نظافت و پذیرایی

نظافت راه پله ارزان در تهران

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

نظافت راه پله و پارکینگ ، نظافت محوطه، لابی و پشت بام، نظافت مشاعات، جزئی از برنامه نظافت ساختمان است. برخی از ساختمان های اداری یا مسکونی دارای سرایداری هستند و سرایدار همه کارهای نظافت مشاعات را انجام می دهد ولی در بسیاری از ساختمان های مسکونی امور نظافتی توسط شرکت های نظافت ساختمان انجام می شود. تمیز کردن فضای داخلی و قسمت های مشاع ساختمان هر دو در حفظ بهداشت محیط زندگی تاثیرگذار است. برای داشتن فضای تمیز و پاکیزه نظافت فضاهای عمومی را هم همچون نظافت منزل جدی بگیرید.

برنامه نظافت ساختمان

لیست کارهای نظافتی ساختمان شامل جاروکشی، تی کشی، شستشو، گردگیری و به طور کلی نظافت ساختمان است. نظافت محوطه ساختمان از درب ساختمان تا پشت بام در حیطه کاری کاگر نظافتچی قرار دارد. به طور کلی نظافت محوطه شامل جارو کردن و شستن حیاط و پارکینگ هم می شود. نظافت راهروها و پله نیز علاوه بر جارو کردن، گردگیری نرده ها و پاک کردن شیشه های داخلی را نیز شامل می شود. همه این موارد توافقی و طبق برنامه نظافت ساختمان انجام می شود.

پیشنهاد مطالعه: نظافت مشاعات ساختمان ضرورتی که نباید نادیده گرفت

نظافت راه پله در تهران

خدمات نظافت پله و مشاعات یکی از سرویس های محبوب هوم سرویز برای شهروندان تهرانی است که توسط نظافتچی آقا انجام می شود. همیاران هوم سرویز در همه محله های تهران درب منزل یا محل کار مراجعه می کنند و تمیزکاری ها را طبق توافق قبلی انجام می دهند. برای ثبت سفارش و اطلاع از هزینه نظافت راه پله و مشاعات با ما تماس بگیرید. خدمات نظافت ساختمان در مناطق زیر فعال است:

نظافت راه پله در غرب تهران

  • نظافت راه پله شمال تهران

خدمات نظافت ساختمان شمال تهران برای مناطق کامرانیه،زعفرانیه، اقدسیه، قیطریه، فرمانیه، ازگل، ولنجک، نیاوران، فرشته، محمودیه، الهیه، دارآباد، دربند و درکه، اوینف باغ فردوس و …. سرویس های ویژه ای را در نظر گرفته است. نظافت راه پله شمال تهران را با حرفه ای های هوم سرویز تجربه کنید و خیالتان از بابت برنامه نظافت ساختمان راحت باشد.

  • نظافت راه پله غرب تهران

خدمات نظافت ساختمان غرب تهران را با بهترین ها تجربه کنید. نظافت مشاعت اداری و مسکونی طبق زمان بندی و مطابق سلیقه مشتری در نظافت ساختمان غرب تهران انجام می شود. قیمت کارگر برای نظافت راه پله در همه محلات غرب تهران یکسان در نظر گرفته شده است. نظافتچی آقا از بهترین شرکت نظافت راه پله آماده انجام امور نظافت ساختمان غرب تهران است.

  • نظافت راه پله شرق تهران

هوم سرویز نظافت ساختمان شرق تهران را در لیست کارهای نظافت ساختمان قرار داده و هزینه نظافت راه پله و مشاعات را طبق نرخ اتحادیه تعیین کرده است. درخواست کارگر نظافتچی برای نظافت راه پله و پارکینگ را حداقل یک روز قبل ثبت کنید تا برنامه نظافت ساختمان شرق تهران با نظم بیشتری انجام شود. ساختمان های اداری- تجاری می توانند نظافت ساختمان ماهانه را برای صرفه جویی در هزینه ها انتخاب کنند.

  • نظافت راه پله جنوب تهران

کیفیت نظافت ساختمان جنوب تهران هوم سرویز مطابق با استاندارهایی است که برای نظافت در همه مناطق در نظر گرفته شده است. بهترین تعرفه قیمت نظافت راه پله و مشاعات را از ما بخواهید. هوم سرویز یک شرکت خدماتی – نظافتی فعال در همه ایام سال است که نظافت ساختمان جنوب تهران را بر عهده دارد.

تعرفه نظافت راه پله و مشاعات

نظافت پله ها به سبک حرفه ای ها

راه پله پر تردد ترین بخش در هر آپارتمان است. نظافت راه پله بسیار مهم است زیرا در دید مستقیم ساکنین و افراد تازه وارد قرار دارد. نادیده گرفتن لکه های روی پله ها، تمیز نکردن گرد و غبار بین نرده های راه پله و به طور کلی کثیفی و آلودگی پله ها در اماکن تجاری نیز دردسر بزرگی است که اصلا مناسب تجارت تان نیست. فضای راه پله یکی از عناصر مهم در طراحی داخلی است که می تواند در داخل و یا بیرون از آپارتمان قرار داشته باشد. ساده ترین راه برای حفظ پاکیزگی و نظافت راه پله تماس با شرکت خدماتی و درخواست کارگر خداماتی برای انجام امور نظافتی و تمیز کردن راه پله است. ولی اگر تصمیم دارید نظافت راه پله را خود بر عهده بگیرید این موارد را در نظر داشته باشید.

  • اشیای اضافی را بردارید

برای شروع نظافت راه پله باید هر شی اضافی که روی پله ها قرار دارد را از آنجا خارج کنید. گلدان های بزرگ گل، مانع از تمیزکاری درست راه پله می شوند. اشیای تزئینی، مجسمه ها و هر چیزی که روی راه پله است را بردارید. اگر این راه پله بخشی از فضای داخلی آپارتمان مسکونی باشد حتما قطعاتی از اسباب بازی بچه ها را هم روی راه پله ها پیدا می کنید.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نظافت راه پله و مشاعات هم ارائه میده؟
  • جارو و نظافت راه پله

از پله های بالاتر شروع کنید و در یک موقعیت راحت قرار بگیرید. اگر سطح راه پله با موکت پوشیده شده از جارو برقی برای جارو کردن هر پله استفاده کنید. استفاده از جاروی دسته بلند معمولی برای نظافت راه پله های سنگی یا سرامیک کفایت می کند. با جارو کردن مقدار زیادی از گرد و غبار یا آشغال های ریز را نیز می توان پاک کرد. اندازه جاروی دسته بلند را با توجه به اندازه پله ها انتخاب کنید. جاروهای بسیار بزرگ تر نمی توانند برای راه پله های کوچک کارایی داشته باشند.

پیشنهاد مطالعه:  شرکت خدماتی برای نظافت ساختمان
  • پله ها را شستشو دهید

تی نخی و سطل آب بهترین وسیله برای شستشوی راه پله های سنگی و سرامیکی است. با تی نخی دسته بلند به خوبی می توانید گوشه ها و سطح راه پله ها را شستشو دهید. اگر راه پله بسیار کثیف و آلوده است مقداری مواد شوینده و سفید کننده مناسب با سطح را نیز در آب سطل بریزید. پس از شستشوی همه پله ها از طبقات بالا به سمت پایین، یکبار دیگر با تی نخی و یا دستمال مواد شوینده را از روی پله ها پاک کنید. این کار را با آب خالص و دستمال هم می توان انجام داد.

  • گرد گیری کنید

با یک دستمال تمیز گرد و غبار بین نرده ها را به خوبی پاک کنید. استفاده از دستمال های کثیف موجب آلودگی بیشتر نرده ها می شود. از دستمال مرطوب یا دستمال ضد عفونی استفاده کنید. به این ترتیب با قرار دادن دست روی نرده ها دچار بیماری و ناراحتی نمی شوید. نظافت راه پله و گردگیری نرده ها در منازل مسکونی با وجود بچه ها، اهمیت بیشتری دارد.

نکته: اگر برای تمیزکاری پله ها به عقب و سمت پایین حرکت می کنید. مراقب سقوط از روی پله ها باشید

نکته: اگر حساسیت دارید هنگام گردگیری و نظافت راه پله از ماسک مناسب استفاده کنید. بسیاری از شوینده ها هم آلرژی زا هستند. (homeguides)

هزینه نظافت راه پله

نظافت راه پله و مشاعات

شستشوی راه پله های موکت شده با آب یا تی نخی انجام نمی شود. برای نظافت ساختمان در پله هایی که با موکت فرش شده اند ابتدا باید هر چیزی که روی راه پله قرار دارد، برداشته شود. گلدان های تزئینی، سطل آشغال های بزرگ و کوچک، عناصر دکوراتیو و مجسمه هایی که قابلیت جا به جایی دارند، برای سهولت نظافت جا به جا می شوند. سپس با استفاده از جاروبرقی های مخصوص روی موکت ها به خوبی گرد و خاک گیری شده و کاملا تمیز می شود.

نظافت راه پله و پارکینگ

معمولا سرویس نظافت مشاعات شامل تمیزکاری پارکینگ نیز می شود. ساختمانی هایی که دارای بیش از یک طبقه پارکینگ هستند، مبلغ بیشتری را برای خدمات نظافت محوطه و مشاعات می پردازند. شوینده های مناسب برای تمیز کردن پارکینگ و پاک کردن لکه های روغن از سوی کارفرما در اختیار نظافتچی آقا قرار می گیرد و این مبلغ از قبل محاسبه نخواهد شد.

نظافت راه پله منزل

قیمت کارگر برای نظافت راهرو و پله بستگی به تعداد طبقات و همچنین طبقات اضافی پارکینگ دارد. به هنگام ثبت سفارش، روز و تاریخ مراجعه کارگر نظافتچی را مشخص کنید و حتما در آن تاریخ یک یا دو واحد در مجتمع حضور داشته باشند. خدمات نظافت در همه مناطق تهران در حیطه کاری همیاران هوم سرویز قرار دارد. نظافت راه پله منزل و مجتمع های مسکونی به صورت هفتگی و ماهاینه پذیرفته می شود.

نظافت راه پله منازل مسکونی

تعرفه قیمت نظافت راه پله و مشاعات

نظافت مشاعات ، نظافت پارکینگ و نظافت ساختمان هزینه بر است. با شرکت نظافت راه پله تماس بگیرید و به صورت دقیق نوع کار را مشخص کنید. هزینه نظافت راه پله و مشاعات برای ۴ طبقه و یک طبقه پارکینگ تعیین می شود. هر طبقه اضافی و یا طبقه پارکینگ اضافی قیمت نظافت ساختمان را افزایش می دهد. ساختمان های بزرگتر با تعداد واحدهای بیشتر همیشه مبلغ بیشتری برای خدمات نظافت راه پله و پارکینگ پرداخت می کنند.

کارگر نظافتچی آقا

برای تمیز کردن راه پله ها و نظافت مشاعات همیشه کارگر نظافتچی آقا به محل اعزام می شود. شستشوی دیوارهای راه پله و شیشه های بیرونی راه پله ها با پرداخت اندکی بیشتر قابل انجام است. نظافت راه پله و مشاعات در روزهای اخر سال و خانه تکانی همیشه به همراه شستشوی دیوارها سفارش داده می شود. تمیزکاری و نظافت ساختمان را به بهترین شرکت نظافت راه پله در تهران بسپارید.

شرکت نظافت راه پله هوم سرویز

برنامه نظافت ساختمان در شرکت خدماتی هوم سرویز به خواسته مشتری تنظیم می شود. به طور معمول تمیزکاری و نظافت مشاعات هفتگی یا دوبار در ماه، با توجه به میزان تردد انجام می شود. اگر ساختمان دارای آسانسور باشد نظافت آسانسور نیز توسط کارگر خدماتی به همراه نظافت مشاعات قابل انجام است. برای اطلاع از هزینه نظافت راه پله و قیمت کارگر برای نظافت راه پله با ما تماس بگیرید. نظافت راه پله ارزان در همه مناطق تهران تجربه ای است که به امتحان کردنش می ارزد.

برای قیمت گیری و ثبت سفارش نظافت مشاعات با هوم سرویز تماس بگیرید.

۰۲۱-۹۱۰۰۱۳۳۲

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نظافت راه پله و مشاعات هم ارائه میده؟
همیار ما شوید
اگر شما هم توی نظافت راه پله و مشاعات تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا