قیمت نظافت راه پله و مشاعات در تهران ✔️ نظافت پارکینگ و نظافت راه پله

برای سهولت در نظافت ساختمان بهتر است با یک شرکت خدماتی برای نظافت راه پله و مشاعات قرارداد ببندید. به این ترتیب طبق زمان بندی دلخواه می توانید از نیروی خدماتی آموزش دیده استفاده کنید. در صورت تمایل می توان با شرکت خدماتی در خصوص همکاری با یک نظافتچی و نیروی خدماتی خاص به توافق رسید.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

اگر دنبال نرخ نظافت راه پله و مشاعات یا ثبت درخواست هستید از طریق دکمه های بالا، قیمت را مشاهده یا سفارش خود را رایگان ثبت کنید:

بهداشت محیط نقش مهمی در سلامتی انسان دارد. نظافت منازل مسکونی و اداری می تواند سطح سلامت عمومی را بالا برده و رفاه خانواده ها را تامین کند. اما باید بدانید که نظافت داخل ساختمان کافی نیست. نظافت راه پله و مشاعات نیز باید به جدی گرفته شود. اولین جایی که به محض ورود به ساختمان دیده می شود. مشاعات و راه پله هاست. عدم نظافت راه پله و مشاعات نشانه عدم نظم و آرامش در مجتمع و منازل ساختمان می تواند باشد.

 نکات نظافت راه پله و مشاعات در مجتمع های مسکونی

نظافت راه پله

حتما دقت کنید نیروی خدماتی را از شرکت معتبر با سابقه خوبی انتخاب کنید. این شرکت ها از کارگرهای حرفه ای و ضمانت شده استفاده می کنند و می توانند در زمان انتخابی مدیر ساختمان، نیروی خدماتی زن یا مرد را در محل بفرستند. برای نظافت راه پله و مشاعات باید سطل، جارو، تی دسته دار، دستمال، شوینده، شیشه پاک کن و روزنامه را در اختیار کارگر خدماتی قرار دهید. تعرفه قیمت نظافت راه پله ومشاعات شامل این موارد نمی شود.

هزینه نظافت راه پله و مشاعات در هوم سرویز  

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )قیمت
قیمت نظافت راه پله و مشاعات (4 طبقه با 1پارکینگ)150000 تومان
هر طبقه مازاد10000 تومان
نظافت پشت بام10000 تومان
طبقات بیش از دو واحد به ازای هر واحد اضافه (در کل سرویس محاسبه می شود)10000 تومان
گردگیری دیوارها (هر طبقه)10000 تومان
هر طبقه پارکینگ10000 تومان

نظافت راه پله ها یکی از پیچیده ترین بخش های نظافت منزل هست . برای اینکه راه پله هاتون حسابی برق بیوفتن و از هر گونه گردو غبار و آلودگی پاک بشن حتما ویدیوی زیر را تماشا کنید.

ترتیب نظافت ساختمان توسط کارگر تعیین می شود و به طور معمول با جارو زدن راه پله ها از طبقات بالا به پایین شروع می شود. سپس جارو زدن پارکینگ و حیاط انجام می شود. تی کشیدن و دستمال کشیدن پله ها و نرده های ساختمان همه از طبقات بالایی شروع می شود. برای شستشوی پله ها از سطل و دستمال خیس استفاده شده و سپس باید همه راه پله خشک شود تا آثار آب باقی نماند.

تمیز کردن نرده های راه پله نیز جزئی از وظایف کارگر خدماتی است که بایستی توسط دو دستمال خیس و خشک انجام شود. تمام نرده از جهات مختلف باید کاملا تمیز شود. سطل حاوی آب برای نظافت نرده های راه پله باید همواره تمیز باشد. آب کثیف، پس از خشک شدن بر روی نرده ها لکه باقی می گذارد.

شیشه های راه پله بایستی به طور کامل از درون ساختمان و بیرون آن در صورت امکان دسترسی، تمیز شود. کارگر خدماتی معمولا با یک دستمال مرطوب شیشه را تمیز کرده و سپس با روزنامه هر دو طرف شیشه را خشک می کند تا هیچ لکه ای بر روی شیشه ها باقی نماند. لبه های پنجره ها نیز نباید نادیده گرفته شوند و این قسمت ها هم جزئی از نظافت راه پله محسوب می شود.

خدمات نظافت ساختمان در پارکینگ و حیاط

امکان لغو سفارش
تماس پس از ثبت جزئیات
ثبت سفارش رایگان
اعزام همیار پس از تایید
پرداخت هزینه پس از اتمام خدمت
میتوانید از روش های زیر سفارش نظافت راه پله و مشاعات ثبت کنید


میدونستی که هوم سرویز، خدمات نظافت راه پله و مشاعات هم ارائه میده؟

به طور معمول برای شستشوی مشاعات و پارکینگ از شلنگ آب استفاده می شود. برای پاک کردن لکه های روغن در پارکینگ از شوینده و در صورت لزوم سفید کننده استفاده می شود. کشیدن فرچه برای پاک کردن لکه ها الزامی است. لیست قیمت نظافت راه پله ومشاعات برای مشاعات کوچکتر و بدون پارکینگ کمتر است. قبل از اعزام نیروی نظافتی می توانید از تعرفه خدمات شرکت خدماتی- نظافتی مطلع شوید.

نظافت مشاعات و تجهیزات برقی

در مورد نظافت درب پارکینگ و حیاط که از ریموت استفاده می کنند باید از دستمال نم دار و سطل محتوی آب و شوینده استفاده شود. تمیز کردن دوربین ها و درب بازکن های چشمی با احتیاط بیشتری انجام شود. هرگز بر روی درب پارکینگ و درب حیاط با شلنگ آب پاشیده نمی شود. تجهیزات برقی بر روی درب ها و یا کنار آن ها نباید به هیچوجه خیس شود. این کار علاوه بر امکان خرابی لوازم برقی، خطر برق گرفتگی نیز به همراه دارد.

محوطه به جلوی درب کوچه و درب پارکینگ ساختمان در کوچه می گویند و شستشوی این قسمت با آب در برنامه نظافت راه پله و مشاعات همه شرکت های خدماتی- نظافتی است.

در مجتمع هایی که دارای آسانسور می باشند حتما درب های آسانسور تمیز و عاری از لکه باشد. درب آسانسور،  فضای داخل و آینه ها به همراه کف آسانسور با دقت تمیز شود. هر گونه لکه بر روی آسانسور و آینه به خوبی دیده می شود و جلوه نازیبایی را از محوطه و مشاعات ایجاد می کند.

نظافت راه پله و مشاعات  همراه با شرکت خدماتی- نظافتی هوم سرویز

هوم سرویز پیشرو در زمینه خدمات نظافتی داخل منازل و نظافت مشاعات، جهت رفاه حال خانواده ها سرویس نظافتی ویژه ای را ارائه می دهد. کلیه پرسنل و نیروی خدماتی هوم سرویز دارای گواهی  عدم سوء پیشینه و ضمانت نامه می باشند و با برگه ماموریت اعزام می شوند.

رضایت کارفرما اولین اصل در ارائه خدمات هوم سرویز برای خدمات فنی و نظافتی است و در صورت رضایت مشتری همواره کارگر ثابتی اعزام خواهد شد. مدیران مجتمع های مسکونی و اداری در همه مناطق تهران می توانند نیروی کاری مورد نظر را در ساعات مختلف درخواست کنند. آسایش و رفاه خانواده ها آرزوی ماست. تنها با چند کلیک آرامش را به شما هدیه می کنیم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با هوم سرویز تماس بگیرید 

  021-91001332

راهنمای گام به گام نظافت راه پله و مشاعات هوم سرویز

برای نظافت راه پله و مشاعات قبل از هر اقدامی باید مواد شوینده مناسب جهت نظافت راه پله را تهیه کرد . برای انتخاب شوینده باید به مصالح به کار رفته در راه پله ساختمان توجه کنیم . باید از شوینده ای استفاده کنیم که به مصالح ساختمان صدمه نزند. به عنوان مثال برای نظافت راه پله و پارکینگ ساختمان نباید به هیچ وجه از شوینده های اسیدی و جوهر نمک استفاده کرد . چون این شوینده های اسیدی به شدت باعث خوردگی سنگ های ساختمانی و از بین رفتن رنگ و جلای سنگ و سرامیک ها میشوند، که این کار شما را متحمل هزینه برای سابیدن سنگ راه پله خواهد کرد.

نظافت راه پله ومشاعات هوم سرویز شامل تمیز کردن کل پله ها ، نرده ها ، درب ورودی و درب پارکینگ ، آسانسور و کلیه کلید و پریزها می باشد. در نظافت راه پله باید توجه داشته باشیم که نظافتچی از کجا و به چه ترتیبی کار نظافت را انجام دهد . معمولا شروع کار نظافت با جارو زدن پله از بالا به پائین و بعد جارو زدن حیاط و پارکینگ ، تمیزکردن کابین آسانسور و نرده ها و در نهایت جمع کردن آشغالها در سطل زباله می باشد.

ترتیب کارها در نظافت راه پله و مشاعات

  1. تمیز کردن شیشه ها
  2. نطافت راه پله ها از بالا به پایین
  3. تمیز کردن نرده ها و آسانسور (شیشه ، کف و دیوار)
  4. جارو ، شستشو و خشک کردن حیاط و پارکینگ ها
  5. تمیز کردن درب ورودی ، درب پارکینگ و آیفون

مراحل تمیز کردن شیشه ها در نظافت راه پله و مشاعات  

  1. اول قسمت داخلی شیشه را با یک دستمال نخی نمدار تمیز کنید و گرد و خاک بر روی شیشه را بردارید .
  2. سپس قسمت خارجی شیشه را با دستمال تمیز کنید .
  3. بعد با استفاده از محلول شیشه پاک کن و روزنامه لکه های باقی مانده را از بین ببرید.

مراحل شستشوی راه پله ها 

نکته : مقدار جذب محلول بر روی تی باید طوری باشد که محلول از روی تی چکه نکند تقریبا برای یک ساختمان ۴ طبقه نیاز می باشد ۴ بار تی شسته و سپس مجدد بر روی سطح کشیده شود.

مراحل تمیز کردن درب ورودی ، درب پارکینگ و درب آسانسور

مراحل شستن کف پارکینگ در نظافت راه پله و مشاعات

نکته: در پارکینگهایی که به علت روغن ریزی قسمتهایی از پارکینگ روغنی شده است قبل از خیس کردن پارکینگ نیاز می باشد یک محلولی از آب و تاید غلیظ درست کرده و با استفاده از تی چند بار بر روی محل روغنی بکشید تا لکه از بین برود.

مراحل شستن پشت بام

برای نظافت پشت بام نیز نیاز می باشد ابتدا کل محوطه پشت بام جارو گردد سپس با استفاده از شیلنگ آب کل محوطه را تمیز شستشو می دهیم.

نکته : در نظافت پشت بام دقت کنید که به هیچ وجه نیاز نیست از تاید و وایتکس یا سایر مواد شوینده استفاده کنید زیرا ممکن است به ایزوگام پشت بام آسیبی وارد گردد.

ثبت درخواست نظافت راه پله و مشاعات در هوم سرویز 

هوم سرویز از طریق دو درگاه سایت و اپلیکیشن قادر به دریافت سفارش مشتریان در کل مناطق تهران می باشد . جهت ثبت سفارش در سایت هوم سرویز می توانید به نشانیHomeservize.Com مراجعه کنید ، همچنین اگر تمایل دارید قیمت تمامی خدمات منزل از جمله قیمت نظافت راه پله و مشاعات را همیشه بر روی گوشی خود در دسترس داشته باشید پس بهتر است اپلیکیشن هوم سرویز را نصب کنید . جهت نصب اپلیکیشن هوم سرویز می توانید در صورتی که گوشی اندروید دارید از کافه بازار و گوگل پلی و در صورتی که گوشی آیفون دارید از سیب اپ ، اپلیکیشن هوم سرویز را نصب کنید تا هر موقع نیاز به دریافت سرویس یا خدمتی داشتید به راحتی در عرض ۲۰ ثانیه سفارش خود را ثبت و بعد در زمان اعلام شده منتظر حضور همیار متخصص هوم سرویز باشید.

یکی از مهمترین اهداف سامانه هوم سرویز شفاف بودن قیمت خدمات و پایبند بودن همیاران به قیمتهای اعلام شده از طرف سامانه می باشد. قیمت خدمات نظافت در شمال تهران با غرب یا جنوب تهران هیچ تفاوتی ندارد. شما چه ساکن الهیه باشید چه پیروزی یا نازی آباد ، فقط کافیست قیمت نظافت راه پله و مشاعات را به صورت شفاف در اپلیکیشن هوم سرویز مشاهده کنید ، درخواست خدمات خود را ثبت کنید و فقط منتظر بمانید …. پس از چند دقیقه همیاران هوم سرویز که در همه مناطق تهران حضور دارند پس از اطلاع کامل از جزییات درخواست با شما تماس گرفته و در کوتاه ترین زمان جهت انجام سرویس به محل اعزام می شوند.

برای ثبت سفارش سرویس نظافت راه پله و مشاعات از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

۰۲۱-۹۱۰۰۱۳۳۲

امکان لغو سفارش
تماس پس از ثبت جزئیات
ثبت سفارش رایگان
اعزام همیار پس از تایید
پرداخت هزینه پس از اتمام خدمت
میتوانید از روش های زیر سفارش نظافت راه پله و مشاعات ثبت کنید
خروج از نسخه موبایل