نظافت و پذیرایی

ترفندهایی برای نظافت منازل با کمترین هزینه

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

خانه محل آسایش افراد خانواده است. نظافت منازل امری ضروری است که به بهداشت منزل و حفظ آرامش افراد کمک کرده، رفاه و آسایش بیشتری را برای خانواده فراهم می کند. در گذشته وظیفه نظافت منزل بر عهده اعضای خانواده بوده و به طور خاص توسط خانم خانه انجام می‌شد. امروزه با توجه به مشغله زیاد افراد اعم از زن و مرد، رسیدگی به امور نظافت داخل منازل از عهده یک نفر خارج است. از طرفی تخصصی شدن حرفه ها در همه امور دیده می شود تا جایی که نظافت منزل به صورت حرفه ای و تخصصی درآمده و مؤسساتی که در این زمینه تجربه و تخصص کافی دارند به کمک خانواده ها آمده و بخش خدمات منازل را بر عهده می گیرند.

هوم سرویز یکی از شرکت های فعال در خدمات درب منازل است که علاوه بر خدمات فنی، تعمیرات، بازسازی، کلیه امور جابه‌جایی و نظافتی را نیز بر عهده می گیرد. نظافت راه پله ها و نظافت منازل توسط افراد خبره و با تجربه انجام شده و امکان آسایش خانواده ها را فراهم می کند.

هوم سرویز اولین سامانه خدمات درب منزل و ترفندهای نظافت منزل

نظافت راه پله ها و منازل مسکونی

برنامه ریزی

نظافت منزل امر دشواری است که اگر بدون برنامه ریزی انجام شود، دشوارترهم خواهد شد. به طور معمول برای اینکه هر چه زودتر کار نظافت به اتمام برسد، افراد بدون برنامه هر یک گوشه ای از کار را بر عهده می گیرند که گاه موجب آشفتگی و عدم پیشرفت در کار می شود. یکی زمین را تی می کشد و دیگری شیشه ها را هم زمان تمیز می کند و …
یک ترفند بسیار مهم اینست که نظافت را از بالا به پایین انجام دهید. به این ترتیب برق انداختن کف منزل آخرین کاری است که باید انجام شود.

نظافت منازل و از بین بردن باکتری ها

اکثر افراد به تمیز کردن اثاثیه و وسایلی که در معرض دید است اقدام کرده و از نظافت برخی مناطق صرف نظر می کنند. طبق تحقیقات انجام شده، خطرناک ترین باکتری ها و قارچ ها در نقاط مرطوب منازل زندگی می کنند. برای مثال پرده حمام، لیف، حوله و لوازم داخل حمام، همواره مرطوب بوده و در صورت عدم نظافت می توانند قارچ های مضر را به انسان منتقل کنند، این موضوع در صورت وجود کودک در منزل بسیار ناراحت کننده تر خواهد شد.

شستشوی ظرف زباله پس از تخلیه امری بدیهی است ولی آیا می دانید گوشی تلفن می تواند باکتری های خطرناکی را به دهان منتقل کند؟ آیا پس از هر بار شستشو و خالی کردن ظروف، در ماشین ظرفشویی را می بندید؟ در این صورت قارچ ها و باکتری ها در محیط مرطوب داخل ماشین ظرفشویی رشد خواهند کرد.
بهترین وسایل کمک کننده به بهداشت منازل، وجود دستگاه های هواکش و هواسازهاست که هوای پاک را برای اعضای خانواده فراهم می کند. عدم نظافت این وسایل، خطر پخش کردن باکتری ها و آلودگی ها را در بر دارد.

ترفند نظافت شیشه ها

اکثر شوینده های شیمیایی برای دستگاه تنفس افراد حساس مشکل ایجاد می کنند. کودکان بیش از دیگران به مواد شیمیایی واکنش نشان می دهند. برای درخشش شیشه ها به جای استفاده از مواد مضر و شیمیایی می توانید این ماده را به کار ببرید:
۱ پیمانه سرکه سفید+نصف پیمانه الکل صنعتی+ ۲ قاشق مایع ظرفشویی را درون دو لیتر آب ولرم مخلوط کرده و با استفاده از تکه های اسفنج شیشه ها را تمیز کنید. به این ترتیب که اسفنج را درون این مواد زده بر روی شیشه ها بکشید و پس از گذشت ۵ تا ۱۰ دقیقه شیشه را با دستمال بدون پرز پاک کنید. دستمال های بزرگ کاغذی نیز برای این منظور مناسب می باشد. نظافت منازل با مواد طبیعی هیچ آسیبی به دستگاه تنفس و پوست دست نخواهد رساند.

آشپزخانه قلب خانه

آزمایش‌های انجام شده نشان دهنده آن است که تخته گوشت، دستمال های گردگیری، ابرهای شستشو و بسیاری از وسایل آشپزخانه های به ظاهر تمیز هم حاوی میکروب هایی است که آلودگی را منتقل می کند. پس از هر بار استفاده باید تخته آشپزخانه را به خوبی تمیز کرده و شستشو داد. سپس تمام قسمت ها را به سرکه سفید آغشته کرده و آب نکشید پس از گذشت ۲ ساعت تخته آشپزخانه را با آب داغ شستشو دهید. ابرها، اسفنج ها و دستمال های آشپزخانه را نیز پس از هر بار مصرف با آب داغ شستشو داده و به طور مرتب تعویض نمایید. زیان‌بارترین میکروب های گوارشی روی سینک و میز آشپزخانه می تواند جای بگیرد.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نظافت داخل منزل یا محل کار هم ارائه میده؟

مشغله کاری باعث شده تا اکثر افراد فقط روزهای تعطیل و آخر هفته ها وقت رسیدگی و نظافت منزل را داشته باشند درحالی‌که انجام این کار در زمان محدود می تواند مشکل ساز باشد. علاوه بر آن تعطیلات روزهای استراحت و جمع های خانوادگی نیز می باشد، انصاف نیست روز تعطیل خود را با نظافت و انجام انبوهی از کارهای تعمیراتی تلف کنید. چرا از سرویس خدمات منزل هوم سرویز استفاده نمی کنید؟
اولین سامانه خدمات منزل هوم سرویز، تنها با یک تلفن در سراسر کشور و همه مناطق تهران، آماده ارائه خدمات متنوع برای رفاه و آسایش خانواده هاست. نظافت منازل، نظافت راه پله ها و کلیه امور حمل و نقل و خدماتی خود را به ما بسپارید. قبل از سفارش، قیمت سرویس دهنده ها را با موارد مشابه مقایسه کنید.

برای ثبت سفارش سرویس نظافت داخل منزل یا محل کار از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نظافت داخل منزل یا محل کار تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا