header

تعمیرات صندلی ماساژور در محل

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت تعمیرات صندلی ماساژور در محل

شرایط سرویس تعمیرات صندلی ماساژور در محل

• تهیه لوازم و قطعات یدکی درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری و عیب یابی حضوری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی تعمیرات صندلی ماساژور در محل

تعمیرات صندلی ماساژور در محل

فوائد ماساژ بدن و استفاده از دستگاه‌های ماساژور بر کسی پوشیده نیست. یکی از کاربردی ترین انواع ماساژورها صندلی ماساژور هستند که در انواع مختلفی موجود هستند. این دستگاه ها چون تمامی اجزای بدن را به صورت همزمان با هم ماساژ می دهند یک تجربه بی نظیر محسوب می شود. امروزه از صندلی های ماساژور در خیلی از منازل و پاساژها برای رفع خستگی و ایجاد احساس آرامش افراد مورد استفاده قرار می گیرند. همانطور که می دانید این دستگاهها جزو دستگاههای گرانی محسوب می شوند. به همین علت، در صورت بروز خطا و ایراد همیشه هزینه تعمیر صندلی ماساژور و یا هزینه تعویض قطعات صندلی ماساژور نیز مسئله مهمی در نظر افراد خواهد بود.

انواع صندلی ماساژ

صندلی ماساژور به صورت خوابیده reclining

این نوع صندلی یک صندلی استراحت در حال خوابیده است که مناسب افرادی است که مایلند در هنگام ماساژ به حالت خوابیده یک چرت لذت بخش نیز تجربه کنند. همچنین طراحی و دیزاین این نوع صندلی ها به گونه ای است که گزینه خوبی برای ست شدن با سایر مبلمان چرم منزل نیز هستند.

صندلی ماساژور جاذبه صفر

این نوع صندلی علاوه بر لذت بردن و حالت ریلکسی که به افراد منتقل می کنند، خواص درمانی شگرفی دارند. این نوع صندلی ماساژرو برقی برای مفاصل و دردهای استخوانی بسیار مفید هستند. این صندلی ماساژ حس و حال فضا نوران و بی وزنی را نیز به کاربران انتقال می دهد. هزینه تعمیر صندلی ماساژور جاذبه صفر از سایر مدل ها بیشتر است زیرا تکنولوژی به کار رفته در آنها نیز طبعا تخصصی تر و پیشرفته تر است.

صندلی ماساژور فول بادی

کامل ترین و بهترین صندلی ماساژور در بین مدل ها مدل فول بادی است. البته این کامل بودن بهایی هم دارد. گرانترین نوع صندلی ماساژور موجود این مدل است که تمامی قسمت های بدن را تحت شعاع خود قرار می دهد. تعمیرات صندلی ماساژر full budy نیاز به مهارت بالا و تخصص ویژه دارد.

صندلی ماساژ ottoman

یکی از انواع صندلی های میان رده با کارایی مناسب و البته هزینه مناسب این نوع صندلی است. این نوع صندلی ها بیشتر جهت احساس ریلکسی استفاده می شود تا ماساژ حرفه ای. از این رو سیستم مکانیکی چندان پیشرفته ای در آنها به کار نرفته است.

ایرادات شایع در صندلی های ماساژور برقی

روشن نشدن صندلی ماساژور

اولین موردی که بعد از روشن نشدن صندلی ماساژ باید بررسی شود کلید برق است. ابتدا باید بررسی شود که مشکلی از جانب منبع تغذیه نیست. در صورتی که اطمینان دارید ایراد از سمت پریز برق نیست. باید با یک سرویسکار صندلی ماساژور تماس بگیرید. ممکن است در قسمت سیم، اتصالی ایجاد شده باشد و یا قطعات ماساژور به درستی نصب نشده باشند.

از کار افتادن کنترل های حرارتی

در صورتی که بعد از روشن کردن حالت گرمادهی صندلی ماساژور متوجه شده اید که حالت پخش گرما صندلی ماساژور در تمام قسمت ها به یک اندازه نیست. باید به فکر تعمیرات صندلی ماساژور بیوفتید. نوسانات برقی اولین عاملی است که ممکن است به بورد صندلی و یا فیوزهای آن آسیب وارد کند. در نتیجه این اتفاق قسمت هایی از دستگاه مانند تولیدکننده های حرارتی ممکن است آسیب ببینند.

غیر فعال شدن تکنیک های ماساژ در صندلی ماساژور

در صورتی که صندلی ماساژ به طور ناگهانی خاموش شده است. صندلی ماساژر را مجددا خاموش روشن کنید. اگر غلتک های صندلی ماساژ به درستی روی بدن حرکت نمی کنند باید موقعیت بدن خود را تغییر بدهید. همچنین زمانی که قسمت پشت صندلی به دو طرف جابجا نمی شود و قسمت ویبراتور به درستی عمل نمی کند احتمالا ایراد از قسمت موتور صندلی ماساژور است و باید سریعا با تعمیرکار صندلی ماساژور تماس بگیرید.

سرو صدای صندلی ماساژور

در صورتی که در هنگام باد شدن کیسه های هوای صندلی سر و صدا ایجاد می شود ولی پر نمی شوند، احتمالا ایراد از اتصالات لوله های هوا است. در صورت شکستگی، لوله های هوا باید تعویض شوند. مورد بعدی نیز که باید بررسی شود، ایراد در قسمت پمپ هوا است.

ریموت کنترل غیر فعال شده است

اگر ریموت کنترل به درستی کار نمی کند، در ابتدا اتصالات کابل ریموت را بررسی کنید. اگر ایراد از سمت کابل ریموت نیست باید ریموت را به کل تعویض کنید. اگر چراغ های LED ریموت کنترل کار نمی کنند با یک تعمیرکار صندلی ماساژ تماس بگیرید تا همه جوانب را بررسی کند.

تعمیر یا تعویض روکش صندلی ماساژور

یکی دیگر از مواردی که ممکن است طی مرور زمان برای صندلی های ماساژور اتفاق ببوفتد تعمیر روکش صندلی ماساژور است. از آنجایی که بیشتر این صندلی ها روکش چرمی دارند ممکن است طی مرور زمان دچار ایراداتی شوند. در پاره ای از موارد می توان با راهکارهایی به تعمیر روکش صندلی ماساژور پرداخت و نیاز به تعویض آن نیست.

هزینه‌ تعمیر صندلی ماساژور در محل

قیمت تعمیر صندلی ماساژور به نوع خرابی دستگاه، قطعه مورد نیاز و مدل دستگاه بستگی دارد. طبعا هر چه دستگاه گرانتر و مجهزتر باشد هزینه تعمیر صندلی ماساژ نیز بیشتر می شود زیرا نوع عیب یابی و تعمیرات آنها نیز متفاوتند. برای اطلاع دقیق از  هزینه تعمیرات صندلی ماساژور برقی باید مراجعه حضوری و عیب یابی در محل انجام شود.

سرویسکار صندلی ماساژور هوم سرویز

سیستم صندلی ماساژور پیچیدگی خاص به خود را دارد. از این رو برای تعمیرات صندلی ماساژ باید مشکلات توسط فردی ماهر و حرفه ای بررسی شوند. تعمیرکار صندلی ماساژور باید فردی ماهر باشد که عیب یابی و قطعه معیوب را به درستی تشخیص بدهد و بتواند تعویض قطعات صندلی ماساژور را با نهایت دقت انجام دهد و ایرادات صندلی را به درستی رفع نماید. مهارت تعمیرکار و استفاده از قطعات با کیفیت تاثیر مستقیمی بر نتیجه کار دارد. با کمک از متخصصین هوم سرویز شما می توانید به تعمیرات انواع صندلی ماساژور در محل بپردازید. جهت ثبت درخواست کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره و اعلام هزینه با شما تماس خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi