header

سرویس تخلیه چاه و لوله بازکنی

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت تخلیه چاه و لوله بازکنی

شرایط سرویس

• تخلیه چاه با تانکرهای مکنده در کمترین زمان انجام خواهد شد و چاه بطور کامل تخلیه می شود.

• لایروبی چاه به معنای از بین بردن مواد زائد در دیواره های چاه می باشد.

• جهت لوله بازکنی از دستگاه ها و محلول های مختلفی برای رفع گرفتگی استفاده می شود. این دستگاه ها شامل فنر برقی، دستگاه تراکم هوا یا دیلم توالت می باشد. از این رو قبل از آنکه اقدام به بازکردن گرفتگی شود باید علت گرفتگی مشخص گردد.

• هزینه پایه این سرویس 25000 تومان می باشد.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

 

​خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی را با هوم سرویز یکبار برای همیشه انجام دهید.

هیچ کابوسی بدتر از این نیست که راه آب خانه مصدود شود. در واقع تا زمانی که همه چی درست کار میکند، قدر عافیت را نمیدانیم و  به این فکر نمیکنیم ، که این لوله و چاه فاضلاب چقدر گرانبها هستند...!
فقط کافیه برای چند ساعت لوله های خونه کارشون رو درست انجام ندهند . باید ببینیم که چه فاجعه ای در شرف اتفاق افتادن هست. یک سینک پر ظرف که حتی یه چکه آبم ازش پایین نمیره، برای خانم های خونه از هر اتفاقی بدتر خواهد بود. یا دیگه از گرفتگی چاه توالت نگیم که توصیف و تصورش هم  ناراحت کنندست.
اما خوب خداروشکر که همه چی راه حل دارد. و هوم سرویز اینجاست تا همیشه و در هر جا نیاز داشتید، با خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی ارزان در کنارتان قرار بگیرند.

چگونه مانند یک لوله بازکنی، راه آب سینک و حمام را باز کنیم؟

1.    راه حل اول جهت تخلیه چاه و لوله بازکنی فوری ، که قبل از هرکاری پیشنهاد میشود. ریختن آب داغ در راه آب است. مقدار زیادی آب را جوش بیارید و در چند نوبت در راه آب بریزید. اگر این کار جواب داد خوشحال باشید، که کار به جاهای باریک نکشید.  هر چند مدت اگر حتی لوله گرفتگی ندارد، شما اینکار را برای پیشگیری از گرفتگی لوله انجام دهید. تا هیچ گاه به خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی نیاز نداشته باشید.
2.    راه حل بعدی قبل از زنگ زدن به لوله بازکنی تخلیه چاه ، این است که مانند یک لوله بازکن حرفه ای، وسیله ای شبیه فنر درست کنیم. میتونیم از یک سیخ یا یک تیکه میله بلا استفاده کمک بگیریم. یک طرفش را به شکل قلاب کنیم و به صید موهایی که در چاه حمام گیر افتاده و یا تکه های غذا و روغنی که در لوله آشپزخانه گیر کرده بپردازیم.
3.    بهترین راه لوله بازکنی ارزان و فوری آشپزخانه ، کمک گیری از سرکه و جوش شیرین است. ترکیب این دو مانند یک اسید قوی تمام چربی ها را با خودش میشورد و ازبین میبرد.
4.    لوله باز کنی فوری توالت با روان کننده دست ساز و خانگی. به این ترتیب که مقداری مایع ظرف شویی را با آب بگذارید داغ داغ شود و یک باره در چاه توالت بریزید. امکان اینکه چاه باز شود بسیار بالاست.
5.    لوله بازکنی و تخلیه چاه به وسیله جوهر نمک. ترکیب جوهر نمک با آب قدرت انحلال بالایی دارد. به طوری که در صورت برخورد با پوست موجب سوختگی میشود. پس خیلی مراقب باشید. در یک دبه 4/3 آن را با آب سرد پر کنید و 2 لیوان به آن جوهر نمک اضافه کنید. . درون چاه فاضلاب بریزید و یک شبانه روز به حال خودش رها کنید و روی چاه توالت را با یک تکه پارچه محکم ببندید.
این اسید قوی در بسیاری از موارد کار ساز بوده است. ولی در انتها حتما مقدار زیادی آب بریزید تا گازهای سمی به کل از بین بروند.
6.    مورد آخر اینه که تمام راهها را امتحان کردید و دیدید کار از بیخ ایراد دارد و باید یک فکر اساسی کنید. اگه کار را به کاربلد بسپارید، در اول راه خیال خودتون را راحت کردید. از یک شرکت خدماتی معتبر درخواست تخلیه چاه و لوله بازکنی شبانه روزی کنید.

تخلیه چاه و لوله بازکنی فوری چگونه انجام میشود؟

تخلیه چاه و لوله بازکنی شبانه روزی امروزه فقط به کمک دستگاههای لوله بازکنی تخلیه چاه ، انجام میشود. در میان تمام دستگاههای موجود، دستگاه فنر زنی بیشتر مورد قبول لوله کش ها و متخصص تخلیه چاه و لوله بازکنی ها هست.
مزیت دستگاه فنر زنی نسبت به سایر راههای ممکن ، لوله بازکنی فوری است. علاوه بر سرعت بالا در صورتی که کار درست واصولی انجام شود، راه حل قطعی است.  در صورت مراقبت و پیشگیری به دوباره کاری هیچ وقت نیاز ندارید.
دستگاه فنر زنی چیست؟ و چند نوع دارد؟
دستگاه فنر زنی دستی و دستگاه فنر زنی برقی
دستگاه فنر زنی برقی که از یک فنر محکم و بلند تشکیل شده که به انتهای آن سری فولادی محکمی نصب شده است. لرزش و ارتعاشاتی که به این فنر وارد میشود ،  باعث میشود که عواملی که موجب گرقتگی لوله شده اند،  به آن برخورد کنند و از لوله جدا شوند و راه لوله باز شود.
در استفاده از دستگاه فنر زنی تجربه و مهارت لوله بازکن نقش بسیار مهمی دارد. در واقع تنها به این شکل نیست که فنر را در داخل لوله فرو کنیم و دستگاه را روشن کنیم به امید اینکه تخلیه چاه و لوله بازکنی به بهترین نحو ممکن، انجام شود.
اینکه فنر به چه طریقی و در کدام جهت وارد لوله شود و چه سر فنری، برای گرفتگی استفاده بشود و اینکه ارتعاشات وارده به فنر در کدام جهات باشد، از مهارت ها و تجربیات لوله باز کن به شمار میرود.
فنر زنی دستی هم همانطور که پیش تر توضیح دادیم، برای گرفتگی سطحی استفاده میشود. که معمولا در این صورت بدون نیاز به خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی ارزان ، توسط عامه افراد قابل انجام است . فنر های دستی در فروشگاههای ابزار یراق به راحتی و با قیمت ارزان عرضه میشود.

هزینه لوله بازکنی و تخلیه چاه در هوم سرویز چگونه محاسبه می شود؟

در صورتی که مایلید ، تخلیه چاه و لوله بازکنی ارزان و البته با کیفیت برایتان انجام شود، با هوم سرویز مشورت کنید.
قیمت تخلیه چاه و لوله بازکنی با فنر زنی به متراژ فنر مورد نیاز بستگی دارد. و هر بر تکرار این عمل بر هزینه تخلیه چاه و لوله بازکنی موثر است.

 ارایه خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی در هوم سرویز چگونه است؟

شرکت هوم سرویز با ارائه خدمات تخلیه چاه و لوله باز کنی شبانه روزی آماده خدمت رسانی به کاربران خود است. در صورتی که در هر ساعتی از شبانه روز به خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی فوری نیاز داشتید، فقط کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز درخواست خودتان را ثبت کنید. تا تخلیه چاه و لوله بازکنی ارزان با ارائه خدمات شبانه روزی، در کنارتان قرار گیرند.
قبل از انتخاب روش باز کردن باید علت گرفتگی توسط متخصص تخلیه چاه و لوله بازکنی تعیین شود و راه حلی که کمترین آسیبی به لوله ها وارد نکند، پیشنهاد شود.
در بین خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی هوم سرویز لایه روبی چاه نیز ارایه میگردد. که به معنای از بین بردن مواد زائد از دیواره های چاه است.
در صورتی که نیاز به تخلیه چاه باشد. این کار توسط تانکر های مکنده در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد.
همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست

همکاری با هوم سرویز

شما یک کسب و کار دارید یا متخصص حرفه‌ای هستید، همکاری با شما افتخار ماست

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
خط ویژه: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدlogo-samandehi