لوله کشی و تاسیسات

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه یک راه ساده برای پیدا کردن محل نشتی لوله های آب و فاضلاب است که بدون تخریب انجام می شود. استفاده از این تکنیک برای نشت یابی بسیار مورد توجه قرار گرفته زیرا هم هزینه های تعمیراتی بسیار کمتر می شود و هم از ریخت و پاش و کنده کاری های غیر اصولی خبری نیست. بر خلاف شیوه های قدیمی،دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله هوم سرویز یک شیوه تضمین شده برای نشت یابی است. تشخیص ترکیدگی لوله شوفاژ، نشت یابی لوله های فاضلاب و تشخیص ترکیدگی لوله آب با دستگاه موجب سرعت بیشتری در کارهای تعمیراتی ساختمان شده است.

نکات مهم برای بررسی سیستم لوله‌ کشی آب ساختمان

تشخیص ترکیدگی لوله

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

اگر با افزایش ناگهانی آب بها مواجه شدید احتمال نشتی لوله آب را جدی بگیرید. گاهی نشتی یا حتی شکستگی لوله آب بدون هیچ علامتی اتفاق می افتد و بدون اینکه متوجه شویم مقدار زیادی آب هدر می رود. بحث اتلاف آب در این کم آبی یک طرف، هزینه های سرسام آور فیش آب هم از طرف دیگر نگران کننده است. گاهی هم نم و رطوبت در دیواره های حمام، آشپزخانه، سقف و … دیده می شود که نشان دهنده نشتی در یک قسمت از لوله هاست. در صورت احتمال وجودد نشتی لازم است تا سریع تر برای رفع نشتی لوله آب یا فاضلاب اقدام کنید. نادیده گرفتن این مشکل موجب بروز خسارات بیشتری به ساختمان می شود.

علت نشتی لوله های آب چیست؟

سیستم لوله کشی آب ساختمان همیشه در معرض نشتی و ترکیدگی قرار دارد. فرسودگی لوله ها در ساختمان های قدیمی و بافت فرسوده دور از انتظار نیست. عدم عایق بندی مناسب لوله ها، وارد آمدن ضربه، فرسایش لوله ها و ترکیدگی لوله ها بر اثر فشار وارد بر بدنه لوله از شایع ترین علل نم و رطوبت در ساختمان است.در این موارد با تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه می توان محل دقیق نشتی و ترکیدگی را پیدا کرد و لوله آسیب دیده را تعویض کرد. برای  رفع نشتی لوله آب بدون تخریب می توان لوله های قدیمی را کور کرد و از سیستم لوله کشی روکار استفاده کرد. بر خلاف روش های قدیمی این شیوه بسیار سریع تر و تمیزتر انجام می شود و خانواده ها تمایل بیشتری به نشت یابی با دستگاه و ترمیم بدون خرابی دارند.

سیستم لوله کشی ساختمان و تعمیرات لوله کشی ساختمان

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران

تشخیص ترکیدگی لوله شوفاژ

نسل جدید لوله های سبز نیوپایپ در مقایسه با لوله های قدیمی انعطاف بیشتر و طول عمر بالاتری دارند. سرما و گرما موجب فرسایش لوله های شوفاژ می شود که در این صورت نشتی آب به طبقات زیرین نفوذ می کند. شاید متوجه وجود نشتی در لوله شوفاز نباشید ولی خیلی زود همسایه در خانه تان را خواهد زد و مجبورید هزینه های تعمیراتی بیشتری را تقبل کنید. اگر با افت فشار آب در منزل روبرو شدید و یا رادیات ها دیگر گرمای قبل را ندارند، با خدمات تشخیص ترکیدگی لوله شوفاژ هوم سرویز تماس بگیرید. برای پیدا کردن لوله آسیب دیده از تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه نشت یاب استفاده می شود و خیلی راحت مشکل برطرف خواهد شد.

تشخیص ترکیدگی لوله رفع نم با دستگاه

علت اینکه اغلب خانواده ها تمایل دارند از سرویس های پیشرفته برای نشیت یابی لوله های آب استفاده شود، سهولت انجام کار است. دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله با دقت بالا محل دقیق ترکیدگی را مشخص می کند در نتیجه عملیات بازسازی بنا و تعمیرات در کوتاه ترین زمان انجام می شود. تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه نشت یاب در واقع یک تکنیک پیشرفته است که بر اساس امواج صوتی کار می کند. گیرنده های قوی و فوق العاده حساس دستگاه نشت یاب می توانند کوچکترین امواج را شناسایی کرده و محل دریافت موج صوتی را مشخص کنند. به این ترتیب حتی نشتی های خیلی کوچک هم قابل ردیابی و تشخیص است. در واقع نیازی به تخریب و بررسی مستقیم لوله ها برای پیدا کردن محل نشتی و ترکیدگی نیست و همه چیز با دستگاه مشخص می شود.

اصول لوله کشی فاضلاب ساختمان

تشخیص ترکیدگی لوله آب

میدونستی که هوم سرویز، خدمات رفع نشتی یا ترکیدگی لوله هم ارائه میده؟

انواع دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله آب

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه یک سرویس تضمین شده برای نشت یابی است و با دستگاه های متفاوتی انجام می شود. بدون توجه به برند و کشور سازنده، نشت یابی لوله های آب با یکی از این ۴ نوع دستگاه سر و کار دارد. شیوه کار این دستگاه ها با کمی اختلاف تقریبا یکسان است و همگی بدون تخریب و کنده کاری، محل دقیق نشتی را مشخص می کنند. 

  •  دستگاه آکوستیک شبکه آب برای تشخیص ترکیدگی لوله
  • دستگاه رادیویی شبکه آب برای تشخیص ترکیدگی لوله
  •  دستگاه آکوستیک عقربه ای برای تشخیص ترکیدگی لوله
  • دستگاه آکوستیک تمام دیجیتال PICO برای  تشخیص ترکیدگی لوله  

خدمات لوله کشی تهران و تشخیص ترکیدگی لوله

تشخیص ترکیدگی لوله شوفاژ

پس از تشخیص ترکیدگی چه کار کنیم؟

مهم ترین مشکل پیدا کردن محل نشتی و نم و رطوبت در ساختمان است. در اغلب موارد مخارج زیادی برای تخریب محل رطوبت در حمام، آشپزخانه و …صرف می شود تا لوله شکسته پیدا شود. شیوه های سنتی و تخریب بخشی از ساختمان بسیار پر هزینه و مشکل ساز است. با استفاده از خدمات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه بدون تخریب می توان نم و رطوبت را برطرف کرد. پس از تشخیص محل نشتی، لوله کش اقدام به تعمیر در همان محل کرده و تنها بخش کوچکی باز می شود. در مواردی که امکان استفاده از لوله کشی روکار باشد اصلا نیازی به خارج کردن لوله فرسوده نیست.

تشخیص ترکیدگی لوله در تهران

خدمات لوله بازکنی ، لوله کشی و تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه از سرویس های کاربردی هوم سرویز است که همه خانواده های تهرانی با آن آشنایی دارند.سرویس لوله کشی آب و فاضلاب هوم سرویز در همه محله های تهران فعال است. برای تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران، نشت یابی لوله ها شمال تهران، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران، تشخیص ترکیدگی لوله جنوب تهران به صورت ۲۴ ساعته حتی در روزهای تعطیل نیز می توانید از طریق اپ این سامانه اقدام کنید. ما یک شرکت خدماتی-فنی شناخته شده در تهران هستیم که کارهای خدماتی درب منزل را توسط همیاران تکنیسین متخصص ارائه می دهیم. برای اطلاع از هزینه خدمات نشت یابی لوله ها با ما تماس بگیرید.

همیار ما شوید
اگر شما هم توی رفع نشتی یا ترکیدگی لوله تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا