نظافت و پذیرایی

۳ توصیه مهم برای نظافت ساختمان

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

اکثر ما زندگی شهری داریم، زندگی‌های ساندویچی، زندگی‌های پرسرعت، و در این روزگار پر از شلوغی و هیاهو و آلودگی یک سری دغدغه‌ها هم برایمان قوز بالاقوز است، این قدر اعصاب خردکن و آرامش بهم‌ریز که دلمان می‌خواهد اصلا به آن فکر نکنیم یا تا جایی که می‌شود عقبش بیندازیم شاید فرجی شد و همه چیز خودش، خود‌به‌خود درست شد، مثل همین نظافت ساختمان ، نظافت مشاعات، نظافت راه‌پله‌ها، از همه بدتر نظافت و تمیزکاری انباری! این نظافت‌ها را تا جایی که می‌شود عقب می‌اندازیم، آن قدر عقب که آخرش خودمان حالمان از شرایط بهم می‌خورد و با یک تصمیم انقلابی وقتمان را خالی می‌کنیم که این کار‌ها را انجام دهیم!

اما برای این که این انقلاب درون برای تمیزکاری رخ دهد و دست به کار شویم واقعا زمان خاصی نمی‌توان در نظر گرفت، یا باید به حد انفجار برسیم و اعصابمان بهم بریزد تا دست به کار شویم، یا این که راه حلی پیدا کنیم که بدون هیچ گونه اعصاب خردی و جنگ و دعوا و مشکلات بتوانیم نظافت ساختمان را به آن بسپاریم و زمانی که می‌خواهیم برای نظافت ساختمان بگذاریم را صرف این که با دوستان به شمال برویم و جوج بزنیم با نوشابه کنیم.

اگر تا به امروز نظافت ساختمان، نظافت مشاعات و نظافت راه‌پله‌ها و بار دیگر می‌گوییم از همه این‌ها بدتر نظافت انباری، برایتان کار سخت و نفس‌گیری بوده و هر زمان که بحث این قسم از نظافت‌ها پیش می‌آید سعی می‌کنید خودتان را به علی‌چپ‌ترین کوچه ممکن بزنید ادامه این مطلب را بخوانید که راهکار‌ و راهنمایی برای نظافت ساختمان است:

نطافت ساختمان-نظافت منزل و محل کار

۱ – دوره‌های نظافت ساختمان را کوتاه کنید

نظافت ساختمان کاری دوست‌نداشتنی است، اصلا یکی از دوستان می‌گفت نظافت ساختمان مثل باری می‌ماند که بر دوشت قرار گرفته، دلت می‌خواهد زمینش بگذاری اما می‌دانی که زمین گذاشتنش دردسر‌های بیش‌تری دارد از تماس با شرکت خدماتی گرفته تا ناهماهنگی در آمدن نیروی نظافتی و از همه بدتر نظارتی که باید هنگام نظافت ساختمان داشته باشی تا مبادا نیروی نظافتی همه چیز را سرهم‌بندی نکند و برود، همین جوری حساب کنی قشنگ یک روز کاری‌ات فدا می‌شود که فرصتش هم وجود ندارد!

دلیل اصلی این که نظافت ساختمان این قدر برایتان مشکل می‌شود آن است که مدام دوره‌های نظافتی را عقب می‌اندازید و هر چه این دوره‌ها عقب‌تر می‌افتد بر حجم کثیفی نیز افزوده می‌شود و کار نظافت ساختمان سخت‌تر می‌شود. البته بعضی وقت‌ها هم دلتان می‌خواهد که دوره‌ها را کوتاه کنید اما یادتان می‌رود. اگر شما هم از آن دست افرادی هستید که دوست دارید دوره‌های نظافت ساختمان را کوتاه‌تر کنید می‌توانید از خدمات نظافت ساختمان مستمر هوم سرویز استفاده کنید، کافی است در اپلیکیشن هوم سرویز ثبت کنید که مثلا هر ماه می‌خواهید این کار انجام شود، هماهنگی‌ها و بقیه موارد توسط هوم سرویز صورت می‌گیرد.

نظافت راه پله ها یکی از پیچیده ترین و سخت ترین بخش های نظافت ساختمونه. برای اینکه راه پله ها حسابی برق بیوفتن و از هر گونه گردو غبار و آلودگی پاک بشن نیاز به صرف وقت و انرژی زیادی هست.در ویدیوی زیر روش صحیح نظافت ساختمون و نظافت راه پله و مشاعات رو کامل آموزش دادیم . پس حتما تماشا کنید.

۲ – نیرو‌های نظافتی را افزایش دهید

معمولا صاحبان یا مدیران ساختمان‌ها یک نیروی نظافتی را برای نظافت ساختمان به کار می‌گیرند و مشکل این جاست که ساختمان بالای ۴ طبقه با مشاعات و بقیه داستان‌ها، نظافتش کار یک نفر آن هم در یک روز نیست، حتی اگر آن نیروی نظافتی اصرار کند که خودش به تنهایی می‌تواند این کار را انجام دهد. نظافت ساختمان را به تعداد نیرو‌های نظافتی متناسب با کاری که دارید بسپارید تا کم‌تر هم حرص بخورید و کم‌تر هم عذاب بکشید، کیفیت کار هم بالا برود.

اما خب مسلما بزرگ‌ترین دغدغه‌ای که در بهره بردن از تعداد نیروی نظافتی بیش‌تر به ذهن می‌رسد، هزینه آن‌هاست، هر چه بیش‌تر نیرو اضافه کنید، هزینه بیش‌تری هم باید بپردازید که چندان خوشایند نیست! خب این هم راه دارد، شما می‌توانید از اپلیکیشن هوم سرویز برای سفارش نیروی نظافتی نظافت ساختمان استفاده کنید که نسبت به شرکت‌های خدماتی سنتی هزینه به مراتب کم‌تری را از شما طلب می‌کنند و همه چیز منصفانه است، البته نباید انتظار داشته باشید که هزینه‌هایتان مثل زمانی باشد که یک نیرو به کار می‌گیرید اما مطمئن باشید که به کیفیت کار می‌ارزد.

نظافت ساختمان و راه پله ها

۳ – همه چیز را برای نیروی نظافتی مشخص کنید

توجه داشته باشید که نیروی نظافتی خانم یا نیروی نظافتی آقا، به ساختمان شما آشنا نیست، نمی‌داند نظافت کجای ساختمان مهم‌تر است، نمی‌داند شما دقیقا از او چه می‌خواهید، این‌ها را باید شفاف و مشخص براش توضیح دهید یا اگر زمانی که مراجعه می‌کند در محل حضور ندارید باید این مسائل را کاملا شفاف کرده باشید. شفاف کردن این مسائل یک راه دارد، یک پشتیبان خوب و پا‌به‌کار از شرکت خدمات نظافتی خود درخواست کنید تا  هر مشکلی که پیش آمد، هر اتفاقی که افتاد، اگر نیروی نظافتی دیر و زود کرد یا هر مسئله دیگری، پشتیبان در کنارتان باشد تا بتوانید مسائل را حل کنید، که راستش را هم بخواهید هوم سرویز به این مسئله اندیشیده و اگر نیروی نظافتی نظافت ساختمان خود را از هوم سرویز بگیرید مطمئن باشد که پشتیبانی در هر لحظه، کنارتان است.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نظافت راه پله و مشاعات هم ارائه میده؟

با عمل به توصیه های گفته شده، از این به بعد نظافت ساختمان برای شما یک قورباغه زشت بدترکیب نیست که دلتان نخواهد قورتش بدهید و مدام این قورت دادنش را به عقب بیندازید، در این حالت نظافت ساختمان مثل یک بستنی خوشمزه درجه یک در اوج گرمای تابستان می‌شود که دلتان می‌خواهد ببلیعدش! نکته این جاست که هر قدر به نظافت محیط اطرافتان بیش‌تر اهمیت دهید، شک نکنید که حالتان بهتر می‌شود. سامانه خدمات منزل هوم سرویز با ارائه بهترین خدمات منزل به شما، این فرصت را برایتان مهیا می‌کند که بدون دغدغه به این مسائل پیش پا افتاده اما مهم زندگی که می‌تواند کیفیت زندگی ما را بالا و پایین کند بیندیشید، لازم نیست که خاطرات خدمات منزلی که در گذشته با هزار مشکل به شما ارائه شده است را به یاد بیاورید، اپلیکیشن هوم سرویز را نصب کنید و خاطره خوش از خدمات منزل بسازید.

نظافت ساختمان در کل مناطق تهران

نظافت ساختمان ، نظافت راه پله و مشاعات با هوم سرویز

هوم سرویز ، سامانه هوشمند درخواست خدمات منزل و محل کار آماده ارائه انواع خدمات از نظافت منزل و محل کار، نظافت ساختمان و مشاعات و همچنین اسباب کشی ، لوله کشی، برقکاری ،قالیشویی و … در تمام نقاط تهران می باشند. همیاران هوم سرویز ، متخصصین خوش نام شهر هستند که با توجه به تخصص و تجربه شان در سامانه هوم سرویز طبقه بندی شده اند ، آموزش های ارتباط با مشتریان را دیده اند و در حال حاضر آماده ارائه خدمت به شما شهروندان عزیز تهرانی می باشند.کافیست اپلیکیشن هوم سرویز را نصب کنید ، قیمت تمامی خدمات از جمله قیمت نظافت ساختمان و راه پله و مشاعات هوم سرویز را ملاحظه کنید . به چند سوال پاسخ دهید و زمان موردنظر برای اعزام نظافتچی را انتخاب کنید . بلافاصله بعد از ثبت درخواست شما نزدیکترین همیار نظافت هوم سرویز با شما جهت هماهنگی تماس گرفته و در زمان مقرر جهت انجام نظافت ساختمان شما حضور خواهند داشت.

قیمت نظافت ساختمان و راه پله و مشاعات در هوم سرویز 

هزینه نظافت ساختمان و نظافت راه پله و مشاعات در هوم سرویز بر اساس تعداد طبقات و پارکینگ ها سنجیده می شود. هزینه پایه ی نظافت ساختمان بر اساس ۴ طبقه با یک پارکینگ محاسبه شده و به ازای افزایش هر طبقه مبلغی اضافه می گردد. قیمت نظافت ساختمان هوم سرویز در تمامی نقاط تهران از شمال تا جنوب تهران ثابت است . اگر نیاز به نیروی نظافتچی جهت نظافت منزل یا محل کارتان ،  نظافت ساختمان و یا نظافت راه پله و مشاعات داشتید چه شمال تهران باشید یا غرب یا شرق کافیست با هوم سرویز تماس بگیرید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با هوم سرویز تماس بگیرید 

  021-91001332

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )قیمت
قیمت نظافت راه پله و مشاعات (4 طبقه با 1پارکینگ)150000 تومان
هر طبقه مازاد10000 تومان
نظافت پشت بام10000 تومان
طبقات بیش از دو واحد به ازای هر واحد اضافه (در کل سرویس محاسبه می شود)10000 تومان
گردگیری دیوارها (هر طبقه)10000 تومان
هر طبقه پارکینگ10000 تومان

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نظافت راه پله و مشاعات تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

‫۷ دیدگاه ها

  1. برای نظافت راه پله و همینطور نظافت داخل شرکتمون از خدمات هوم سرویز استفاده کردیم. خیلی عجله داشتیم چون قرار بود اون روز برای شرکت مهمون بیاد.شماره هوم سرویز رو توی اینترنت پیدا کردم و درخواست دو نیروی نظافتچی دادم. هر دو نفر منظم و مسئولیت پذیر بودند و کارمون رو سریع راه انداختند.

  2. حدود دو هفته پیش برای نظافت راه پله و مشاعات ساختمونمون از شما نیروی نظافتی گرفتم و راضی بودم.خواستم تشکر کنم . به نظرم سیستم خوبی رو راه اندازی کردید. اینکه در عرض چند ثانیه درخواستت رو ثبت میکنی و بعد در زودترین زمان نیروی متخصص در زمان مقرر حاضر میشه و کارت رو انجام میده واقعا عالیه.مزیت بعدی شفاف و مشخص بودن قیمتهاست که باعث میشه آدم با خیال راحت بدون چونه زنی خدمات موردنظرش رو دریافت کنه. براتون آرزوی موفقیت میکنم

  3. یک روز صبح که توی پارک با چند تا از دوستان ورزش می کردیم حرف نظافت ساختمون و هزینه دستمزد کارگر نظافتچی شد یکی از بچه ها هوم سرویز رو پیشنهاد کرد گفت تا حالا چند بار که مهمون داشته از خدمات هوم سرویز استفاده کرده و راضی بوده .منم درخواست دادم برای نظافت منزل نیروی خانم جوون بیاد . البته بدلیل ترافیک ۲۰ دقه ای دیر رسید اما همیار مرتب و باوجدانی بود و همه جاهای خونه رو با دقت و با حوصله تمیز کرد.خلاصه هر از چند گاهی که میریم پارک ذکر خیر هوم سرویزه .امیدوارم موفق باشید و ما بتونیم همیشه از خدماتتون استفاده کنیم

  4. توی کافه بازار با اپلیکیشن هوم سرویز آشنا شدم وقتی دیدم کامنتهای مثبت زیاد داره ترغیب شدم که نصبش کنم.خدمات نطافت راه پله و مشاعات و نظافت منزل و نصب توری رو امتحان کردم. نصب توری نسبت به زمانی که قول داده بودن بهم با تاخیر انجام شد ولی از کیفیت خدمات و نحوه برخورد همیارها راضی بودم و به بقیه هم معرفیتون میکنم

  5. فکر میکردم نظافت ساختمون هم مثل نظافت منزل ساعتی محاسبه میشه ولی اینطور که توی پستتون نوشتید بر حسب تعدا راه پله و پارکینگ و طبقاته .اینکه قانون و حساب کتاب داره خوبه .چون معمولا برای نظافت ساختمان و راه پله ها کسی بالای کارگر نظافتچی وانمیسته وقتی هزینه نظافت برحسب تعداد طبقات باشه دیگه اونها هم الکی لفتش نمیدن

  6. نظافت راه پله و پارکینگ و نظافت ساختمون کار پیچیده ای نیست مهم اینکه نظافتچی که برای نظافت ساختمون میاد آدم قابل اعتمادی باشه و نیاز نباشه بالا سرش وایسی تا کارش رو درست انجام بده .امیدوارم این موارد رو به نظافتچی هاتون خوب یاد بدید

  7. همسایه های ما خیلی وسواس هستند هیچ وقت نمیتوستن با یک نفر کنار بیان و از همه شاکی بودن.تا اینکه از هوم سرویز نیرو گرفتیم از اون موقع تا حالا هیچ وقت نشده نیرویی برای نظافت مشاعات بیاد و ما ازش ناراضی باشیم.
    واقعا سرویس های نظافتشون اوکیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا