نظافت و پذیرایی

راهنمای نظافت مشاعات بعد از بارندگی

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

تمام زمستان و پاییز و بهار، چشممان به آسمان است تا باران و برفی ببارد و خوشحالمان کند، اما برف و باران که فقط برف‌بازی کردن و گلوله برف بر سر و کله هم زدن نیست، باران که فقط چتر و هوای دونفره و قدم زدن نیست، برف که فقط «برف نو» خواندن شاملو و سلفی گرفتن و کنار پنجره ایستادن و چای و قهوه نوشیدن نیست! برف و باران زشتی‌های خودشان را هم دارند، زشتی‌هایی که یکی از آن‌ها کثیفی‌ای است که همراه با برف و باران و بعد از آن ایجاد می‌شود. نظافت مشاعات و راه پله ها بعد از بارندگی دغدغه اصلی ساکنین شهرهای بزرگ است.

معمولا موقع برف و باران، مادر‌ها علاوه بر این که خوشحال هستند مدام دغدغه این را دارند که بچه‌ها همراه خود کثیفی و زشتی را به خانه نیاورند و همه جا را کثیف کنند و تقریبا دور نگه داشتن این کثیفی‌ها از خانه و ساختمان و دفتر کار و … یکی از سخت‌ترین کار‌هاست، در این مطلب قصد داریم هم شما را برای جلوگیری از کثیف شدن خانه و زندگی و محل کار و حتی ماشینتان در زمان باران و برف راهنمایی کنیم هم بگوییم که اگر با این قسم از کثیفی‌ها برخورد کردید چگونهنظافت راه پله و مشاعات را به سادگی انجام دهید.

پیشنهاد مطالعه:  قیمت نظافت راه پله در هوم سرویز

نظافت راه پله و مشاعات بعد از بارندگینظافت مشاعات بعد از بارندگی

در مواقع برف و باران، همیشه پیشگیری از کثیفی بهترین راه علاج است تا این که همه چیز کثیف شود و تازه به فکر نظافت مشاعات و تمیز کردن خانه و زندگی‌تان بیفتید، اگر امکان دارد این مواقع حتما در ورودی ساختمان، خانه یا محل کار از پادری‌هایی که می‌توانند گِل و رطوبت کفش را بگیرند استفاده کنید که بهترین نوعشان هم برای این کار پادری‌های کنفی هستند اگر امکان استفاده از این پادری‌ها را ندارید موکت هم می‌تواند یک راه علاج مناسب باشد هر چند که صد درصدی نیست اما از هیچی بهتر است.

• اگر منزل مسکونی است سعی کنید که جاکفشی در نزدیک‌ترین محل به محلی که کف کفش‌ها را پاک می‌کنند قرار داشته باشد چون پادری‌ها کثیفی کف کفش را به طور کامل پاک نمی‌کنند، از این رو مسافتی که بین پادری و جاکفشی است کثیف می‌شود، حتی اگر به دکوراسیون منزلتان هم آسیب می‌رسد سخت نگیرید و جاکفشی را به پادری نزدیک کنید تا کار نظافتی کم‌تری روی دستتان بماند.

• اگر مدیر ساختمان هستید یا از کثیف شدن مشاعات ساختمان بعد از هر برف و باران ناراحت می‌شوید و نمی‌دانید چه کنید، توصیه‌ای که این جا هم می‌توان کرد همان پادری است، ولی نه یک پادری بلکه چند پادری، پادری‌ها را ابتدای پله‌های پارکینگ، آغاز پله‌ها در طبقه همکف و دم در آسانسور در هر طبقه پهن کنید، این کار تا حد زیادی از کثیف شدن مشاعات در هنگام بارش برف و باران جلوگیری می‌کند و مکافات نظافت بعد از آن را تا حد زیادی از بین می‌برد.

تفاوت در نظافت مشاعات ساختمان قدیمی و نوساز

نظافت ماشین پس از بارندگی

 پس سعی کنید به جای این که ماشینتان را دست این کارواش‌های ۳هزار تومانی که آب  را به ماشینتان می‌گیرند و به محض آمدن چند قطره باران ماشی دوباره کثیف می‌شود بسپارید، سرویس کارواش نانوی هوم سرویز را انتخاب کنید تا حداقل ماشینتان کم‌تر به کارواش و شست‌وشو نیاز پیدا کند. در خصوص نظافت داخل ماشین هم نکته این جاست که هیچ چیز مثل استفاده از کارتن که می‌تواند رطوبت را تا حد زیادی جذب کند و از کثیف شدن کف ماشین هم جلوگیری کند کارآمد نیست، تجربه هم ثابت کرده که هر کار دیگری غیر از این بکنید چندان اثر بخش نیست

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نظافت راه پله و مشاعات هم ارائه میده؟

نظافت مشاعات و شیشه ها

 شیشه‌ها یکی از مواردی هستند که در فصل پاییز و زمستان تقریبا همه قید نظافتشان را می‌زنند اما نکته این جاست که اگر به دنبال لذت بردن از تمامی زیبایی‌های پاییز و زمستان هستید به دنبال آن که یک ماگ قهوه یا چای در دستتان پشت پنجره بایستید و حظ کنید از زیبایی‌های بارش برف یا باران، باید شیشه‌هایی تمیز داشته باشید. تمیزکننده‌های نانو وجود دارد که می‌توانید با آن‌ها شیشه‌هایتان را برق بیندازید. اگر از هوم سرویز هم درخواست نظافت شیشه داشته باشید و در هنگام ثبت درخواستتان مواردی که نیاز دارید را بنویسید این خدمات به شما ارائه می‌شود.

نظافت مشاعات بعد از برف

یادتان باشد که در موقع بارش برف و یخبندان، بدترین نوع نظافت فضاهای آزاد، شست‌و‌شو است چرا که در این شرایط آب به راحتی تبخیر نمی‌شود و خیلی سریع یخ می‌زند. به هیچ وجه از آب برای نظافت مکان‌های عمومی در سرما و یخبندان استفاده نکنید، به خصوص در راه‌پله‌ها چون موجب آسیب‌هایی می‌شود که شاید تمام عمرتان پشیمان شوید. بهترین راه تمیزکاری در این مواقع این است که فعلا از کنار تمیزکاری بگذرید تا سرما و یخبندان تمام شود و سر فرصت تمیزکاری کنید.

 اما به عنوان نکته آخر، در زمان برف و باران همه کارهایی که از کثیف‌کاری بیش‌تر جلوگیری می‌کند را به کاهش دهید، اما به این نکته هم دقت کنید که همه چیز را با هم نمی‌توان به دست آورد، اگر دوست دارید که باران و برف بیاید هوا دونفره شود، بروید بام تهران باقالی و لبو بخورید و لذت دیدن یک تهران بارانی و برفی را تجربه و کنید باید این را هم قبول کنید که به هر حال هر زیبایی دردسرهایی هم دارد، نظافت مشاعات بعد از بارندگی ارزش دیدن منظره ای زیبا و هوایی پاک را دارد.

پس وسواس به خرج ندهید و خودتان و بقیه را اذیت نکنید چرا که بعد از باران و برف اگر نیازمند هر گونه خدمات نظافت از جمله نظافت منزل، نظافت ساختمان، نظافت دفتر کار و نظافت مشاعات هستید اپلیکیشن هوم سرویز را نصب کنید و سفارشتان را ثبت کنید و مطمئن باشید که بهترین خدمات به شما ارائه می‌شوید پس از زیبایی‌های برف و باران لذت ببرید.

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نظافت راه پله و مشاعات تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا