران است. همیاران هوم سرویز در همه ایام هفته آماده نظافت منزل در جنوب تهران هستند.

دستمزد کارگر نظافت منزل جنوب تهران طبق تعرفه نظافت منزل محاسبه شده و همیاران هوم سرویز مجاز به دریافت مبلغ اضافی در محل نیستند.

این روزها پیدا کردن نظافتچی منزل کار بلد بسیار دشوار شده است. استفاده از کارگر نظافتچی غیر حرفه ای می تواند هزینه بیشتری را در بر داشته باشد. در صورت بروز مشکل و یا خسارت مالی به لوازم، کارگرهای غیر شرکتی هیچ مسئولیتی را بر عهده نمی گیرند. در صورت ثبت در خواست کارگر نظافت منزل جنوب تهران در هوم سرویز، نگران خسارت های احتمالی نباشید. هوم سرویز تضمین کیفیت کار و خسارات احتمالی را بر عهده می گیرد.

کارگر نظافتچی منزلکارگر نظافت منزل جنوب تهران

دستمزد کارگر نظافت منزل در هوم سرویز

قیمت کارگر برای نظافت منزل به صورت ساعتی و برای ۴ ساعت اول محاسبه می شود. در صورتی که زمان بیشتری برای نظافت منزل صرف شود به ازای هر ساعت اضافی مبلغی پرداخت خواهد شد.

دستمزد کارگر نظافت منزل در همه مناطق تهران یکسان در نظر گرفته شده و ثابت می باشد. تعرفه نظافت منزل برای نظافتچی منزل خانم و نظافتچی منزل آقا متفاوت است.

هوم سرویز خدمات نظافت منزل، درمانگاه، واحدهای اداری، ساختمان های تجاری، موسسات آموزشی، خوابگاه های دانشجویی، سالن های پذیرایی، انبارها و … را تنها در تهران بزرگ بر عهده دارد.

لذا در حال حاضر امکان ارائه خدمات نظافت به دیگر شهرستان ها را ندارد. برای آگاهی از لیست خدمات نظافت منزل و دستمزد کارگر نظافت منزل به اپلیکیشن هوم سرویز مراجعه کنید. قیمت ها به صورت شفاف و طبق نرخ مصوب از طریق اپلیکیشن هوم سرویز اطلاع رسانی شده است.

قیمت کارگر برای نظافت منزل

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )قیمت (تومان)
قیمت نظافت منزل و محل کار آقا (۴ ساعت)155000 تومان
قیمت نظافت منزل و محل کار خانم (۴ ساعت)160000 تومان
هر ساعت اضافه آقا20000 تومان
هر ساعت اضافه خانم25000 تومان

تعرفه نظافت راه پله و مشاعات

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )قیمت
قیمت نظافت راه پله و مشاعات (4 طبقه با 1پارکینگ)135000 تومان
هر طبقه مازاد10000 تومان
نظافت پشت بام10000 تومان
طبقات بیش از دو واحد به ازای هر واحد اضافه (در کل سرویس محاسبه می شود)10000 تومان
گردگیری دیوارها (هر طبقه)10000 تومان
هر طبقه پارکینگ10000 تومان

جهت کسب اطلاعات بیشتر با هوم سرویز تماس بگیرید 

  021-91001332

چگونه تجربه بهتری از خدمات نظافت منزل داشته باشیم؟

برنامه ریزی داشته باشید تا در وقت و هزینه نظافت منزل صرفه جویی شود. قبل از هر اقدامی مشخص کنید چه خدماتی نیاز دارید. در این صورت بهتر می توانید نظافتچی منزل آقا و نظافتچی منزل خانم را انتخاب کنید.

حتما در هنگام مراجعه کارگر نظافت منزل، حضور داشته باشید و لوازم مورد نیاز نظافت را آماده کنید.

دستمزد کارگر نظافت منزل برای انجام امور نظافتی پرداخت می شود نه برای گوش دادن به حرف های کارفرما. در نظر داشته باشید که هرگز با نظافتچی منزل درد دل نکرده و مسائل شخصی یا خانوادگی را بازگو نکنید.

برای انجام احسن امور نظافتی وقت کارگر منزل را با صحبت های غیر کاری تلف نکنید.

حتی وقتی از کارگر نظافت منزل رضایت کامل دارید، با او برای دوره های بعدی هماهنگ نکنید.

شرکت خدمات نظافت جوابگوی مشکلات بعدی و سرویس های خارج از هوم سرویز نیست. همیشه از طریق اپلیکیشن و یا تلفن هوم سرویز درخواست کارگر نظافت منزل را ثبت کنید. در این صورت مشمول تضمین خدمات نظافت منزل خواهید شد.

در هنگام مراجعه نظافتچی منزل خانم یا نظافتچی منزل آقا منزل را ترک نکنید و تا پایان کار نظافتچی منزل در محل حضور داشته باشید. پیشنهاد می شود جواهرات و اشیا قیمتی را در محلی امن قرار دهید به این ترتیب نگرانی از بابت گم شدن اشیا با ارزش را نخواهید داشت.

اگر بخواهید می توانید پس از انجام کار، اتاق را بررسی کنید.

در صورتی که از نحوه کارکرد کارگر نظافت منزل، شرایط ظاهری و یا اخلاقی او رضایت ندارید، می توانید در یک ساعت اول سفارش را لغو کرده و تقاضای نظافتچی منزل دیگری را داشته باشید. به این ترتیب بلافاصله کارگر نظافتچی جایگزین به جای کارگر قبلی درب منزل اعزام می شود.

جهت نظافت داخل منزل و نظافت راه پله و مشاعات با هوم سرویز تماس بگیرید

  021-91001332

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نظافت داخل منزل یا محل کار تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

‫۲ دیدگاه ها

  1. با عرض خسته نباشید به خودم قول دادم به محض اتمام سرویس نظرمو ثبت کنم چه راضی چه ناراضی ، من دوروزه اسباب کشی کردم به هر شرکتی زنگ میزدم نیروی نظافتی داشتن که نیروهای نظافتی هم کار جابجایی وسایل و جمع و جور اسباب انجام نمیدن تا اینکه توی مطلب شما خوندم که میتونم از شما کمک بگیرم دوتا نیرو گرفتم یکی ازیکی بهتر دوتایی در عرض ۴ ساعت کل جابجایی وسایل من و انجام دادن وسایل ها همه اومد سر جاس کارگر های بسیار مودب و خوش برخورد بودن ممنونم ازتون خیالم راحت شد حتما تو سرویس های دیگه هم ازتون استفاده میکنم

  2. من توی سایت نی نی سایت از مامانای جوان کمک خواستم که بهم یه شرکت و معرفی کنن که کارگر ساده داشته باشه تا من بتونم بعد از مهمانیم برای نظافت و جمع و جور و همینطور جابجایی بخشی از وسایل خونه روش حساب کنم دوستای مجازی من شرکت شمارو بهم پیشنهاد کردن من اصلا آشنا نبودم با شرکت شما ولی گفتم اگه امتحان کردم و خوب بود حتما به خانوادم و دوستانم پیشنهاد میکنم. نیرویی که برای کارگر نظافت فرستاده بودین بسیار حرفه ای کار کردن من فکر میکردم بعد از مهمانیم تا صبح باید وسایل جمع کنم ولی تو چهار پنج ساعت کارم و تموم کرد ممنونم از شما و هکیار خیلی خوبتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا