header

سنگسابی و کفسابی

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

کفسابی و سنگ سابی انواع سطوح توسط کف ساب حرفه ای

شرایط سرویس کف سابی

• چنانچه مشتری نیاز به همفکری و یا تهیه جنس مناسب توسط همیار باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

• همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

• درتعیین قیمت کف سابی ساختمان، جنس کف و متراژ کف و نوع میزان پستی و بلندی و کثیفی کف و دستگاه مورد استفاده در کفسابی و سنگسابی تعیین کننده است.

• همیار می بایست حداقل دو یا سه بار(بستگی به جنس کف و نوع پستی و بلندی و یا کثیفی) سطوح مورد نظر را کف سابی کند.

• برای سهولت در کف سابی به شما پیشنهاد می کنیم قبل از شروع کار، محیط را خالی نمایید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی کف سابی

چه زمانی باید کف سابی ساختمان انجام شود؟

کف سابی به مجموعه اقدامات برای صیقلی و صاف شدن سنگ ، سرامیک، موزاییک و غیره گفته میشود. استفاده طولانی مدت از هر سطحی باعث از فرم خارج شدن و مستهلک شدن آن میشود. حتی سطح سخت و مقاومی مانند سنگ نیز ممکن است دچار ناهمواری هایی گردد. گاهی نیز پس از نصب مجدد سنگ بنا ممکن است به علت ریختن ملات و رنگ، زیبایی مور نظر را به افراد منتقل نکند. گاهی نیز پس از نصب کامل سنگ و کاشی لبه های سنگ به طور کامل در بتن کار فرو نمیرود، در این مورد و موارد این چنینی که امکان تعویض دوباره سنگ کف نمیباشد، نیاز به کفسابی  و خدمات سنگسابی ساختمان می باشد.

مزایای کف سابی سنگ

افزایش طول عمر سنگ ها

وجود درز و شکاف های بین سنگها یکی از عوامل تشدید شدن آسیب و خرابی سنگ ها میباشد.زیرا که با نفوذ آب و مواد دیگر در فضای خالی بین سنگها باعث ترک و آسیب به سنگ می شود. در پروسه سنگسابی این درز و شکافها کاملا پر و یک دست می شوند.

براق شدن سنگ ها و یکسان سازی سطح

از مهم ترین مزایای کف سابی براق شدن یا به اصطلاح برق افتادن سنگ می باشد. صرفا کف سابی برای براق شدن سنگها هم کاربرد ندارد. بلکه فرآیند کفسابی برای از بین بردن لقی و عدم تراز بودن صفحات سنگ نیز به کار برده می شود. شستشوی سنگ ها با مواد تاثیر چندانی در براقیت سنگ ها ندارد و فقط لک ها را از بین میبرد. در صورتیکه مواد اضافه مانند چسب و سیمان که به سنگ چسبیده باشند، با استفاده از سنگسابی به راحتی از بین خواهند رفت.

صرفه جویی در هزینه ها

اگر قسمتی از سنگ سطح مورد نظر شما آسیب دیده یا شکسته باشد، اگر مایل به به کفسابی و ساب زنی سنگ نباشید. احتمالا مجبور خواهید بود که سنگ محل مورد نظر را به کل عوض کنید. که این کار هزینه ی بسیار بالایی نسبت به هزینه کفسابی دارد. از طرفی فقط عوض کردن قسمتی از سنگ یا موزاییک کف باعث زشتی کف می شود زیرا باز سطح یکدست نخواهد شد. اما با یک کفسابی حرفه ای می توان همان محل را مثله روز اول کرد، البته با هزینه ی بسیار کمتر!

دستگاه کف سابی سنگ

کفسابی بر اساس نوع سنگ و میزان مقاومت سنگ مراحل و ابزارآلات متفاوتی را میطلبد. ابتدا با دستگاه سنگسابی و لقمه ساب زنی مناسب باید یک لایه از روی سنگ برداشته شود. لقمه مورد استفاده در دستگاه کفسابی باید بر اساس جنس سنگ انتخاب شود. در زمانی که درز و شکاف های سنگ نیاز به تخلیه و بتونه کاری مجدد داشته باشد، به وسیله فرچه مخصوص این کار انجام میشود. بعد از تراشیدن باید با مواد کف سابی سنگ ،بتونه کاری انجام شود. بتونه کاری به وسیله سیمان یا رزین صورت میگیرد . بعد از انجام بتونه کاری باید با استفاده لقمه مخصوص، ظریف کاری انجام میشود وسطح صیقل داده میشود.

کف سابی موزاییک

کفسابی موزاییک نیز مانند سابزنی سنگ انجام می شود. گاهی سطح موزاییک و کاشی به دلایل مختلف ناهموار می شود و برای ازبین بردن این ناهمواریها و زیبا شدن و براق شدن موزاییک ها اقدام به کف سابی موزاییک میکنند. همچنین گاهی پیش از انجام عملیات پارکت و کفپوش نیز برای یکسان سازی سطح اقدام به ساب زنی موزاییک میکنند. تا بستر مناسبی برای نصب پارکت و کفپوش ایجاد شود. البته باید بدانید که خدمات کف سابی برای موزاییک های برجسته انجام نمی شود و فقط روی موزاییک های صاف قابل انجام است.

کف سابی بتن

قبل از توضیح درباره کفسابی بتن باید بیان کنیم که به طور کل دو نوع بتن وجود دارد. بتن نرمه و بتن سنگ دار. در مدل اول بتن ترکیبی از ماسه و سیمان است در این مدل افراد به راحتی اقدام به سنگ سابی بتن می کنند .ولی در مدل سنگدار این کار امکان ندارد و یا در صورت انجام با تجهیزات معمولی نمی توان اقدام به این کار نمود. زیرا سنگ های موجود در بتن میتوانند به دستگاه آسیب برسانند و کنده شوند. کف سابی بتن برای یکسان سازی سطح برای امور دیگر مانند کفپوش و پارکت انجام می شود. همچنین در مواردی که عوامل جوی و محیطی موجب ایجاد ترک در شکستگی در بتن شده اند این اقدام بسیار موثر است.

ساب سنگ چیست؟

در صورتی که در سطح سنگ به علت استفاده طولانی و یا برخورد شی، ناهمواری یا شکستگی ایجاد شده باشد، کف ساب به کمک دستگاه و استفاده از لقمه های متفاوت سعی به یکسان سازی و ساب سنگ میکند. با تراشیدن یک لایه از سطح نا هماهنگی را از بین میبرند. همچنین در صورتی که سطح بسیار صاف باشد و عدم وجود استهلاک مشکل ساز شده باشد، با ایجاد شیارهای بسیار نامحسوس اقدام به ایجاد استهکاک میکنند. خدمات کف سابی یا ساب سنگ همچنین شامل پرکردن درز و شیارهای بین قطعات سنگ با مواد سنگسابی سنگ میباشد. این کار توسط دوغاب وملات مخصوص یا رزین انجام میگیرد و در نهایت برای یکسان سازی نهایی، سنگ سابیده میشود. همچنین در مواردی که لکه های ایجاد شده در سنگ توسط هیچ مواد شوینده ای از بین نرود، بهترین راهکار استفاده از خدمات سنگسابی هوم سرویز میباشد.

ویژگی کفساب حرفه ای هوم سرویز

کیفیت خدمات کفسابی مانند خیلی از کارهای دیگر به تجربه و مهارت کفساب بستگی دارد. اطمینان از کیفیت سطح  و مقاومت سنگ قبل از انجام دادن کف سابی بسیار حایز اهمیت میباشد. زیرا بعضی از گونه سنگ به علت جنس نامرغوب، مناسب برای کفسابی نمیباشد. لذا قبل از تصمیم به سنگ سابی با کفساب ماهر و با تجربه حتما مشورت کنید.

اینکه کف ساب حرفه ای از کدام قسمت سطح شروع به کف سابی نماید و حتما تمامی سطح به صورت یکدست سنگ سابی انجام بپذیرد، بسیار مهم است. تعداد دفعات که هر سنگ سابیده میشود باید برای تمامی قطعات یکسان صورت بگیرد. حضور به موقع و انجام کفسابی ساختمان با صبر و حوصله لازم بسیار بر کیفیت کار موثر میباشد. کف ساب باید به انجام تمامی خدمات کفسابی واقف باشد. استفاده درست و بجا از لقمه کفسابی متناسب با جنس سنگ از مهارت و تجربه کف ساب هوم سرویزمحسوب میشود.

قیمت کف سابی تهران در هوم سرویز

عوامل زیادی در برآورد هزینه کف سابی سنگ تهران موثرند. در تعیین قیمت کفسابی سنگ در تهران عواملی مانند جنس کف ساختمان، تعداد طبقات ساختمان، متراژ و مدت زمانی که برای انجام این کار صرف کرد تاثیر گزارند.

معمولا جنس سنگهای کف ساختمان دو نوع هستند. سنگ های نرم مانند سنگ مرمر، سنگ تراولین هستند. این سنگها که در نمای بیرون و داخل خانه استفاده می شوند از نمونه سنگ های ارزان محسوب می شود ازین رو قیمت کفسابی سنگ تهران برای این نوع ها بسیار ارزانتر میباشد. همچنین قیمت کف سابی موزاییک و قیمت کفسابی سرامیک بسیار کمتر از هزینه سنگ سابی سنگ گرانیت میباشد.

در تعیین قیمت کفسابی سنگ این نکته نیز بسیار موثر است که آیا سنگ قبلاً ساب خورده است و یا اینکه برای اولین بار این کار انجام داده می شود. زیرا سنگ هایی که یک بار ساب سنگ خورده باشند. ایرادات فاحش گرفته شده است و کار راحت است. ازین رو قیمت ساب زنی سنگ برای بار دوم بسیار کمتر خواهد بود.

مقدار کثیفی و تعداد لقمه های استفاده شده نیز بسیار تاثیرگذار بر هزینه کفسابی سرامیک میباشد. همچنین در صورت نیاز به ترمیم و دوغاب کاری در حین سنگسابی هزینه ترمیم به هزینه کف سابی سرامیک اضافه خواهد شد. هیچ گاه به علت هزینه کف سابی از شرکت های نامعتبر کف سابی کمک نگیرید. زیرا خسارت وارده بر اساس کفسابی نادرست بسیار بالا خواهد بود.

هزینه سنگسابی در تهران هوم سرویز بر اساس تعرفه سنگ سابی اعلام می شود که در سامانه هوم سرویز کامل ذکر شده است.

سنگسابی در شرق تهران

خدمات کف سابی در شمال تهران، خدمات سنگ سابی در شرق تهران، خدمات کف سابی در غرب تهران و جنوب تهران را به همکاران ماهر هوم سرویز بسپارید. خدمات کفسابی و سنگسابی ارزان هوم سرویز در تمام نقاط تهران انجام می شود. فقط کافیست به صورت رایگان در هوم سرویز ثبت درخواست انجام دهید تا همکاران ما در زمینه کفسابی و نماشویی  با شما تماس بگیرند و توضیحات لازم را در اختیار شما قرار دهند و جهت بازدید حضوری در کنار شما حاضر شوند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...


ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi