هوم سرویز

اجرای کاغذ دیواری روی سطوح مختلف

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

کاغذ دیواری با تنوع طرح و رنگی بالایی که دارد از دیوارپوش های همیشه محبوب است. انواع کاغذ دیواری سه بعدی، پوستر دیواری، کاغذ دیواری های نانو و … زینت بخش دیوار ساختمان های مسکونی است. قیمتهای کاغذ دیواری بالا و پایین زیاد دارد ولی با همه این نوسانات فروش کاغذ دیواری همچنان رو به افزایش است. علت محبوبیت این دیوارپوش، قابلیت نصب آن روی هر سطحی است. اجرای کاغذ دیواری روی هر سطحی امکان پذیر است و از این نظر محدودیتی وجود ندارد. اما مهم ترین کار، زیرسازی قبل از نصب کاغذ دیواری است درست مثل رنگ آمیزی ساختمان که از قبل زیرسازی انجام می شود. اگر زیرسازی به درستی انجام نشود، کاغذ دیواری پس از نصب ظاهر زیبایی نخواهد داشت.

زیرسازی دیوار چیست؟

عملیات زیرسازی توسط نصاب کاغذ دیواری، قبل از اجرای پروژه انجام می شود. در واقع گرفتن ایرادات سطح دیوار را زیرسازی گویند. ترک ها، گچ های کنده شده، جای میخ روی دیوار و هر نوع ایراد دیگری باید قبل از اجرای کاغذ دیواری برطرف شود.معمولا با استفاده از بتونه و کاردک عملیات صاف کردن دیوار و بتونه کاری انجام می شود. به فاصله یک ساعت پس از بتونه کاری، همه بتونه ها خشک می شود. بنابراین نصب کاغذ دیواری در همان روز و پس از خشک شدن دیوار انجام می شود. هزینه نهایی کار بستگی به سطح زیرکاری شده دارد. برای نصب کاغذ دیواری با توجه به سطح زیر، کار انجام می شود.

رنگ آمیزی ساختمان مسکونی با هزینه مناسب

اجرای کاغذ دیواری

  • اجرای کاغذ دیواری روی گچ و رنگ

خیلی راحت می توان انواع کاغذ دیواری را روی نقاشی دیوار نصب کرد. بعد از اینکه از رنگ آمیزی ساختمان خسته شدید می توانید دیوارها را با طرح های متنوع کاغذ دیواری دکوراسیون کنید. در این صورت پس از گرفتن ترک های دیوار، دیگر کار خاصی لازم نیست. همه جای میخ ها و ترک های ریز باید با بتونه پر شود. پس از یکساعت می توان کار نصب را با چسب مخصوص انجام داد. خیلی ساده پشت کاغذ دیواری را به چسب آغشته شده و کاغذ دیواری ها نصب می شود. دقت داشته باشید که تا خشک شدن کامل بتونه نباید کاغذ دیواری را روی دیوار نصب کرد.

  • اجرای کاغذ دیواری روی کاغذ دیواری

اگر دیوارها از قبل با کاغذ دیواری پوشش داده شده باشد و بخواهید از طرح دیگری برای دکوراسیون دیوار ها استفاده کنید چه؟ حتما می دانید که کاغذ دیواری را نمی توان روی کاغذ دیواری قبلی نصب کرد. چنانچه بخواهید روی کاغذ دیواری های قبلی، کار نصب را انجام دهید در ظاهر مشکلی وجود ندارد. مشکل اینجاست در زمان بسیار کوتاهی پس از نصب، همه کاغذ دیواری ها از روی دیوار کنده می شود! برای جلوگیری از این مشکل لازم است تا ابتدا کاغذ دیواری قدیمی را از دیوار جدا کنید. کندن کاغذ دیواری با استفاده از آب و کاردک انجام می شود. با یم اسفنج مرطوب کاغذ دیواری را خیس کرده و از درز کاغذ با کاردک آن را به آرامی جدا کنید. سپس باید زیرسازی انجام شده و کاغذ جدید نصب شود. در این مورد زیرسازی خیلی زمان بر است.

هزینه نقاشی ساختمان در تهران چقدر است؟

قیمت اجرای کاغذ دیواری

  • اجرای کاغذ دیواری روی کاشی

آیا می دانستید کاغذ دیواری قابلیت نصب روی کاشی و سرامیک را هم دارد؟ نصاب کاغذ دیواری ابتدا با استفاده از بتونه و کاردک همه شیارهای بین کاشی ها را پر می کند. بعد از اینکه شیارها کاملا با سطح کاشی ها یکسان شد دیوار آماده اجرای کاغذ دیواری است. به این ترتیب تا زمان خشک شدن دیوار و بتونه ها صبر کنید و سپس عملیات نصب را مثل دیوارهای معمولی انجام دهید.

  • اجرای کاغذ دیواری روی مولتی کالر

مولتی کالر از زیباترین متریال برای پوشش دیوارهای داخلی ساختمان است. این متریال از دیوارپوش های مدرن و نسبتا جدیدتر است که بسیار هم محبوب شده است. معمولا روی مولتی کار را کاغذ دیواری کار نمی شود زیرا این متریال به اندازه کافی زیبا و چشم نواز است. اما گاهی به همراه تغییر دکوراسیون لازم است تا مولتی کالر با کاغذ دیواری های مدرن جایگزین شود. با توجه به اینکه برجستگی و فرو رفتگی های زیادی روی مولتی کالر وجود دارد، نصب کاغذ دیواری روی آن کمی زمان بر است. ابتدا باید تمام سطح دیوار کاملا صاف و یک دست شود. زیرسازی در این پروژه بسیار وقت بیشتری می گیرد و پس از خشک شدن زیرسازی می توان نصب کاغذ دیواری را روی مولتی کالر انجام داد. البته هزینه اجرای این پروژه بیشتر از سایر موارد است.

رنگ و نقاشی ساختمان با تضمین کیفیت

میدونستی که هوم سرویز، خدمات کاغذ دیواری هم ارائه میده؟

هزینه اجرای کاغذ دیواری

  • اجرای کاغذ دیواری روی سطوح چوبی

نصب کاغذ دیواری هوم سرویز روی درب یا کمد چوبی بدون نیاز به زیرسازی انجام می شود. البته در صورتی که درب کمد دیواری شکسته باشد یا ام دی اف روی درب کنده شده باشد لازم است تا ابتدا این قسمت تعمیر شود و سپس کاغذ دیواری روی چوب نصب شود.

  • اجرای کاغذ دیواری روی سطوح فلزی

نصب کاغذ دیواری روی فلز هم مثل نصب روی چوب، نیاز به زیرسازی ندارد. البته یک تفاوت مهم در این پروژه وجود دارد و آن اینکه امکان صاف کردن برآمدگی سطوح فلزی وجود ندارد. بنابر این اگر روی سطوح فلزی ایرادی وجود داشته باشد قابل ترمیم نیست. در این صورت پس از نصب کاغذ دیواری، برآمدگی فلز به وضوح دیده می شود.

  • اجرای کاغذ دیواری روی دیوار نمور

به هیچوجه نباید روی دیوار مرطوب و دارای نم، کاغذ دیواری را نصب کرد. البته کاغذ دیواری های مرغوب و با کیفیت در برابر نم دیوار، کنده و یا خراب نمی شوند. اما مشکل اینجاست که خیسی دیوار از روی کاغذ دیواری کامل دیده می شود. به این ترتیب همیشه بخشی از کاغذ دیواری تیره تر به نظر می رسد. حتما قبل از تغییر دکوراسیون و نصب کاغذ دیواری، منشا اصلی نم و رطوبت دیوار را پیدا کنید. شاید خرابی ایزوگام پشت بام، نشت لوله آب و یا حتی اشکال در لوله شوفاژ موجب نم دیوار شده باشد. بعد از انجام تعمیرات و خشک شدن دیوار می توان نسبت به اجرای کاغذ دیواری اقدام کرد.

برای ثبت سفارش رایگان نصب کاغذ دیواری  از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی کاغذ دیواری تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا