banner
قیمت خدمات
/
خانگی و ساختمانی
/
تعمیر و بازسازی آسانسور

تعمیر و بازسازی آسانسور

از 1021 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیرات آسانسور با تعمیرکاران حرفه ای

قیمت سرویس و نگهداری آسانسورهای نیمه اتوماتیک به ازای هر توقف(ماهیانه)

15,000 الی 27,000 تومان

قیمت سرویس و نگهداری آسانسورهای تمام اتوماتیک به ازای هر توقف(ماهیانه)

18,000 الی 30,000 تومان

قیمت عیب یابی و تعمیر آسانسور

توافقی

قیمت ساخت یا بازسازی آسانسور

توافقی

قیمت طراحی و ساخت بالابر

توافقی

قیمت سرویس بالابر

توافقی

قیمت عیب یابی و تعمیر بالابر

توافقی

قیمت نصب کامل و راه اندازی به ازای هر توقف

4,000,000 الی 5,000,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط تعمیر فوری آسانسور

کلیه قیمت های اعلام شده توسط سامانه بر حسب اجرت کار بوده و هزینه جنس را شامل نمی شود.

کلیه سرویس دهنده ها دارای مدرک تاییدیه از اتحادیه صنایع آسانسور می باشند.

سرویس آسانسور بنا بر قانون اتحادیه می بایست به صورت قراردادهای دوره ای انجام شود.

انجام خدمات نصب و سرویس دوره ای آسانسور و بالابر می بایست در قالب قرارداد انجام شود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

تعمیر آسانسور را به شرکت ها و تکنسین های مجرب بسپارید

مطئننا یکی از بدترین اتفاقاتی که ممکن است برای ساختمان چند طبقه اتفاق بیوفتد، خرابی آسانسور است. ازین رو خبر کردن تعمیرکار آسانسور، جهت عیب یابی آسانسور، تعمیر و رفع خرابی آسانسور اولین اقدامی است که باید انجام شود. آسانسور از جمله لوازمی است که اصلا شوخی بردار نیست زیراکه در سالهای گذشته آسانسورها همواره حادثه ساز بوده و به خاطر نقص در عملکرد مشکلات زیادی را به بار آورده اند. ازین رو قوانینی جهت تعمیرات آسانسور وضع شده است، تا بروز ایرادات و نقص فنی را تا حد ممکن پایین بیاورد. استفاده ممتد از آسانسورها موجب می شود که این تجهیزات بسیار کاربردی زودتر مستهلک شوند. البته تمامی قطعات آسانسور دارای عمر مفیدی هستند که در صورت استفاده صحیح حتی در مواردی این مدت زمان افزایش پیدا می کند. بازسازی آسانسور از مواردی است که اکثر آسانسورهای قدیمی به آن نیاز پیدا خواهند کرد.

در صورت خرابی آسانسور و نیاز به بازسازی آسانسور باید از شرکت تعمیر آسانسور با سابقه که از متخصصین مجرب در این زمینه تشکیل شده است، کمک گرفت. اگر نیاز به تعمیرکار آسانسور مجرب دارید و نمی دانید چگونه به شرکت تعمیر و بازسازی آسانسور مجرب دسترسی پیدا کنید با هوم سرویز همراه شوید. در ادامه به مواردی که به شما هشدار می دهند باید به تعمیرات آسانسور بپردازید و همچنین عوامل موثر بر هزینه تعمیرات آسانسور خواهیم پرداخت.

چه زمانی به تعمیرات آسانسور نیاز دارید؟

بر اساس میزان استفاده از آسانسورها، حداقل ماهی یک بار باید توسط تعمیرکار آسانسور تمام مکانیزم آسانسور مورد بررسی قرار بگیرد. همچنین با توجه به مکانیزم پیچیده ای که دارند ممکن است به طور اتفاقی ایرادی بدون پیش زمینه خاصی اتفاق بیوفتد که نیاز اضطراری به تعمیر آسانسور یا بازسازی آسانسور باشد. البته در مواردی هم به علت اینکه تعمیرات آسانسور را به افراد غیر متخصص و غیر حرفه ای سپرده اید با ایرادات ناگهانی روبه رو خواهید شد. از این رو ما به تمام افرادی که با آسانسور سر و کار دارند نکاتی راآموزش می دهیم که در صورت بروز اتفاق سریعا دست به کار شده و از وقوع حادثه جلوگیری کنند.

شنیده شدن صدای آسانسور

معمولا این تجهیزات سرو صدای خاصی ندارند، حتی نمونه های آسانسورهای قدیمی نیز صداهای نابهنجاری ایجاد نمی کنند. به همین علت یکی از راههای تشخصی خرابی آسانسور صداهای اضافی است. از این رو به محض شنیدن صداهای غیر طبیعی در هنگام حرکت با استادن آسانسور سریعا با شرکت خدمات آسانسور تماس بگیرید.

از کار افتادن آسانسور

اگر در حین جابجایی بین طبقات، آسانسور از کار بیوفتد، یا درب ها باز و بسته نشوند باید حتما با تعمیرکار آسان سور تماس بگیرید. همچنین اگر در حین ایستادن یا به حرکت افتادن آسانسور متوجه شوید که دستگاه عملکرد خوبی ندارد نیز باید به فکر رفع مشکلات احتمالی باشید.

زمان توقف و انتظار آسانسور زیاد شده است

مدت زمانی که آسانسور بین طبقات می ایستد و دوباره به حرکت در می آیند ثابت است. آسانسورها تنها تجهیزات مکانیکی نیستند بلکه این عملکردها به به قطعات الکترونیکی دستگاه مرتبط می شوند. این قطعات الکترونیکی بنا بر دلایل متفاوتی مانند بالا رفتن دما، عدم تهویه مناسب و یا حتی قدیمی شدن سیستم کنترلی، ایرادات در سنسورها و غیره دچار اختلالات می شوند. به همین جهت عیب یابی آسانسور باید با دقت انجام شود تا قطعات دچار آسیب بیشتری نشوند.

تغییر کردن سرعت آسانسور

اگر در بین حرکت بین طبقات احساس کردید در جاهایی سرعت آسانسور کم و زیاد می شود یا در هنگام ایستادن با تکانهای اضافی مواجه شده اید اینها همه زنگ خطری بر ایرادات بزرگ در بین قطعات آسانسور است. یرای رفع خرابی آسانسور باید در هنگام بروز علائم بسیار ناچیز عمل کنید تا متحمل صدمات و هزینه های بالاتری نشوید.

تعمیرات آسانسور به چند طریق انجام می شود؟

تعمیرات آسانسور به صورت دوره ای

در این روش بسیاری از مدیران ساختمان با شرکت آسانسوری قرار داد می بندند. تا تعمیرکار آسانسور به صورت روتین ماهیانه یکبار جهت بررسی، بازبینی و شناسایی هرگونه خرابی به محل اعزام شوند. در این روش هزینه تعمیرات آسانسور به طرز چشم گیری کاهش پیدا می کند زیرا قبل از اینکه ایراد به قطعات مختلف برسد با کمترین هزینه تعمیرات آسانسور همه مشکلات رفع می شود.

تعمیر آسانسور در صورت بروز ایراد و رفع خرابی

زمانی که قراردادی منعقد نمی شود. هر بار در صورت بروز مشکل و از کار افتادن آسانسور و یا مشاهده ایرادات با تعمیرکار آسانسور تماس گرفته می شود. تعمیرات آسانسور به این روش اصلا توصیه نمی شود. چون در این مواقع معمولا حجم خرابی به تمام قطعات سرایت کرده و هزینه تعمیر آسانسور بسیار بالا می شود.

تعمیرکار آسانسور حرفه ای را خبر کنید!

همواره علت های مختلفی منجر می شوند که ما به تعمیرکار آسانسور نیاز داشته باشیم. یکی از مهم ترین دلایل خرابی مکرر آسانسور، سپردن کار به افراد بی تجربه است. که علاوه بر هزینه، وقتمان را هم بیشتر تلف می کنند. در واقع اگر تعمیرات به درستی و در فواصل زمانی منظم و البته توسط تعمیرکار آسانسور حرفه ای انجام شوند شما هیچگاه مجبور به دوباره کاری و صرفه هزینه تعمیرات آسانسور بیشتر نخواهید بود. پس یکبار برای همیشه کار را به کاردان بسپارید و با کمک متخصصین تعمیر و بازسازی آسانسور هوم سرویز خیال خود و اطرافیانتان را راحت کنید.

هزینه تعمیر آسانسور به چه مواردی بستگی دارد؟  

قیمت تعمیر آسانسور و یا تعرفه تعمیر آسانسور هر ساله توسط سندیکای صنایع آسانسور تعیین می شود. تیم هوم سرویز با تابعیت از این مصوبه قیمت تعمیر آسانسور را اعلام می کنند. البته لازم به ذکر است که ارائه خدمات تعمیر آسانسور به نوع خرابی آسانسور و قطعات معیوب نیز بستگی دارد. اما شعاری که همواره در اجرای آن کوشا بوده ایم، ارائه خدمات کاملا حرفه ای در کنار قیمت منصفانه می باشد. در حالت کلی موارد زیر تغییر دهنده ی قیمت تعمیرات آسانسور هستند.

هزینه تعمیر آسانسور بر اساس نوع آسانسور، میزان خرابی، نوع ساختمان، تعداد طبقات متفاوت است.  نوع قطعه معیوب عامل بسیار مهمی بر تعیین هزینه بازسازی آسانسور است. به طور مثال مواردی مانند تعویض کابل آسانسور، تعمیر گیربکس آسانسور، تعمیر موتور آسانسور، و مواردی مانند تعمیر درب، کابین و برد آسانسور مطرح می شود که هزینه هر کدام از آنها با هم تفاوت دارند. قطعا هزینه تعویض برد آسانسور با هزینه تعمیر گیربکس برابر نخواهد بود. عمر آسانسور مورد بعدی است که تغییر دهنده ی قیمت تعمیرات و تعرفه تعمیر آسانسور است. زیرا آسانسورهای قدیمی قطعات معیوب بیشتری دارند و طبعا دستمزد تعمیرکار آسانسور را نیز بالاتر خواهند برد.

خدمات تعمیرات آسانسور توسط شرکت های تعمیر آسانسور هوم سرویز

اگر به خدمات تعمیر دوره ای آسانسور و یا تعمیرات فوری آسانسور نیاز دارید مطمئنا با سرچ کلی با لیست شرکت های تعمیرو نگهداری آسانسور مواجه می شوید اما کدام یکی از آنها نیرو و مهارت لازم در این زمینه را دارند. تیم هوم سرویز با کادر قوی آماده ارائه خدمات تعمیرات تخصصی آسانسور می باشد.ارائه خدمات در در سطح شهر بر اساس تعرفه تعمیر آسانسور ارائه می شود. کافیست به صورت کاملا رایگان درخواست خودتان را ثبت کنید تا متخصصین ما جهت مشاوره و عیب یابی رایگان و ارائه خدمات با شما تماس بگیرند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

تعمیر یا تعویض موتور گیربکس آسانسور
تعویض سیم بکسل های آسانسور
تعویض کابل های آسانسور
تعمیر یا تعویض ریل های آسانسور
تعویض تابلوی کنترل داخل آسانسور
بررسی، تعمیر یا تعویض سیستم های ایمنی داخل چاله آسانسور

همیاران سرویس تعمیر و بازسازی آسانسور

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

نظافت راه پله و مشاعات
نظافت راه پله و مشاعات
قیمت از 170,000 الی 205,000 تومان
سنسور و تایمر مشاعات
سنسور و تایمر مشاعات
قیمت از 200,000 الی 690,000 تومان
نماشویی
نماشویی
قیمت از 1,200,000 الی 1,400,000 تومان
شارژ کپسول آتش نشانی
شارژ کپسول آتش نشانی
در حال بروزرسانی قیمت