header

تعمیر مبل

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت تعمیر انواع مبلمان و صندلی در منزل

شرایط سرویس تعمیر مبل

• چنانچه مشتری نیاز به همفکری یا تهیه جنس مناسب توسط همیار داشته باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

• کلیه قیمت های اعلامی در سرویس تعمیر مبل با احتساب هزینه جنس(هزینه پارچه، فوم و سایر قطعات و لوازم مورد نیاز) و اجرت می باشد و همیار مجاز به اخذ هزینه مازاد تحت هر عنوانی از مشتری نیست.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی تعمیر مبل

آیا تعمیر مبل به صرفه است؟

تعمیر مبل ترجیح بسیار با صرفه تری نسبت به تعویض مبلمان منزل است. با توجه به قیمت بالای مبلمان، ترمیم مبلمان و رویه کوبی مبل اولین اقدامی است که در مواجهه با خرابی مبل ها به فکر افراد خطور میکند. گاهی مبلمان در اثر استفاده نا صحیح دچار پارگی در قسمت پارچه یا خوابیدن نشیمن گاه مبل میشود. در این زمان با توجه به هزینه بالای خرید مبلمان تعمیر نشیمنگاه مبل، بیشتر برای خانوارها مقرون به صرفه است.

تعمیر مبل در منزل را به کمک ابزار ساده و چسب پارچه انجام دهید.

معمولا بزرگترین عاملی که افراد را به ترمیم مبل وادار میکند، ایجاد پارگی در روکش مبل راحتی و فرورفتگی نشیمن مبل میباشد. جهت رفو پارگی بهترین راه استفاده از پارچه جین، برزنت یا موسلین است. به این ترتیب که پارچه را کمی بزرگتر از پارگی برش دهید.

سپس با یک قاشق یا انبر دستی، به آرامی پارچه را زیر پارگی فیکس کنید و به کمک چسب پارچه لبه پارچه را به پارچه زیری قرار دهید و بعد پارچه مبل را به کمک چسب به پارچه جین بچسبانید. برای چند دقیقه محکم نگه دارید، تا خوب بچسبد.

تعمیر مبل چرم در منزل، به وسیله چسب و رنگ مخصوص چرم

اگر قسمتی از چرم دچار ساییدگی و پارگی شده است، باید سریعا اقدام کنید. زیرا این پارگی درکل مبل پخش میشود و به اصطلاح کل مبل پوست پوست میشود. برای تعمیر مبل چرم در منزل، ابتدا روی مبل را با یک پارچه لطیف کاملا پاک کنید. اگر قسمتی از چرم بلند شده است، با چسب مخصوص چرم آن قسمت را به آرامی با چسب به خود پارچه بچسبانید. سپس با رنگ مخصوص چرم ،که در بازار برای تمامی طیف رنگ چرم موجود است، رنگ کنید.

تعمیر مبل ال چرم

اگر خراشیدگی در مبل ایجاد شده است به کمک پارچه لطیف و سرکه روی محل را بمالید و تا زمانی که سطح چرم حالت برجسته پیدا کند، ادامه دهید. سپس یا یک پولیش نرم سطح چرم را با پارچه نرم چندبار بکشید.

راه دیگر تعمیر مبل ال چرم در منزل به وسیله آب لیمو و روغن زیتون هست، کافیست که در محل خراشیدگی بکشید تا به کل از بین برود.

در زمانی که خراشیدگی روکش مبل چرمی زیاد است، بهترین راه حل رنگ چرم است. قبل از شروع بر روی قسمتی از مبل که در دید نیست رنگ را تست کنید. مطمئن شوید رنگ کاملا مشابه رنگ چرم است. ولی در صورتی که ایراد از اسکبت مبل چرم باشد باید تعمیر مبل ال را به تعمیرکار مبل حرفه ای بسپارید.

تعمیر مبل استیل

برای اینکه تعیین کنید که آیا تعمیر مبل استیل ارزش دارد یا خیر؟ باید به چوب مبلمان استیل خود نگاه کنید. اگر جنس بدنه مبل استیل محکم است. پس مابقی مسائل نظیر رویه کوبی مبل استیل و تعویض پارچه به راحتی قابل انجام است. با یه دور رنگ گاری مبلمان استیل  خود را شبیه روز اول می کنید.

تعمیر مبل راحتی

تعمیر مبل راحتی به سادگی تعمیرات مبل استیل نیست. در مبلمان راحتی و کاناپه ها چون تمام ساختار مبل در داخل روکش دور مبل است. برای تعیین میزان خرابی باید متخصص تعمیرات مبل پارچه زیر مبل را باز کند و سپس تعیین کند که آیا ترمیم مبل شما انجام میشود یا اگر کاملا تعویض شود بهتر است.

تعمیر مبل در خانه

گاهی تعمیر مبل در خانه انجام می شود و نیاز به انتقال به کارگاه رویه کوبی مبل نیست. در صورتی که خرابی ها جزیی باشد با تشخیص استادکار مربوطه می شود به تعمیر مبل در خانه پرداخت و هزینه اضافی حمل و نقل نیز به طور کامل حذف می شود.

هزینه تعمیر مبل راحتی

مبل راحتی همانطور که معرف همه است با کاربردی که دارد از اسکلت بندی مقاوم تری نسبت به مبل استیل برخوردار است. تمام قسمت های مبل راحتی و کاناپه یا بیشتر قسمت های آن از پارچه تشکیل شده است. هزینه رویه کوبی مبل راحتی نسبت به مبل استیل بیشتر است.

قیمت تعویض روکش مبل

قیمت تعویض روکش به متراژ پارچه و اندازه مبلمان بستگی دارد. به طور مثال مبلمان با دستهای  پارچه ای قیمت تعویض روکش مبل بالاتری دارند، تا مبلمان راحتی بدون دسته. قیمت تعویض روکش مبل راحتی به سلیقه و حساسیت مشتری هم بستگی دارد. گاهی افراد مایلند پارچه پشت مبل یا کناری مبل از نوع ساده باشد در این صورت قیمت تعمیر مبل کاهش می یابد.

هزینه تعمیر مبل چرم

قیمت تعمیرات مبل استیل معمولا نسبت به هزینه تعمیر مبل راحتی کمتر است. چون مبل استیل اغلب 2 تکه هستند، میتوان فقط در صورت نیاز، به تعمیر نشیمن مبل سلطنتی پرداخت.

قیمت تعمیر مبل 7 نفره

با توجه به کوچک شدن مساحت خانه ها مخصوصا با کوچک شدن آپارتمان ها ، مبلمان هفت نفره بیشتر مورد استقبال است.  در نتیجه هزینه تعمیر مبل 7 نفره نیز بیشتر دغدغه افراد است. اما خوب همانطور که میدانیم تعداد مبلمان معمولا بیشترین تاثیر را در قیمت تعمیر مبل 7 نفره ندارد. بلکه اگر مبحث رویه کوبی مبل باشد تعداد اهمیت پیدا میکند. زیرا در تعمیر مبل 7 نفره ، میزان خرابی در همه تعداد صندلی ها به یک مقدار نیست.

هزینه تعمیر مبل 9 نفره

درست است که مهمترین عامل در تصمیم گیری برای شروع تعمیرات مبل، مبحث هزینه تعمیر مبل 9 نفره است. اما باید بدانید که اگر در اینکار خبره نیستید نمی توانید دنبال یک مبلغ تعیین شده باشید. هزینه رویه کوبی مبل 9 نفره از جمله مواردی است که در بازه قیمتی تعریف می شود. گاهی مبلمان با یک حرکت ساده و کم خرج کاملا ترمیم می شوند و گاهی ایراد از بیخ و بن است.

رنگ کاری مجدد سرویس خواب

سرویس خواب ها اغلب از جنس چوب می باشند. با گذر زمان رنگ چوب ها کمرنگ تر می شوند و زیبایی و درخشندگی روز اول را ندارند. با رنگ کاری مجدد سرویس خواب شما زیبایی را به محل خواب خود بر میگردانید. البته همانطور که میدانید رنگ کاری مجدد سرویس خواب طول عمر سرویس خواب را نیز افزایش میدهد.

4 عاملی که در تعیین هزینه مبل بسیار تاثیر گذارند

  1. هزینه پارچه مورد نیاز بر اساس جنس مورد نظر مشتری انواع مختلفی را شامل می شود..
  2. هزینه اجرت تعمیرکار مبل، شامل رویه کوبی و تقویت کلاف مبل است.
  3. رنگ کاری مبل در صورت نیاز بنا به درخواست مشتری
  4. هزینه حمل و نقل

مورد 4 در صورتی که توسط تعمیرکار هوم سرویز انجام شود، کاملا به صورت رایگان میباشد. و هزینه مضاعفی دریافت نخواهد شد.

قبل از تصمیم به رویه کوبی مبل با هوم سرویز مشورت کنید:

قبل از تصمیم به رویه کوبی مبل باید بررسی کنیم که مبلی که قصد ترمیم آن را داریم، ارزش هزینه کردن را دارد یا خیر.

جهت بررسی این عامل ما باید به ساختار داخلی مبل توجه کنیم. به اسکلت مبل و فوم مصرفی و تسمه و فنرهای مبل اصطلاحا کلاف مبل میگوییم.در صورتی که مبل از کلاف و اسکلت مقاومی برخوردار باشد، ارزش صرف هزینه برای ترمیم و رویه کوبی مبل را دارد.

تشخیص این مبحث که تعمیرات مبل نسبت به خرید دوباره مبل کم هزینه تر خواهد بود یا خیر، باید توسط تعمیرکار مبل حرفه ای انجام شود.

تعمیرات مبل در تمام قسمت های تهران با نرخ ثابت!

مهم نیست در کدام قسمت به تعمیرات مبل در غرب تهران یا به تعمیرات مبل در جنوب تهران نیاز پیدا کنید. در هوم سرویز نرخ تعمیرات مبل در شمال تهران تفاوتی با قیمت تعمیرات مبل در شرق تهران نخواهد داشت .

تعمیرات مبل در هوم سرویز در کمترین زمان ممکن انجام میشود:

در صورتی که تصمیم به رویه کوبی مبل دارید. یا مبلمان منزل دچار ایراد کوچکی شده اند و نیاز به ترمیم مبل در منزل دارید.

کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز درخواست خودتان را ثبت کنید، تا تعمیرکار مبل ما با شما تماس بگیرند.

بهترین پیشنهادات در ارتباط با انتخاب نوع پارچه مبلی و قیمت تعمیر مبل سلطنتی یا راحتی ،را اختیارتان قرار داده می شود. در صورت نیاز با انتقال مبل به کارگاه های تعمیر مبل هوم سرویز، تمامی روند کار توسط تیم هوم سرویز مورد نظارت قرار میگیرد. و تا برگشت کامل مبل به مقصد به صورت کامل شامل پشتیبانی میشود.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi