کاربردی

نورگیر حبابی چیست و چرا نصب می شود؟

تا الان از هوم سرویز خدمات گرفتید؟

از نظافت و اسباب کشی تا تعمیرات و بازسازی

مشاوره و ثبت سفارش رایگان

021-91001332 سفارش با نرم افزار

نورگیر حبابی سازه ای مدرن برای استفاده حداکثری از نور روز است. این سازه در پاسیو و سقف حیاط خلوت اجرا می شود و امکان روشنایی بیشتر را درطول روز فراهم می کند. ظاهر گنبدی شکل پوشش نورگیر جلوه خاصی به ساختمان می دهد. این نورگیرها در مقایسه با نورگیرهای تخت، شکیل تر هستند ولی زیبایی ظاهری تنها مزیت استفاده از نورگیرهای حبابی در ساختمان نیست. در این مطلب به علت محبوبیت نورگیرهای گنبدی شکل پرداخته می شود.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

نورگیر حبابی چیست؟

این سازه از دو قسمت حباب و پایه تشکیل شده است. جنس حباب از ورق آکرولیک با لایه ضد UV می باشد و پایه اصلی نیز از فایلبر گلاس، رزین پلی استر و تجهیزات اتصال تشکیل شده است. حباب توسط اتصالات پیچ و مهره روی پایه فایبر گلاس نصب می شود. این سازه در برابر تغییرات دما، رطوبت، نور خورشید، سرما و بارش های جوی مقاوم است. امکان استفاده از سیستم بازشو در نورگیرهای حبابی برای نظافت آن وجود دارد. در مناطق پر سر و صدا با دو جداره کردن نورگیر ها می توان از آلودگی صوتی جلوگیری کرد. با توجه به ویزگی های منحصر به فرد این سازه، روزانه تقاضی زیادی برای نصب نورگیر هوم سرویز ثبت می شود. برخی از محبوب ترین ویژگی های نورگیر سقفی عبارتند از:

وزن سبک نورگیر حبابی

این سازه از سبک ترین انواع پوشش سقف حیاط خلوت است. پلکسی گلس به کار رفته در حباب سبک، کارمد و ارزان قیمت است. شکل ظاهری سازه و جنس آن طوری است که فشار کمتری به سقف وارد شده و از بار ن کاسته می شود. در فضاهای کوتاه تر می توان با استفاده از سقف نورگیر حبابی، ارتفاع را تا حدی افزایش داد. شگل گنبد مانند این سازه امکان استفاده از نور بیشتری را فراهم کرده است. این نورگیرها از جدیدترین سبک طراحی سقف پاسیو و حیاط خلوت هستند که بسیار با استقبال روبرو شده اند. محدودیتی در اجرای این سقف های نورگیر وجود ندارد و امکان ساخت اندازه های متفاوت حباب نورگیر نیز وجود دارد. سزه های بزرگتر و همچنین موارد خیلی کوچکتر را می توان با همین طراح گنبدی شکل اجرا کرد.

چرا پوشش سقف حیاط خلوت اهمیت زیادی دارد؟

نورگیر حبابی

استحکام نورگیر حبابی

در مقایسه با نورگیرهای صاف و مسطح، نورگیرهای حبابی یک سر و گردن بالاتر هستند. شکل گنبد مانند این سازه موجب شده تا استحکام ورق پلکسی گلس به مراتب بیشتر شود. به این ترتیب بادهای شدید نیز نمی تواند به سازه اسیب بزند. از طرفی شکل خمیده و ناصاف نورگیر کمک می کند تا انبساط و انقباض به راحتی انجام شده و فشاری روی سازه وارد نشود. به این ترتیب سال های سال می توان ار داشتن یک نورگیر کارامد بهره برد. برای ساخت و تعمیر سقف کاذب نورگیر از طریق اپلیکیشن هوم سرویز اقدام کنید. ثبت سفارش از اپ این سامانه کاملا رایگان است.

سقف کاذب کناف چیست؟

رنگ نورگیر حبابی

یکی از ویژگی های محبوب این سازه مربوط به رنگبندی آن است. امکان استفاده از رنگ های سفارشی روی حباب وجود دارد. به طور معمول حباب نورگیر در سه نوع کاملا شفاف، نیمه شفاف و مات تولید می شود. با توجه به اینکه ورق پلکسی گلس در رنگ های متنوعی تولید شده، می توان نورگیرهای حبابی رنگارنگ را روی ساختمان نصب کرد. رنگی بودن حباب نورگیر ارتباطی با شفاف یا مات بودن آن ندارد و در همه پروژه های سقف حیاط خلوت می توان از نورگیرهای رنگی حبابی هم استفاده کرد. این ویژگی به خصوص در منازل مسکونی بسیار مورد توجه قرار گرفته است. رنگی بودن حباب باعث می شود تا فضای حیاط خلوت و پاسیو نیز تحت تاثیر رنگ حباب قرار بگیرد. به این ترتیب یک فضای خاص و متفاوت با کمترین هزینه ایجاد می شود.

انواع نورگیر حبابی

برای اجرای سقف حیاط خلوت از نورگیرهای حبابی با شکل و شمایل متنوعی استفاده می شود. اشکال مربعی، مستطیل، دایره و گنبدی، کمانی و مخروطی به صورت آماده برای نصب به محل آورده می شود. در واقع این نورگیرها طبق سفارش مشتری به صورت کارخانه ای در اشکال و اندازه های گوناگون تولید می شود. تنوع زیادی در انواع نورگیر حبابی وجود دارد که سلیقه های گوناگون را راضی نگه دارد. از نظر فنی و اجرایی انتخاب شکل نورگیر بستگی به نوع ساختمان و میزان استفاده از نورگیر دارد. در همه مدل های موجود با هر شکلی که ساخته شوند در نهایت نورگیرها موجب افزایش نور داخلی ساختمان می شوند. انواع نورگیر به نوعی نور محیط را به داخل ساختمان منعکس می کند. میزان و شدت نور ورودی بستگی به بزرگی و شکل نورگیر دارد.

انواع سقف کاذب در دکوراسیون داخلی

نورگیر حبابی رنگی

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نصب و تعمیر سقف کاذب هم ارائه میده؟

عایق بندی نورگیر حبابی

انواع نورگیرهایی که به شکل حبابی اجرا شده اند دارای عایق بندی کامل هستند. پایه فایبر گلاس و حباب اکریلیک روی اسکلت فلزی نصب شده اند. این ساختار با ایزوگام به صورت صد در صد عایق بندی می شود تا امکان نفوذ آب به داخل به صفر برسد. شکل ظاهری نورگیر طوری است که آب را عبور می دهد و به فضای زیر منتقل نمی کند. درب بازشوی حباب با زاویه ۴۵ درجه باز می شود این درب به هیچوجه به عایق بندی نورگیر حبابی آسیبی نمی رساند. به این ترتیب سقف حیاط خلوت در برابر سرما نیز عایق بندی شده و کارایی آن چند برابر می شود. آب حاصل از بارندگی با شیب نورگیر به یک سمت هدایت شده و توسط لوله تخلیه آب به فاضلاب پاسیو منتقل می شود.

موارد استفاده از نورگیر حبابی

واحدهای طبقه اول بیشترین درخواست را برای اجرای نورگیر سقف حیاط خلوت دارند. سقف نورگیر طبقات آخر نیز می تواند با این شیوه زیباسازی شود. البته موارد استفاده از نورگیر حبابی بسار گسترده تر است. این ساختار ایده آل برای طراحی سقف استخر در ساختمان های مسکونی است. سقف گلخانه های خانگی یا عمومی، نورگیرهای مجتمع های تجاری و سیاحتی و … همگی با انواع سقف کاذب و نورگیر حبابی کار می شود. طراحی شکیل و کاربردی، امکان استفاده از رنگ های متنوع حباب ها، وزن کم سازه، قیمت مناسب نورگیر سقفی، عایق بندی صوتی و حرارتی موجب محبوبیت بیشتر سازه نورگیر شده است. برای ساخت انواع سقف حیاط خلوت با ما تماس بگیرید. ثبت سفارش از طریق اپلیکیشن هوم سرویز صد در صد رایگان است.

قیمت نورگیر حبابی

حبابی ها نوعی سقف کاذب هستند که برای بهره مندی از نور طبیعی طراحی شده اند. با این نورگیرهای حبابی شکل می توان سقف پاسیو، حیاط خلوت و یا هر فضای دیگری را به زیبایی پوشش داد. در سال های اخیر این نورگیرها جایگزین شیشه شده اند و در اغلب ساختمان ها نمونه ای از اشکال متنوع نورگیر حبابی دیده می شود. قیمت نورگیرها بر اساس متریال به کار رفته در ساخت، تعیین می شود. در مورد نورگیر حبابی، سه قسمت پایه، حباب و تجهیزات اتصال پایه به حباب مورد نیاز است. هر چه متراژ فضای مورد نظر بیشتر باشد، متریال مورد استفاده در ساخت هم بیشتر خواهد شد. بنابراین مهم ترین عامل در قیمت گذاری، ابعاد فضای مورد نظر است. 

تعداد حباب ها هر چه بیشتر باشد، قیمت ها هم بیشتر می شود. در واقع اگر بخواهید برای سقف پاسیو از چندین حباب کوچکتر استفاده کنید، هزینه این کار بیشتر از یک حباب بزرگ است. اشکال خاص و همچنین محل نصب هم اهمیت زیادی دارد. برای مثال نصب نورگیر حبابی در حیاط خلوت خیلی ساده تر از نصب روی سقف شیروانی ساختمان است. همینطور که تنوع زیادی در ابعاد و شکل ظاهری نورگیرها دیده می شود به نظر می رسد قیمت ها هم بالا و پایین زیادی دارد. برای اینکه یک کار مقرون به صرفه را تحویل بگیرید حتما با یک شرکت معتبر هماهنگ کنید.

قیمت نورگیر حبابیسفارش ساخت نورگیر حبابی

تعرفه نصب و تعمیر سقف کاذب هوم سرویز

عنوان(به روز رسانی سال 1400)قیمت از(تومان)قیمت تا(تومان)
اجرای کناف با متریال(متر مربع)8000090000
نصب هر ورق پلی کربنات200000360000
نصب شیروانی(متر مربع)5000080000
نصب آردواز(متر مربع)6000085000

خدمات نصب و تعمیر سقف حیاط خلوت در تهران

ساخت انواع سقف پاسیو، سقف کاذب حیاط خلوت، سقف نورگیر، پوشش نورگیر حبابی از سرویس های پر تقاضادر هوم سرویز است. این سرویس در همه ایام سال درخواست کننده دارد. انواع سقف پلی کربنات و پلکسی گلاس برای حیاط خلوت طبق سفارش مشتری کار می شود. اجرای سقف نورگیر حبابی و مسطح در ابعاد مختلف امکان پذیر است. هزینه اجرای پروژه بعد از بازدید رایگان به صورت دقیق اطلاع رسانی می شود. همه سفار های ثبت شده در اپلیکیشن هوم سویز شامل تخفیف ویژه و تضمین کیفیت خدمات است. ما در همه مناطق تهران فعالیت داریم برای نصب نورگیر سقف حیاط خلوت با ما تماس بگیرید.

برای ثبت سفارش رایگان سرویس نصب و تعمیر سقف کاذب از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید 

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نصب و تعمیر سقف کاذب تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا