header

سرویس نقاشی

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت نقاشی

شرایط سرویس نقاشی

• چنانچه مشتری نیاز به همفکری و یا تهیه جنس مناسب توسط همیار باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

• همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

• درتعیین قیمت نقاشی ساختمان، نوع رنگ مورد استفاده (روغنی، پلاستیک، مولتی کالر، اکریلیک) و متراژ ساختمان و نوع زیرکاری ساختمان( گچ، رنگ یا کاغذ دیواری) تعیین کننده است.

• همیار می بایست حداقل دو یا سه بار(بستگی به غلظت رنگ و سطحی که قرار است رنگ آمیزی روی آن صورت گیرد) سطوح مورد نظر را نقاشی کند.

• برای سهولت در نقاشی به شما پیشنهاد می کنیم قبل از شروع کار، محیط را خالی نموده و وسایل خود را بسته بندی نمایید.

• همیار معرفی شده از نظر احراز هویت و عدم سوء پیشینه مورد تایید سامانه هوم سرویز بوده و هوم سرویز مسئولیتی در قبال نحوه انجام کار همیار نخواهد داشت لذا پیشنهاد می کنیم حتما نسبت به عقد قرارداد با همیار پس از توافق نهایی توجه فرمایید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی نقاشی

درباره انواع رنگ های ساختمانی جدید چه میدانید؟

خدمات نقاشی ساختمان یکی از رایج ترین سرویس ها برای تغییر دکوراسیون داخلی است.  قیمت نقاشی ساختمان در مقایسه با سایر سرویس های دکوراسیون منزل بسیار مقرون به صرفه تر است. در نقاشی ساختمان مدرن از انواع رنگ های ساختمانی جدید مانند مولتی کالر، پتینه و بلکا استفاده می شود. که با توجه به نوع دکوراسیون، نقاشی دیوار ها و رنگ آمیزی منزل و سبک اتاق خواب انتخاب و اجرا می شود.

چگونه رنگ نقاشی ساختمان را انتخاب کنیم؟

قبل از شروع به نقاشی ساختمان باید به درک کاملی از مکان خود برسید. منظور از درک کامل این است که باید بزرگ یا کوچک بودن اتاق خواب ، نورگیری اتاق میزان بلند بودن سقف و نوع کاربری اتاق توجه کنید . و سپس طرح نقاشی ساختمان را انتخاب کنید و در نهایت به رنگ آمیزی منزل بپردازید.

آموزش رنگ آمیزی منزل در ۱۰ مرحله کوتاه و مفید

نقاشی ساختمان بر روی هر سطحی مانند گچ و کناف قابل انجام است. برای افزایش طول عمر آپارتمان می بایست نسبت به تعمیرات داخلی، بازسازی ساختمان و رنگ آمیزی منزل توجه نشان داد. نقاشی خانه پس از رفع نم دیوار و ترمیم ترکیدگی لوله ها ضروری است. قبل از شروع رنگ آمیزی ساختمان ابتدا زیرسازی انجام شود. برای پوشاندن درزها و سوراخ ها باید بتونه کاری با کاردک انجام شود. قبل از اینکه نقاشی ساختمان با غلطک را شروع کنید. همه بتونه هایی که با کاردک انجام دادید را با سنباده صاف و یک دست کنید. وجود ترک های دیوار و فرو رفتگی ها مانع انجام صحیح کار می شود. برای آموزش نقاشی ساختمان با غلطک باید 10 مرحله زیر انجام شود.

نقاشی و رنگ آمیزی نهایی ساختمان در مرحله آخر

لوازم مورد نیاز برای نقاشی ساختمان چیست؟

برای شروع به نقاشی ساختمان با غلطک به ابر و قلمو در سایزهای مختلف برای درزگیری ها نیاز دارید. به وسایل دیگری مانند چهارپایه  یا نردبان برای رنگ آمیزی سقف و نقاشی دیوار نیاز پیدا خواهید کرد. سطل مخصوص ترکیب رنگ برای اجرای طرح نقاشی ساختمان نیز از لوازم و وسایل  مورد نیاز برای نقاشی ساختمان است.

 

هزینه نقاشی ساختمان با توجه به مساحت تعیین می شود

به طور معمول قیمت نقاشی ساختمان بر اساس متر مربع سنجیده می شود. متراژ فضای مورد نظر یکی از اصلی ترین مولفه های تاثیرگذار بر هزینه نقاشی ساختمان است. نقاشی و رنگ آمیزی فضای بزرگ‌تر نیاز به زمان بیشتری دارد و نیروی کار بیشتری نیز استفاده می شود و به طبع اجرت نقاشی ساختمان بیشتر می شود.

برای تعیین دقیق مساحت می توانید طول دیوار را درعرض دیوار ضرب کنید، از کف تا سقف اتاق را اندازه گیری کنید. این اندازه گیری را برای همه دیوارها و اتاق ها انجام دهید و مجموع را با هم جمع کنید. با استفاده از یک متر و ماشین حساب می توان به سادگی متراژ را محاسبه کرد.

نرخ نقاشی ساختمان در سطوح مختلف متفاوت است

زبر یا صاف بودن دیوار یکی از مهم ترین عواملی است که هزینه نقاشی ساختمان را تغییر می دهد. برای نقاشی دیوار با بافت زبر و ناهموار، رنگ بیشتری مصرف می شود. پس هزینه نقاشی ساختمان با دیوارهای نا هموار بیشتر از دیوارهای صاف و هموار است. در این مورد دستمزد و اجرت نقاشی ساختمان نیز بیشتر می شود.

قیمت نقاشی ساختمان با توجه به نوع رنگ چگونه محاسبه می شود؟

·         قیمت نقاشی خانه با رنگ روغنی

رنگ روغنی از پر مصرف ترین و قدیمی ترین  نوع رنگ در نقاشی ساختمان است که همیشه طرفدار داشته و دارد. اگر زیرسازی مناسب انجام شود رنگ روغنی سالیان زیادی با کیفیت باقی می ماند. قیمت مناسب رنگ روغنی و طول عمر بالای آن دو امتیاز برتر این نوع رنگ هستند. در نظر داشته باشید که نقاشی منزل مسکونی با رنگ روغن با تولید بوی ناخوشایند رنگ همراه است. البته زیر سازی رنگ روغن بسیار زمان بر است به همین علت اجرت نقاشی رنگ روغن از رنگ معمولی بالاتر است.

·         قیمت نقاشی خانه پلاستیک

ماده اصلی رنگ پلاستیک ساختمانی لاتکس است و ۲ نوع متداول رنگ تمام پلاستیک و رنگ نیم پلاستیک در بازار عرضه شده است. انواع رنگ پلاستیک حلال در آب هستند و قابلیت شستشو ندارند. معمولا برای رنگ آمیزی سقف منزل از رنگ پلاستیک استفاده می شود. قیمت خدمات نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک بر حسب متر مربع اعلام می شود و بستگی به متراژ فضای نقاشی شده دارد. اجرت نقاشی ساختمان برای رنگ پلاستیک کمتر از نقاشی دیوار با رنگ روغنی است.

اگر قصد نقاشی داخل خانه و یا نقاشی ساختمان با قیمت مناسب را دارید از رنگ نیم پلاستیک برای رنگ آمیزی دیوار اتاق ها استفاده کنید. با صرف هزینه ای اندک می توانید چند سال بعد از رنگ های دیگر روی این رنگ استفاده کنید و همیشه محیطی جدید و دلپذیر داشته باشید. نقاشی ساختمان با غلطک در این روش انجام میشود. کاربرد اصلی رنگ پلاستیک برای رنگ آمیزی سقف منزل و نقاشی داخل خانه است.

·         قیمت نقاشی و اجرای رنگ اکریلیک

استفاده از رنگ اکریلیک در رنگ آمیزی منزل، قدمت کمتری از رنگ روغنی و پلاستیک دارد. معمولا در اجرای خدمات نقاشی ساختمان مدرن از رنگ آکریلیک که تنوع رنگی بالایی دارند، استفاده می شود. رنگ آکریلیک نوعی پلاستیک پلیمر است که در آب حل می شود ولی پس از خشک شدن در برابر آب نفوذ ناپذیر است. معمولا برای نقاشی داخل خانه از رنگ آکریلیک و رنگ روغن استفاده می شود. قیمت نقاشی خانه با رنگ اکریلیک و رنگ روغن تقریبا یکسان است.

·         هزینه نقاشی ساختمان با رنگ مولتی کالر

دستمزد نقاشی ساختمان با رنگ مولتی کار بیش از رنگ پلاستیک است. مولتی کالر از جمله خدمات نقاشی ساختمان مدرن محسوب می شود. که دکوراتیوها برای زیباسازی منازل مسکونی لوکس از ان استفاده می کنند. نحوه کار با رنگ مولتی کالر ظرافت های خاصی دارد. این رنگ دکوراتیو تنها به وسیله پیستوله روی گچ  پاشیده می شود. دستمزد نقاشی ساختمان برای اجرای تمیز مولتی کالر اندکی بیشتر است. این رنگ بر روی سطوح بدون زیرسازی اجرا می شود و تنها یک لایه مولتی کالر برای پوشش سطح کافیست. از مزایای مولتی کالر آنتی استاتیک بودن آن است. اگر می خواهید دیوارها گرد و غبار را جذب نکنند با مولتی کالر رنگ آمیزی ساختمان را تکمیل کنید.

 

هوم سرویز یکی از معتبرترین سایت نقاشی ساختمان در سراسر تهران

تفاوتی ندارد که به دنبال نقاشی ساختمان شرق تهران برای یک کار جزئی باشید و یا نیاز به نقاش ساختمان برای پروژه پیمانکاری نقاشی ساختمان غرب تهران باشد. هوم سرویز از صفر تا صد کارها را با بهترین و حرفه ای ترین ایده پردازان و طراحان دکوراسیون بر عهده میگیرد.

شما قبل از عقد قرارداد پیمانکاری نقاشی ساختمان با دیدن نمونه عکس ها و مدل کارهای انجام شده توسط استادکاران هوم سرویز میتوانید به راحتی تصمیم گیری نمایید. خدمات نقاشی ساختمان شمال تهران توسط نزدیک ترین و حرفه ای ترین افراد انجام میشود. بارز ترین خصوصیت در هوم سرویز ثابت بودن نرخ نقاشی ساختمان مرکز تهران با سایر نقاط نظیر نقاشی ساختمان غرب تهران است.

رنگ آمیزی دیوارها و سقف منزل با قیمت مناسب در هوم سرویز

در صورتی که مایلید دیوارها و سقف آپارتمان قدیمی را با مناسب ترین هزینه و بهترین کیفیت کاملا نو و زیبا کنید. و نیاز به نقاش یاختمان پیدا کردید. از سایت نقاشی ساختمان و نمونه و مدل کارهای استادکاران هوم سرویز بازدید کنید. کارشناسان ما با بازدید از محل و ارائه بهترین هزینه با استفاده از بهترین رنگ های موجود در بازار آماده خدمات رسانی به تمامی مشتریان خود است.

همراه شماییم تا پایان سرویس...​

ثبت درخواست

همکاری با هوم سرویز

شما یک کسب و کار دارید یا متخصص حرفه‌ای هستید، همکاری با شما افتخار ماست

air_conditioning house_cleaning plumber vacuum_cleaner washing_machine
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
خط ویژه: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدenamad
logo-samandehi