header

نصب و تعمیر اجاق گاز و فر

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

نصب و تعمیر اجاق گاز و فر در منزل

شرایط سرویس نصب و تعمیر فر و اجاق گاز

• همیار می بایست ابتدا اجاق گاز و فر را عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر وسیله گازسوز نماید.

• همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده جهت تعمیر اجاق گاز می باشد.

• خارج نمودن اجزاء وسیله گازسوز توسط همیار تنها در صورت اخذ مجوز از مشتری امکانپذیر می باشد.

• نصب و سرویس لوازم گازسوز را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی نصب و تعمیر فر و اجاق گاز

آموزش مراحل نصب اجاق گاز

جهت آموزش نحوه نصب اجاق گاز باید مهم ترین نکته ای که مد نظر قرار دهیم رعایت نکات ایمنی است. اجاق گاز به عنوان پرکاربرد ترین و البته خطرناک ترین وسیله آشپزخانه شناخته می شود. که با رعایت استاندارد نصب اجاق گاز می توانید از بروز خسارات در آینده به طور کامل جلوگیری کنید. در واقع در توضیح آموزش مراحل نصب گاز مهمترین نکات رعایت نکات در ارتباط با محل قرارگیری اجاق گاز میباشد. به طوری که پیشنهاد می شود هیچگاه یخچال، سینک و اجاق گاز را در یک سمت قرار ندهید. زیرا موجب کاهش طول عمر یخچال و عامل ایجاد حادثه در اجاق گاز می شود.

راهنمای نصب اجاق گاز رومیزی

آموزش راه اندازی فر اجاق گاز

نحوه راه اندازی فر اجاق گاز به ترتیبی است که ولوم ترموستات را باید به طور همزمان با فندک بچرخوانید. اگر تمام تنظیمات اجاق گاز مانند ترموکوپل، فندک، بوبین و مشعل فر درست عمل کنند. نحوه راه اندازی فر اجاق گاز کار سختی نخواهد بود. برای اینکه شعله های اجاق روشن بمانند و زود خاموش نشوند، برای چند ثانیه ولوم ترموستات را باز نگه دارید و سپس فندک بزنید.

عیب یابی اجاق گاز و تعمیرات اجاق گاز در منزل

هروسیله برقی طی مرور زمان و استفاده مکرر ممکن است دچار ایراداتی شوند. مخصوصا این مشکلات در صورتی که برای اجاق گاز منزل پیش بیایند، مطمعننا موجب تداخل در امور مربوط به آشپزی خواهد شد. ازین رو ما در ادامه به شما راهکارهای عیب یابی و تعمیرات اجاق گاز در منزل را شرح خواهیم داد. که در مواقع ضروری بتوانید از پس تعمیر اجاق گاز در محل بر بیایید. یا در صورت تماس با تعمیرکار اجاق گاز در تهران بتوانید اطلاعات درست در اختیارشان قرار دهید.

علت روشن نشدن گاز رومیزی چیست؟
در وهله اول از رسیدن گاز به شعله اطمینان حاصل کنید. در مرحله بعدی نصب و تعمیر فر و اجاق گاز بررسی کنید ، فندک درست کار میکند یا خیر. اگر ایراد از فندک است باید به تعمیر فندک اجاق گاز بپردازید. . دلیل شایع دیگر بر روشن نشدن گاز عدم قرار گیری درست شعله های گاز است. در صورتی که ایراد از این موارد نبود ، انسداد شعله می تواند عامل روشن نشدن گاز رومیزی باشد.
عدم رعایت پاکیزگی بزرگترین عامل روشن نشدن گاز مبله یا رومیزی است. معمولا اگر از جمله افرادی هستید که غذا هایتان زیاد سر میروند و دیر به دیر گازتان را تمیز میکنید ، بیشتر با این مشکل سروکار دارید. معمولا چربی و مایعات موجب کیپ شدن شعله های گاز میشود .اولین اقدام در جهت تعمیر گاز رومیزی باز کردن مجاری بسته شده با یک سنجاق تیز و سیم ظرفشویی است.
علت دودکردن شعله گاز چیست؟
همانطور که میدانید گاز برای سوختن باید با اکسیژن ترکیب شود. مقدار ترکیب شدن این دو باید مقدار ثابتی باشد. در صورتی که مقدار گاز ترکیب شده با اکسیژن بیشتر از مقدار صحیح باشد، موجب دود کردن شعله گاز میشود. بهترین اقدام برای تعمیرات اجاق گاز فردار کم کردن گاز ورودی به دستگاه است. اگر در هنگام تعمیر گاز صفحه ای متوجه شدید نازل گاز گشاد شده است حتما در اسرع وقت آن را تعویض نمایید.

علت روشن نشدن شعله فر چیست؟
علت اول روشن نشدن فر اجاق گاز، خاموش بودن پیلوت گاز است. اگر در هنگام تعمیر فر و اجاق گاز  پیلوت را روشن کردید باز مشکل حل نشد ، باید تنظیمات پیلوت را بررسی کنید. شاید مقدار گازی که به پیلوت میرسد کافی نباشد ، از روی دفترچه گاز می توان پیلوت را تنظیم کرد.
اکثر گاز های امروزی تایمر دار هستند،  تایمر وظیفه هماهنگی تمامی قطعات اجاق گاز را بر عهده دارد. قبل از انجام اقدامات لازم برای تعمیرات اجاق گاز فردار مطمئن شوید که تنظیمات فر ، دست کاری و از حالت استاندارد خارج نشده باشد.

 چرا پس از مدتی شعله فر خود به خود خاموش میشود؟
اولین اقدام در جهت تعمیرات اجاق گاز فردار ، بررسی ترموکوبل است. شعله فندک و ترموکوبل نباید از هم فاصله داشته باشند. اگر این مورد را  در هنگام تعمیر فر اجاق گاز بررسی کردید و ایراد رفع نشد باید ترموکوپل و بوبین را تعویض کنید.

چرا شعله اجاق گاز زرد میسوزد؟
بهترین حالت سوختن شعله گاز آبی است. در صورتی که شعله زرد میسوزد یعنی مقدار هوای موجود در فرایند سوختن شعله کم است. راه حل تعمیر اجاق گاز رومیزی ، تنظیم صفحه مخلوط کن اجاق گاز است، که وظیفه تامین هوای مورد نیاز برای مرحله سوختن را دارد.
علت سر و صدای شعله در هنگام سوختن چیست؟
صدای وز وز در شعله و بد سوختن شعله یکی از دلایل نگران کننده در هنگام کار با اجاق گاز است. علت این ایراد ورود هوای زیاد شعله است. جهت تعمیر گاز صفحه ای میزان هوای ورودی را به وسیله صفحه مخلوط کن کم کنید.

تعمیر فندک اجاق گاز را چگونه انجام دهیم؟
تعمیر فندک اجاق گاز شایع ترین ایراد در تعمیرات اجاق گاز است. گاهی بعد از جابجایی گاز، فندک از کار می افتد. علت این اتفاق اتصالی در سیم کشی برق اجاق گاز است. که باید برای تعمیر فر و تعمیر اجاق گاز رومیزی دستگاه را از برق جدا کنید و کلاهک شعله و متعلقات ان را جدا کنید،  با پیدا کردن قسمت قطعی سیم به تعمیر فندک اجاق گاز بپردازید.

خدمات نصب و تعمیر انواع برندهای اجاق گاز در هوم سرویز

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز هوم سرویز آماده ارائه خدمات با کیفیت در زمینه تعمیرات اجاق گاز کن، تعمیرات اجاق گاز نوژن، استیل البرز و خدمات نصب و تعمیر اجاق گاز آلتون و سایر برندهای معتبر میباشند. که در ادامه به معرفی برندهای تولید کننده ی معروف اجاق گاز که در هوم سرویز پشتیبانی می شوند، می پردازیم.

نصب اجاق گاز پیلوت و خدمات تعمیر اجاق گاز پیلوت

یکی از برندهای با کیفیت و پر طرفدار ایرانی اجاق گاز پیلوت می باشد. که پیشرو در ساخت انواع اجاق گاز در مدل های  اجاق گاز مبله، رومیزی یا صفحه ای و نیز انواع اجاق گاز توکار در سایزهای 4 تا 6 شعله هستند. نصب اجاق گاز پیلوت در نظر خیلی از افراد کاری ساده ای میباشد و خبر کردن یک متخصص را لازم نمی دانند. در حالی که جهت بهره برداری از نهایت راندمان و کارایی در نصب اجاق گاز یا نصب فرگاز پیلوت، باید نصب اصولی و صحیح آن بر طبق استانداردهای برند پیلوت انجام شود.

همچنین متخصص نصب و تعمیراجاق گاز پیلوت قادر به تغییر مسیر لوله کشی گاز و اتصالات نیز هستند. به طوری که در صورت نیاز محل قرارگیری اجاق گاز را تغییر دهند و دستگاه را در بهترین محل در آشپزخانه قرار دهند. اگر اجاق گاز و فرگاز پیلوت شما طی مرور زمان مستهلک شده یا پس از مدتها قصد استفاده مجدد از آن را دارید، اما متوجه وجود مشکلاتی در گاز شده اید. جهت تعمیر فر اجاق گاز پیلوت خود با خدمات تعمیر گاز هوم سرویز تماس بگیرید.

نصب اجاق گاز سینجر و خدمات تعمیراجاق گاز سینجر

شرکت سینجر با ساخت و عرضه انواع محصولات حرارتی مانند اجاق گاز سینجر یکی از برندهای معتبر و سرشناس میاشد. با توجه به محبوبیت وعرضه زیاد این محصول نمایندگی تعمیرات اجاق گاز سینجر در تهران نیز رو به افزایش است. شرکت هوم سرویز با کادر مجرب خود در زمینه خدمات نصب گاز سینجر و تعمیر گاز رومیزی سینجر آماده ارائه خدمات در سراسر تهران هستند.

نصب اجاق گاز پادیسان  و خدمات تعمیر اجاق گاز پادیسان

در صورت بروز هر گونه ایراد در اجاق گاز پادیسان خود نظیر روشن نشدن گاز، خاموش شدن شعله گاز، مسدود شدن سر مشعل، از کار افتادن فندک گاز پدیسان، روشن نشدن فر گاز پدیسان و یا کار نکردن تایمر فر وغیره میتوانید ازخدمات تعمیرات گاز پدیسان هوم سرویز کمک بخواهید. تا بدون نیاز به انتقال گاز به تعمیرگاه مشکلات و ایرادات اجاق گاز شما در کمترین زمان ممکن رفع شود.

نصب اجاق گار اسنوا و خدمات تعمیر اجاق گاز اسنوا

همانطور که میدانیم تمام محصولات اسنوا مانند اجاق گاز اسنوا در هنگام خریداری از فروشگاههای معتبر، توسط شرکت انتخاب سرویس نمایندگی رسمی تعمیرات اجاق گاز اسنوا گارانتی می شود. نمایندگی تعمیرات اجاق گاز اسنوا در زمان گارانتی تمام هزینه های نصب و هزینه تعمیرات اجاق گاز اسنوا را تقبل می کند. شرکت هوم سرویز با کادر مجرب و دارای تاییدیه ی رسمی آماده ارائه خدمات نصب و تعمیر اجاق گاز اسنوا میباشد. در صورتی که دستگاه شما از دوره گارانتی خارج شده است میتوانند تعمیرات اجاق گاز اسنوا را بر عهده بگیرند.

نصب اجاق گاز اخوان و خدمات تعمیر اجاق گاز اخوان

یکی از گران ترین و با کیفیت ترین برندهای تولید کننده اجاق گاز، اخوان میباشد. خدمات نصب و تعمیر اجاق گاز اخوان در صورتی که در دوره گارنتی میباشد را میتوانید به صورت رایگان از نمایندگی مجاز تعمیرات اجاق گاز اخوان دریافت کنید. اما در صورتی نیاز به دریافت خدمات تعمیر گاز رومیزی اخوان در خارج از دوره گارانتی هستید. میتوانید از متخصصین هوم سرویز کمک بگیرید تا درخواستتان با مناسب ترین هزینه و در کوتاهترین زمان ممکن انجام شود.

تعمیر اجاق گاز در غرب تهران

در صورت نیاز به تعمیرات اجاق گاز در غرب تهران، تعمیرات اجاق گاز در شمال تهران، تعمیرات اجاق گاز در شرق تهران  و تعمیر اجاق گاز در مرکز تهران ، می توانید از متخصصین نصب و تعمیر اجاق گاز هوم سرویز کمک بگیرید. هزینه تعمیر اجاق گاز در تمام قسمت های تهران با نزخ ثابت اعلام می شود. در هوم سرویز قیمت تعمیر اجاق گاز بر اساس نرخ اتحادیه تعیین می شود و شما ملزم به پرداخت هیچ هزینه اضافی نخواهید بود.

ثبت سفارش تعمیرات اجاق گاز در تهران

ما با کمک گیری از بهترین تعمیرکاران لوازم خانگی از سراسر تهران آماده خدمت رسانی به تمامی شهروندان تهرانی هستیم. پس در هر قسمتی از تهران که هستید ، بدون در نظر گرفتن بعد مسافت میتوانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید.  تا زبده ترین افراد را جهت نصب گاز توکار، تعمیر فر و اجاق گاز معمولی ، تعمیر گاز رومیزی ، تعمیر گاز صفحه ای و سایر مدل ها برای رفع ایرادات به محل مورد نظر اعزام شوند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi