نظافت و پذیرایی

شستشوی فرش دستباف در قالیشویی قیمت مناسب تهران

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

خدمات قالیشویی و شستشوی فرش از سرویس های کاربردی هوم سرویز است که در همه مناطق تهران فعالیت دارد. شستشوی فرش دستباف، شستشوی فرش ماشینی و انواع موکت در بهترین قالیشویی تهران انجام می شود. ما برای شستشوی قالی و قالیچه های شما از دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک استفاده می کنیم. هوم سرویز با بهترین متخصصین در زمینه فرش همکاری دارد. شستشوی فرش در قالیشویی اتوماتیک خدمتی است که این روزها بیش از سرویس های دیگر درخواست کننده دارد. روزهای پایانی سال بیشترین درخواست نظافت منزل و شستشوی فرش ثبت می شود.

قیمت قالیشویی در تهران

نرخ قالیشویی و شستشوی فرش دستباف در همه محلات تهران یکسان است. همیاران هوم سرویز قالی ها را از درب منزل تحویل گرفته و پس از صدور رسید، برای شستشوی فرش در قالیشویی هماهنگی های لازم را انجام می دهند. مجهزترین قالیشویی قیمت مناسب تهران برای شستشوی فرش دستباف و شستشوی فرش ماشینی با هوم سرویز همکاری دارد. نرخ قالیشویی در تهران بستگی به کیفیت خدمات ارائه شده در قالیشویی دارد. برای اطلاع از قیمت قالیشویی در تهران با ما تماس بگیرید. تنها با یک تماس تلفنی می توانید از تغییرات نرخ قالیشویی و شستشوی فرش در قالیشویی اطلاع پیدا کنید.

پیشنهاد مطالعه: شستشوی فرش در بهترین قالیشویی تهران

قالیشویی با کیفیت شرق تهران کجاست؟

قالیشویی با کیفیت شرق تهران کجاست؟

شستشوی فرش دستباف در تهران تخصص ماست. قالیشویی شرق تهران یکی از موفق ترین همیاران هوم است که توانسته رضایت کامل مشتری را در سفارش ها کسب کند. استفاده از شوینده های با کیفیت، شستشوی فرش و آبکشی با کر اسلامی در قالیشویی خوب شرق تهران برای همه سفارش ها انجام می شود. برای شستشوی فرش در قالیشویی قیمت مناسب تهران با ما تماس بگیرید. قیمت قالیشویی و شستشوی قالیچه در قالیشویی شرق تهران طبق نرخ مصوب اتحادیه برآورد شده است.

خدمات قالیشویی خوب در شمال تهران چیست؟

هوم سرویز با بهترین قالیشویی در تهران همکاری دارد. خدمات قالیشویی در شمال تهران شامل شستشوی فرش دستباف، شستشوی فرش ماشینی، شستشوی موکت اداری، شستشوی فرش در منزل می باشد. شستشوی فرش رنگ روشن به همراه لکه بری با شوینده های خارجی با کیفیت بالا در قالیشویی شمال تهران انجام می شود. فرش های نفیس خود را به متخصصین قالیشویی شمال تهران بسپارید. فرش ها به صورت لول شده و کاور شده در سریع ترین زمان تحویل داده می شود.

چرا قالیشویی غرب تهران بهترین است؟

خدمات شستشوی فرش در قالیشویی غرب تهران شامل فرش شویی، لکه بری، رفوگری و ریشه گری است. شستشوی قالیچه های نفیس و شستشوی فرش دستباف در تهران بخشی از خدمات هوم سرویز است که در مناطق غرب تهران ارائه شده است. همه سفارش های ثبت شده در قالیشویی خوب در غرب تهران توسط دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک انجام می شود. قالیشویی مکانیزه در قالیشویی غرب تهران جایگزین فرش شویی سنتی شده است. شستشوی فرش دستباف در تهران را به متخصص بسپارید.

شستشوی فرش دستباف

قالیشویی خوب در جنوب تهران با نرخ ارزان

قیمت قالیشویی جنوب تهران در مقایسه با شرکت های فصلی بسیار مناسب اعلام شده است. خدمات قالیشویی هوم سرویز در همه ایام سال فعال است. قالیشویی در منزل از خدمات محبوب هوم سرویز است که توسط دستگاه مخصوص انجام می شود. شستشوی فرش دستباف و شستشوی فرش ماشینی در قالیشویی جنوب تهران با دستگاه تمام اتوماتیک انجام می شود. فرش کالای ارزشمندی است و باید در حفظ و نگهداری از آن نهایت دقت را داشته باشید. با ثبت درخواست شستشوی فرش در قالیشویی بهترین خدمات را دریافت کنید.

شستشوی فرش دستباف در تهران

فرش دستباف یک کفپوش زیبا و شیک در دکوراسیون داخلی است. هماهنگی فرش دستباف با دیگر عناصر طراحی یک ترکیب کلاسیک و مدرن را با هم القا می کند. فرش دستباف گران قیمت و ارزشمند است. فرش ها عناصر رنگی در طراحی هستند که گرمی و صمیمت را در محیط ایجاد می کنند. شستشوی فرش دستباف برای از بین بردن آلودگی و کثیفی آن یک راهکار عالی است به حفظ کیفیت و ماندگاری آن نیز کمک می کند. شستشوی فرش در قالیشویی بدون آسیب به الیاف فرش انجام می شود و علاوه بر آلودکی همه لکه های قدیمی را هم تمیز می کند.

اصول شستشوی فرش دستباف

برای شستشوی فرش دستباف ابتدا با استفاده از جاروبرقی، گرد و خاک ان را از بین ببرید. مو و پرزهای اضافی به همراه کثیفی و غبار با مکش قوی جارو برقی از آن خارج می شود. در بهترین قالیشویی تهران قبل از شستشوی فرش دستباف عملیات غبار روبی انجام شده و لابلای فرش از گرد و خاک پاک می شود. این مرحله در منازل به درستی انجام نمی شود و در شستشوی فرش به شیوه سنتی نمی توان همه غبار و آلودگی را از لا به لای الیاف فرش پاک کرد.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات قالیشویی هم ارائه میده؟

شستشوی فرش ماشینی

اصول شستشوی فرش دستباف در قالیشویی در مورد شستشوی فرش ماشینی هم صدق می کند. غبار روبی ضروری ترین مرحله برای شستشوی فرش در قالیشویی است. دستگاه های مخصوص برای قالیشویی اتوماتیک غبار روبی را در قالیشویی بر عهده دارند. در شیوه سنتی شستشوی فرش دستباف و ماشینی برای غبار گیری فرش روی نرده یا ارتفاعی پهن شده و سپس با چوب بر آن می زنند تا غبار و گرد و خاک از فرش خارج شود.

شستشوی فرش دستباف و قالیشویی

قالیشویی در منزل

یک مکان مسطح و تمیز را برای شستشوی فرش دستباف در نظر بگیرید. پاسیو و یا سطح سیمانی برای این کار مناسب تر است. اگر فرش را روی سطحی که دارای شیب ملایمی است بشویید بسیار راحت تر می توانید شستشو را انجام دهید. یک قالیشویی خوب بهترین شیوه شستشوی فرش ماشینی و دستباف را جهت حفظ کیفیت فرش انتخاب می کند. دمای آب و شوینده ها در شستشوی فرش دستباف بسیار مهم هستند.

پیشنهائ مطالعه: قیمت قالیشویی و خدمات قالیشویی در تهران چقدر است؟

قالیشویی خوب در تهران برای شستشوی فرش دستباف

هرگز از شوینده های غیر استاندارد و نامعتبر برای شستشوی فرش دستباف استفاده نکنید. این فرش های زیبا ارزش زیادی دارند و باید با محلول های مناسب تمیز شوند. فرش های دستباف مرغوب با استفاده از رنگ های طبیعی کار شده اند و در مقابل مواد شیمیایی حساس هستند. شوینده های نامناسب و آب فراوان می تواند رنگ فرش را از بین ببرد. به این ترتیب نباید از آب گرم و داغ برای شستشوی فرش دستباف استفاده کرد. همیاران هوم سرویز در بهترین قالیشویی تهران تخصص کافی در زمینه شستشوی فرش ماشینی و قالی های نفیس دارند. بهترین پاک کننده ها در قالیشویی خوب هوم سرویز با توجه به جنس فرش انتخاب می شود.

شستشوی قالیچه و فرش شویی

شستشوی فرش دستباف در منزل با آب و کف فراوان توصیه نمی شود. قیمت بالای فرش دستباف عمده ترین دلیل شستشوی فرش در قالیشویی است. اما اگر قصد شستن فرش یا موکت را در منزل دارید می توانید با استفاده از یک اسفنج یا یک برس تمیز و نرم، محلول تمیز کننده را به روی فرش بمالید . پس از ۵ دقیقه فرش را به آرامی با اسفنج بشویید. در مورد فرش های بسیار کثیف و دارای لکه می توان عمل شستشو را دو بار انجام داد. برای آبکشی از آب سرد استفاده کرده و قالی را برای خشک شدن روی سطح شیب دار پهن کنید. جا به جایی و حمل و نقل فرش باید به صورت رول انجام شود. هرگز فرش دستباف و قالیچه های ایرانی را تا نکنید به خصوص اگر خیس بوده و یا دارای رطوبت باشند.

خدمات شستشوی فرش در قالیشویی

خدمات شستشوی فرش در قالیشویی

لکه بری فرش دستباف به این سادگی ها نیست و باید از متخصص قالیشویی و لکه بری در این زمینه کمک بگیرید. استفاده از لکه برهای معمولی می تواند به بافت فرش آسیب برساند. شستشوی فرش دستباف با آب فراوان هم ایده خوبی نیست و منجر به به هم ریختگی رنگ گل های فرش می شود. قالیشویی یک کار تخصصی است و باید توسط نیروی با تجربه انجام شود. سامانه خدمات درب منزل هوم سرویز آماده خدمت رسانی به همشهریان در امور نظافتی و شستشوی فرش دستباف است. متخصصین ما با رطوبت کنترل شده و دمای مناسب فرش ها را می شویند. دستگاه های پیشرفته و مواد شوینده خارجی برای شستشو و لکه بری حرفه ای فرش ها استفاده می شود. اگر برای شستشوی فرش دستباف و شستشوی فرش ماشینی در جستجوی بهترین قالیشویی در تهران هستید با ما تماس بگیرید.

چگونه سفارش قالیشویی هوم سرویز را ثبت کنیم؟

ثبت سفارش شستشوی فرش در قالیشویی از طریق اپلیکیشن هوم سرویز کاملا رایگان است. دارندگان گوشی های اندرویدی با دانلود اپلیکیشن کم حجم هوم سرویز و نصب آن می توانند لیست صدها سرویس ویژه این سامانه را دریافت کنند. قیمت خدمات قالیشویی در اپلیکیشن هوم سرویز به صورت شفاف اطلاع رسانی شده است.

در حال حاضر خدمات هوم سرویز در سطح تهران بزرگ انجام می شود. قالیشویی شمال تهران، قالیشویی جنوب تهران، قالیشویی غرب تهران و قالیشویی شرق تهران در حوزه کاری همیاران هوم سرویز قرار دارد. شستشوی قالی و قالیچه با در نظر گرفتن حساسیت های هموطنان انجام شده و اصول آبکشی و کر اسلامی برای همه سفارش ها انجام می شود. به زودی گستره سرویس های کاربردی هوم سرویز به دیگر شهرهای ایران نیز خواهد رسید منتظر خبرهای بعدی ما باشید.

همیار ما شوید
اگر شما هم توی قالیشویی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا