تعمیرات و خدمات فنی

ثبت سفارش رایگان نقاشی ساختمان تهران

نقاشی ساختمان ارزان ترین راه تزئین دیوارهای داخلی و بیرونی است. زمانی می رسد که دیگر گردگیری و شستشوی دیوارها نمی تواند سیاهی و غبار را از بین ببرد. رنگ آمیزی خانه دیوارهای قدیمی را زیبا و دوست داشتنی تر می کند. نقاشی ساختمان در تهران تنها مخصوص منازل قدیمی نیست بلکه همه ساختمان های سطح شهر نیاز به رنگ آمیزی دارند. هزینه رنگ و نقاشی در مقایسه با دیگر تغییراتی که در دکوراسیون داخلی انجام می شود، بسیار کمتر است. به همین علت اغلب افراد می توانند با این بک و سیاق، رنگ و روی خانه را نونوار کنند.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

نقاشی خانه و ساختمان

رنگ آمیزی ساختمان موضوع تازه ای نیست. تاریخچه استفاده از رنگ برای رنگ زدن دیوار به هزاران سال پیش بر می گردد. در آثار به جای مانده از تمدن های بزرگ وجود رنگ و نقاشی دیوار به وفور دیده شده است. باستان شناسان توانسته اند آثاری از رنگ را روی نقاشی دیوار غارها نیز کشف کنند که نشان دهنده آشنایی بشر با رنگ ها از هزاران سال پیش است.

رنگ آمیزی ساختمان

با تولید رنگ های صنعتی روند نقاشی خانه و ساختمان هم به صورت امروزی شکل گرفت. در ابتدا تنها منازل اشرافی و قصرهای حاکمان به صورت ویژه رنگ آمیزی می شدند و هنوز رنگ آمیزی ساختمان تهران به صورت فراگیر مطرح نبود. کارخانه های تولید رنگ در ایران نقش بزرگی در معرفی صنعت رنگ آمیزی ساختمان داشتند.

امروزه انواع رنگ پلاستیک، رنگ روغنی، رنگ بلکا، پتینه کاری و … جهت زیباسازی و نقاشی منزل مسکونی استفاده می شود و نقاشی منزل از رایج ترین کارهای ساختمانی است.

نرخ نقاشی ساختمان تهران

نقاشی ساختمان تهران

بیش از صدها سرویس کاربردی در سامانه هوم سرویز با قیمت های باور نکردنی ارائه می شود. سرویس نقاشی ساختمان تهران در سطح شهر خدمات رنگ امیزی خانه را ارائه می دهد. کلان شهر تهران دارای سطح گسترده ای است که از محلات و شهرک های زیادی تشکیل شده. ارائه خدمات به صورت منطقه ای و محله ای موجب کاهش هزینه ها و دستمزد استادکاران می شود.

هوم سرویز با استخدام همیاران با تجربه و متخصص ، حضور پر رنگی در همه محلات تهران دارد. اگر قصد بازسازی منزل، تغییر دکوراسیون یا رنگ آمیزی منزل را دارید با همیاران در محله خود تماس بگیرید.

نقاشی ساختمان غرب تهران

نقاشی منزل مسکونی در حوزه کارهای هنری و دکوراتیو ساختمانی قرار دارد و می بایست توسط افراد با تجربه و دارای ذوق کافی انجام شود. نقاشی خانه تنها رنگ آمیزی ساده سقف و دیوارها نیست. رنگ آمیزی گچبری ها، کابینت آشپزخانه، درب و پنجره، ستون ها و غیره همگی بخشی از نقاشی ساختمان تهران هستند. قیمت نقاشی ساختمان غرب تهران و اجرت نقاشی ساختمان غرب تهران بسیار کم هزینه تر از سایر خدمات ساختمانی و کارهای هنری است.

نقاشی ساختمان شرق تهران

ارائه خدمات منزل به صورت منطقه ای دو حسن بزرگ دارد اولی کاهش هزینه ها و دومی کاهش زمان انجام سرویس درخواستی. نقاشی ساختمان شرق تهران توسط نقاش با تجربه محلی انجام می شود لذا سرعت کار بیشتر شده و بسیاری از هزینه های جانبی نقاشی ساختمان تهران هم کاسته خواهد شد. همیاران هوم سرویز در نزدیکی شما هستند تنها با یک تماس می توانید از قیمت نقاشی ساختمان شرق تهران اطلاع پیدا کنید.

نقاشی ساختمان شمال تهران

نقاشی منزل مسکونی شامل رنگ آمیزی سقف و دیوارهای داخلی و بیرونی بنا می شود. رنگ آمیزی راه پارکینگ، راه پله و مشاعات مجتمع های مسکونی بخشی از خدمات نقاشی ساختمان شمال تهران است. رنگ زدن دیوارهای داخلی و بیرونی ساختمان با هماهنگی قبلی حتی در ایام تعطیلات نیز امکان پذیر است. بهترین نقاشی ساختمان تهران برای رنگ آمیزی خانه را در نقاشی ساختمان شمال تهران می بینید. نقاشی و گچبری، رنگ زدن دیوار و سقف، نقاشی خانه در نقاشی ساختمان شمال تهران ویژه ساکنین منطقه انجام می شود.

نقاشی ساختمان جنوب تهران

جهت رفاه همشهریان، خدمات نقاشی ساختمان تهران به صورت منطقه ای اجرا می شود. ساکنین جنوب تهران تنها با یک تماس تلفنی می توانند درخواست نقاشی ساختمان غرب تهران را سفارش دهند. نرخ اتحادیه نقاشی ساختمان برای همه سفارش هایی ثبت شده از طریق اپلیکیشن هوم سرویز در نظر گرفته می شود. جهت ثبت سفارش رایگان و اطلاع از هزینه نقاشی ساختمان تهران با ما تماس بگیرید.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نقاشی هم ارائه میده؟

دستمزد نقاشی ساختمان تهران

دستمزد نقاشی ساختمان

اجرت نقاشی ساختمان تهران همیشه یکسان نیست. نقاشی آپارتمان به صورت درجه یک، درجه دو و درجه سه دسته بندی می شود. هزینه نقاشی ساختمان و دستمزد نقاشی ساختمان در هر کدام از این موارد متفاوت است. بدیهی است قیمت نقاشی ساختمان برای کار درجه یک همیشه بیشتر است. زمان انجام کار درجه یک و مراحل رنگ زدن دیوار برای کار درجه یک کاملا بیشتر بوده و نیازمند نقاش حرفه ای برای این نوع کار می باشد. قبل از ثبت سفارش تصمیم بگیرید چه نوع کاری را می خواهید تحویل بگیرید و بر اساس بودجه تان بهترین گزینه را انتخاب کنید.

نقاشی دیوار درجه یک

رنگ زدن دیوار در ساختمان های نوساز با رنگ آمیزی منزل و دیوارهای رنگ خورده تفاوت دارد. برای رنگ زدن دیوار گچی و نقاشی دیوار درجه یک، دو دست روغن برای زیر کار زده می شود در حالی که در رنگ آمیزی ساختمان درجه دو و سه تنها یک دست روغن الیف روی دیوار گچی کار می شود.

نقاشی ساختمان تهران برای نقاشی آپارتمان درجه یک، دو بار بتونه کاری چپ و راست را به همراه دوبار لکه گیری در نظر می گیرد. در واقع نقاشی دیوار درجه یک شامل یک بارموج گیری و یکبار لکه گیری نهایی است. برای نقاشی ساختمان در تهران به طور معمول از سه دست رنگ استفاده می شود ولی در نقاشی دیوار درجه یک حتما چهار دست رنگ روی کار اجرا می شود.

قیمت نقاشی آپارتمان درجه یک

با توجه به مراحل اجرای رنگ امیزی ساختنان درجه یک مشخص است که هزینه نقاشی ساختمان تهران برای رنگ زدن درجه یک همیشه بیشتر است. زمان رنگ آمیزی خانه درجه یک نیز افزایش پیدا می کند. البته نقاشی منزل مسکونی درجه یک برای همه ساختمان ها اجرا نمی شود. ساختمان های لوکس و مدرن همیشه دارای نقاشی خانه درجه یک هستند. اگر در مورد نوع و درجه نقاشی ساختمان تهران نمی توانید تصمیم گیری کنید از راهنمایی و مشاوره رایگان همیاران هوم سرویز کمک بگیرید.

نقاشی منزل مسکونی

هنر روح انسان را درگیر می کند. از جادوی رنگ ها برای افزایش روحیه افراد خانواده استفاده کنید. زندگی در شهرهای بزرگ استرس زاست و می بایست محیط خانه امن و آرامش بخش باشد. دیوارهای کثیف و آلوده مناسب روح و روان مان نیستند. طبع آدم ها با تمیزی و نظافت سازگار است.

نقاشی آپارتمان و رنگ امیزی منزل دمیدن روح به دیوارهای بیجان و سرد است. ارزان ترین راه برای تغییر روحیه افراد ساکن در یک ساختمان، رنگ آمیزی خانه است. سرویس نقاشی ساختمان تهران تنها با یک تماس در خدمت شماست. هزینه نقاشی ساختمان و رنگ زدن دیوار طبق نرخ اتحادیه نقاشی ساختمان محاسبه می شود.

قیمت نقاشی ساختمان تهران

نقاشی ساختمان تهران و فروش ملک

یکی از مواردی که در فروش ملک نقش دارد، تمیزی ساختمان است. وجود کوچکترین لکه یا کثیفی روی دیوار از چشمان خریداران پنهان نخواهد ماند. اگر قصد فروش ملک خود را دارید می توانید خانه را با یک رنگ روشن نقاشی کنید. به این ترتیب فضا دل باز و تمیز تر به نظر می رسد و توجه مشتری را جلب می کند. رنگ امیزی درب و پنجره ها را فراموش نکنید.

پنجره های قدیمی ظاهر خوبی ندارند ولی با یک رنگ مناسب زیبایی بیشتری پیدا می کنند. آشپزخانه و کابینت ها را فراموش نکنید. رنگ آمیزی کابینت های قدیمی چهره آشپزخانه را دگرگون می کند. به این ترتیب مشکلی در فروش ملک خود نخواهید داشت.

رنگ زدن دیوار و کف منزل!

رنگ آمیزی سقف و رنگ زدن دیوار خانه امری عادی است ولی شاید چیزی در مورد رنگ آمیزی کف ساختمان نشنیده باشید. نقاشی ساختمان تهران با توجه به رنگ های مدرن و جدید موجود در بازار قابلیت اجرایی فراوانی را پیش بینی کرده است. نقاشی کف ساختمان با رنگ اپوکسی از جدیدترین نوع نقاشی خانه است که در دکوراسیون مدرن دیده می شود. پیش تر از این رنگ های اپوکسی برای نقاشی کف گالری های هنری و ساختمان های تجاری استفاده می شد ولی امروزه نقاشی کف با رنگ اپوکسی به داخل منزل مسکونی هم وارد شده. با توجه به سلیقه اجرای متنوعی از اپوکسی در کف را می توان در نظر گرفت. کف آشپزخانه بیشترین مکانی است که با رنگ اپوکسی طراحی می شود. کف پارکینگ، کف انبارها و … را می توان با رنگ اپوکسی زیباسازی کرد.

انواع رنگ ساختمان

اگر تصمیم به رنگ آمیزی خانه گرفته اید از قبل رنگ مورد نظر را انتخاب کنید. انتخاب رنگ کاملا سلیقه ای است ولی با داشتن کمی اطلاعات می توانید انتخاب معقولانه تری داشته باشید. به طور کلی برای نقاشی ساختمان تهران سه نوع رنگ بیشترین کاربرد را دارد:

  • الف- رنگ روغنی براق
  • ب- رنگ روغنی مات
  • ج- رنگ پلاستیک

الف- رنگ روغنی براق

رنگ آمیزی ساختمان در تهران با رنگ های روغنی بسیار رایج است. رنگ روغنی قابل شستشو بوده و به سادگی تمیز می شود. این رنگ مناسب مشاعات و فضاهایی است که در معرض کثیفی بیشتری قرار دارند. دوام و ماندگاری رنگ روغنی بیش از سایر رنگ های ساختمانی است. قیمت نقاشی ساختمان تهران با توجه به نوع رنگ مشخص می شود. در نظر داشته باشید که رنگ روغنی براق نواقص دیوار را خیلی برجسته تر نشان می دهد. بنابر این اگر دیوار کاملا صاف و بی نقص نیست از رنگ روغنی مات برای رنگ آمیزی ساختمان استفاده کنید.

ب- رنگ روغنی مات

رنگ روغنی مات از با دوام ترین رنگ های ساختمانی است که برای نقاشی خانه به کار می رود. قدرت پوشانندگی رنگ روغنی مات روی دیوار درحد قابل قبولی است و تا حدودی هم قابلیت شستشوی دیوار را دارد.

ج- رنگ پلاستیک

در نقاشی ساختمان تهران رنگ های پلاستیک برای دیوارهای داخلی اپارتمان به کار می روند. انواع رنگ پلاستیک قدرت پوشانندگی بیشتری را روی دیوار دارند و برای پوشاندن نواقص دیوار عالی هستند. هزینه رنگ آمیزی خانه با رنگ پلاستیک مقرون به صرفه است و اجرت نقاشی ساختمان بسیار مناسب در نظر گرفته می شود. البته رنگ پلاستیک در مقایسه با رنگ روغنی دوام کمتری دارد.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نقاشی هم ارائه میده؟

نقاشی و رنگ آمیزی خانه

نقاشی خانه با رنگ های جدید

استفاده از رنگ در فضای داخلی به منظور زیباسازی، ایجاد فضایی صمیمانه و تنوع انجام می شود. رنگ های متفاوت تری را برای نقاشی خانه انتخاب کنید تا شاهد تغییر روحیه افراد خانواده باشید. رنگ های همیشگی دیوارها کسل کننده و تکراری می شوند. از رنگ سال برای رنگ آمیزی دیوارها استفاده کنید. یکی از دیوارهای اصلی را به رنگ ” مرجانی زنده” رنگ کنید. نقاشی و گچبری را برای تغییر دکوراسیون به کار گیرید. چرا همشه دیوارهای منازل را کرم، آبی روشن و … رنگ بزنیم. کمی تنوع محیط خانه را با صفا و صمیم تر می کند. خوبی رنگ زدن دیوارها اینست که همیشه می توانید رنگ دیگری را جایگزین رنگ های فعلی کنید.

مقدار رنگ در نقاشی ساختمان تهران

مقدار رنگ مورد نیاز برای نقاشی خانه بستگی به بزرگی خانه تان دارد. متراژ دیوارها و فضایی که می خواهید رنگ آمیزی کنید مقدار رنگ را مشخص می کند. رنگ ساختمانی در گالن های آماده به فروش می رسد. با توجه به متراژ بنا مقدار رنگ مورد نیاز را خریداری کنید. اگر دیوارها نیاز به بتونه کاری بیشتری دارد یا دیوارهای منزل بسیار کثیف و سیاه شده باید رنگ بیشتری خریداری کنید. زیر سازی و دفعات آستر بستگی به وضعیت دیوارهای منزل دارد. اگر دیوار دارای نواقص زیادی است با بتونه کاری درزها و ترک ها را گرفته و دیوار را صاف کنید. رنگ روی دیوارهای صاف بهتر دیده می شود. برای نقاشی ساختمان تهران با هوم سرویز تماس بگیرید.

رنگ آمیزی خانه با هوم سرویز

نقاشی منزل یک کار حرفه ای است که توسط نقاش با تجربه انجام می شود. تصمیم از شما اجرای حرفه ای کار از ما. نقاشی ساختمان در تخصص ماست. هوم سرویز نقاشی منزل قدیمی، نقاشی خانه و ساختمان، رنگ آمیزی خانه و بیرون خانه را با تیم حرفه ای در کوتاه ترین زمان انجام می دهد.

برای آگاهی از لیست قیمت نقاشی ساختمان و ثبت سفارش رایگان با هوم سرویز تماس بگیرید.

۹۱۰۰۱۳۳۲ – ۰۲۱

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نقاشی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا