تعمیرات و خدمات فنی

قیمت نصب ایزوگام در هوم سرویز

با پایان فصل تابستان و وزیدن اولین بادهای پاییزی، بسیاری از خانواده ها به فکر عایق بندی و ایزوگام پشت بام می افتند. قیمت نصب ایزوگام هم با شروع بارش های پاییزی با افزایش روبرو شده و به طور کلی بازار ایزوگام و قیر و آسفالت حسابی داغ می شود. برای اینکه با بحران عایق رطوبتی، عایق حرارتی و عایق صوتی در فصل سرما مواجه نشوید از هم اکنون به فکر ترمیم خرابی ها و نصب ایزوگام باشید. قیمت ایزوگام، پشم شیشه و هم چنین قیمت نصب ایزوگام در تهران بحث داغ این روزهاست که در این مطلب به آن می پردازیم.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

ایزوگام چیست؟

ایزوگام یک عایق رطوبتی تولیدی از فراورده های نفتی است که جهت پیشگیری از نفوذ آب و رطوبت در سازه مورد استفاده قرار می گیرد. پوشش مقاومتی ایزوگام از قیر و الیاف مصنوعی تشکیل شده که با استفاده از حرارت بالا به بستر نصب می شود. قیمت نصب ایزوگام با توجه به مزایای آن، بیش از عایق بندی های سنتی است. به طور سنتی در گذشته عایق رطوبتی ساختمان ها با قیر و آسفالت انجام می شده است. پیدایش انواع عایق رطوبتی و ایزوگام موجب شد تا قیرگونی و آسفالت جای خود را به عایق بندی های مدرن تر بدهد. عمر ایزوگام در ایران به کمتر از ۴۰ سال می رسد و شرکت های داخلی با نام تجاری مختلف به تولید این محصول اقدام کرده اند. تولید ایزوگام با ضریب پایداری بالا در برابر رطوبت، پروسه ای تخصصی است که تحت آزمایش های استاندارد انجام شده است.

بهترین نوع ایزوگام پشت بام کدام است؟

ایزوگام ساختمان

کاربردهای متنوع ایزوگام در ساختمان

ایزوگام برای پوشش محافظتی در پشت بام، کاربرد وسیعی دارد اما این تنها کاربرد ایزوگام در ساختمان سازی نیست. در اغلب ساختمان ها ایزوگام به عنوان تنها عایق رطوبتی به کار گرفته می شود. این روزها نصب ایزوگام در فونداسیون و پی بندی، عایق بندی دیوارها، عایق رطوبتی سرویس ها و حمام، پوشش ضد رطوبتی برای پشت بام، عایق بندی استخرها و ایزولاسیون با عایق رطوبتی بسیار رایج شده است. قیمت نصب ایزوگام و قیمت ایزوگام پشم شیشه در هزینه تمام شده ساخت بنا تاثیر بسیاری دارد. ایزوگام دارای عمر مفید محدودی است و به طور متوسط نزدیک به ۱۰ سال پایداری خود را حفظ می کند. تعویض و یا ترمیم ایزوگام پس از این زمان یکی از اقدامات ضروری برای پیشگیری از نفوذ رطوبت به بنا می باشد.

اهمیت نصب ایزوگام در ساختمان

عایق بندی ساختمان بخشی از مهم ترین کارهای اولیه در مرحله ساخت و ساز است. بدون عایق رطوبتی، بنا در معرض تخریب قرار دارد. آب و رطوبت به اسکلت فلزی، بافت گچ و چوب و … آسیب می رساند. تصور کنید کف و دیوارهای حمام و توالت فاقد عایق مناسب باشد. در این صورت با هر بار باز کردن شیر آب، مقدار زیادی وارد سیستم فاضلاب شده و بسیاری از آن به لایه های زیرین کف، نفوذ خواهد کرد. نم و نشتی یکی از بزرگترین مشکلات در آپارتمان ها است که به دلیل ایراد در قیرگونی و ایزوگام ایجاد شده است. هزینه نصب ایزوگام بسیار کمتر از خساراتی است که رطوبت به ساختمان وارد می کند. سالانه خسارات زیادی به ساختمان های مسکونی وارد می شود که به علت نم و نشتی است. ترکیدگی لوله ها و فرسوده شدن عایق بندی رطوبتی عمده ترین دلیل نشت آب و رطوبت در خانه ها است.

ایزوگام طرح دار خدمتی نوین از هوم سرویز

قیمت نصب ایزوگامقیمت نصب ایزوگام

ایزوگام غرب تهران، ایزوگام شمال تهران، ایزوگام جنوب تهران، ایزوگام شرق تهران خدمتی ارزنده برای خانوارهای تهرانی است که همیاران هوم سرویز بر عهده دارند.

ایزوگام غرب تهران

خدمات ایزوگام غرب تهران از سرویس های کاربردی هوم سرویز برای ساکنین غرب تهران است. اگر در غرب تهران زندگی می کنید و نیاز به خدمات نصب ایزوگام، پشم شیشه، قیرگونی و آسفالت پشت بام دارید، با ما تماس بگیرید. قیمت نصب ایزوگام غرب تهران در همه محلات با قیمت یکسارن ارائه شده و با توجه به متراژ پشت بام محاسبه می شود.

چنانچه نیاز به ترمیم ایزوگام پشت بام دارید با همیاران هوم سرویز هماهنگ کنید. بازدید و مشاوره برای ترمیم و یا تعویض ایزوگام غرب تهران رایگان بوده و با قیمت توافقی انجام می شود. همیاران نصاب ایزوگام غرب تهران بهترین قیمت نصب ایزوگام را با توجه به شرایط ساختمان اعلام می کنند. انواع عایق صوتی، عایق حرارتی و عایق رطوبتی با پشم شیشه طبق خواسته مشتری در کوتاه ترین زمان انجام می شود. ایزوگام غرب تهران با قیمت استثنایی را با هوم سرویز تجربه کنید.

ایزوگام شمال تهران

قیمت نصب ایزوگام شمال تهران به صورت شفاف در هوم سرویز اطلاع رسانی شده است. ساکنین شمال تهران در همه مناطق می توانند از طریق اپلیکیشن هوم سرویز درخواست سرویس ایزوگام شمال تهران را ثبت کنند. قیمت نصب ایزوگام در تهران برای ساکنین محلات مختلف یکسان در نظر گرفته شده و تابع قیمت ملک نمی باشد. عایق رطوبتی استخر و آبنما در ایزوگام شمال تهران تنها با یک تماس امکان پذیر است. قیمت ایزوگام با توجه به کیفیت و شرکت تولید کننده متفاوت است.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات ایزوگام، قیرگونی و آسفالت هم ارائه میده؟

معیار اصلی محاسبه قیمت نصب ایزوگام شمال تهران، متراژ زیر بنای ساختمان است. لازم به ذکر است قیمت نصب و اجرای قیرگونی تک لایه و دولایه با قیمت نصب ایزوگام شمال تهران تفاوت دارد. متریال به کار رفته برای ایزوگام، قیرگونی و آسفالت موجب تفاوت در قیمت نصب ایزوگام شمال تهران خواهد شد. اگر به دنبال کیفیت بالای عایق هستید با ما تماس بگیرید.

با شروع فصول سرد سال، نیاز به عایق بندی و ایزوگام کاری سقف منازل هم به شدت احساس میشه. در این ویدئو چند نکته کلیدی در نصب و اجرای ایزوگام رو به شما آموزش میدیم. پس حتما تماشا کنید.  در ضمن برای اجرا و نصب ایزوگام توسط بهترین متخصص های نزدیک به خودتون، میتونین با نصب اپلیکیشن هوم سرویز همین امروز درخواست خدمات خودتون رو ثبت کنید.

ایزوگام جنوب تهران

اجرای پروژه های عایق رطوبتی و پوشش پایدار پشت بام و داخل، بخشی از فعالیت های همیاران هوم سرویز برای ایزوگام جنوب تهران است. آیا سرویس های بهداشتی نم می دهد؟ رفع نم و عایق بندی رطوبتی با قیر، آسفالت و ایزوگام را به همیاران آموزش دیده هوم سرویز بسپارید. کسب رضایت صددرصدی پروژه های عایق بندی، خدمتی است که به آن افتخار می کنیم. قیرگونی توالت و رفع نم حمام در کوتاه ترین زمان را به ما بسپارید.

شهروندان جنوب تهران از این پس، بدون نیاز به صرف هزینه های اضافی و تنها با یک تماس می توانید از خدمات ایزوگام جنوب تهران برخوردار شوید. قیمت نصب ایزوگام جنوب تهران برای ساختمان های مسکونی، مجتمع های تجاری و اداری یکسان محاسبه می شود. چنانچه دیوار خارجی ساختمان نم می دهد با ما تماس بگیرید. قبل از شروع بارش برف و باران نسبت به عایق بندی ساختمان اقدام کنید.

قیمت نصب ایزوگام شرق تهران

همیاران هوم سرویز با بازدید رایگان از محل، مشاوره لازم در مورد زیرسازی و انواع ایزوگام را ارائه می دهند. شروع پروژه عایق بندی رطوبتی منوط به کسب رضایت مشتری است. چنانچه برای ایزوگام شرق تهران به دنبال کادر حرفه ای و کیفیت عالی هستید با ما تماس بگیرید. قیمت نصب ایزوگام شرق تهران با توجه به پوشش پایدار و گارانتی ۱۰ ساله ایزوگام، مقرون به صرفه است. برای اطلاع از آخرین تغییرات قیمت نصب ایزوگام شرق تهران به اپلیکیشن هوم سرویز مراجعه کنید.

چنانچه نم و رطوبت سرویس های بهداشتی موجب مزاحمت طبقات زیرین شده با ما تماس بگیرید. همیاران هوم سرویز در کوتاه ترین زمان با شما تماس می گیرند. اجرای انواع عایق رطوبتی، عایق حرارتی و عایق صوتی در تخصص همیاران هوم سرویز است. ایزوگام شرق تهران توانسته رضایت کامل کارفرما در همه پروژه های اجرایی را کسب کند. قبل از شروع بارش با ما تماس بگیرد.

عایق رطوبتی نانو چه کاربردی دارد؟

قیمت نصب ایزوگام مرغوبقیمت نصب ایزوگام

قیمت نصب ایزوگام در هوم سرویز

هوم سرویز اجرای پروژه های ایزوگام از فونداسیون تا پشت بام در همه مناطق تهران را بر عهده دارد. در صورت نیاز به زیرسازی و هموار کردن سطوح، قبل از اجرا کارهای لازم انجام می شود. برای اجرای ایزوگام روی سطوح موزاییک، ابتدا باید سطح کار با سیمان و دوغاب به طور کامل مسطح شود.

عنوان(به روز رسانی سال 1400)قیمت از
قیمت تا
ایزوگام زیر 10 متر مربع(با هزینه جنس)
500000
800000
ایزوگام بین 10 تا 50 متر مربع(هر متر مربع با هزینه جنس)
4000060000
ایزوگام 50 متر مربع به بالا(هر متر مربع با هزینه جنس)
3500055000
قیرگونی تک لایه و اجرا بدون هزینه جنس(هر متر مربع)
1200025000
قیرگونی دو لایه و اجرا بدون هزینه جنس(هر متر مربع)
1700028000
آسفالت(هر متر مربع)
توافقی

قیمت نصب ایزوگام به همراه زیرسازی

برای زیرسازی به صورت جداگانه محاسبه و برهزینه نهایی افزوده می شود. چنانچه سطح زیر کار فلزی باشد همیار اعزامی ابتدا زنگ زدگی و دیگر آلودگی ها را زدوده و سپس نسبت به نصب ایزوگام اقدام می کند. اجرای آستری ضد زنگ بر روی سطوح فلزی الزامی است. در سرویس های بهداشتی ابتدا باید منشا نم و رطوبت ترمیم شده و سپس اقدام به قیرگونی و ایزوگام شود. قیمت نصب ایزوگام برای هر متر مربع شامل اجرت کار و دستمزد نصاب می باشد. همه ساکنین شمال تا جنوب تهران، شرق تا غرب تهران می توانند قیمت ایزوگام و قیمت نصب ایزوگام را طبق نرخ رقابتی دریافت کنند.

قیمت نصب ایزوگام با خرید مصالح

اگر برای انتخاب نوع ایزوگام و برند آن نیاز به راهنمایی دارید با ما تماس بگیرید. نمونه جنس و نمونه کارهای اجرایی توسط همیار ارائه خواهد شد. قیمت نصب ایزوگام شامل هزینه اجرا در هر متر مربع به همراه قیمت خرید جنس است. برای اطلاع از لیست قیمت نصب ایزوگام به اپلیکیشن هوم سرویز مراجعه کنید. لازم به ذکر است چنانچه مشتری نیاز به تهیه وخرید متریال مناسب توسط همیار داشته باشد، این کار امکان پذیر است. همیاران هوم سرویز در صورت تهیه جنس، ملزم به ارائه فاکتور نهایی خرید به اضافه هزینه حمل و نقل بار تا درب منزل هستند.

راهنمای خرید ایزوگام مرغوب

بهترین برند ایزوگام در ایران

انواع ایزوگام و عایق رطوبتی

قیمت نصب ایزوگام با توجه به ماده اولیه آن مشخص می شود بنابر این شناخت ایزوگام های موجود در بازار ضروری است. انوع ایزوگام با توجه به ماده تشکیل دهنده عبارتند از:

الف-ایزوگام پلیمری

ماده اصلی تشکیل دهنده ایزوگام پلیمری قیر خالص است که از تقطیر نفت خام حاصل می شود. قی خالص در دو نوع جامد و نیمه جامد تولید می شود. درجه نفوذ قیر ایزوگام معیار اصلی در پایداری آب بندی پشت بام است. قیر خالص ۶۰ تا ۷۰، پلی استر، لایه آلومینیوم ۱۴ تا ۱۶ میکرون، تیشو، پلی اتیلن، پودر تالک، پوشال و گونی پلاستیکی در ساخت ایزوگام پلیمری نقش دارند. مخلوط کردن این مواد در دستگاه و تولید مایع ایزوگام پلیمر و تبدیل شدن به ایزوگام عایق رطوبتی، پروسه معمول در تولید ایزوگام است.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات ایزوگام، قیرگونی و آسفالت هم ارائه میده؟

ب- ایزوگام دمیده

ماده اصلی تشکیل دهنده ایزوگام دمیده نیز قیر است. قیر دمیده از دمیدن هوا به نفت کوره و یا مازوت حاصل شده و در تولید ایزوگام مورد استفاده قرار می گیرد. ایزوگام دمیده دارای کیفیت پایین تر و ماندگاری کوتاه تری از ایزوگام پلیمری است. علت این امر درجه نفوذ کمتر قیر دمیده نسبت به قیر خالص است. ایزوگام دمیده حاصل ترکیب قیر دمیده، پلی استر، لایه آلومینیوم ۱۴ تا ۱۶ میکرون، تیشو، پلاستیک پلی اتیلن،پودر تالک بوده که بعد از ورود به برج تقطیر تبدیل به متریال نهایی می شود.

قیمت ایزوگام با نصب در تهران

قیمت نصب ایزوگام بر اساس لایه ها

انواع ایزوگام بر اساس لایه های به کار رفته به دو نوع کلی تقسیم می شود:

 • الف- ایزوگام تک لایه: ظرافت و انعطاف بیشتری دارد
 • ب- ایزوگام دو لایه: ضخامت و استحکام بیشتری دارد

قیمت نصب ایزوگام بر اساس نوع روکش

انواع ایزوگام بر اساس روکش سطح به دو نوع کلی تقسیم می شود که در برندهای مختلف دیده می شود.

 • الف- ایزوگام با روکش آلومینیم: برای اماکنی که در معرض تابش نور مستقیم خورشید هستند مناسب تر است. نظیر پشت بام، دیوارهای خارجی و غیره
 • ب-ایزوگام بدون روکش آلومینیم: برای عایق رطوبتی در فضای داخلی استفاده می شود نظیر سرویس های بهداشتی، فونداسیون و غیره.

تشخیص ایزوگام مرغوب

قیمت نصب ایزوگام ارتباط مستقیمی با قیمت ایزوگام دارد. انوع ایزوگام، پشم شیشه، قیر و آسفالت برای عایق بندی موجود می باشد ولی کدام نوع ایزوگام کیفیت مناسب تری دارد؟ تشخیص کیفیت ایزوگام برای افرادی که در این زمینه تجربه ای ندارند کمی دشوار است. در ادامه راه های تشخیص ایزوگام مرغوب از ایزوگام نامرغوب را می خوانید:

ایزوگام نامرغوب بوی ناخوشایندی دارد و این بو ناشی از مواد بی کیفیت در ساخت آن است. استفاده از پودرهای معدنی در ایزوگام پلیمری موجب احساس بوی گازوئیل صنعتی و یا مازوت در ایزوگام می شود.

چنانچه به لایه بیرونی ایزوگام دست بکشید می توانید به سادگی متوجه کیفیت آن بشوید. اگر به هنگام دست کشیدن به لایه خارجی ایزوگام، لایه ای سیاه رنگ به دست منتقل بشود مواد به کار رفته در آن نامرغوب است. عدم انتقال رنگ ایزوگام به دست نشان دهنده مواد پلیمری و قیر مرغوب در تولید ایزوگام است.

در نظر داشته باشید که قیمت ایزوگام و قیمت نصب ایزوگام با توجه به جنس آن تعیین می شود. ایزوگام مرغوب یک عایق رطوبتی مقاوم و پایدار است لذا در صورت کشش و تا شدن به سادگی نمی شکند. ایزوگام نامرغوب از استحکام و عمر ساختمان کم می کند.

نکات مهم درباره عایق رطوبتی استخر

نکات نصب ایزوگام

برای تشخیص ایزوگام مرغوب باید تا بارش باران و برف منتظر باشید. بارندگی بهترین معیار برای سنجش کیفیت ایزوگام است. قیمت ایزوگام مرغوب بیش از ایزوگام غیر مرغوب است ولی ماندگاری آن می تواند تا ۱۵ سال افزایش یابد. برندهای معتبر محصولات با کیفیت تری تولید می کنند موقع خرید حتما به مشخصات نوشته روی در برچسب محصول دقت کنید. 

قیمت نصب ایزوگام هزینه ای است که برای رفاه و آسایش خانوار صرف می شود. ایزوگام نامرغوب و بی کیفیت نمی تواند مقاومت رطوبتی مناسب را ایجاد کند. محصولات مرغوب، طول عمر بالاتر و کارایی بهتری دارند. در این صورت پولی که هزینه کرده اید در طی زمان، بهره وری بیشتری خواهد داشت.

نحوه نصب ایزوگام به اندازه کیفیت محصول اهمیت دارد. استفاده مناسب از حرارت و نحوه گرمادهی به ایزوگام در هنگام نصب، موجب افزایش استحکام و ماندگاری ایزوگام شده و طول عمر آن را افزایش می دهد. نصاب حرفه ای و با تجربه می تواند اصول عایق بندی را به درستی اجرا کند. برای مثال در پشت بام منازل تعدادی کولر، دریچه های نورگیر، دودکش و … نیز وجود دارد که باید به درستی با ایزوگام، عایق شوند. عدم توجه به این موارد در آینده مشکل ساز می شود.

زمان کوتاهی تا شروع بارش های پاییزی باقی مانده و تقاضا برای ترمیم و تعویض ایزوگام افزایش یافته است. هم اکنون برای عایق بندی رطوبتی و ایزوگام با همیاران هوم سرویز تماس بگیرید. موقع بارندگی و در شرایطی که زمین خیس است نمی توان ایزوگام، آسفالت و قیرگونی را اجرا کرد. حتما باید سطح مورد نظر کاملا خشک و عاری از گرد و خاک باشد.

ایزوگام طرح دار

 

قیمت نصب ایزوگام در تهران چقدر است؟

شرکت های مجری ایزوگام قیمت های متفاوتی را برای دستمزد نصب دریافت می کنند. بخش زیادی از هزینه های دریافتی مربوط به برند ایزوگام است. شرکت های تولید کننده ایزوگام داخلی، از مواد اولیه و فرمول اختصاصی خود استفاده می کنند. افزودن برخی مواد می تواند کیفیت ایزوگام را افزایش دهد. با توجه به اهمیت ایزوگام و عایق بندی توصیه می شود همواره از برندهای با کیفیت تر استفاده کنید. قیمت خرید ایزوگام با کیفیت، اندکی بیشتر است اما خیال تان بابت نفوذ نم و رطوبت راحت می شود. برخی از مواد تاثیرگذار در قیمت نصب انواع ایزوگام عبارت است از:

 • متراژ فضای مورد نظر

ایزوگام به صورت رول در متراژ بالا تولید می شود. با قرار دادن این رول ها کنار یکدیگر، کل سطح مورد نظر عایق بندی می شود. بنابراین برای ایزوگام پشت بام به دلیل وسعت بیشتر، هزینه زیادتری دریافت می شود. بخش اعظم این هزینه مربوط به قیمت خرید رول های ایزوگام است. به طور کلی بالا بودن حجم روی قیمت ها تاثیر دارد. 

 • قیمت نصب ایزوگام در شرایط دشوار

چنانچه مکان نصب ایزوگام دارای شرایط خاص باشد، زمان بیشتری برای اجرای کار صرف می شود. این موضوع در مورد فضاهای بسیار کوچک که امکان کار نیست درست به اندازه فضاهای بزرگتر اهمیت دارد. برای مثال اگر سرویس بهداشتی خیلی کوچک باشد یا وقتی که ایزوگام روی سطوح فلزی انجام می شود، هزینه ها با شرایط عادی تفاوت دارد. گاهی این هزینه در هر متر مربع از نصب ایزوگام پشت بام به ازای هر متر مربع کمتر است.

قیمت نصب ایزوگام سرویس بهداشتی

خدمات نصب ایزوگام هوم سرویز در همه مناطق تهران سفارش می پذیرد. طبق تجارب سال های گذشته پیشنهاد می شود در فصول گرم و بدون بارش سال اقدام به تعویض و ترمیم ایزوگام پشت بام کنید. نصب ایزوگام روی سطوح فلزی، سیمانی و …. طبق استانداردهای لازم انجام می شود. هموار کردن کف در سطوح ناهموار ضروری است. قبل از اینکه نم و رطوبت موجب نم و ریزش سقف شود یا کاشی های سرویس بهداشتی شروع به افتادن کنند، برای عایق بندی ساختمان اقدامات لازم را انجام دهید. هزینه عایق بندی با ایزوگام خیلی کمتر از قیمت تعمیرات سقف و دیوارهای نم کشیده است. این سوری به طور کامل تحت گارانتی ارائه می شود. هزینه ها پس از اتمام کار و در صورت رضایت مشتری دریافت می شود.

سرویس ایزوگام، قیرگونی و آسفالت

جهت سفارش عایق بندی سرویس بهداشتی، تعمیر ایزوگام پشت بام، قیرگونی و … از طریق اپ هوم سرویز اقدام کنید. ثبت سفارش کاملا رایگان است و در این مرحله هیچ هزینه ای نمی پردازید. پس از ثبت سفارش، منتظر تماس ما باشید. هماهنگی های لازم جهت بازدید از محل و مشاوره در طی تماس تلفنی انجام می شود. در روز و ساعت مورد نظرتان نصاب ایزوگام به محل مراجعه کرده و قیمت گذاری انجام می شود. در نظر داشته باشید که هزینه خرید مصالح بر عهده مشتری است. در صورتی که بخواهید همیار اعزامی می تواند ایزوگام و سایر مصالح مورد نیاز را تهیه کند. هزینه خرید طبق فاکتور به دستمزد افزوده خواهد شد. این سرویس شامل گارانتی است و برای نصب از محصولات گارانتی دار استفاده می شود. بهترین زمان برای تعمیرات آسفالت و ایزوگام پشت بام، قبل از شروع بارندگی فصلی است. 

برای ثبت سفارش رایگان سرویس ایزوگام، قیرگونی و آسفالت  از اپ هوم سرویز استفاده کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی ایزوگام، قیرگونی و آسفالت تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

‫۳ دیدگاه ها

 1. وقت بخیر سقف منزل من ایزوگام شده بود ولی بعضی جاها بدلیل رطوبت کشیدن و استفاده ی مواد ایزوگام نامرغوب اسیب دیده بود از شرکت شما خواستم برای ایزوگام با بهترین مواد به من قیمت بدهند که قیمتی که دادن بسیار عادلانه بود ولی اینکه کیفیت کار واقعا همون چیزی باشه که من میخوام خب بعدا مشخص میشد برای ایزوگام اومدن و چون قبلا سطح من ایزوگام شده بود و قیر داخل ایزوگام موجب شد کار بهتر از قبل انجام شود باز من مردد بودم برای امتیاز دهی ولی الان که تقریبا وارد فصل زمستون شدیم من و اهالی ساختمان هیچ مشکلی با ایزوگام نداشتیم و مثل قبل هیچ جای ایزوگام مشکل پیدا نکرده بازم ممنونم از تیم خوب هوم سرویز

 2. سلام خسته نباشید بنده یک منزل دارم که میخواستم سقفشو ایزوگام کنم ولی سقف سرامیک شده و قسمتی از ان هم چوبی هست میشود ایزوگام و قیرکونی کرد یا خیر و حدود هزینه چقدر میشه ؟

  1. سلام
   سقف های مختلف برای ایزوگام کردن با شرایط متفاوت قابل استفاده هست. با توجه به شرایط خاص شما لطفا درخواست ثبت کنید تا همکاران ما به طور رایگان مشاوره لازم رو بهتون بدن و در صورت تایید برسند خدمتتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا