نظافت و پذیرایی

نظافت منزل توسط هوم سرویز

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

در دوره ای زندگی می کنیم که به دلیل مشغله بسیار زیاد نظافت کردن منزل آخرین چیزیه که می تونیم بهش فکر کنیم. خسته و کوفته از سر کار برمیگردی و لباسارو پرت می کنی یک طرف و ولو میشی روی مبل. یا شاید هم با لباس ولو بشی مبل. اونم با همون لباسی که هزار جور آلودگی رو در بیرون به خودش جذب کرده و به صد جا مالیده شده. یک جمعه هم که میشه مجبوری برای تمیز کردن خونه وقت بزاری که اونم خیلی ها به خاطر سر زدن به پدر و مادرشون یا یه هواخوری ساده ممکنه قید نظافت رو بزنن و برن بیرون. خب سرویس نظافت منزل توسط هوم سرویز اینجاست تا این کار رو براتون راحت کنه.

تفاوت نظافت منزل توسط هوم سرویز

بزارید با هم رو راست باشیم. تنها شما نیستی که برای نظافت خونه ات یا محل کارت وقت نداری… جامعه جوری شده که زن و شوهر هردو مجبورن صبح تا شب بیرون کار کنن تا مخارج زندگی رو تأمین کنن. بخصوص زوجهایی که بچه هم داشته باشن که دیگه هیچی… از بین مشتریای خوبمون حتی مشتری داشتیم با اینکه زن و شوهر هر دوشون توی خونه کار میکردن هم فرصت نداشتن دور برشون رو تمیز کنن. خب موردی نداره که گوشی رو بردارید و برای نظافت منزل توسط هوم سرویز آنلاین درخواست بدی، ما اینجاییم که همین کار رو برات انجام بدیم.

خیلی ها هم فرصت می کنن خونه شون رو تمیز کنن، فکر میکنن با چهارتا جابجایی وسایل پخش شده، میشه اسمش رو نظافت منزل گذاشت. این جور خونه تمیز کردن فقط پاک کردن صورت مسئله ست… چون چند ماه که بگذره گوشه کنار خونه اونقدر پر از آلودگی میشه که بیماری های مختلفی رو ممکنه ایجاد کنه.

مهمترین مکان هایی که توی خونه نیاز به نظافت دقیق داره شامل دستشویی، حمام و آشپزخونه ست که محل تجمع انواع میکروب و باکتری های خطرناک و بیماری زاست. علی الخصوص آشپزخونه که مواد غذایی توش قرار گرفته میتونه به راحتی آلوده بشه و شما یا فرزندتون رو بیمار کنه. معمولا به خاطر پخت و پز در آشپزخونه چربی که همراه بخار غذا روی هوا پخش میشه به مرور زمان انباشته میشه و حالت چسبانکی به خودش میگیره که به جرأت میشه گفت کثیف ترین جای در دنیاست. چون همه جور میکروب و باکتری رو به خودش جذب یا تولید میکنه. معمولا اینجور جاها جایی نیست که فرصت تمیز کردنش رو پیدا کنی، حتی موقع خونه تکونی سالانه هم ممکنه کسی وقت نکنه همچین جایی رو به درستی تمیز کنه. ولی نظافت منزل توسط هوم سرویز با وسواس کاملی صورت میگیره و چنان تمیزی رو برات به ارمغان میاره که تنها با یک بار امتحان کردن می تونی متوجهش بشی.

در یک مقاله خارجی خونده بودم که نوشته بود دانشمندا گفتن فرش خونه ۷۰۰ برابر کثیف تر از کاسه توالته. باز هم اگه فکر میکنی که با تاکردن لباس و یه جارو برقی کشیدن میشه اسمش رو نظافت منزل گذاشت، مشکلی نیست. میتونی به همین روش به زندگیت ادامه بدی. اما قبلش به تصویر زیر دقت کن:

نظافت فرش و موکت

این موجودات کریه المنظر که می بینی در حال چرا کردن در فلات تبت نیستن، بلکه میکروبهایی هستن که لابلای فرش های شما زندگی می کنن. تصویر فوق از بافت فرشی گرفته شده که ۳ بار پشت سر هم با جارو برقی تمیز شده!! مسأله اینجاست که این موجودات نه تنها در فرش بلکه در بافت های کاناپه، رخت و لباس، پتو و ملحفه و رختخواب هم به وفور پیدا میشن. با دیدین این تصویر امیدوارم امشب بتونی راحت بخوابی! خب حالا اگه فکر می کنی که نظافت منزل توسط هوم سرویز رو باید تجربه کنی، معطل نکن و گوشیتو بردار یا برو تو سایت و جزئیات رو جویا شو.

مزایای استفاده از هوم سرویز برای نظافت منزل

همونطور که بارها در مطالب مختلف اشاره کردیم ، تیم هوم سرویز با توجه به سابقه و تجربه ای که داره، نظافت منزل رو به صورت اصولی و بسیار وسواسی انجام میده. از طرفی اگه شما بخوای مثلا یک فرش رو با شامپو فرش تمیز کنی، ممکنه از فوت و فن کار با خبر نباشی و جدای هزینه کردن برای شامپوی فرش و مدت زمانی که برای تمیز کردنش میزاری اصلا براتون به صرفه نباشه.

ممکنه شما برای شستن حمام و سرویس بهداشتی صرفاً به ریختن یک جرم گیر روی کف حمام و سپس آبکشی کردن قناعت کنی، و از اونجایی که خستگی ناشی از کار بیرون، و نداشتن وقت کافی برای نظافت منزل باعث میشه کار رو نصفه و نیمه رها کنید، روز به روز به آلودگی های نقاط دور از دسترس و پنهان اضافه میشه و در صورت عدم رسیدگی احتمال افزایش بیماری های تنفسی، پوستی، حساسیت های مختلف و عفونی و قارچی رو رقم میزنه.

از مهمترین مزایای نظافت منزل توسط هوم سرویز میشه به همین نکته اشاره کرد. هوم سرویز هیچ نقطه ای رو بدون نظافت رها نمی کنه و در تمام مدت نظافت از مواد ضد عفونی کننده ی مناسب استفاده میکنه. بدون شک پس از اتمام کار نظافت منزل توسط هوم سرویز بخوبی تفاوت بین نظافت شخصی و هوم سرویز رو حس خواهی کرد.

ما معتقدیم تمیزی این نیست که فقط به چشم دیده بشه، بلکه بوی نظافت باید به مشام برسه، و انرژی مثبتی رو در فضای منزل پخش کنه. داشتن منزلی تمیز، می تونه باعث افزایش سطح انرژی مثبت بشه و وقتی از بیرون برمیگردی ناخواسته یک انرژی عالی اطرافت رو میگیره و باعث میشه خستگی کار روزانه رو از یاد ببری و روحیه ای شاد رو برای خودت و خونواده ات به ارمعان بیاری.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نظافت داخل منزل یا محل کار هم ارائه میده؟
همیار ما شوید
اگر شما هم توی نظافت داخل منزل یا محل کار تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا