نظافت و پذیرایی

شرکت خدمات پرستاری در منزل چه کارهایی انجام می دهد؟

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

شرکت های خدماتی وظایف مختلفی بر عهده دارند. از نظافت منزل و اعزام نظافتچی خانم و آقا گرفته تا کارگر حمل بار همگی از وظایف شرکت خدماتی است. اما این همه کارهایی نیست که شرکت های خدماتی تهران انجام می دهند. ارائه خدمات پرستاری در منزل از دیگر وظابف این شرکت های خدماتی است. شرکت خدمات پرستاری در منزل یک بخش مستقل است که نیروی آموزش دیده ماهر را برای کمک خانواده ها  به محل اعزام می کند. آیا در خانواده بیمار و یا فرد سالمندی زندگی می کند؟ برای نگهداری از عزیزتان با مشکل روبرو هستید؟ رسیدگی به بیماران، سالمندان و کودکان را به حرفه ای ها بسپارید.

شرکت خدمات پرستاری در منزل

تا همین چند دهه پیش پیدا کردن نیروی کار بلد برای انجام خدمات پرستاری در منزل کار تقریبا دشواری بود. حتی در عصر ارتباطات و اینترنت هم نمی توان به سادگی نیرویی مطمئن که وارد به کار پرستاری باشد را پیدا کرد. خانواده ها به سادگی به افراد غریبه اعتماد نمی کنند و نمی توانند نگهداری از بیماران یا سالمندان را به افراد نا آشنا واگذار کنند. همین امر موجب شده تا در پاره ای از موارد این خانواده ها با مشکلات زیادی دست به گریبان شوند. شرکت خدمات پرستاری در منزل یک موسسه ثبت شده و قابل اطمینان است. زمینه کاری این شرکت اعزام نیرو برای نگهداری از افراد نیازمند در داخل خانه است. 

شرکت خدماتی تهران با صدها سرویس ویژه

شرکت خدمات پرستاری در منزل

وظایف شرکت خدمات پرستاری در منزل چیست؟

حیطه کاری این شرکت انجام خدمات پرستاری و مراقبتی است. با توجه به فردی که جهت مراقبت به این شرکت معرفی می شود، نیروی حرفه ای به محل اعزام می شود. حیطه کاری این شرکت ها در 3 بخش متفاوت است. نگهداری از بیماران، سالمندان و کودکان بخشی از وظایف پرستار اعزامی به محل است.

  • شرکت خدمات پرستاری در منزل برای نگهداری از بیماران

برخی از بیماران نیاز به مراقبت های خاص دارند. در این مورد تا زمانی که اوضاع جسمی بیمار بهتر شود از خدمات پرستاری استفاده می شود.شرکت خدمات پرستاری در منزل جهت مراقبت های کمک پزشکی نیروی متخصص را درب منزل اعزام می کند. برخی از خدمات این افراد عبارت از انجام تزریقات، دادن داروها به بیمار، بررسی وضعیت جسمی بیمار و ….. می باشد. پرستار خانم و پرستار آقا در شرکت های پرستاری شاغل هستند و در صورت نیاز بنابر درخواست خانواد ها به محل اعزام می شوند. گاهی بیمار نیاز به کمک حرفه ای دارد و خانواده ها نمی توانند به تنهایی از بیمار مراقبت کنند. در این موارد بهتر است یک متخصص کاربلد در منزل برای کمک به بیمار وجود داشته باشد. برای دریافت خدمات حرفه ای با ما تماس بگیرید.

ثبت سفارش رایگان در بهترین شرکت خدماتی در تهران

شرکت خدمات پرستاری تهرانشرکت خدمات پرستاری شبانه روزی
  • شرکت خدمات پرستاری در منزل برای نگهداری از سالمندان

سالمندان بسیاری به تنهایی در منزل شخصی خود زندگی می کنند. این افراد نمی توانند از عهده کارهای خود بر بیایند. لازم است تا فردی جهت مراقبت و کمک به سالمندان در منزل حضور داشته باشد. برخی از افرد سالمند با مشکلات عدیده ای روبرو هستند. وجود بیماری در بین سالمندان بسیار شایع است. در این صورت لازم است تا پرستار اطلاعات کافی در مورد مراقبت از بیماران را نیز داشته باشد. کم نیستند افراد سالمندی که مبتلا به آلزایمر، بیماری های قلبی، مشکلات جسمی و … هستند. حتی اگر این افراد در کنار خانواده هم زندگی می کنند لازم است تا در نبود فرزندان، تحت مراقبت قرار گیرند. یادآوری زمان مصرف داروها برای سالمندان جنبه حیاتی دارد. سالمندی دورانی است که فرد نیاز به مراقبت و نگهداری دارد. پرستاران تعلیم دیده آقا و خانم آماده همکاری با خانواده ها در همه مناطق تهران هستند. 

مزایای استفاده از شرکت خدماتی

  • شرکت خدمات پرستاری در منزل برای نگهداری از کودکان

کار مراقبت از بچه ها نیز بخشی از خدمات شرکت خدمات پرستاری در منزل است. با توجه به شاغل بودن زوجین لازم است تا در نبود والدین یک فرد مطمئن از کودک مراقبت کند. در این مورد حساسیت بیشتری وجود دارد. به راحتی نمی توان به هر کسی اطمینان کرد. نیروهای اعزامی شرکتی همگی دارای گواهینامه سلامت و اسناد هویتی معتبر هستند. وقتی در منزل حضور ندارید چه کسی از فرزندتان مواظبت می کند. مراقبت از کودکان را در نبود ود به یک پرستار دوره دیده و صبور بسپارید. این افراد دوره های کودکیاری را گذرانده اند و می دانند با یک کودک بازیگوش چطور رفتار کنند. در صورتی که کودک بیمار است حتما از قبل این مورد را با پرستارش در میان بگذارید. مراقبت از یک کودک بیمار با نگهداری یک کودک سالم تفاوت دارد.

کارگر نظافت منزل پاره وقت در تهران

میدونستی که هوم سرویز، خدمات پرستاری و مراقبت بیمار هم ارائه میده؟
قیمت خدمات پرستاری در منزلشرکت خدمات پرستاری تهران با خدمات ویژه

قیمت خدمات پرستاری در منزل چقدر است؟

بحث قیمت برای خدمات پرستاری اهمیت چندانی ندارد. موضوع اصلی مهارت پرستار و توانایی او در مراقبت از بیمار، سالمند و یا کودک است. اولویت استخدامی افراد در این شرکت ها سلامت اخلاقی و گواهینامه های حرفه ای است. اما این حق خانواده هاست که بدانند چه مبلغی را در قبال این خدمات می بایست پرداخت کنند. قیمت خدمات شرکت پرستاری در منزل با توجه به مورد خاص از قبل اطلاع رسانی می شود. برای مثال قیمت خدمات نگهداری از یک کودک سالم با کودکی که نیاز به مراقبت های خاص دارویی دارد، متفاوت است. همین امر در مورد سالمندان بیمار نیز صادق است. موضوع اینست که نوع خدمات درخواستی را موقع ثبت سفارش به طور واضح اطلاع دهید.

شرکت خدمات پرستاری در تهران

آیا نیاز به نیروی متخصص برای مراقبت از بیمار در منزل دارید؟ آیا برای ساعاتی که در منزل نیستید نیاز به کمک یک فرد با حوصله دارید؟ آیا به همراه یک فرد سالمند زندگی می کنید؟ در صورتی که به خدمات پرستاری در منزل نیاز دارید با ما تماس بگیرید. شرکت خدماتی هوم سرویز با بهترین نیروهای متخصص در تهران همکاری دارد. ما بهترین ها را درب منزل اعزام می کنیم. کارهای خدماتی تخصصی خود را به یک شرکت مطمئن و خوشنام بسپارید. ما یک شرکت فصلی نیستیم. خدمات حرفه ای هوم سرویز در تمام ایام سال ارائه می شود. برای اطلاع از شرایط و دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید. ثبت سفارش از طریق اپلیکیشن هوم سرویز کاملا رایگان است.

یک دیدگاه

  1. همسر من دارای ضایعه ی نخاعی هست توانایی حرکت ندارد همیشه و هر لحظه هم نیاز داره که کسی در کنارش باشه . بریا مدت زمانی که در منزل نیستم نیاز به یک پرستار امین و با وجدان داشتم که بتونم بدون نگرانی او را با همسرم در منزل تنها بزارم .یکی از همکارانم شماره این شرکت به عنوان شرکت نظافتی به من داد . میخواستم خانم برای نظافت منزل بگیرم که دیدم پرستار در منزل هم دارن . الان حدودا یک ماهی هست که خانمی برای پرستاری و کمک به همسرم به منزل ما میاد . ادم موجه و قابل اعتمادیه و فعلن تونسته نگرانی من بر طرف کنه. از همکاری با شرکت شما هم خیلی خوشحالم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا