همکاری با هوم سرویز

شما یک کسب و کار دارید یا متخصص حرفه‌ای هستید، همکاری با شما افتخار ماست

به هوم سرویز به پیوندید

نظافتهوم سرویز

شستشوی فرش در بهترین قالیشویی تهران

به "هوم سرویز"

خدمات فنی، نظافتی و تعمیراتی

منازل و شرکت ها

خوش آمدید!

021-91001332

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

نظافت قالی و فرش از مواردی است که با سلامت خانواده ها در ارتباط است. بافت فرش بسیاری از آلودگی ها و گرد و غبار را در خود نگه می دارد. آلودگی های فرش با جارو کردن از بین نمی رود .تنها با شستن فرش می توانید آلودگی های داخل بافت را تمیز کنید. این روزها قالیشویی مکانیزه با دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک برای شستن فرش استفاده می شود. فرش شویی یک کار تخصصی است که با شناخت قالی و الیاف آن در ارتباط است. شستشوی فرش دستباف تفاوت زیادی با شستشوی فرش ماشینی دارد. قالی و قالیچه های نفیس را نمی توان با شیوه های معمول شستشو داد.

شستشوی فرش در قالیشویی

خدمات قالیشویی و فرش شویی اصولی دارد. با ثبت سفارش خدمات قالیشویی و شستن فرش در هوم سرویز هماهنگی های لازم انجام شده و همیاران هوم سرویز در بهترین قالیشویی تهران با شما تماس می گیرند. تحویل فرش از درب منزل انجام می شود و قبل از آن کارشناس اعزامی فرش را بررسی می کند. جنس قالی، متراژ قالی و در صورت آسیب نوع و شدت آن در فاکتور درج می شود. اگر نیاز به خدمات قالیشویی و شستشوی فرش در قالیشویی دارید با ما تماس بگیرید.

عوامل تاثیرگذار بر نرخ قالیشویی در تهران

شستن فرش دستباف ، شستشوی فرش ماشینی، شستشوی قالی و قالیچه یک کار تخصصی است. برای اینکه بافت و رنگ فرش آسیب نبیند باید اصول صحیح فرش شویی رعایت شود.بر همین اساس قیمت قالیشویی در تهران برای شستشوی فرش دستباف و شستن فرش ماشینی متفاوت است. در واقع هر قالی و قالیچه نیاز به شستشوی تخصصی با شوینده مناسب دارد. این موارد بیشترین تاثیر را روی قیمت قالیشویی دارد.

نرخ شستشوی فرش

ابعاد فرش

متراژ فرش یک فاکتور مهم در تعیین قیمت قالیشویی در تهران است. همیاران هوم سرویز در بهترین قالیشویی تهران نرخ قالیشویی را بر اساس متر مربع اعلام می کنند. بر همین اساس شستشوی قالی با ابعاد بزرگ تر همیشه قیمت بالاتری دارد ولی اندازه طول و عرض فرش تنها عامل تعیین کننده قیمت قالیشویی در تهران نیست. برای اطلاع از قیمت شستشوی قالی و فرش در قالیشویی با ما تماس بگیرید.

شستشوی فرش ماشینی

آیا تا کنون در مورد فرش های ۵۰۰ شانه، ۱۰۰۰ شانه و .. چیزی شنیده اید. میزان تراکم گره فرش عامل بعدی در قیمت شستشوی فرش در قالیشویی تهران است. فرش های با تراکم بالاتر فشرده تر هستند و برای شستن فرش مقدار بیشتری مواد پاک کننده استفاده می شود.

شستشوی فرش دستباف در تهران

شستن فرش دستباف حساس تر از شستشوی فرش ماشینی است. فرش های ابریشم و گل ابریشم قیمت بالایی دارند و به صورت معمول شستشو داده نمی شوند. دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک و قالیشویی مکانیزه بهترین شیوه برای شستشوی فرش دستباف است. جنس فرش، تراکم و غیره می تواند نرخ قالیشویی را تحت تاثیر قرار دهد.

خدمات قالیشویی و لکه بری

آلودگی های محیطی زیادی وجود دارند که روی فرش لکه های ناجوری به وجود می آورند. ریختن غذا روی فرش و لکه روغن و چربی برای خانواده هایی که فرزندی در منزل دارند طبیعی است. ریختن نوشابه روی فرش، جوهر خودکار، قهوه و ... همگی می تواند فرش را لک و کثیف کند. پاک کننده های خانگی نمی توانند لکه های قدیمی را از فرش پاک کنند تنها راه خلاصی از این لکه های ناخوشایند، شستشوی فرش در قالیشویی و استفاده از مواد مخصوص برای لکه بری فرش است.

قالیشویی خوب در تهران برای رفوگری

با تمام مراقبت هایی که از فرش می کنیم باز هم برخی حوادث موجب آسیب به الیاف فرش می شود. فرش آسیب دیده، سوخته، پاره شده، پوسیده با ریشه های کنده شده مناسب خانه های شیک و دکوراسیون منازل نیست. استفاده از خدمات قالیشویی برای رفع آسیب های فرش و ترمیم ایرادهای فرش بهترین راهکار است. اگر فرش تان دچار سوخنگی شده یا نیاز به ترمیم ریشه دارد با پرداخت هزینه بیشتر می توانید سفارش رفوگری را همراه با شستشوی فرش درخواست کنید. متخصصین فرش خوبی در بهترین قالیشویی تهران برای رفع ایرادات فرش و رفوگری حضور دارند.

قالیشویی در منزل

شستن فرش در منزل با استفاده از دستگاه های نیمه اتوماتیک و دستی یکی از راه های تمیز کردن فرش است. بسیاری از خانواده ها ترجیح می دهند از خدمات شستشوی فرش و قالیشویی در منزل استفاده کنند تا بتوانند همه مراحل فرش شویی را زیر نظر داشته باشند. در این مورد دستگاه های ویژه ای برای شستن فرش استفاده می شود که عملیات فرش شویی را بدون نیاز به آب فراوان انجام می دهد. ادارات و منازلی که از موکت چسبان استفاده می کنند برای شستن فرش از خدمات قالیشویی در منزل استفاده می کنند. به این ترتیب نیازی به کندن موکت ها نیست و شستشو در محل انجام می شود.

پیشنهاد مطالعه: خدمات قالیشویی مکانیزه با دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک

چگونه بهترین قالیشویی تهران را انتخاب کنیم؟

شستشوی فرش در قالیشویی شمال تهران

 قالیشویی شمال تهران

هوم سرویز با بهترین قالیشویی شمال تهران همکاری دارد. اگر به دنبال قالیشویی خوب در شمال تهران هستید با ما تماس بگیرید. شستشوی فرش دستباف با دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک و به صورت تخصصی انجام می شود. بهترین قالیشویی در شمال تهران را برای شستن فرش های نفیس و با ارزش انتخاب کنید تا فرش های تمیز، بدون لکه و رفوشده را تحویل بگیرید.

 قالیشویی غرب تهران

خدمات قالیشویی خوب در غرب تهران شامل شستشوی فرش دستباف، شستشوی قالی، شستشوی قالیچه های نفیس ابریشمی می شود. شستشوی فرش در قالیشویی به صورت تمام اتوماتیک انجام می شود و از بهترین مواد شوینده برای شستشوی فرش در بهترین قالیشویی غرب تهران استفاده می شود.

قالیشویی شرق تهران

دیگر نیازی به نرم افزار قالیشویی و جستجو در اینترنت ندارید. با نصب اپلیکیشن هوم سرویز می توانید از خدمات بهترین قالیشویی در تهران استفاده کنید. ما قالیشویی با کیفیت شرق تهران هستیم و همه خدمات قالیشویی را با قیمت مناسب ارائه می دهیم. قالیشویی خوب در شق تهران مجهز به دستگاه قالیشویی تمان اتوماتیک شستشوی فرش ماشینی و شستشوی فرش دستباف را در سریع ترین زمان انجام می دهد.

قالیشویی جنوب تهران

قالیشویی در منزل با دستگاه از خدمات قالیشویی خوب در جنوب تهران است. هوم سرویز قالیشویی ارزان قیمت تهران است که شستشوی فرش در قالیشویی را طبق اصول بهداشتی و با کر اسلامی انجام می دهد. رفوگری، لکه بری و شستشوی فرش دستباف ، موکت و قالیچه ها در تخصص همیاران هوم سرویز در قالیشویی جنوب تهران است

مراحل شستشوی فرش در قالیشویی تهران

مراحل شستشوی فرش در قالیشویی تهران

قالیچه ها و فرش ها جزئی از دکوراسیون منازل هستند که با طرح های زیبا و گوناگونی عرضه می شوند. فرش دستبافت یا فرش ماشینی و موکت همه زیراندازی برای خانه هاست که باید در نظافت و تمیزی آن کوشید. شستشوی فرش با بهداشت منازل و خانواده ها ارتباط دارد. جنس و الیاف فرش به گونه ای است که می تواند محل خوبی برای باکتری ها و موجودات ریز ذره بینی باشد. علاوه بر آن وجود آلاینده ها و ذرات گرد و غبار بر آلودگی بیشتر فرش می افزاید. در این مطلب اصول شستشوی فرش دستبافت را در منزل و قالیشویی بررسی می کنیم.

غبارگیری قبل از شستشوی فرش دستبافت

شستشوی فرش دستبافت با غبارگیری آغاز می شود. غبارگیری در برطرف کردن آلودگی های فرش تاثیر زیادی دارد و جزء مهمی از شستشوی فرش دستبافت و ماشینی است. به طور معمول از دو روش غبارگیری انجام می شود.

  • غبارگیری معمولی

غبارگیری معمولی همان شیوه سنتی برای تکاندن فرش در منزل است که فرش را آویخته و با چوب بر آن کوبند تا گرد و غبار از آن خارج شود که بعد از این مرحله باید فرش را کامل جارو کرد. کوبیدن فرش به زمین برای غبارگیری توصیه نمی شود. باید مراقب باشید که در این مرحله به تاروپود قالی صدمه وارد نکرده و به بافت آن آسیبی نرسد.

  • غبارگیری مکانیکی در قالیشویی

شرکت های قالیشویی از غبارگیری مکانیکی به منظور تمیزی و شستشوی فرش دستبافت استفاده می کنند. قبل از هر کاری گرد و غبار جمع شده در انتهای گره فرش از آن جدا شده و سپس اقدام به شستشو خواهد شد.

باید بدانید که شستشوی فرش دستبافت در منزل کار صحیحی نیست و می تواند به رنگ و الیاف فرش صدمه وارد کند. برخی از فرش های دستبافت هنگام شستشوی عادی، رنگ پس داده و کیفیت اولیه خود را از دست می دهند. قبل از اقدام به شستشوی فرش دستبافت، با یک دستمال سفید و آب ولرم قسمتی از فرش را امتحان کنید. هر گونه آثار رنگ بر روی دستمال هشداری جدی است که نباید فرش را در منزل شست. اغلب رنگ های تیره به کار رفته در قالی های دستبافت در اثر شستشوی معمولی رنگ پس می دهند.

پیشنهاد مطالعه:قیمت قالیشویی و خدمات قالیشویی در تهران چقدر است؟

مراحل شستشوی فرش

بهتر است فرش بر روی زمین سیمانی، موزاییک و شیب داری پهن شود. دقت کنید که در شستشوی فرش ماشینی و دستبافت از آب داغ استفاده نشود. سر شیلنگ دوش دار و دمای آب معمولی برای این کار بسیار مناسب تر می باشد.

از شوینده های خنثی برای شستشوی قالی استفاده شود. شامپو فرش بهترین شوینده برای فرش و قالی است ولی می توان از سایر شوینده ها نظیر پودر دستی و مایع ظرفشویی با رعایت نکاتی استفاده کرد. این شوینده ها می بایست ابتدا در ظرفی جداگانه با آب مخلوط شده و به صورت غیر مستقیم بر روی فرش های چرب شده استفاده شوند. پاشیدن پودر خشک بر روی فرش ماشینی و دستی کار صحیحی نیست.

شستشوی فرش در قالیشویی تهران

اگر اقدام به شستشوی فرش دستبافت در منزل می کنید بهتر است هرگز فرش را برای مدتی طولانی از قبل خیس نکنید. اینکار موجب رنگی شدن قسمت های روشن فرش می شود. شستشو با برس پلاستیکی و آبگیری روی فرش لوله شده دستبافت نیز می تواند ثبات رنگ ها را از بین برده و موجب تغییر رنگ فرش شود.

با پارو آب اضافی فرش را گرفته و با دستمال حوله ای و بدون پرز، آبگیری را کامل کنید. بهتر است یک ساعت به فرش شسته شده دست نزده و بگذارید در همان حالت روی زمین سیمانی باقی بماند. به این ترتیب فرش رطوبت اضافی را از دست داده و برای پهن کردن آماده می شود.

فرش شسته شده را در مکانی سایه که در معرض آفتاب مستقیم نباشد آویزان کرده تا خشک شود. البته بدیهی است که قالی باید از پشت پهن شود تا رنگ قالی آسیب نبیند. هر گز پس از پهن کردن، روی فرش یا ریشه ها آب نگیرید زیرا پس از خشک شدن، رنگ ریشه فرش کاملا زرد خواهد شد.

نکته

فرش خشک شده را در سطح صافی پهن کرده و با استفاده از یک برس می توانید خواب فرش را شانه کنید. به این ترتیب طرح ها، زیباتر دیده می شوند و فرش جلوه بهتری پیدا می کند.

خدمات شستشوی فرش و موکت هوم سرویز

شستشوی فرش دستبافت در منزل ثبات رنگ ها را از بین برده و رنگ پس داده شده موجب عدم زیبایی فرش خواهد شد. البته می توان با استفاده از شیوه هایی اقدام به رنگبرداری از روی فرش کرد که امری حرفه ای و هزینه بر می باشد.

شستشوی فرش ماشینی در منزل موجب زمختی و خشن شدن بافت فرش می گردد. فرش های ماشینی از مواد لاتکس و پلاستیکی در پشت فرش و تار و پود استفاده می کنند که با شستشوی غیر اصولی در منزل و پاک شدن این لایه، لطافت فرش نیز از بین می رود.

شستشوی فرش و موکت با استفاده از خدمات هوم سرویز و با همکاری شرکت های معتبر تضمین کننده کیفیت و سلامت فرش شماست. افراد مجرب و آموزش دیده در مدرن ترین قالیشویی اقدام به شستشو با رعایت موارد مذهبی و کر اسلامی می کنند. تنها با یک کلیک می توانید از خدمات بهترین قالیشویی تهران استفاده کنید.

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن