نظافت و پذیرایی

بهترین روش پاک کردن لاک از روی فرش✔️ خدمات قالیشویی هوم سرویز

پاک کردن لاک از روی فرش

لاک های رنگارنگ و جذاب لکه های بدی روی فرش ها به جا می گذارند که به این سادگی ها هم تمیز نمی شود. پاک کردن لاک از روی فرش در مقایسه با لکه نوشابه، چای و قهوه کمی دشوارتر است. اگر راه و رسمش را بلد نباشید به جای از بین بردن لکه لاک، بدتر همه فرش را کثیف می کنید. در این صورت باید با سرویس قالیشویی برای شستشو و از بین بردن لکه فرش تماس بگیرید. قبل از اینکه لاک روی همه قسمت های فرش پخش بشود با ترفندهای این مطلب، لکه را به طور کامل پاک کنید.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

راه های پاک کردن لاک از روی فرش

با همه احتیاط ها باز هم امکان افتادن شیشه لاک روی فرش هست. توصیه می شود قبل از لاک زدن ناخن های دست و پا از یک زیرانداز مناسب استفاده کنید تا سهوا لاک، فرش را کثیف نکند. اگر کودکی در خانه دارید حتما لاک ها را در جای مناسبی نگهداری کنید. دختر بچه ها عاشق لاک زدن هستند و تا چشم شما را دور ببینند شروع به لاک زدن دست و پا می کنند. البته همراه با آن روی فرش ها را نیز پر از لکه های لاک کرده اند. برای تمیز کردن لکه لاک سریع دست به کار شوید. لاک تا زمانی که خشک نشده خیلی راحت تر پاک می شود. لاک خشک شده در عمق تار و پود فرش وارد شده و به این سادگی ها هم تمیز نمی شود.

قیمت قالیشویی سال ۹۹ (به روز شده)

پاک کردن لاک تازه از روی فرشنحوه صحیح پاک کردن لاک از روی فرش

تمیز کردن لاک از روی فرش با اسپری مو

به محض افتادن شیشه لاک سریع شروع به تمیز کردن لاک کنید زمان زیادی وقت ندارید. مادامی که لاک خیس هست حالت روان و مایع دارد و به راحتی تمیز می شود. با یک قاشق، لاک را به آرامی از روی فرش بردارید. سپس باقیمانده آن را با دستمال تمیز کنید. اگر اسپری مو ( فیکساتور) در خانه داشته باشید کار ساده می شود. با این اسپری روی لکه لاک را خیس کنید. بعد از یکی دو دقیقه با یک دستمال لکه را کامل تمیز کنید. یادتان باشد قبل از به کارگیری هر ماده ای حتما روی یک قسمت پنهان و دور از دید فرش آن را تست کنید.

خدمات قالیشویی مکانیزه با دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک

پاک کردن لاک از روی فرش با شیشه شوی

استفاده از مواد سفید کننده ( وایتکس) برای تمیز کردن لاک روی فرش اصلا ایده خوبی نیست. وایتکس به تار و پود فرش آسیب می رساند و امکان از بین رفتن رنگ قالی هم هست. با مواد بی ضررتری می توانید کامل لاک را پاک کنید. شیشه شوهای معمولی حاوی مقداری الکل هستند که برای پاک کردن لکه لاک عالی عمل می کنند. ابتدا مثل شیوه توضیح داده شده قبلی، لاک اضافی را با قاشق برداشته و سپس از شیشه شوی برای تمیز کردن لکه استفاده کنید. با استفاده از یک دستمال سفید باقیمانده لاک را پاک کنید. از کشیدن دستمال روی فرش خودداری کنید. به جای ان می توانید با حرکات ضربه ای و با حوصله همه لاک را بردارید.اگر با این روش ها فرش تمیز نشد به بهترین قالیشویی تهران زنگ بزنید تا فرش را لکه بری و تمیز کند.

قالیشویی غرب تهران با خدمات ویژه

پاک کردن لکه لاک فرشپاک کردن لاک از روی فرش

از بین بردن لکه لاک روی فرش با آب اکسیژنه

از مقداری آب اکسیژنه نیز می توانید لکه های خشک شده لاک را تمیز کنید. با آب اکسیژنه دستمال را خوب مرطوب کنید. این دستمال را به مدت ۲۰ تا ۳۰ دقیقه روی لکه بگذارید تا لاک، دوباره روان شود. حالا با کمک یک دستمال سفید و بدون پرز بقایای لاک و آب اکسیژن را تمیز کنید. شاید لازم باشد یکبار دیگر همین کار را تکرار کنید. بعد از پاک کردن لکه حتما محل را با آب و پارچه مرطوب تمیز کنید. لکه های سمج قدیمی با این روش شاید تمیز نشوند با خدمات قالیشویی آنلاین هماهنگ کنید. همیاران قالیشویی بهتر می دانند چگونه لکه لاک خشک شده را بدن آسیب به فرش، تمیز کنند. 

بهترین قالیشویی شرق تهران

پاک کردن لاک از روی فرش با پاک کننده ناخن

اگر بلافاصله لاک را پاک نکنید بعد از چند دقیقه، حالت جامد و سخت پیدا می کند. در این صورت دیگر نمی توانید آن را با قاشق بردارید یا با پارچه تمیز کنید. لاک خشک شده درون الیاف قالی را نیز کثیف کرده است. با استفاده از پاک کننده های ناخن می توانید لکه لاک را تمیز کنید. محلول های حاوی استون مناسب نیستند از پدهای لاک پاک کن بدون استون استفاده کنید. این پدها حاوی مواد روغنی و چرب هستند. بنابراین پس از پاک کردن لاک حتما محل لکه را با محلول آب و مایع ظرفشویی شستشو دهید.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات قالیشویی هم ارائه میده؟

در یک کاسه کمی آب ولرم ریخته و چند قطره مایع ظرفشویی را به آن اضافه کنید. با یک اسفنج یا حوله روی محل لکه را به خوبی تمیز کنید. به این ترتیب چربی پد لاک پاک کن به راحتی پاک می شود. نیازی به آب جوش یا شوینده های قوی نیست.

منبع

پاک کردن لاک از روی فرش دستبافپاک کردن لاک از روی فرش

تعرفه خدمات قالیشویی هوم سرویز

عنوان(به روز رسانی سال 1400)از قیمت (تومان)تا قیمت (تومان)
شستشوی فرش ماشینی(متر مربع)11500-
شستشوی فرش دستباف(متر مربع)
15000-
اعلاء شویی فرش ماشینی(متر مربع)16000
اعلاء شویی فرش دستباف(متر مربع)2500033500
شستشو فرش گل ابریشم دستبافت متری
60000
شستشوی موکت جدا از زمین
7000
خشکشویی فرش ماشینی در محل(متر مربع)16000-
خشکشویی فرش دستباف در محل(متر مربع)22000-
خشکشویی موکت در محل(متراژ کمتر از 50 متر)400000-
قیمت خشکشویی موکت در محل(متراژ بیشتر از 50 متر)- متر مربع8000
خشکشویی موکت در محل پله هر عدد
20000
اعلاء شویی موکت جدا از زمین(متر مربع)
توافقی
قیمت شستشوی قالیچه و کناره
توافقی
قیمت رفوگری و ترمیم(متر مربع)
توافقی
قیمت لکه برداری(متر مربع)
توافقی
خشکشویی چمن مصنوعی زیر ۵۰ متر متری
8000
خشکشویی تاتامی هر قطعه زیر ۵۰ عدد هر عدد
6000
سرویس حمل فرش25000

سرویس قالیشویی در تهران

خدمات قالیشویی هوم سرویز توسط بهترین قالیشویی تهران ارائه می شود. انواع فرش دستباف و نفیس، فرش ماشینی و موکت با دستگاه شستشو داده می شود. شستن قالی و قالیچه به همراه لکه بری و رفو و ترمیم ریشه، آبکشی و کُر اسلامی به همراه ضد عفونی با مواد مناسب از خدماتی است که تنها در بهترین قالیشویی تهران ارائه می شود. جهت ثبت سفارش رایگان از طریق اپ این سامانه اقدام کنید. پس از ثبت سفارش همیار شرکت قالیشویی درب منزل مراجعه کرده و فرش ها را به محل کارگاه حمل می کند. کلیه فرش ها طبق زمان بندی اعلام شده در روز مقرر به صورت لول شده و کاور کشی تحویل داده می شود. سفید شویی و اعلاشویی قالی های نفیس با هماهنگی قبلی پذیرفته می شود. این سرویس شامل گارانتی تحویل سالم می باشد. 

جهت جلوگیری از انتقال بیماری های ویروسی، همه فرش ها ضد عفونی شده تحویل داده می شود.

جهت ثبت سفارش رایگان سرویس قالیشویی از اپلیکیش هوم سرویز استفاده کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی قالیشویی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا