header

سرویس نصب و تعمیر فر و اجاق گاز

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت نصب و تعمیر فر و اجاق گاز

شرایط سرویس نصب و تعمیر فر و اجاق گاز

• همیار می بایست ابتدا اجاق گاز و فر را عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر وسیله گازسوز نماید.

• همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده جهت تعمیر اجاق گاز می باشد.

• خارج نمودن اجزاء وسیله گازسوز توسط همیار تنها در صورت اخذ مجوز از مشتری امکانپذیر می باشد.

• نصب و سرویس لوازم گازسوز را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی نصب و تعمیر فر و اجاق گاز

​نصب و تعمیر فر و اجاق گاز را به تعمیرکار مجرب بسپارید :

یکی از پرکاربرد ترین و در عین حال خطرناک ترین لوازم منزل اجاق گاز و فر است. هرگونه خرابی و عدم کارکرد درست علاوه بر خطرات احتمالی موجب هزینه های زیاد می شود.
در صورتی که نصب و تعمیر فر و اجاق گاز سریع انجام نشود ، احتمالا مجبور میشوید ، تمام وعده های غذایی را از بیرون تهیه کنید، و این اصلا به صرفه نیست.
نصب و تعمیر فر و اجاق گاز های قدیمی کار سختی نبود . مهمترین نکته در هنگام نصب و تعمیر اجاق گاز رعایت نکات ایمنی بود و توسط افراد به راحتی انجام میشد.  ولی با پیشرفته شدن اجاق گازها و مجهز شدن به سیستم روشن و خاموش شدن خودکار و سایر کاربرد ها ، تعمیرات اجاق گاز فردار نیز کمی از حالت آماتوری خارج شده و جنبه تخصصی پیدا کرده است.

راه های عیب یابی و تعمیر گاز رومیزی اخوان را به سادگی یاد بگیرید :

هرگونه ایراد هر چقدر جزئی در لوازم خانگی گازسوز میتواند، منجر به حوادث جبران ناپذیری شود. داشتن اطلاعات لازم به شما کمک میکند تا منشا ایراد را جستجو کنید و هرچه سریعتر اقدامات لازم در جهت نصب و تعمیر فر و اجاق گاز را انجام دهید.
1.    علت روشن نشدن گاز رومیزی چیست؟
در وهله اول از رسیدن گاز به شعله اطمینان حاصل کنید.  در مرحله بعدی  نصب و تعمیر فر و اجاق گاز را بررسی کنید ، فندک درست کار میکند ، اگر ایراد از فندک است باید به تعمیر فندک اجاق گاز بپردازید. . دلیل شایع بر روشن نشدن گاز عدم قرار گیری درست شعله های گاز است. در صورتی که ایراد از این موارد نبود ، انسداد شعله می تواند عامل روشن نشدن گاز رومیزی باشد.
عدم رعایت پاکیزگی بزرگترین عامل روشن نشدن گاز رومیزی است. معمولا اگر از جمله افرادی هستید که غذا هایتان زیاد سر میروند و دیر به دیر گازتان را تمیز میکنید ، بیشتر با این مشکل سروکار دارید. معمولا چربی و مایعات موجب کیپ شدن شعله های گاز میشود.
اولین اقدام در جهت تعمیر گاز رومیزی اخوان باز کردن مجاری بسته شده با یک سنجاق تیز و سیم ظرفشویی است.
2.    علت دودکردن شعله گاز چیست؟
همانطور که میدانید گاز برای سوختن باید با اکسیژن ترکیب شود. مقدار ترکیب شدن این دو باید مقدار ثابتی باشد. در صورتی که مقدار گاز ترکیب شده با اکسیژن بیشتر از مقدار صحیح باشد، موجب دود کردن شعله گاز میشود.
بهترین اقدام برای تعمیرات اجاق گاز فردار کم کردن گاز ورودی به دستگاه است. اگر در هنگام تعمیر گاز صفحه ای متوجه شدید نازل گاز گشاد شده است حتما در اسرع وقت آن را تعویض نمایید.

3.    علت روشن نشدن شعله فر چیست؟
علت اول روشن نشدن فر اجاق گاز خاموش بودن پیلوت گاز است. اگر در هنگام نصب و تعمیر فر و اجاق گاز  پیلوت را روشن کردید باز مشکل حل نشد ، باید تنظیمات پیلوت را بررسی کنید. شاید مقدار گازی که به پیلوت میرسد کافی نباشد ، از روی دفترچه گاز می توان پیلوت را تنظیم کرد.
اکثر گاز های امروزی تایمر دار هستند،  تایمر وظیفه هماهنگی تمامی قطعات اجاق گاز را بر عهده دارد. قبل از انجام اقدامات لازم برای تعمیرات اجاق گاز فردار مطمئن شوید که تنظیمات فر ، دست کاری و از حالت استاندارد خارج نشده باشد.
4.    چرا پس از مدتی شعله فر خود به خود خاموش میشود؟
اولین اقدام در جهت تعمیرات اجاق گاز فردار ، بررسی ترموکوبل است. شعله فندک و ترموکوبل نباید از هم فاصله داشته باشند.
اگر این مورد را  در هنگام نصب و تعمیر فر و اجاق گاز بررسی کردید و ایراد رفع نشد باید ترموکوبل و بوبین را تعویض کنید.
5.    چرا شعله اجاق گاز زرد میسوزد؟
بهترین حالت سوختن شعله گاز آبی است. در صورتی که شعله زرد میسوزد یعنی مقدار هوای موجود در فرایند سوختن شعله کم است.
راه حل نصب و تعمیر فر و اجاق گاز رومیزی اخوان ، تنظیم صفحه مخلوط کن اجاق گاز است ، که وظیفه تامین هوای مورد نیاز برای مرحله سوختن را دارد.
6.    علت سر و صدای شعله در هنگام سوختن چیست؟
صدای وز وز در شعله و بد سوختن شعله یکی از دلایل نگران کننده در هنگام کار با اجاق گاز است. علت این ایراد ورود هوای زیاد شعله است. جهت تعمیر گاز صفحه ای میزان هوای ورودی را به وسیله صفحه مخلوط کن کم کنید.
7.    تعمیر فندک اجاق گاز را چگونه انجام دهیم؟
تعمیر فندک اجاق گاز شایع ترین ایراد در هنگام نصب و تعمیر فر و اجاق گاز است. گاهی بعد از جابجایی فندک از کار می افتد. علت این اتفاق اتصالی در سیم کشی برق اجاق گاز است. که باید برای نصب و تعمیر فر و اجاق گاز رومیزی دستگاه را از برق جدا کنید و کلاهک شعله و متعلقات ان را جدا کنید،  با پیدا کردن قسمت قطعی سیم به تعمیر فندک اجاق گاز بپردازید.

تعمیرات گاز صفحه ای و فردار در هوم سرویز در کمتر از یک ساعت انجام میشود:

نصب و تعمیر فر و اجاق گاز در هوم سرویز توسط متخصصین در کمترین زمان ممکن انجام میشود. فقط کافیست به صورت رایگان درخواست خود را ثبت کرده تا از خدمات آنلاین ما بهره مند شوید.
تعمیر گاز رومیزی ، تعمیر گاز صفحه ای ، تعمیرات اجاق گاز فردار جزو سرویس های قابل ارائه در زمینه لوازم گازسوز هوم سرویز است.
هزینه نصب و تعمیرات فر و اجاق گاز در هوم سرویز چگونه محاسبه میشود؟
هزینه تعمیرگاز رومیزی اخوان بر اساس قطعات معیوب محاسبه می شود. در صورتی که میخواهید اجاق گاز را پس از مدت زمان زیادی استفاده کنید یا در محل جدیدی نصب کنید ، پیشنهاد می شود که قبل از استفاده ، یکدور اجاق گاز را سرویس کنید.
هزینه سرویس اجاق گاز به نسبت هزینه تعمیر گاز صفحه ای بسیار ناچیز است.
قبل از اعزام همیار به درب منزل تمامی قیمت نصب و تعمیر فر و اجاق گاز به صورت دقیق در اختیارتان قرار داده خواهد شد.

چگونه از خدمات آنلاین نصب و تعمیر فر و اجاق گاز در سراسر تهران بهره مند شویم؟    

ما با کمک گیری از بهترین تعمیرکاران لوازم خانگی از سراسر تهران آماده خدمت رسانی به تمامی شهروندان تهرانی هستیم. پس در هر قسمتی از تهران که هستید ، بدون در نظر گرفتن بعد مسافت با ما در ارتباط باشید،  تا زبده ترین افراد را جهت نصب و تعمیر فر و اجاق گاز معمولی  ، تعمیر گاز رومیزی اخوان  ، تعمیر گار صفحه ای و سایر مدل ها در کنارتان قرا بگیریم.
همیار شماییم تا پایان سرویس ...

ثبت درخواست

همکاری با هوم سرویز

شما یک کسب و کار دارید یا متخصص حرفه‌ای هستید، همکاری با شما افتخار ماست

air_conditioning house_cleaning plumber vacuum_cleaner washing_machine
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
خط ویژه: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدenamad
logo-samandehi