header

سرویس ایزوگام، قیرگونی و آسفالت

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت ایزوگام، قیرگونی و آسفالت

شرایط سرویس ایزوگام، قیرگونی و آسفالت

• کلیه قیمت های اعلام شده توسط سامانه بر حسب قیمت جنس و اجرت کار می باشد.

• چنانچه سطح کار موزائیک باشد نخست همیار آن را با سیمان و دو غاب سیمانی کاملا صاف و یکنواخت نموده و سپس اقدام به ایزوگام می نماید.

• چنانچه که سطح زیرین فلزی است زنگ زدگی و آلودگیها باید پاک شده، از یک پوشش آستری ضد زنگ استفاده شود.

• در محیط نم دار امکان انجام ایزوگام وجود ندارد.

• معیار محاسبه قیمت در خصوص این سرویس متراژ(متر مربع) کار می باشد و قیمت ها اعلام شده بر حسب قیمت جنس و اجرت کار می باشد.

• چنانچه مشتری نیاز به تهیه جنس مناسب توسط همیار داشته باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید و همچنین هزینه حمل و نقل را به مشتری ارایه نماید.

• جهت انتخاب جنس حتما برند ایزوگام یا قیرگونی می بایست مورد توافق مشتری قرار گیرد.

• همیار معرفی شده از نظر احراز هویت و عدم سوء پیشینه مورد تایید سامانه هوم سرویز بوده و هوم سرویز مسئولیتی در قبال نحوه انجام کار همیار نخواهد داشت لذا پیشنهاد می کنیم حتما نسبت به عقد قرارداد با همیار پس از توافق نهایی توجه فرمایید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی ایزوگام، قیرگونی و آسفالت

انواع ایزوگام

با نزدیک شدن به فصل های بارشی سال افراد باید به فکر تعمیر و تعویض عایق کاری و نصب ایزوگام سقف خانه باشند. البته عایق کاری و اجرای ایزوگام منحصر به پشت بام نیست. بلکه گاهی مکان هایی مانند آشپزخانه و سرویس بهداشتی که در معرض رطوبت بیشتری هستند نیز به ایزولاسیون نیاز دارند.

انواع ایزوگام بر اساس مواد اولیه تشکیل دهنده ، تعداد لایه قیر و چنس روکششان دسته بندی می شوند. بر اساس مواد تشکیل دهنده ایزوگام به دو دسته ایزوگام پلیمری و ایزوگام دمیده تقسیم می شوند. بر اساس تعداد لایه قیر به صورت ایزوگام تک لایه و ایزوگام دو لایه تقسیم بندی می شوند. که ایزوگام تک لایه ظرافت بیشتر و ایزوگام دولایه از ضخامت و استحکام بالاتری برخوردار است.

فرق قیرگونی و ایزوگام در چیست؟

قیرگونی کاری را در واقع می توان نمونه سنتی نصب ایزوگام تعریف کرد. متریال اصلی در عایق کاری در هر دوی آنها قیر است. اما در اجرای قیرگونی، گونی را به صورت مجزا در لایه های قیر جایگزاری میکند و نقش نگهدارنده قیر را ایفا میکند. ولی در روش نصب ایزوگام ،این وظیفه به وسیله الیاف مصنوعی و یا سایر لایه ها ایفا می شود. اجرای قیرگونی به طور کلی به 3 روش انجام می شود:

قیرگونی کاری با سه لایه قیر به همراه دو لایه گونی

قیرگونی کاری با دو لایه قیر به همراه یک لایه گونی

قیرگونی کاری با سه لایه قیر و استفاده از گونی درجه یک

وسایل قیرگونی

برای انجام قیرگونی درارتفاع به حداقل 2 کارگر و یک استاد قیرگونی کار نیاز است. یک فرد برای بالا کشیدن قیر، یک نفر برای گرم کردن قیر و یک استاد قیرگونی کار برای پهن کردن قیر باید حضوور داشته باشد. وسایل مورد نیاز اجرای قیرگونی و دستگاه نصب ایزوگام عبارت اند از:

  • مشعل گرم کننده قیر
  • تیغ موکت بری
  • پاروی چوبی جهت پهن کردن قیر
  • لباس ضد حرارتی
  • دستکش و کاردک وعینک کار

نحوه ی اجرای قیر گونی در فضاهای مختلف

نحوه ی اجرای قیرگونی پشت بام

اجرای قیرگونی پشت بام اولین و مهمترین اقدام جهت عایق کاری ساختمان محسوب می شود. قیمت قیرگونی پشت بام در مقایسه با خسارات احتمالی نفوذ رطوبت به ساختمان بسیار ناچیز است. در اجرای قیرگونی پشت بام باید نکات زیادی را رعایت کرد تا نتیجه نهایی طول عمر و کیفیت بالایی داشته باشد. زیرسازی صحیح و خرید قیر مناسب قیرگونی(شل، سفت، خالص و بدون دمندگی) بر اساس شرایط فضا و استفاده از گونی درجه یک، همه بر ماندگاری قیرگونی کاری تاثیر گذار خواهد بود.

آسفالت کاری پشت بام

روش دیگر عایق کاری، آسفالت کاری پشت بام است. در روش آسفالت کاری پشت بام از ترکیب قیر و مخلوط شن و ماسه برای عایق کاری و زیر سازی پشت بام ها استفاده می شود. گاهی به علت های مختلف ممکن است قسمت هایی از آسفالت پشت بام نیاز به ترمیم آسفالت پشت بام داسته باشد. در این مواقع اول باید علت نشتی تشخیص داده شود و سپس تعمیر آسفالت پشت بام انجام شود.

قیرگونی کف سرویس بهداشتی

هدف از قیرگونی کف سرویس بهداشتی ایجاد سطحی غیر قابل نفوذ در برابر رطوبت و همچنین شیب بندی صحیح سرویس بهداشتی می باشد. کف سازی سرویس بهداشتی یکی از مهمترین اقدامات در حین بازسازی ساختمان است. مهمترین نکته ای که در ایزوگام کاری سرویس بهداشتی باید توجه شود، حرارت چراغ ایزوگام است که به لوله های آب سرد و گرم سرویس آسیب وارد نکند. لذا قبل از هر گونه اقدامی باید لوله ها با کچ کاملا پوشیده و محافطت شوند.

عایق بندی استخر

عایق کاری استخر به علت حفظ منابع آبی و جلوگیری از هدر رفت آب بسیار حائز اهمیت است. عایق بندی استخر باید یه صورت اصولی و با عایق رطوبتی درست انجام شود. بهترین گزینه، اجرای قیرگونی استخر است. از مزایای اجزای قیرگونی استخر نسبت به ایزوگام استخر، هزینه کمتر و کیفیت بیشتر است.

نصب ایزوگام روی دیوار

نصب ایزوگام روی دیوار معمولا برای دیوارهایی که در معرض باران، رطوبت و همچنین نور مستقیم خورشید هستند پیشنهاد می شود. از مزایای نصب ایزوگام دیوار، وزن کم ایزوگام و راحتی نصب و قیمت ایزوگام است. که به علت نصب آسان و سریع، قیمت نصب ایزوگام نیز کمتر خواهد بود. همچنین ایزوگام میتواند مانع جذب گرما از بیرون و خروج گرما و سرمای داخل فضا شود. به عبارت دیگر عایق حرارتی محسوب می شود.

نصب ایزوگام بدون داربست

نصب ایزوگام بدون داربست به طور کل برای دیوارهای تا کمتر از 4 متر پیشنهاد می شود و به وسیله بالابر اقدام به نصب ایزوگام بدون داربست میکنند. در ارتفاع های بیشتر برای تضمین سلامت کارگران حتما باید نصب داربست انجام شود و تجهیزات بر روی تخته های داربست قرار بگیرد.

طریقه نصب ایزوگام چگونه است؟

برای توضیح طریقه نصب ایزوگام، در ابتدا باید زیر سازی سطح انجام بگیرد. در واقع شیب سازی و ماهیچه کشی باید به طریقی انجام شود که آب به سمت آبراهها هدایت شود. به طور مثال پیشنهاد می شود درهر متر ایزوگام کشی به سمت آبراه، بین یک تا 3 سانت تغییر شیب ایجاد شود. زیر سازی ایزوگام باید یکدست باشد و باید درزگیری آسفالت پشت بام به درستی انجام شود. درزگیری آسفالت پشت بام با استفاده از سیمان و خمیر ماستیک قابل انجام است. اما گاهی ناگزیر به کندن آسفالت پشت بام است. زیرا به این ترتیب بار وارده بر روی کل ساختمان را کاهش می دهیم. پس گاهی با توجه به سن بنا  ومیزان مقاومت کل ساختمان باید ترجیح به کندن آسفالت پشت بام و زیر سازی از طریق سیمان کاری جدید و اجرای پرایمر ایزوگام و قیر پاشی داده شود.

ترمیم و تعمیر ایزوگام را هرچه سریع تر انجام دهید

 خدمات ترمیم و تعمیر ایزوگام و تعمیرآسفالت پشت بام برای آن دسته افرادی است که هنوز کارشان به چکه و نشتی آب نرسیده است. با انجام به موقع ترمیم و تعمیر ایزوگام از هزینه های مضاعف بعدی جلوگیری خواهد شد. قبل از ایجاد نم و نشتی با تشخیص ایرادات اولیه و ترمیم و تعمیر ایزوگام، می شود طول عمر نصب ایزوگام را تا 15 سال افزایش داد. همچنین با بررسی مداوم و رفع پوسیدگی، خراش و سوراخ های کوچک در ایزوگام میتوانید از تعویض ایزوگام  در آینده جلوگیری کنید.

قیمت نصب ایزوگام و قیمت قیرگونی کاری در تهران

قیمت نصب ایزوگام به عوامل زیادی بستگی دارد. اولین عامل، قیمت رول ایزوگام میباشد. در واقع جنس ایزوگام از لحاظ دولایه یا تک لایه بودن و برند ایزوگام مانند ایزوگام شرق، ایزوگام دلیجان، ایزوگام بام گستر و ایزوگام تبریز نقش بسیار مهمی در قیمت نصب ایزوگام دارند. همچنین در صورت نیاز به زیر سازی و کف سازی قیمت اجرای نصب ایزوگام تغییر خواهد کرد.قیمت قیرگونی در تهران به مترمربع مساحت کار و نوع متریالی که برای عایق کاری استفاده می شود و محل اجرای قیرگونی و ایزوگام بستگی دارد. به طور مثال هزینه قیرگونی سرویس بهداشتی با هزینه قیرگونی پشت بام متفاوت است. به طور کلی قیمت اجرای قیرگونی ایزوگام و هزینه آسفالت پشت بام  به نوع محل مورد نظر، مساحت محل، نوع قیرگونی و ضخامت قیرگونی بستگی دارد.

هوم سرویز ارائه دهنده ی خدمات ایزوگام، قیرگونی و آسفالت ساختمان

ما توصیه میکنیم که قیمت قیرگونی ارزان را ملاک انتخاب خود قرار ندهید. درواقع خدماتی از قبیل عایق کاری و نصب ایزوگام وآسفالت کاری در واقع تعیین کننده سلامت ساختمان ساکنین آن هستند. که اگر درست و اصولی انجام شوند تا مدت ها شما را از هر گونه نگرانی نم ساختمان و غیره دور میکند. تیم هوم سرویز با کمک بهترین و مجرب ترین اجرا کنندگان خدمات عایق کاری ساختمان در سراسر تهران آماده خدمات رسانی به کاربران تهرانی میباشد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست

همکاری با هوم سرویز

شما یک کسب و کار دارید یا متخصص حرفه‌ای هستید، همکاری با شما افتخار ماست

air_conditioning house_cleaning plumber vacuum_cleaner washing_machine
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
خط ویژه: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدenamad
logo-samandehi