رایانه و تکنولوژی

خدمات کامپیوتری فوری در محل ✔️ خدمات کامپیوتری تهران

تا همین چند دهه پیش خدمات کامپیوتری چندان رایج نبود. با رشد تکنولوژی و تولید کامپیوترهای خانگی به طرز شگفت انگیزی تعداد کاربران افزایش یافت. این روزها همه کسب و کارها به نوعی از کامپیوتر استفاده می کنند و افراد زیادی به صورت حرفه ای از کامپیوتر برای کسب و کارشان استفاده می کنند. هر گونه آسیب و خرابی در این وسیله پر کاربرد منجر به خسارت مالی شده و کار کامپیوتری افراد را در معرض خطر قرار می دهد. دسترسی سریع به تعمیرکار کامپیوتر نیاز بسیاری از افراد و شرکت هاست. 

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

خدمات کامپیوتری در منزل

کامپیوتر دارای قطعات بسیار حساسی است که نیاز به مراقبت خاص دارد. در صورت وجود اشکال در کامپیوتر، حمل آن به شرکت خدمات کامپیوتری توصیه نمی شود. بهتر است با خدمات کامپیوتر هوم سرویز تماس بگیرید و مشکل را مطرح کنید.  اغلب با راهنمایی تعمیرکار آنلاین و اجرای صحیح آن کارتان راه می افتد و کامپیوتر به خوبی قبل کار می کند ولی گاهی مشکل جدی تر است و نیاز به بررسی کامپیوتر است. با ثبت سفارش همیار تکنیسین به درب منزل، شرکت و محل کار مراجعه کرده و ایراد کامپیوتر را برطرف می کند. انجام خدمات کامپیوتری آنلاین، خدمات کامپیوتر در منزل و محل با تعمیرکار آموزش دیده، از سرویس های کاربردی هوم سرویز است که توسط بهترین شرکت خدمات کامپیوتری انجام می شود. همیاران تعمیرکار آنلاین هوم سرویز آماده تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ در محل هستند.

هزینه تعمیر کامپیوتر 

خدمات کامپیوتری در تهران

خدمات کامپیوتری تهران

اگر سیستم کامپیوتری به هم ریخته و همه کارها روی زمین مانده با ما تماس بگیرید. هوم سرویز بهترین تعمیرکار کامپیوتر را درب منزل اعزام می کند. خدمات کامپیوتر هوم سرویز در دو بخش سخت افزاری و نرم افزاری ارائه می شود. وقتی سیستم دچار مشکل می شود جهت بررسی علت و ایراد باید با یک متخصص مشورت کنید. کامپیوتر وسیله پیچیده ای است ولی تعمیرکار با تجربه می داند چگونه سیستم کامپیوتر را تعمیر کند. چنانچه کامپیوتر دارای ایراد سخت افزاری باشد، گاهی با تعویض قطعه مشکل برطرف می شود. تعمیرات سخت افزاری نیاز به بررسی دقیق تری دارد و همیشه توسط تعمیرکار انجام می شود. ایرادات نرم افزاری سیستم کامپیوتری اصلا خوشایند نیستند و می توانند باعث از بین رفتن همه اطلاعات روی سیستم شوند. رفع ایرادات نرم افزاری بخشی از خدمات کامپیوتری در منزل است.

به طور کلی خرابی سیستم کامپیوتری شامل دو بخش است.

 1. نرم افزاری
 2.  سخت افزاری
 • خدمات نرم افزاری کامپیوتر

این سرویس شامل نصب نرم افزارهای مورد نیاز و همچنین ارتقا نرم افزارهای قبلی است. نصب نرم افزارهای کاربردی و تخصصی برای بهینه سازی ویندوز الزامی است ولی حتما هر سیستمی نیاز به یک آنتی ویروس قوی دارد. استفاده از نسخه های کرک شده نرم افزارها احتمال آلوده شدن سیستم را افزایش می دهد.

 • خدمات سخت افزاری کامپیوتر

ارتقا سیستم های قدیمی با قطعات به روزتر می تواند در کارایی و بهبود عملکرد کامپیوتر موثر باشد. تعمیرات سخت افزاری شامل تعویض قطعات و جایگزینی قطعات با کیفیت است. همیاران هوم سرویز سعی دارند از قطعات اصلی و دارای گارانتی برای تعمیرات کامیپوتر استفاده کنند. در ضمن شرکت ها و سازمان ها نیز می توانند از خدمات ماهانه این سامانه جهت سرویس دوره ای سیستم های شرکت استفاده کنند. هزینه این خدمات بسیار مقرون به صرفه است.

نصب ویندوز در منزل

قیمت تعمیر کامپیوتر

خدمات کامپیوتری غرب

قیمت یک کامپیوتر خوب این روزها بسیار بالا رفته است. با توجه به افزایش قیمت کامپیوتر، هزینه تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر هم بالاتر رفته است. اگر کامپیوتر نیاز به تعویض قطعات هم داشته باشد، دستمزد تعمیرکار بیشتر هم خواهد شد. برای تعمیر کامپیوتر با حرفه ای ها تماس بگیرید هوم سرویز خدمات کامپیوتری غرب تهران را بر عهده دارد. هزینه نصب ویندوز در محل و انجام خدمات کامپیوتری در منزل با قیمت مناسب را از کاربلدان هوم سرویز بخواهید. تضمین کیفیت خدمات و رضایت مشتری برای همه سفارش های ثبت شده ، در نظر گرفته می شود.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات تعمیر کامپیوتر هم ارائه میده؟

خدمات کامپیوتری شرق

خدمات کامپیوتر در منزل به دو شیوه برای سخت افزار و نرم افزار قابل ارائه است. اگر نیاز به تعویض قطعات سخت افزاری دارید با ما تماس بگیرید. عیب یابی و تعمیرات کامپیوتر در محل با استفاده از زبده ترین تعمیرکار کامپیوتر تهران انجام می شود. لیست کارهای خدمات کامپیوتری شرق تهران همه مشکلات کامپیوتری را در بر می گیرد. آیا با زدن دکمه پاور، کیس رشن نمی شود؟ ابتدا سیستم برق رسانی را بررسی کنید. اگر سیم برق به دستگاه متصل شده ولی کامپیوتر روشن نمی شود برای بررسی بیشتر با ما تماس بگیرید.

خدمات کامپیوتری شمال

نصب ویندوز در منزل به سرعت یک چشم بر هم زدن، خدمات کامپیوتری تلفنی برای مشکلات نرم افزاری سیستم، تعمیر و تعویض قطعات به همراه آموزش استفاده از سیستم های کامپیوتری در خدمات کامپیوتری شمال تهران با بهترین کیفیت انجام می شود. آیا سیستم کامپیوتری پس از رشن شدن به صورت بی وقفه بوق می زند، با تعمیرکار آنلاین کامپیوتر تماس بگیرید و راهنمایی لازم را دریافت کنید.جهت ثبت سفارش و اطلاع از لیست خدمات کامپیوتری با ما تماس بگیرید

خدمات کامپیوتری جنوب

تعمیرکار آنلاین کامپیوتر جنوب تهران در همه ساعات آماده پاسخگویی به مشکلات خرابی سیستم های کامپیوتری است. هزینه نصب ویندور در محل کار و شبکه کردن سیستم های اداری با قیمت مناسب دریافت می شود. نصب ویندوز در منزل با هماهنگی قبلی امکان پذیر است. انجام خدمات کامپیوتر یک کار تخصصی است و توسط متخصصین آموزش دیده و با تجربه در منزل یا محل کار انجام می شود. اگر در این زمینه تخصصی ندارید هرگز اقدام به بازکردن درب پشتی کیس نکنید.

ارتقا سخت افزار و نرم افزار

 خدمات کامپیوتری برای شرکت ها

کامپیوتر یکی از لوازم اداری پر کاربرد است. هر گونه ایراد در این وسیله می تواند خسارات زیادی به سرمایه شرکت وارد کند. اغلب شازمان ها و شرکت های بزرگ با عقد قراردادهای ماهانه از خدمات تعمیر کامپیوتر هوم سرویز استفاده می کنند. شیوه کار به این صورت است که تکنیسین به طور مرتب و طبق قرارداد برای سرویس کامپیوترهای فعال مراجعه می کند. در این سرویس لزومی ندارد حتما دستگاه خراب شده باشد و یا دچار مشکلی باشد گاهی یک سرویس می تواند از مشکلات بعدی پیشگیری کند. بخشی از خدمات کامپیوتری ارائه شده ویژه سازمان ها و شرکت ها عبارتند از:

 • خدمات شبکه

کامپیوترهای اداری بر خلاف رایانه های خانگی همگی شبکه هستند. در واقع از نظر کاری برای جلوگیری از انلاف وقت همه کامپیوترها شبکه شده و توسط شبکه های کابلی یا وایرلس تحت شبکه قرار دارند . نصب و راه اندازی شبکه های کامپیوتری بخشی از وظایف خدمات کامپیوتری هوم سرویز است.

 • پشتیبانی شبکه

راه اندازی شبکه بدون پشتیبانی ۲۴ ساعته اصلا معنایی ندارد.پشتیبانی شبکه یک راه تضمین شده برای برطرف کردن نقاط ضعف شبکه است و موجب افزایش کارایی شبکه می شود. هوم سرویز آماده عقد قرارداد شبکه و پشتیبانی با سازمان های اداری، موسسات فرهنگی، بانک ها و … می باشد.

 • امنیت شبکه

خدمات فناوری و امنیت اطلاعات در دو بخش داخلی و شبکه های اینترنتی انجام می شود. این سرویس به صورت ۲۴ ساعته و در تمام روزهای هفته فعالیت دارد. بدون نگرانی شبکه های اداری را به تکنیسین های حرفه ای و با تجربه بسپارید.

 • خدمات مانیتورینگ

مانیتورینگ و مدیریت سیستم ها بخشی از کارهای مدیریتی است که در همه سازمان ها انجام می شود. اگر نیاز به مانیتورینگ سیستم های شبکه ای دارید با ما تماس بگیرید. حدمات کامپیوتری هوم سرویز توسط تیم متخصص و تحصیلکرده انجام می شود.

کار کامپیوتری

هر چند سال‌هایی که با کامپیوتر تقریبا مثل غریبه‌ها رفتار می‌کردیم به نظر خیلی دور می‌رسد اما واقعیت آن است که تا همین چند سال پیش کامپیوتر برای ما یک دنیای اسرارآمیز عجیب و غریب بود که هر روز در آن به اکتشاف می‌پرداختیم و تا آمدیم با مفاهیم ویندوز آشنا شویم نسل جدیدی از فناوری جایگزین آن می‌شد و روز از نو، روزی از نو! شاید در همین دهه قبل چندان نیازی به آشنا بودن کار با کامپیوتر نداشتیم واقعیت هم آن است که دنیای کامپیوتر، آن روز‌ها نیازی را از ما مرتفع نمی‌کرد، چندان باری از روی دوشمان برنمی‌داشت و خدمات کامپیوتری مورد نیاز خانواده ها نبود.

خدمات کامپیوتر در محل

صدای قیژ قیژ مودم‌های دایال آپ و آن بوق اشغالی که راه به راه می‌خورد خودش به اندازه کافی اعصابمان را خرد می‌کرد، علاوه بر هزینه اینترنت، هزینه تلفن هم باید می‌دادیم که جریانات مضاعفی داشت و اگر نگوییم اینترنت پرسرعتی که امروز داریم خیلی ارزان‌تر از اینترنت هندلی همین ده سال پیش پایمان درمی‌آید دروغ نگفته‌ایم و اغراق هم نکرده‌ایم! اما آسه آسه که اینترنت پرسرعت شد، فهمیدیم از این دنیای مجازی چه استفاده‌هایی می‌توان کرد و چه قدر می‌توان زندگی را با آن راحت‌تر کرد، ارتباطات را گسترش داد و …، پس این طور شد که نیاز به خدمات کامپیوتری روز به روز بیشتر شد.

کار در منزل با کامپیوتر

هر چند این روز‌ها همین گوشی‌های در دستمان می‌توانند تقریبا اکثر نیاز‌های ما را برطرف کنند اما واقعیت این است که ما هنوز به کامپیوترهایمان نیاز داریم به خصوص اگر کامپیوتر‌ها ممر درآمد و اشتغال ما باشند، پس اگر شما هم کامپیوترتان اسباب کارتان است و از کار افتادنش برایتان ضرر مالی پیش می‌آید، توصیه‌های این بار ما که جنس خدمات کامپیوتری دارد را جدی بگیرید! توصیه هایی در خصوص انواع خدمات کامپیوتر و پرینتر و کارتریج را می توانید در بلاگ هوم سرویز مطالعه کنید.

مزایای استفاده از سایت خدمات کامپیوتری

مزایای استفاده از سایت خدمات کامپیوتری

ایا می دانستید تعمیر آنلاین کامپیوتر هم امکان پذیر است. اگر کامپیوتر از لحاظ نرم افزای دچار مشکل شده باشد خیلی راحت می توانید با شرکت خدمات کامپیوتری تماس بگیرید و به توصیه های تعمیرکار آنلاین کامپیوتر عمل کنید. اما برای استفاده از خدمات کامپیوتر این توصیه ها را جدی بگیرید.

خدمات کامپیوتر حرفه ای

خدمات مورد نیاز کامپیوتری متنوع است، از نصب ویندوز که تقریبا یکی از متداول‌ترین خدمات کامپیوتری است گرفته تا ویروس‌یابی، تعمیر سخت‌افزار، خرابی مودم و … اما نکته این جاست که خدمات کامپیوتری شوخی نیست، اگر خودتان تخصص ندارید لطفا به هیچ چیز دست نزنید، اگر پدرتان هم گفت که من خودم فنی بوده‌ام و تابلو برق پایین و بالا می‌کرده‌ام و این ۴ تا IC که دیگر کاری ندارد اصلا توجه نکنید و نگذارید دست بزنند و تقاضا کنید که شان خودشان را که در حد همان تابلو برق است پایین نیاورند و بگذارند این ۴ تا IC را جوان‌های جویای نام دست بزنند!

میدونستی که هوم سرویز، خدمات تعمیر کامپیوتر هم ارائه میده؟

پیشنهاد مطالعه: آموزش نحوه شارژ کارتریج پرینتر جوهر افشان

تماس با تعمیرکار آنلاین

بعد از این که پدر گرامی را راضی کردید که از دستکاری کامپیوتر خودداری کند حتما از تعمیرکاران متخصص استفاده کنید و خدمات کامپیوتر را به آن‌ها بسپارید اگر هم کسی را سراغ ندارید و پیدا کردن یک تعمیرکار مطمئن برایتان سخت است، می‌توانید از طریق سامانه یا اپلیکیشن نسبت به تقاضای خدمات کامپیوتر هوم سرویز اقدام کنید.

گارانتی خدمات کامپیوتری در منزل

فرقی نمی‌کند که خدمات کامپیوترتان را از هوم سرویز می‌گیرید یا از افراد و یا سامانه‌های دیگر، فقط در نظر داشته باشید که اکثر وسایل الکترونیک که از راه‌های قانونی وارد کشور شده باشند این روز‌ها دارای گارانتی هستند. هنگامی که تعمیرکار به خانه یا محل کار شما می‌آید تا کامپیوتر را تعمیر کند باید به این دقت کنید که حتما از مدت زمان گارانتی‌ قطعات گذشته باشد. همه کامپیوترهای خانگی و شرکتی دارای گارانتی هستند و در مدت زمان گارانتی توسط تعمیرکار شرکت، به رایگان تعمیر می شوند.

لیست خدمات کامپیوتری بدون نیاز به گارانتی

این نکته را هم داشته باشید که گارانتی وسایل الکترونیکی به خصوص در حوزه خدمات کامپیوتری، لپ تاپ، گوشی‌های هوشمند و … دو بخش است، یکی گارانتی سخت‌افزاری و دیگری گارانتی نرم‌افزاری، تقریبا هیچ شرکتی در ایران در زمینه کامپیوتر و لپ‌تاپ، گارانتی نرم‌افزاری ارائه نمی‌دهند و همه گارانتی‌ها بلا استثنا سخت‌افزاری است پس اگر احتیاج به خدمات کامپیوتری نرم‌افزاری از قبیل ویروس‌یابی، تغییر ویندوز، نصب درایور‌ها، خدمات نرم‌افزاری شبکه و … نیاز پیدا کردید، به این که گارانتی‌تان زمانش گذشته یا وجود دارد فکر نکنید هر زمان اراده کردید می‌توانید در هوم سرویز خدمات نرم‌افزاری کامپیوتر را سفارش دهید.

خدمات کامپیوتری آنلاین

هزینه خدمات کامپیوتری

نکته‌ای که در مورد خدمات کامپیوتری وجود دارد آن است که معمولا قیمت این خدمات چندان مشخص نیست و هر کس هر قدر زورش برسد از شما هزینه می‌گیرد اما باید بدانید که در هوم سرویز از این خبرها نیست، بسیاری از خدمات، از قبل هزینه‌شان مشخص است و شما می‌توانید متناسب با هزینه‌شان به انتخاب آن‌ها بپردازید اگر هم قیمتشان در لیست هزینه‌های خدمات کامپیوتری هوم سرویز موجود نباشد راهش آن است که خدمتتان را ثبت کنید و هر جا که در زمینه قیمت یا استعلام آن به مشکل برخوردید، پشتیبانی در کنار شماست تا بهترین پیشنهاد موجود در خصوص قیمت خدمتی که مد نظر شماست را با همفکری و مشورت با بقیه متخصصان هوم سرویز ارائه نماید.

امنیت دریافت خدمات کامپیوتر

اگر کار با کامپیوتر در منزل حرفه شماست حتما اطلاعات زیادی روی هارد ذخیره دارید. اگر از کامپیوتر برای کارهای شخصی استفاده ی کنید حتما آرشیو عکس های خانوادگی، فیلم های شخصی و آلبوم موسیقی محبوب تان را روی کامپیوتر ذخیره کرده اید. خراب شدن سیستم به معنی از دست رفتن اطلاعات نیست. چه قدر داستان و جریان شنیده‌ایم در مورد ارائه‌دهندگان خدمات کامپیوتری که به اعتماد طرف مقابلشان خیانت کرده‌اند و فایل‌های شخصی و خانوادگی‌شان را پخش کرده‌اند یا با استفاده از آن‌ها به تهدید طرف مقابل پرداخته‌اند! چه تعداد خانواده‌هایی که به خاطر پخش شدن این فیلم‌ها و تصاویر از هم پاشیده‌اند و چه قدر انسان که به خاطر اعمال پلید برخی آسیب دیده‌اند. به همین خاطر لازم است که حتما خدمات کامپیوتری را از کسانی طلب کنید که به آن‌ها اعتماد کامل دارید یا حداقل جای دیگری قابل اطمینان بودن آن را تایید کرده باشد.

تعمیرکار آنلاین کامپیوتر

تمامی کسانی که در هوم سرویز خدمات کامپیوتری ارائه می‌کنند از فیلتر سخت گیرانه ای عبور کرده اند و و اوراق هویتی آن‌ها نزد هوم سرویز محفوظ است. همیارن تعمیرکار آنلاین کامپیوتر هوم سرویز دارای گواهی عدم سوپیشنیه هستند و امنیت دستگاه و همچنین امنیت فایل‌هایی که در آن‌ها دارید توسط هوم سرویز تضمین شده است. تا کنون حتی یک مورد نارضایتی از تعمیرکاران کامپیوتر در این سامانه ثبت نشده است.

تعمیرات کامپیوتر در تهران

خدمات عیب یابی و تعمیر قطعات کامپیوتری، رفع مشکلات سیستم و عیب یابی نرم افزاری بخشی از خدمات هوم سرویز است. این سرویس در همه مناطق تهران خدمات در محل را ارائه می دهد. برخی از زمینه های کاری خدمات کامپیوتر هوم سرویز عبارتند از: نصب ویندوز و راه اندازی درایوهای آن، راه اندازی اسکنر-پرینتر- مودم و …سایر تجهیزات جانبی همراه کامپیتور در محل، ویروس یابی سیستم و نصب آنتی ویروس های اورجینال، بازگردانی اطلاعات از دست رفته، فارسی کردن ویندوز، ارتقا سیستم کامپیوتری، راه اندازی شبکه و …… هزینه تعمیر کامپیوتر بعد از بررسی توسط همیار اعلام می شود و تنها در صورت موافقت شما کار انجام خواهد شد. ارتقا سخت افزاری و نرم ازاری سیستم پذیرفته می شود. در صورت نیاز به خرید لوازم و نرم افزارها توسط همیار حتما فاکتور خرید ارایه می شود.

برای اطلاع از هزینه سرویس کامپیوتری و ثبت سفارش رایگان با هوم سرویز تماس بگیرید.

۹۱۰۰۱۳۳۲ – ۰۲۱

همیار ما شوید
اگر شما هم توی تعمیر کامپیوتر تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

‫۱۰ دیدگاه ها

 1. من یه لب تاپ Dellمدل insprion دارم تو دانشگاه از دستم افتاد و ال سی دی شکست . برای تعمیر بردمش بازار هر کدوم یه قیمتی میدادن و مبلغ هاشونم انقدر بالا بود که اصلن ارزش تعمیر کردن نداشت از طرفی هم من دانشجو هستم و هزینه زیادی هم نمیتونم انجام بدم تمام کار و زندگیم هم بسته به لب تاپ هستش . وقتی از مغازه ها نا امید شدم سعی کردم از گوگل دنبال یه تعمیرکار منصف بگردم که با سایت این شرکت اشنا شدم . نیروشون اقای طالبی با من تماس گرفتن اتفاقا ایشون هم مثل من دانشجو بودن و خیلی خوب شرایط منو درک میکرد تا اونجایی که میتونست کمک کرد و با یه مبلغ خیلی خوب لب تاپم برام تعمیر کرد. واقعا دمش گرم حسابی داغون شده بودم

 2. سلام و خسته نباشید
  من به این دلیل که لب تاپم خراب شده و نیاز داره که مجدد تعمیر بشه مطالب وبلاگتون دنبال میکنم تا بتونم با دیدکامل و اطلاعات بیشتر از یه متخصص درخواست کمک بکنم. یه سوال برام پیش اومده بود داخل مطالبتون نوشتید تعمیرکار انلاین میخواستم در این مورد توضیحات بیشتری بهم ارائه بدین . منظورتون از تعمیکار انلاین چیه ؟ یعنی افرادی که تلفنی میخوان توضیح بدن مثل این کمک های تلفنی یا اینکه حضوری هم سرویس دارین ؟

  1. سلام
   منظور از تعمیرکار آنلاین این هستش که شما می تونید با ثبت درخواستتون به صورت آنلاین به راحتی مشکل لبتاپتون رو اعلام کنید بعد همیارها با تماس تلفنی رایگان و مشاوره اولیه ازتون اطلاعات بیشتری می گیرند و در نهایت اگر تایید کنید میرسند خدمتتون برای حل مشکلتون در منزل

 3. سلام
  من لب تاپم کیبوردش نور پس زمینه داره و تو تاریکی روشن میشه یه برادر کوچیک و نوپا هم دارم پریشب رفته سراغ لب تاپم و متاسفانه شیشه شیرش خالی کرده روی کیبورد الان نور پس زمینه حسابی قاطی کرده هی خودش روشن و خاموش میشه بعضی هاشون اصلن کر نمیکنه لابه لای کیبورد هم شیر رفته . الان نمیدونم باید چیکار کنم و اینکه بوی بدی هم میده راهی هست بشه این بو از بین برد و لب تاپم به حالت اولش برگردوند؟

  1. سلام
   بله لپ تاپتون قابل تعمیر هست. مدل و مشخصات لپ تاپ خیلی مهمه تا دقیقا بتونیم بررسی کنیم. لطفا درخواست ثبت کنید تا همکاران ما به طور رایگان مشاوره لازم رو بهتون بدن و در صورت تایید برسند خدمتتون

 4. سلام داداش
  من میخواستم دو تا ویندوز روی یه سیستم نصب کنم الان دو تا ویندوزهام که یکیش ۷ بود یکی ۱۰ نصب کردم لب تاپ که ری استارت کردم دیگه بالا نمیاد صفحه ، هیچ عکس العملی هم نشون نمیده نمیدونم چیکار کردم اصلن. الان این چش شده من چیکار باید بکنم یعنی خراب شده ؟ زندگیم رفته رو هوا .
  لطفا کمکم کنید ببینم میتونم مشکلم حل کنم یا نه ؟ مچکر

  1. سلام دوست عزیز
   برای نصلب دو ویندوز کافیه ویندوز ها رو بر اساس ورژن به ترتیب نصب کند و در زمان نصب باید انتخاب کنید که به روز نشود و یک ویندوز جدید نصب شود یا همین کار را با نرم افزارهای مختلف هم میتونید انجام بدید.
   پیشنهادم اینه که از ریکاوری ویندوز استفاده کنید و در صورت عدم رفع مشکل لطفا درخواست ثبت کنید تا مراحل رو به صورت گام به گام بریم تا مشکلتون تمام و کمال رفع بشه.
   ممنون

 5. سلام خسته نباشید سوکت مادربردم چند تا از پین هاش هم شده بعد موقع روشن کردن سیستم چند تا از پین ها به زیر پردازنده چسبیده مدلشi5 4460 هستش میخواستم بدونم ایا ممکنه این اتصالی که داده باعث بشع رم گرافیک پردازنده پاور کامل بسوزه ممنون میشم جواب بدید

 6. خیر همچین چیزی نیست در نهایت اگر پین های مادربورد به هم اتصالی کنن موقع روشن کردن سیستم تصویر نمیده همین
  در مورد مسئله خراب شدن همه قطعات باهم نیز باید قطعات دونه به دونه تست بشن . و ممکنه این بلا بخاطر نوسان برق اتفاق افتاده باشه درصورتی که محافظ نداشته باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا