header

سرویس نصب و تعمیر ماشین لباسشویی

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت نصب و تعمیر ماشین لباسشویی

شرایط سرویس نصب و تعمیر ماشین لباسشویی

• همیار می بایست ابتدا ماشین لباسشویی عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر وسیله برقی نماید.

• همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده جهت تعمیر ماشین لباسشویی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین قطعات ماشین لباسشویی در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

• همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر ماشین لباسشویی استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

• نصب و تعمیر ماشین لباسشویی را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

 

​نصب و تعمیر ماشین لباسشویی را به صورت تضمینی به هوم سرویز بسپارید:

اگر از خیلی ها بپرسیم  بهترین اختراع بشر در گروه لوازم خانگی چه چیزی بوده؟ درصد بالایی ماشین لباسشویی را انتخاب میکنند و بدین ترتیب دیگر تقریبا خانه ای پیدا نمیشود که از ماشین لباسشویی استفاده نکند.
طبعا هرچه تقاضا برای یک محصول افزایش پیدا کند ، تنوع و پیشرفت در تولید آن نیز بالاتر میرود. در گذشته چون پیچیدگی خاصی در ساخت لباسشویی نبود، افراد با باز کردن یک ماشین لباسشویی به ساختار آن پی میبردن و به تعمیر ماشین لباسشویی دو قلو میپرداختن .
نصب ماشین لباسشویی دو قلو هم در گرو یک پریز برق بود و یک چاه که شیلنگ تخلیه در آن قرار بگیرد. که هر کسی از عهده آن بر می آمد.
ولی امروزه جهت نصب و تعمیر ماشین لباسشویی ال جی و سایر برندها احتیاج به دانش و تجربه بالا هست. زیرا ساختار بسیار پیچیده ای پیدا کردند. افراد بدون تبحر لازم ، از پس نصب و تعمیر ماشین لباسشویی قطعا بر نمی آیند و به جای تعمیر درست ، هزینه مضاعفی را به بار می آورند.
در صورتی که نصب ماشین لباسشویی درست انجام نشود ممکن است خسارات بالایی به دستگاه وارد شود.

تعمیرکار لباسشویی حرفه ای در محل را  چگونه در کمترین زمان در کنار خود داشته باشیم؟

بیشترین مزیت پیشرفت تکنولوژی صرفه جویی در وقت و هزینه هست. بدون خدمات آنلاین نصب و تعمیر ماشین لباسشویی ، ما باید هزینه و وقت زیادی را به حمل و نقل و انتقال لباسشویی به تعمیرگاههای معتبر اختصاص میدادیم.
و حداقل چندین روز طول میکشید تا  تعمیر ماشین لباسشویی ال جی شما به اتمام برسد. و این یعنی یک عالمه لباس که نشسته باقی مانده که احتمالا باید با دستان قدرمندتان به چنگ زدنشان بپردازید...
از هوم سرویز کمک بگیرید:
هوم سرویز با بهره گیری از بهترین متخصصین نصب و تعمیر ماشین لباسشویی در سراسر تهران آماده خدمت رسانی به کاربران خود است. فقط کافیست به صورت رایگان درخواست خودتان را ثبت کنید تا همیاران ما درب منزل برای نصب ماشین لباسشویی و یا تعمیر لوازم خانگی به یاریتان بشتابند.

هزینه نصب ماشین لباسشویی و تعمیرات در هوم سرویز چگونه محاسبه میشود؟

در صورتی که مایلید مناسب ترین هزینه نصب ماشین لباسشویی و تعمیرات را با بهترین کیفیت دریافت کنید،  با متخصصین ما تماس بگیرید.
در صورتی که ماشین لباسشویی شما شامل دوره گارانتی نیست . فقط و فقط نصب و تعمیر ماشین لباسشویی را به متخصصین کاردان هوم سرویز بسپارید . متخصصین ما با تهیه و تعویض قطعات دارای گارانتی معتبر، نصب و تعمیر ماشین لباسشویی شما را تضمینی انجام میدهند.
برای رفاه حال مشتریان هزینه نصب ماشین لباسشویی و  هزینه تعمیر لوازم خانگی واضح در اپلیکیشن نمایش داده شده است. تا از ریز خرج کرد وسیله خود آگاه باشید و با سایر مراکز تعمیر لوازم خانگی مقایسه کنید. و سپس انتخاب کنید.
هیچگاه برای صرفه جویی در هزینه نصب ماشین لباسشویی به مراکز غیر معتبر و افراد ناوارد اطمینان نکنید.  زیرا در نهایت مجبور به پرداخت هزینه خسارات بالاتری میشوید.

چگونه به ایراد ماشین لباسشویی پی ببریم؟

در این قضیه که نصب ماشین لباسشویی و یا تعمیرات آن کار تخصصی است ، شکی نیست . اما داشتن پیش زمینه و اطلاعات اولیه در ارتباط با نصب و تعمیر ماشین لباسشویی ، به شما کمک میکند، که در تماس اولیه و قبل از حضور تعمیرکار لباسشویی اطلاعات درستی بدهید که زودتر دستگاهتان تعمیر شود.
در خیلی از موارد با آشنا بودن به عیب یابی ماشین لباسشویی تنها با یک تغییر کوچک مشکل رفع خواهد شد.
1. چرا ماشین لباسشویی روشن نمیشود: اولین قسمتی که باید در وسیله برقی چک شود منبع تغذیه آن است. گاهی ممکن است سیم برق و یا محافظ تامین برق در هنگام نصب لباسشویی ، ایراد داشته باشد. اگر این موارد مشکل نداشت دومین مورد، بررسی تامین آب میباشد.
ممکن است شیر آب هرز شده باشد و یا شیلنگ گره خورده باشد.  اینها همه مواردی هستد که در هنگام نصب و تعمیر ماشین لباسشویی قبل از رسیدن تعمیرکار باید بررسی شود.
در بعضی موارد به علت انباشته شدن لباسها در یک قسمت از سبد شستشو ماشین لباسشویی روشن نمیشود. همیشه لباسها را یکنواخت در سبد قرار دهید.
2. علت بوی بد ماشین لباسشویی چیست :  گاهی حتما پیش آمده که بعد از بازکردن درب ماشین لباسشویی بوی بدی به مشامتان رسیده، که اصلا خوشایند نیست. گاهی این اتفاق به علت انباشته شدن پرز و رسوبات صابونی در شیارهای درب لباسشویی است.
بهترین راهکار خانگی برای از بین بردن بوی بد، استفاده از نصف استکان جوش شیرین و 3 استکان سرکه سفید است. این محلول را در محفظه پودر لباسشویی بریزید و لباسشویی را در حالت دور آرام قرار دهید و بگذارید تا این محلول تمام لباسشویی را بشورد.
3. علت ریزش آب از ماشین لباسشویی چیست : یکی از شایع ترین و خطرناکترین ایرادات در هنگام نصب و تعمیر ماشین لباسشویی نفوذ آب به بیرون از لباسشویی هست.
قبل از انجام هرکاری برای جلوگیری از نفوذ آب به برد و موتور ماشین لباسشویی،  لباسشویی را از برق بکشید. گاهی استفاده بیش از حد از مواد شوینده موجب این اتفاق میشود. همچنین ایراد در شیلنگ تخلیه و یا ترک برداشتن و یا شکستگی دیگ لباسشویی موجب این اتفاق میشود.
4. علت لرزش ماشین لباسشویی چیست : خیلی از افراد به علت سرو صدا و لرزش زیاد لباسشویی در هنگام شستشو ترجیح میدهند، زمانی لباسشویی را روشن کنند که منزل نباشند.
در صورتی که گاهی تمام این لرزش ها و سرو صدا ها با تراز کردن ماشین لباسشویی رفع میشود. فقط کافیست در هنگام نصب و تعمیر ماشین لباسشویی مراقب باشید، کفی زیر لباسشویی ساییده نشده باشد و سطح زیر ماشین لباسشویی سر و لغزنده نباشد.

نصب و تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در سراسر تهران توسط متخصصین هوم سرویز انجام میشود:

با توجه به پراکندگی نیروهای تعمیر لوازم خانگی در سراسر تهران شرکت هوم سرویز هیچ گونه محدودیتی در زمینه ارایه خدمات ندارد. لذا صرف نظر از اینکه احتیاج به نصب و تعمیر ماشین لباسشویی در شمال تهران باشد یا جنوب ، همیاران ما در کمترین زمان ممکن خودشان را به شما میرسانند.

ارایه مشاوره رایگان در خصوص تعمیر لوازم خانگی وظیفه ما و البته حق شماست :

درصد قابل توجهی از ایرادات در لوازم خانگی با مشاوره و راهنمایی جزیی توسط متخصصین رفع خواهد شد و نیازی به اعزام نیرو و صرف هزینه نیست.
همیاران هوم سرویز بعد از اعلام درخواست با شما تماس میگیرند و توضیحات لازم در جهت نصب و تعمیر ماشین لباسشویی و سایر لوازم خانگی را در اختیارتان قرار میدهند و در صورت نیاز به تعمیرات تخصصی در کناران قرار میگیرند.
همیار شماییم تا پایان سرویس ...

ثبت درخواست

همکاری با هوم سرویز

شما یک کسب و کار دارید یا متخصص حرفه‌ای هستید، همکاری با شما افتخار ماست

air_conditioning house_cleaning plumber vacuum_cleaner washing_machine
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
خط ویژه: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدenamad
logo-samandehi