کاربردی

بهترین نوع ایزوگام پشت بام کدام است؟

ایزوگام پشت بام از نفوذ آب باران و برف به سقف خانه جلوگیری می کند. همه ساختمان های مسکونی، تجاری و اداری نیاز به عایق بندی دارند. در گذشته استفاده از قیرگونی و آسفالت رایج تر بود اما با تولید ایزوگام، این محصول جای مصالح قدیمی را گرفته است. موقع ترمیم عایق پشت بام بهترین نوع ایزوگام را تهیه کنید زیرا طول عمر بالاتری دارد. هم اکنون در بازار داخلی انواع ایزوگام و عایق رطوبتی تولید می شود قبل از خرید حتما از کیفیت و مرغوبیت محصول مطمئن شوید. زردی سقف خانه اولین نشانه های نشتی از پشت بام است. قبل از اینکه رطوبت خسارت بیشتری وارد کند برای تعمیر ایزوگام اقدام کنید. در شرایط عادی این کار بیش از یکی دو روز طول نمی کشد. 

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

بهترین نوع ایزوگام کدام است؟ این سوالی است که این روزها زیاد پرسیده می شود. وقتی پشت بام نیاز به تعویض و یا ترمیم عایق کاری دارد، می بایست از ایزوگام مرغوب استفاده کرد. اما تا زمانی که نم و رطوبت به داخل ساختمان نفوذ نکند، متوجه ایراد ایزوگام نخواهیم شد. به خصوص در آپارتمان ها این مشکل بیشتر دیده می شود. معمولا ساکنین طبقات پایین تر اصلا به پشت بام سر نمی زنند و هیچکس متوجه ترک و اشکال در عایق بام نمی شود. زردی سقف طبقه آخر ساختمان و یا کپک زدگی دیوار و سقف می تواند نشانه ای از خراب شدن ایزوگام باشد. در این مطلب اطلاعاتی از بهترین نوع ایزوگام و قیمت نصب ایزوگام مرغوب آورده شده.

قبل از اینکه بارش های فصلی شروع شود نسبت به عایق بندی پشت بام اقدام کنید. نصاب ایزوگام به هیچوجه روی بام خیس، عایق بندی را انجام نمی دهد. قدرت چسبندگی ایزوگام در زمین مرطوب کم است و نتیجه اصلا رضایت بخش نیست.

بهترین نوع ایزوگام

ایزوگام نوعی قیر پلیمری است که برای عایق کاری در ساختمان استفاده می شود. در صنعت ساخت و ساز از انواع عایق های رطوبتی و ایزوگام به وفور استفاده می شود. در فضای داخل از  ایزوگام برای عایق بندی کف آشپزخانه، کف و دیوارهای سرویس بهداشتی، حمام و توالت استفاده می شود. در کف سازی زیرزمین های مسکونی نیز اغلب لایه ای از بهترین نوع ایزوگام کار می شود. این عایق جهت جلوگیری از نم به واحد زیرین است. اما بیشترین کاربری ایزوگام در عایق کاری پشت بام ساختمان است.

همه پشت بام ها در ساختمانی های مسکونی، تجاری و اداری نیاز به عایق کاری بام دارند. حتی سقف کارگاه ها و واحدهای صنفی نیز باید عایق بندی شود. در شهرهایی که بارندگی بیشتر است لازم است تا از لایه های ضخیم تر برای عایق پشت بام استفاده شود ولی حتی در مناطق خشک نیز نمی توان پشت بام ساختمان را بدون اجرای عایق، به حال خود رها کرد.

قیمت نصب ایزوگام در هوم سرویز

بهترین نوع ایزوگام دولایه

ایزوگام طرح دار خدمتی نوین از هوم سرویز

ایزوگام پشت بام

شاید به ندرت نیاز به تعویض ایزوگام داخل ساختمان، پس از ساخت بنا باشد. اما بدون تردید لازم است تا هر چند سال یکبار ایزوگام پشت بام را ترمیم کرد. لازم است تا بهترین نوع ایزوگام برای پوشش بام ساختمان استفاده شود. انواع بی کیفیت و ارزان قیمت عایق، مناسب پشت بام نیستند. سطح پشت بام در معرض تابش مستقیم نور خورشید و بارش های فصلی قرار دارد. از طرفی تغییرات دمای هوا در فصل تابستان و زمستان روی ایزوگام تاثیر می گذارد. برای اینکه پول تان به هدر نرود حتما از برندهای مرغوب و با کیفیت ایزوگام برای عایق بندی پشت بام خریداری کنید.

آیا ایزوگام تنها مخصوص بام خانه است؟

ایزوگام نوعی محصول تولید شده برای عایق بندی است. این محصول را می توان روی همه سطوح نصب کرد. حتی اجرای ایزوگام روی سطوح فلزی نیز امکان پذیر است. وظیفه ایزوگام جلوگیری از نفوذ آب به داخل ساختمان است. با نصب ایزوگام آب و رطوبت نمی تواند به طبقات زیرین نفوذ کند. بنابراین در هر مکانی که لوله کشی آب و فاضلاب وجود داشته باشد باید از عایق بندی با ایزوگام، استفاده کرد. در منازل مسکونی کف حمام، دستشویی و توالت، آشپزخانه، تراس، پشت بام و حتی پارکینگ و زیر زمین نیز دارای عایق رطوبتی می باشند. حتی دور لوله های فاضلاب و لوله کشی ساختمان نیز عایق بندی شده است. اگر در خانه از سیستم گرمایش از کف استفاده می کنید نیز لوله ها قبلا با عایق، پوشیده شده اند. نحوه اجرای عایق در هر مورد متفاوت است.

راهنمای خرید ایزوگام مرغوب

بهترین نوع ایزوگام قیمت

میدونستی که هوم سرویز، خدمات ایزوگام، قیرگونی و آسفالت هم ارائه میده؟

عایق رطوبتی نانو چه کاربردی دارد؟

خرید بهترین نوع ایزوگام

وقتی صحبت از ترمیم و یا تعویض عایق بندی پشت بام است، به هزینه فکر نکنید. حتی یک درز کوچک در عایق می تواند خسارات زیادی به همراه داشته باشد. هزینه خرید ایزوگام یک بار است ولی خیال تان بابت پشت بام به کلی راحت می شود. قیمت نصب ایزوگام در مقابل کارایی، دوام و ماندگاری بالای آن بسیار مقرون به صرفه است. بهترین نوع ایزوگام برای پشت بام اینها هستند:

  • ایزوگام دلیجان شرق
  • ایزوگام بام گستر
  • شرکت ایزوگام دلیجان
  • ایزوگام پشم شیشه ایران

قیمت نصب ایزوگام در تهران چقدر است؟

در این مورد شرایط نصب تاثیر زیادی دارد. اگر سطح کار نیاز به زیرسازی داشته باشد هزینه ها کمی بیشتر می شود. معمولا در پشت بام هایی که سال ها رها شده اند  قیرگونی یا آسفالت قبلی دچار آسیب زیادی شده است. در این صورت ابتدا آسفالت قبلی از سطح کار جدا می شود. سپس لازم است تا زیرسازی برای هم سطح کردن پشت بام انجام شود. بعد در آخرین مرحله با بهترین نوع ایزوگام پشت بام پوشش داده شود. به این ترتیب عایق خوبی برای جلوگیری از نفوذ رطوبت به فضای داخل، در پشت بام ایجاد شده است. در حالت معمول قیمت نصب ایزوگام برای حداقل ۱۰ متر فضا در نظر گرفته می شود. در مورد پشت بام اصلا مشکلی وجود ندارد و معمولا همه پروژه ها بیشتر از ۱۰ متر هستند. ولی در مورد سرویس های بهداشتی گاهی متراژ کوچک تر است.

عنوان(به روز رسانی سال 1400)قیمت از
قیمت تا
ایزوگام زیر 10 متر مربع(با هزینه جنس)
500000
800000
ایزوگام بین 10 تا 50 متر مربع(هر متر مربع با هزینه جنس)
4000060000
ایزوگام 50 متر مربع به بالا(هر متر مربع با هزینه جنس)
3500055000
قیرگونی تک لایه و اجرا بدون هزینه جنس(هر متر مربع)
1200025000
قیرگونی دو لایه و اجرا بدون هزینه جنس(هر متر مربع)
1700028000
آسفالت(هر متر مربع)
توافقی

بهترین نوع ایزوگام برای بام

بهترین نوع ایزوگام در تهران

اگر چه چند سالی است بارش های جوی در تهران کمتر شده ولی نمی توان عایق بندی پشت بام را نادیده گرفت. شاید بیشترین آسیب به ایزوگام در تهران مربوط به نور خورشید باشد. انواع عایق رطوبتی نانو ، قیر، آسفالت و ایزوگام مناسب پشت بام ساختمان ها در تهران و کرج هستند. بی توجهی به عایق بندی پشت بام موجب می شود تا در سرمای زمستان و به همراه بارش برف و باران، رطوبت به داخل ساختمان راه پیدا کند. در برخی از اوقات نفوذ رطوبت قابل رویت نیست ولی حادثه خبر نمی کند. در یکی از پروژه های ایزوگام در تهران، گچ سقف واحد آخر در قسمتی از بنا ریزش می کند. پس از بررسی علت وجود سوراخ ریز در ایزوگام پشت بام براورد شده است. در این پروژه علاوه بر قیمت نصب ایزوگام ، مالک مجبور به پرداخت بهای اضافی برای تعمیر گچ سقف نیز شده است.

قیمت بهترین نوع ایزوگام چقدر است؟

قیمت هر متر ایزوگام با توجه به برند و کیفیت آن براورد می شود.آب بندی و عایق کردن پشت بام علاوه بر کیفیت ایزوگام به نصب صحیح هم وابسته است. قیمت نصب ایزوگام در پشت بام هایی که متراژ بیشتری دارند، به صرفه تر است. در واقع طبق تعداد رول مسرفی از ایزوگام و سختی کار، قیمت ها نصب نیز محاسبه می شود. با توجه به اینکه دستمزد نصاب برای هر نوع ایزوگام یکسان است، بهتر است از ایزوگام مرغوب و دارای بهترین کیفیت استفاده کنید. جنس ایزوگام روی هزینه نصب تاثیری ندارد ولی قطعا روی عایق کاری پشت بام بسیار تاثیرگذار است.

خدمات ایزوگام، قیرگونی، آسفالت و عایق نانو هوم سرویز

برای نصب بهترین نوع ایزوگام با حرفه ای های هوم سرویز تماس بگیرید. خدمات عایق هوم سرویز شامل:عایق رطوبتی استخر، عایق رطوبتی نانو، ایزوگام پشت بام، قیر و آسفالت بام و سرویس های بهداشتی، عایق بندی کف آشپزخانه می باشد. ثبت سفارش نصب ایزوگام از طریق اپلیکیشن هوم سرویز کاملا رایگان است. پس از ثبت سفارش هماهنگی برای بازدید رایگان از محل انجام می شود. پس از بازدید قیمت گذاری در حضور مالک انجام شده و راهنمایی در مورد بهترین نوع ایزوگام و نصب آن انجام می شود. برای اطلاع از آخرین اطلاعات، تغییر قیمت ها و ثبت سفارش، اپلیکیشن هوم سرویز را روی گوشی های اندرویدی نصب کنید. برای این سرویس از محصولات دارای گارانتی استفاده می شود. برخی از ایزوگام های خوب در حدود ۱۰ سال گارانتی دارند.  امکان لغو سفارش قبل از شروع وجود دارد. 

برای ثبت سفارش رایگان سرویس ایزوگام، قیرگونی و آسفالت و عایق نانو از اپ هوم سرویز استفاده کنید.

همیار ما شوید
اگر شما هم توی ایزوگام، قیرگونی و آسفالت تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا