برقکاری ساختمان

چگونه بدانیم برق کار ساختمان ، حرفه ای است؟

برق کار ساختمان یک تکنیسین ماهر است که پروژه های سیم کشی ساختمان و برق رسانی را انجام می دهد. نصب سیم کشی های جدید و تعمیر و تعویض سیم های فرسوده همگی توسط برقکار انجام می شود. با توجه به اهمیت سیستم های برقی لازم است تا  پیمانکار با تجربه و برقکار ماهر صفر تا صد کارهای برقی و سیم کشی ها را بر عهده بگیرید. قیمت برقکاری ساختمان در قبال کار با کیفیت پرداخت می شود. اما سوال اینجاست که کدام برقکار توانایی بیشتری دارد و می تواند سیستم برق رسانی را نصب یا تعمیر کند؟ در این مطلب خصوصیت برقکار حرفه ای بررسی می شود.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

۶ ویژگی برق کار ساختمان ماهر

خیلی ها وارد حرفه سیمکشی ساختمان شده اند اما تنها عده معدودی توانایی انجام یک کار بی نقص را دارند. سیم کشی از کارهایی است که موقع ساخت و ساز و پس از سفت کاری انجام می شود. معمولا در تیم پیمانکاری ساختمان، چندین تکنیسین برق کار هم وجود دارد. بعد از ساخت بنا نیز برای نصب سیستم های برقی جدید یا تعمیر سیم کشی ساختمان از خدمات برقکاری استفاده می شود. سرویس سیم کشی برق هوم سرویز توسط تکنیسین های حرفه ای و با تجربه برق ساختمان ارائه می شود. یک برقکار حرفه ای را می توان از روی این ۶ ویژگی شناخت:

۱- قابل اعتماد بودن

یکی از مهم ترین خصوصیات برق کار حرفه ای مشارکت در تیم کاری است. در واقع کارفرما باید بتواند روی قول برقکار حساب کند. برقکار باید به خود و مهارت های حرفه ای اش اطمینان داشته باشد و به کارش علاقه مند باشد. یک برقکار قابل اعتماد هرگز کار را نیمه کاره رها نمی کند و پس از شروع سیم کشی درخواست افزایش قیمت را ندارد. اعتماد لازمه هر قرارداد کاری است. در موقع ساخت و ساز وجود نیروهای مطمئن و کاربلد در تیم سیم کشی ضروری است.

قیمت برقکاری ساختمان هوم سرویز

دستمزد برق کار ساختمانبرق کار ساختمان آموزش دیده و با تجربه در تهران

۲-مهارت های ارتباطی خوب

برقکار ساختمان با طیف وسیعی از مردم سر و کار دارد و باید بتواند با اقشار مختلف ارتباط خوبی برقرار کند. برای اینکه مشتری احساس راحتی و اطمینان خاطر داشته باشد، تنها داشتن تخصص کافی نیست بلکه برقکار باید بتواند اطمینان مشتری را جلب کند. داشتن مهارت های کلامی در کنار تخصص حرفه ای نشان می دهد که برق کار به خودش اطمینان دارد و می داند چگونه کار را انجام دهد. مالکان خانه، پیمانکاران و … هر کدام نقطه نظرهای متفاوتی دارند. برقکاری که روابط عمومی قوی تری دارد همیشه در پروژه های بعدی نیز دعوت به کار می شود. برقکار هوم سرویز در همه مناطق تهران فعالیت دارد.

قیمت گذاری خدمات خانگی تعرفه قیمت برقکاری

۳-قدرت تصمیم گیری سریع

اتفاقات پیش بینی نشده و مشکلات پیچیده، در سیم کشی و تعمیرات برق ساختمان موضوع عجیبی نیست. یک برق کار ساختمان با تجربه می تواند در چالش های به وجود آمده، بهترین تصمیم گیری را انجام دهد. توانایی تصمیم گیری سریع برای رفع مشکلات برقی و شیوه های رفع مشکل تنها از عهده کسی بر می آید که تجربه کاری زیادی داشته باشد. طبیعی است که سیم کش های تازه کار و ناوارد در مواجهه با اولین بحران، گیج می شوند و نمی دانند چگونه مشکل را برطرف کنند. 

تابلو برق ساختمان چیست و چه کاربردی دارد؟

برق کار ساختمان در تهرانسرویس سیم کشی برق و رفع اتصالی در تهران

۴-مدیریت زمان برق کار ساختمان

توانایی به پایان رساندن کار در زمان تعیین شده، یک تسلط است. برقکار به عنوان بخشی از تیم ساخت و ساز باید طبق برنامه ریزی قبلی کار را به کارفرما تحویل دهد. با طولانی شدن زمان کار، هزینه های اجرایی و قیمت برقکاری ساختمان هم بیشتر خواهد شد. توانایی پیش بینی زمان مورد نیاز و انجام کار طبق زمان تعیین شده از ویژگی های برقکار حرفه ای و با تجربه است. برقکاری که قبلا پروژه های سیم شکی ساختمان زیادی را انجام داده باشد می تواند پیش بینی مشکلات احتمالی و تاخیرهای زمانی را از قبل داشته باشد و طبق آن برنامه زمانی دقیق و حساب شده ای را رعایت کند. به زبان ساده بد قولی برقکار حساب و کتاب صاحبکار را به هم می ریزد و اصلا چیز جالبی نیست.

پیمانکار برق ساختمان چه وظایفی دارد؟

۵-آشنایی با مقررات ایمنی

برقکارها باید از مقررات و آیین نامه های جدید مطلع باشند. رعایت نکات ایمنی و مسائل فنی در هنگام سیم کشی ساختمان الزامی است. بی توجهی به این موضوه منجر به بروز حوادث ناخوشایندی می شود. برقکاران غیر حرفه ای بدون توجه به آیین نامه ها، عملیات کابل کشی و سیم کشی ها را انجام می دهند. این امر در اینده بسیار مشکل ساز می شود و خطرات مالی و گاهی جانی نیز به همراه دارد. 

سیم‌کشی برق ساختمان

میدونستی که هوم سرویز، خدمات سیم کشی برق و رفع اتصالی هم ارائه میده؟
برق کار ساختمان حرفه ایرفع اتصالی سیم کشی ساختمان در کوتاه ترین زمان

۶-مهارت برق کار ساختمان

داشتن دانش عمومی و تجربه عملی در ارتباط با سیم کشی ساختمان برای همه پیمانکاران مستقل برق ساختمان الزامی است. داشتن تخصص حرفه ای از شاخص های یک برقکار حرفه ای است. اگر تکنیسین برق نتواند با ابزار و لوازم سیم کشی کار کند یا برنامه ریزی استراتژیک حساب شده ای را دنبال نکند، چگونه می تواند یک پروژه بزرگ ساختمانی را تکمیل کند. همیشه مشکل از کلید و پریز نیست و گاهی لازم است تا کل نقشه برق ساختمان برای پیدا کردن اتصالی بررسی شود! تنها یک برقکار ماهر می تواند از عهده کار سیم کشی ساختمان برآید.

منبع: electricians
عنوان( به روز رسانی سال 1400 )از قیمت (تومان)تا قیمت (تومان)
سیم کشی برق تا 20 متر85000145000
سیم کشی برق 20 متر تا 100 متر(متری)5500
7500
سیم کشی برق 100 متر به بالا توافقی
کابل کشی تا سایز 6*3 تا 20 متر 115000195000
کابل کشی تا سایز 6*3 بین 20 تا 100 متر (متری)65009500
کابل کشی با سایز 10*4 به بالا و ارتفاع 3 متر به بالا توافقی
داکت کشی تا 20 متر80000115000
داکت کشی 20 تا 100 متر (متری)40006500
داکت کشی 100 متر به بالاتوافقی
کابل کشی آنتن مرکزی تا 20 متر85000125000
کابل کشی انتن مرکزی 20متر به بالا (متری)50007500
لوله گذاری(خرطونی یا پولیکا) بدون کنده کاری (متری)50007000
لوله گذاری(خرطومی یا پولیکا) با کنده کاریتوافقی
نصب سینی کابل بدون جوشکاری(متری)1800025000
نصب سینی کابل با جوشکاری و پایه نگهدار2800037000
نصب جعبه کلید مینیاتوری به همراه سربندی و برق رسانی(هر واحد)85000145000
عیب یابی و رفع اتصال برق سه فاز100000190000
عیب یابی و رفع اتصال برق تک فاز 80000145000

خدمات سیم کشی برق هوم سرویز

سرویس سیم کشی برق و رفع اتصالی از خدماتی است که هوم سرویز در سطح تهران بزرگ ارائه می دهد. در هر منطقه ای که زندگی می کنید برای رفع اتصالی سیم برق، نصب و تعمیر سیستم های برقی، تعویض سیم کشی های فرسوده و … با ما تماس بگیرید. کابل کشی، داکت کشی، سیم کشی برق و تلفن توسط برق کار متخصص انجام می شود. برای ثبت سفارش از اپلیکیشن رایگان هوم سرویز استفاده کنید. همه سفارش های ثبت شده در این سامانه دارای تضمین کیفیت هوم سرویز بوده و به طور صد در صد گارانتی می شوند. قیمت برقکاری ساختمان طبق تعرفه و منصفانه اعلام می شود. لیست هزینه ها به طور شفاف در همین صفحه اطلاع رسانی شده است.

سرویس سیم کشی برق و رفع اتصالی را به رایگان از طریق اپ هوم سرویز سفارش دهید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی سیم کشی برق و رفع اتصالی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا