نظافت و پذیراییهوم سرویز

خدمات پرده شویی در تهران ✔️ همراه با لیست قیمت جدید پرده شویی

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

امروزه زیبایی و دکوراسیون داخلی خانه ها با پرده عجین شده است .به طوری که پرده ها میتوانند معمولی ترین خانه ها را به شکل وصف ناپذیری رویایی و جذاب کنند.

از این رو برای پاسخگویی به این طیف عظیم خواسته با تنوع بسیار زیادی ازجنس و طرح پرده ها مواجه هستیم.

از انواع پرده ها میتوان به پرده زبرا، پرده لوردراپه، پرده توری حتی پرده چوبی اشاره کنیم.

برای همین است که خانم های خونه اینقدر تمیزی و شق و رق بودن پرده پذیرایی برایشان پر اهمیت است.

خدمات خشکشویی پرده در تهران

پرده شویی یا شستشوی پرده از کارهای مهم علی الخصوص در هنگام خانه تکانی است و به همون اندازه که پرده در خانه اهمیت دارد به همون اندازه هم پرده شویی کار سخت و احتمالا پر دردسری هست علی الخصوص اگر پرده خونه از یه جنس خاصی باشه مثل زبرا که مشکلات خاص خودش را دارد.
پرده ها در عین حال به علت اینکه اول نقطه های هستند که در تبادل هوای بیرون و داخل قرار دارند به شدت در معرض آلودگی و گرد و خاک قرار دارند و به همین علت شستشوی پرده حداقل سالی یکبار توصیه می شود.
اغلب پرده ها جنس پشمی دارند که به علت تاروپود بافته شده گرد و غبار و موهای حیوانات خانگی رو به خود جذب می کنند و علاوه بر اینکه پرده ها زیبایی اولیه رو نخواهند داشت این تجمع آلودگی بر کیفیت هوای به داخل رانده شده بسیار تاثیر گذارند و برای سلامتی افراد مبتلا به آسم وآلرژی مضر می باشد.
علاوه بر این براثر تکان خوردن مقدار زیادی گرد و غبار برروی وسایل و لوازم خانه می نشیند. از این رو پاکیزگی با پرده شویی تاثیر بسزایی بر روی سلامتی اعضای خانواده و ظاهر خانه دارد.

پیشنهاد مطالعه: شستشوی پرده و خدمات خشکشویی پرده

نکات پرده شویی در منزل

هنگام پرده شویی ۲ نکته اساسی وجود دارد که نباید فراموش شوند:

۱- پرده شویی با مواد شوینده مناسب با جنس پرده که بر کیفیت پارچه و پرده لطمه وارد نکند.
۲- نصب پرده به شکل اولیه پس از پرده شویی.

آیا تا الان شده بعد از پرده شویی، پرده شما اصلا شکل و ظاهر اولیه را نداشته باشد؟
یا بعد از شستشوی پرده دیگر رنگ و لعاب سابق را نداشته باشد؟
یا اینکه بعد از باز کردن پرده برای سرهم کردن پرده و به شکل اول در آوردن به مشکل برخورده باشین؟

همه اینها معضلات و مشکلاتی است که ممکن است در حین شستشوی پرده با آن مواجه شویم.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات پرده شویی هم ارائه میده؟

یکی از بهترین راهکارها برای شستشوی پرده خشکشویی پرده است که با استفاده از مواد شوینده مناسب با جنس پارچه و امکان لکه بری بالا بسیار مدنظر قرار می گیرد.

اینکار به علت جلوگیری از باز کردن و نصب مجدد پرده در پروسه پرده شویی در ثابت نگه داشتن ظاهر اولیه بعد از شستشوی پرده بسیار رایج و متداول می باشد.

نکات کاربردی برای شستشوی پرده ها

مواد شوینده مناسب جهت شستشوی پرده

بهترین مواد شوینده در جهت پرده شویی استفاده از مواد غیر اسیدی می باشد. زیرا مواد اسیدی از جمله سفید کننده های قوی با نفوذ به بافت پارچه باعث از بین رفتن استحکام پارچه میشود و همچنین استفاده از این مواد شوینده باعث کدر شدن پارچه می شود.

با گسترش تنوع در انواع پرده با جنس های متنوعی از پرده مواجهیم که به طبع موادشوینده متفاوتی برای هر دسته از پارچه ها و پرده ها پیشنهاد می شود.

هزینه شستشوی پرده چقدر است

شستن پرده های توری

در شستشوی پرده های توری بهترین راه عدم استفاده ار سفید کننده های اسیدی میباشد چون باعث کدر شدن پارچه و شل شدن کلی آن به اصطلاح کش آمدن آن میشود.

بهترین راه قبل از شستشوی پرده این است که ابتدا با یه پارچه نمدار خاک های اضافی از روی پرده براشته شود و بعد در محلول سرکه و نمک و جوش شیرین که از جمله سفید کننده های طبیعی می باشند بگذارید برای چند ساعت خیس بخورد.

اینکار علاوه بر اینکه باعث هرچه بیشتر تمیز شدن پرده شما می شود موجب از بین رفتن قارچ یا کپک احتمالی که معمولا به علت رطوبت در کنج های پرده مشاهده می کنیم، می شود.
در ادامه بیشتر تاکید به شستشوی پرده با دست می باشد ولی اگر به هر دلیلی مقدور نیست میتوان از ماشین لباسشویی با مقدار پودر کم و مدت زمان کم به شستشوی پرده پرداخت.
در مرحله آخر برای جلوگیری از چروک شدن پرده در انتهای پروسه پرده شویی بهترین راه به صورت نمدار آویزان کردن پرده می باشد.

روش صحیح شستن پرده

شستشوی لوردراپه

در شستشوی پرده لوردراپه نیزحفظ حالت ایستا پس از شستشو بسیار حایز اهمیت است این نوع پرده که بیشتر مورد استفاده در دفاتر و ادارات می باشد نیز نیاز به شستشوی پرده به مراتب بیشتری دارد برای هرچه بیشتر صرفه جویی در وقت و هزینه بهترین راهکار خشکشویی پرده می باشد.
در شستشوی پرده لوردراپه در خانه ابتدا سعی کنید خاک و آلودگی را از بین ببرید و بعد در محلول پودر و آب بخیسانید، سپس با بک برس نرم به طوری که آهار پرده از بین نرود سعی کنید در یک جهت بکشید تا لک های روی پرده ازبین برود.

پیشنهاد مطالعه: قیمت نصب پرده زبرا و پرده کرکره ای چقدر است؟

شستشوی زبرا

پرده زبرا به علت تشکیل شدن از تور و پارچه نسبت به سایر پرده ها گرد و خاک بیشتری را در خود جای می دهد از این رو نیاز بیشتری به شستشوی پرده در فواصل زمانی کوتاهتری داریم.

برای حفظ هرچه بیشتر کیفیت و رنگ پرده زبرا و حفظ حالت این نوع از انواع پرده، خشکشویی پرده یکی از بهترین راه ها برای این مقصود میباشد.

در شستشوی پرده زبرا سعی کنید ار بخار شو استفاده کنید در غیر این صورت سعی کنید پرده را به طور کامل از قاب جدا کنید و در مخلوط آب و پودر بدون مواد اسیدی بخوابانید و با یک ابر نازک به آرامی سعی کنید آلودگی هارا از بین ببرید و بعد به صورت ایستاده بدون تاخوردگی در جایی قرار دهید که خشک شود.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات پرده شویی هم ارائه میده؟

شستشوی پرده با بالاترین کیفیت

نکات مهم هنگامی که شستشوی پرده را به شرکت های پرده شویی می سپریم

پرده ها چون امروزه به عنوان یکی از گرانترین لوازم و اسباب خانه به شمار میروند از این رو برای شستشوی پرده مطمئن شوید به یک شرکت خدماتی معتبر می سپارید.

شرکت پرده شویی که انتخاب می کنید باید دارای امکانات لازم و با کیفیت برای شستشوی پرده باشد و دانش لازم برای به کارگیری استفاده مواد شوینده متناسب با جنس پارچه شما را دارا باشند که مشکلی به جنس و طرح پارچه وارد نشود و همچنین آموزشهای لارم در جهت بازکردن و نصب مجدد انواع پرده را دیده باشند.

خشکشویی پرده با تحویل یک روزه

سرویس پرده شویی هوم سرویز

شرکت هوم سرویز با استفاده از کادر مجرب و کارازموده خود در جهت رفع نیاز کاربران خود در سرویس شستشوی پرده اماده خدمت رسانی می باشد.

شرکت هوم سرویز با ارایه خدمات کامل در جهت نصب پرده و شستشوی کامل انواع پرده با استفاده از علم بروز و به کارگیری بهترین مواد شوینده با آمادگی کامل پاسخگوی مشتریان با سلیقه و وفادار خود می باشد.

قیمت پرده شویی

عنوان(به روز رسانی سال 1400)قیمت از (تومان)قیمت تا (تومان)
شستشو و اطوی انواع پرده آستر و حریر(متر مربع)800010000
شستشو و اطوی انواع پرده با پارچه های ضخیم(متر مربع)1500035000
شستشو و اطوی انواع پرده زبرا با عرض 1/5(متری)90000120000
شستشو و اطوی انواع پرده زبرا با عرض 2(متری)105000150000
شستشو و اطوی انواع پرده زبرا با عرض 2 متر به بالا(متری)130000250000
تعمیراتتوافقی

 

جهت اطلاع از قیمت پرده شویی و ثبت سفارش از سایت یا اپ هوم سرویز استفاده کنید.

۰۲۱-۹۱۰۰۱۳۳۲

همیار ما شوید
اگر شما هم توی پرده شویی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا