تعمیر آسانسور

تعمیر آسانسور

از 1021 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر آسانسور در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت تعمیر فنر درب آسانسور

300,000 الی 700,000 تومان

قیمت تعمیر و تنظیم آرام بند درب آسانسور

250,000 الی 350,000 تومان

قیمت تعمیر تابلو فرمان آسانسور

400,000 الی 6,000,000 تومان

قیمت تعمیر موتور آسانسور

1,500,000 الی 13,000,000 تومان

قیمت تعمیر درب داخلی آسانسور

700,000 الی 5,000,000 تومان

قیمت تعمیر شصتی آسانسور(صفحه کلید داخل کابین)

700,000 الی 7,000,000 تومان

قیمت بازسازی و تعویض سیم بکسل آسانسور

2,500,000 الی 3,500,000 تومان

قیمت بازسازی و تعویض تابلو فرمان آسانسور

5,000,000 الی 7,000,000 تومان

قیمت بازسازی و تعویض شصتی آسانسور(صفحه کلید داخل کابین)

1,500,000 الی 4,000,000 تومان

متوسط قیمت200,000 تومانکمینه قیمت200,000 تومانبیشینه قیمت200,000 تومان

آنچه درباره تعمیر آسانسور خواهید خواند

  • تعمیر آسانسور و رفع خرابی آسانسور
  • چه زمانی به تعمیرات آسانسور نیاز دارید؟
  • تعمیرات آسانسور به چند طریق انجام می شود؟
  • تعمیرکار آسانسور حرفه ای را خبر کنید!
  • هزینه تعمیر آسانسور به چه مواردی بستگی دارد؟
  • تعمیرات فوری آسانسور را به متخصصین و شرکت تعمیرات آسانسور هوم سرویز بسپارید

تعمیر آسانسور و رفع خرابی آسانسور

مطئننا یکی از بدترین اتفاقاتی که ممکن است برای ساختمان های چند طبقه اتفاق بیوفتد، خرابی آسانسور است. ازین رو خبر کردن تعمیرکار آسانسور، جهت عیب یابی آسانسور، تعمیر و رفع خرابی آسانسور اولین اقدامی است که باید انجام شود. آسانسور از جمله لوازمی است که اصلا شوخی بردار نیست زیراکه در سالهای گذشته آسانسورها همواره حادثه ساز بوده و به خاطر نقص در عملکرد مشکلات زیادی را به بار آورده اند. ازین رو قوانینی جهت تعمیرات آسانسور وضع شده است، تا بروز ایرادات و نقص فنی را تا حد ممکن پایین بیاورد. استفاده ممتد از آسانسورها موجب می شود که این تجهیزات بسیار کاربردی زودتر مستهلک شوند. البته تمامی قطعات آسانسور دارای عمر مفیدی هستند که در صورت استفاده صحیح حتی در مواردی این مدت زمان افزایش پیدا می کند. بازسازی آسانسور از مواردی است که اکثر آسانسورهای قدیمی به آن نیاز پیدا خواهند کرد.

در صورت خرابی آسانسور و نیاز به تعمیرات آسانسور باید از شرکت تعمیر آسانسور با سابقه که از متخصصین مجرب در این زمینه تشکیل شده است، کمک گرفت. اگر نیاز به تعمیرکار تخصصی آسانسور دارید و نمی دانید چگونه به شرکت تعمیرات آسانسور مجرب دسترسی پیدا کنید با هوم سرویز همراه شوید. در ادامه به مواردی که به شما هشدار می دهند باید به تعمیرات آسانسور بپردازید و همچنین عوامل موثر بر قیمت تعمیر آسانسور خواهیم پرداخت.

چه زمانی به تعمیرات آسانسور نیاز دارید؟

بر اساس میزان استفاده از آسانسورها، حداقل ماهی یک بار تمام مکانیزم آسانسور باید توسط تعمیرکار آسانسور مورد بررسی قرار بگیرد. همچنین با توجه به مکانیزم پیچیده ای که دارند ممکن است به طور اتفاقی ایرادی بدون پیش زمینه خاصی اتفاق بیوفتد که نیاز اضطراری به تعمیر فوری آسانسور باشد. البته در مواردی هم به علت اینکه تعمیر آسانسور را به افراد غیر متخصص و غیر حرفه ای سپرده اید با ایرادات ناگهانی روبه رو خواهید شد. از این رو ما به تمام افرادی که با آسانسور سر و کار دارند نکاتی را آموزش می دهیم که در صورت بروز اتفاق سریعا دست به کار شده و از وقوع حادثه جلوگیری کنند.

تعمیر آسانسور : شنیده شدن صدای آسانسور

معمولا این تجهیزات سرو صدای خاصی ندارند، حتی نمونه های آسانسورهای قدیمی نیز صداهای نابهنجاری ایجاد نمی کنند. به همین علت یکی از راههای تشخصی خرابی آسانسور صداهای اضافی است. از این رو به محض شنیدن صداهای غیر طبیعی در هنگام حرکت با استادن آسانسور سریعا با شرکت خدمات آسانسور جهت اعزام تعمیرکار آسانسور تماس بگیرید.

تعمیر فوری آسانسور : از کار افتادن آسانسور

اگر در حین جابجایی بین طبقات، آسانسور از کار بیوفتد، یا درب ها باز و بسته نشوند باید حتما با تعمیرکار آسان سور تماس بگیرید. همچنین اگر در حین ایستادن یا به حرکت افتادن آسانسور متوجه شوید که دستگاه عملکرد خوبی ندارد نیز باید به فکر رفع مشکلات احتمالی و تعمیر آسانسور باشید چون ممکن است حادثه آفرین باشد.

تعمیرات آسانسور : زمان توقف و انتظار آسانسور زیاد شده است

مدت زمانی که آسانسور بین طبقات می ایستد و دوباره به حرکت در می آیند ثابت است. آسانسورها تنها تجهیزات مکانیکی نیستند بلکه این عملکردها به به قطعات الکترونیکی دستگاه مرتبط می شوند. این قطعات الکترونیکی بنا بر دلایل متفاوتی مانند بالا رفتن دما، عدم تهویه مناسب و یا حتی قدیمی شدن سیستم کنترلی، ایرادات در سنسورها و غیره دچار اختلالات می شوند. به همین جهت عیب یابی و تعمیر آسانسور باید با دقت انجام شود تا قطعات دچار آسیب بیشتری نشوند.

تعمیر آسانسور : تغییر کردن سرعت آسانسور

اگر در بین حرکت بین طبقات احساس کردید در جاهایی سرعت آسانسور کم و زیاد می شود یا در هنگام ایستادن با تکانهای اضافی مواجه شده اید اینها همه زنگ خطری بر ایرادات بزرگ در بین قطعات آسانسور است. برای رفع خرابی آسانسور و تعمیر آسانسور فوری باید در هنگام بروز علائم بسیار ناچیز عمل کنید تا متحمل صدمات و هزینه های بالاتری نشوید.

تعمیرات آسانسور به چند طریق انجام می شود؟

تعمیرات آسانسور به صورت دوره ای

در این روش بسیاری از مدیران ساختمان با شرکت تعمیر آسانسور قرار داد می بندند. تا تعمیرکار آسانسور به صورت روتین ماهیانه یکبار جهت بررسی، بازبینی و شناسایی هرگونه خرابی به محل اعزام شوند. در این روش قیمت تعمیرات آسانسور به طرز چشم گیری کاهش پیدا می کند زیرا قبل از اینکه ایراد به قطعات مختلف برسد با کمترین هزینه تعمیرات آسانسور همه مشکلات رفع می شود.

تعمیر آسانسور در صورت بروز ایراد و رفع خرابی

زمانی که قراردادی منعقد نمی شود. هر بار در صورت بروز مشکل و از کار افتادن آسانسور و یا مشاهده ایرادات با تعمیرکار آسانسور تماس گرفته می شود. تعمیرات آسانسور به این روش اصلا توصیه نمی شود. چون در این مواقع معمولا حجم خرابی به تمام قطعات سرایت کرده و قیمت تعمیر آسانسور بسیار بالا می شود.

تعمیرکار آسانسور حرفه ای را خبر کنید!

همواره علت های مختلفی منجر می شوند که ما به تعمیرکار تخصصی آسانسور نیاز داشته باشیم. یکی از مهم ترین دلایل خرابی مکرر آسانسور، سپردن کار به افراد بی تجربه است. که علاوه بر هزینه، وقتمان را هم بیشتر تلف می کنند. در واقع اگر تعمیر آسانسور به درستی و در فواصل زمانی منظم و البته توسط تعمیرکار آسانسور حرفه ای انجام شوند شما هیچگاه مجبور به دوباره کاری و صرفه هزینه تعمیرات آسانسور بیشتر نخواهید بود. پس یکبار برای همیشه کار را به کاردان بسپارید و با کمک متخصصین تعمیر و بازسازی آسانسور هوم سرویز خیال خود و اطرافیانتان را راحت کنید.

هزینه تعمیر آسانسور به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت تعمیر آسانسور و یا تعرفه تعمیر آسانسور هر ساله توسط سندیکای صنایع آسانسور تعیین می شود. تیم هوم سرویز با تابعیت از این مصوبه قیمت تعمیر آسانسور را اعلام می کنند. البته لازم به ذکر است که ارائه خدمات تعمیر آسانسور به نوع خرابی آسانسور و قطعات معیوب نیز بستگی دارد. اما شعاری که همواره در اجرای آن کوشا بوده ایم، ارائه خدمات کاملا حرفه ای در کنار قیمت منصفانه می باشد. در حالت کلی موارد زیر تغییر دهنده ی قیمت تعمیرات آسانسور هستند.

هزینه تعمیر آسانسور بر اساس نوع آسانسور، میزان خرابی، نوع ساختمان، تعداد طبقات متفاوت است. نوع قطعه معیوب عامل بسیار مهمی بر تعیین قیمت تعمیر آسانسور است. به طور مثال مواردی مانند تعویض کابل آسانسور، تعمیر گیربکس آسانسور، تعمیر موتور آسانسور، و مواردی مانند تعمیر درب آسانسور، کابین و برد آسانسور مطرح می شود که هزینه هر کدام از آنها با هم تفاوت دارند. قطعا قیمت تعویض برد آسانسور با قیمت تعمیر گیربکس برابر نخواهد بود. عمر آسانسور مورد بعدی است که تغییر دهنده ی قیمت تعمیرات آسانسور و تعرفه تعمیر آسانسور است. زیرا آسانسورهای قدیمی قطعات معیوب بیشتری دارند و طبعا دستمزد تعمیرکار آسانسور را نیز بالاتر خواهند برد.

تعمیرات فوری آسانسور را به متخصصین و شرکت تعمیرات آسانسور هوم سرویز بسپارید

اگر به خدمات تعمیر دوره ای آسانسور و یا تعمیرات فوری آسانسور نیاز دارید مطمئنا با سرچ کلی با لیست شرکت های تعمیر و نگهداری آسانسور مواجه می شوید اما کدام یکی از آنها نیرو و مهارت لازم در این زمینه را دارند. تیم هوم سرویز با کادر قوی آماده ارائه خدمات تعمیرات تخصصی آسانسور می باشد.ارائه خدمات در در سطح شهر بر اساس تعرفه تعمیر آسانسور ارائه می شود. کافیست به صورت کاملا رایگان درخواست خودتان را ثبت کنید تا متخصصین ما جهت مشاوره و عیب یابی رایگان و ارائه خدمات با شما تماس بگیرند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر آسانسور و همچنین ارایه خدمات تعمیر فوری آسانسور نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات آسانسور ارائه می دهد که شامل سرویس آسانسور, نصب آسانسور در ساختمان, نصب بالابر خانگی, بازسازی آسانسور قدیمی, تعمیر بالابر ساختمانی, نصب پله برقی فروشگاهی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر آسانسور

تعمیر فوری آسانسور

تعمیرات تخصصی آسانسور و تعویض تابلوی کنترل داخل آسانسور

تعمیرات آسانسور و تعویض کابل های آسانسور

تعمیر یا تعویض ریل های آسانسور

تعمیرات تخصصی موتور گیربکس آسانسور

بررسی، تعمیر یا تعویض سیستم های ایمنی داخل چاله آسانسور

تعویض سیم بکسل های آسانسور و ...

نظرات کاربران

profile picture
آلما پیرا

من 3 تا تشک پشم قدیمی کوتاه داشتم که ایشون تبدیل کردن به 4 تشک زمینی استاندارد. در کارشون مهارت دارن و منظم و خوش قول هستند.ما از کارشون راضی بودیم.

profile picture
فرزاد جانی

بسیار حرفه ای و در کار خودشان استاد و منصف بودند.

profile picture
عسل شاهین

بسیار منصف، محترم و کاربلد. ممنونیم ازشون. تخفیف هم دادن بهمون😍

profile picture
حسین دهقانی

قیمت منصفانه و مهارت خوب

شرایط تعمیر فوری آسانسور و تعمیرات تخصصی آسانسور

کلیه قیمت های اعلام شده توسط سامانه بر حسب اجرت کار بوده و هزینه جنس را شامل نمی شود.

کلیه سرویس دهنده ها دارای مدرک تاییدیه از اتحادیه صنایع آسانسور می باشند.

سرویس آسانسور بنا بر قانون اتحادیه می بایست به صورت قراردادهای دوره ای انجام شود.

انجام خدمات نصب و سرویس دوره ای آسانسور و بالابر می بایست در قالب قرارداد انجام شود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

building-cleaning
نظافت راه پله و مشاعات
قیمت از 500,000 الی 500,000 تومان
sensor-timer
سنسور و تایمر مشاعات
قیمت از 650,000 الی 980,000 تومان
facade-washing
نماشویی
قیمت از 2,500,000 الی 3,000,000 تومان
charging-fire-extinguishers
شارژ کپسول آتش نشانی
قیمت از 1,100,000 الی 2,550,000 تومان