قیمت برقکاری ساختمان در هوم سرویز

تا الان از هوم سرویز خدمات گرفتید؟

از نظافت و اسباب کشی تا تعمیرات و بازسازی

مشاوره و ثبت سفارش رایگان

021-91001332 ثبت سفارش با نرم افزار

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

قیمت برقکاری ساختمان هزینه ای است که برای سلامتی اعضای خانواده می پردازید. سیم کشی ساختمان امری تخصصی است و نباید توسط افراد بی تجربه انجام شود. نحوه سیم کشی سانترال، رعایت استانداردهای سیم کشی ساختمان، برق کشی ساختمان و کابل کشی برق، از اساسی ترین اصول در هنگام ساخت بنا هستند که روی قیمت برقکاری ساختمان تاثیر دارند. آموزش برق کشی ساختمان دوره ای تخصصی و فنی است که طی آن مهارت های لازم برای سیم کشی ساختمان آموزش داده می شود.

نیروهای فنی که دوره برق ساختمان را گذرانده و تجربه کافی دارند می توانند ضمن اجرای درست خدمات برقکاری لیست قیمت کارهای ساختمانی را تا حد زیادی کاهش دهند. ایراد در سیم کشی ساختمان یا برق کشی ساختمان می تواند حوادث ناگواری را در واحدهای مسکونی ایجاد کند. به این ترتیب دسترسی به متخصص برق ساختمان بسیار حیاتی است.

اگر در زمینه سیم کشی ساختمان و کابل کشی برق تجربه ندارید با ما تماس بگیرید. همیاران هوم سرویز در کلیه مناطق تهران بزرگ حضور دارند. ما نزدیکترین همیار برقکار را درب منزل اعزام می کنیم. همیاران برقکار هوم سرویز همگی از نیروهای فعال و با تجربه در سیم کشی ساختمان هستند که دوره آموزش برق ساختمان و آموزش برق کشی ساختمان را گذرانده اند. رعایت استانداردهای سیم کشی ساختمان توسط همیار تضمین می شود.

ارزان ترین قیمت برقکاری ساختمان و اجرت برقکاری را از ما بخواهید. هزینه های سیم کشی ساختمان و قیمت لوله کشی ساختمان برای برقکاری از طریق اپلیکیشن هوم سرویز اطلاع رسانی شده است.

لیست قیمت برقکاری ساختمان

برق ساختمان یکی از سرویس های کاربردی در هوم سرویز است که توسط همیاران متخصص ارائه می شود. قیمت برقکاری ساختمان طبق نرخ اتحادیه محاسبه شده و از قبل به اطلاع مشتری می رسد. قیمت برقکاری ساختمان شامل: هزینه سیم کشی ساختمان و رفع اتصالی، نصب و تعویض کلید و پریز، نصب و تعمیر آنتن مرکزی، نصب و تعمیر هواکش، نصب چراغ، لامپ و لوستر، نصب و تعمیر آیفون، نحوه سیم کشی سانترال، تعویض فیوز، نصب و تعمیر درب اتوماتیک، تعمیر برقکاری کولر، سنسور و تایمر مشاعات ، کابل کشی برق و اجرت برقکاری می باشد. برای دیدن لیست کامل قیمت برقکاری ساختمان به اپلیکیشن هوم سرویز مراجعه کنید.

قیمت برقکاری ساختمان در هوم سرویز 

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )از قیمت (تومان)تا قیمت (تومان)
سیم کشی برق تا 20 متر80000100000
سیم کشی برق 20 متر تا 100 متر(متری)5000
سیم کشی برق 100 متر به بالا توافقی
کابل کشی تا سایز 6*3 تا 20 متر 100000120000
کابل کشی تا سایز 6*3 بین 20 تا 100 متر (متری)6000
کابل کشی با سایز 10*4 به بالا و ارتفاع 3 متر به بالا توافقی
داکت کشی تا 20 متر80000100000
داکت کشی 20 تا 100 متر (متری)4000
داکت کشی 100 متر به بالاتوافقی
کابل کشی آنتن مرکزی تا 20 متر80000100000
کابل کشی انتن مرکزی 20متر به بالا (متری)5000
لوله گذاری(خرطونی یا پولیکا) بدون کنده کاری (متری)5000
لوله گذاری(خرطومی یا پولیکا) با کنده کاریتوافقی
نصب سینی کابل بدون جوشکاری(متری)1800023000
نصب سینی کابل با جوشکاری و پایه نگهدار2800035000
نصب جعبه کلید مینیاتوری به همراه سربندی و برق رسانی(هر واحد)6000075000
عیب یابی و رفع اتصال برق سه فاز100000140000
عیب یابی و رفع اتصال برق تک فاز 80000100000

جهت کسب اطلاعات بیشتر با هوم سرویز تماس بگیرید 

  021-91001332

شرایط سرویس برقکاری

آموزش برق ساختمان

سیم کشی ساختمان از مباحث پیچیده ای است که نیاز به آموزش اصولی دارد. بر خلاف بسیاری از حرفه ها، تجربه تنها معیار مهارت در برق کشی ساختمان نیست. بسیاری از کارهای ساختمانی را می توان به صورت استاد-شاگردی به خوبی فرا گرفت ولی جهت ورود به حرفه برق ساختمان می بایست دوره ویژه آموزش برق کشی ساختمان را زیر نظر استاد گذراند.

رعایت استانداردهای سیم کشی و برق ساختمان در کلاس های آموزش برق ساختمان به متقاضیان این حرفه آموخته می شود. عدم آگاهی از استانداردهای سیم کشی ساختمان و کابل کشی برق می تواند خطرات جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد.

وجود هرگونه ایراد و خرابی در سیستم سیم کشی ساختمان منجر به بروز حوادث ناگوار و حتی آسیب های جانی می شود.افرادی که به صورت تجربی و بدون گذراندن دوره های آموزش برق ساختمان، اقدام به رفع ایراد در سیم کشی ساختمان کنند، در معرض خطرات جدی ناشی از برق گرفتگی و مرگ و میر قرار دارند. اگر در زمینه برقکاری ساختمان آموزش های لازم را ندیده اید، به هیچوجه اقدام به عیب یابی و تعمیر برق کشی ساختمان نکنید. تنها با یک تماس همیاران متخصص و آموزش دیده هوم سرویز در محل حاضر هستند. قیمت برقکاری ساختمان با بازدید رایگان از محل اعلام می شود.

در این ویدیو قصد داریم چند نکته مهم و کاربردی رو در مورد برقکاری منازل به شما آموزش بدیم. به شما توصیه می کنیم در صورت بروز هر نوع مشکل در سیستم برقکشی منزلتون حتما با یک متخصص برقکار تماس بگیرید. علاوه بر اون در هنگام بروز مشکل سیم کشی یا برقکاری ساختمان ، اصولی رو باید رعایت کنید که در ویدیوی زیر به اونها اشاره کردیم .پس حتما این ویدیو رو تماشا کنید . اگه برای پیدا کردن برقکار متخصص مشکل دارید کافیه اپلیکیشن هوم سرویز رو نصب کنید . با هوم سرویز بهترین متخصصان شهر تنها با چند کلیک در دسترس شما هستند.

استاندارد سیم کشی ساختمان

استانداردهای سیم کشی ساختمان برای امنیت و استفاده بهینه از سیستم سیم کشی ساختمان تعیین شده اند. همه ساختمان های مسکونی ملزم به رعایت قوانین استادارد سیم کشی ساختمان هستند. قیمت برقکاری ساختمان، قیمت لوله کشی ساختمان، کابل کشی برق و اجرت برقکاری در قبال رعایت قوانین و استانداردهای سیم کشی ساختمان پرداخته می شود. سیم کشی ساختمان غیر استاندارد موجب نارضایتی ساکنین شده و مشکلات بسیاری را ایجاد می کند.

در نظر داشته باشید که چنانچه پریز برق و یا پریز تلفن در محل نامناسب نصب شود، در عمل کاربری مطلوبی نخواهد داشت. با نگاهی دوباره به منزل می توانید کلید و پریزهای بسیاری که در محل نامناسب قرار دارند را شناسایی کنید. قیمت برقکاری ساختمان، قیمت نصب کلید و پریز، قیمت لوله کشی ساختمان و دیگر مخارج برق کشی ساختمان بر اساس نقشه مهندسی برآورد می شود.

نقشه مهندسی برق کشی ساختمان ملاک خوبی برای کابل کشی برق، سیم کشی ساختمان، نحوه سیم کشی سانترال و دیگر کارهای پایه برق ساختمان است. اجرای نقشه مهندسی بر اساس استاندارد سیم کشی ساختمان بر عهده برقکار ماهر و تعلیم دیده است. برخی از استانداردهای سیم کشی ساختمان عبارتند از:

الف- استادارد ارتفاع

ب- استاندارد فاصله

ج- استاندارد سطح مقطع سیم ها

د- استاندارد ظرفیت فیوزها در برق ساختمان

همانطور که مشاهده می کنید جزئی ترین موارد باید به درستی لحاظ شود تا سیستم برق ساختمان عملکرد مناسبی داشته باشد.استفاده از شلنگ تراز و یا لیزر برای محل نصب کایدها الزامی است. سیم کشی ساختمان را به حرفه ای ها بسپارید تا اصول اولیه و نکات مهم برق کشی ساختمان به درستی رعایت شود. ما بهترین کیفیت سیم کشی ساختمان را با نازل ترین قیمت برقکاری ساختمان اعلام می کنیم. تنها با چند کلیک و ثبت درخواست در سامانه هوم سرویز، همیاران آموزش دیده برقکار با شما تماس می گیرند.

قیمت برقکاری ساختمان برای سیم کشی آشپزخانه

سیم کشی آشپزخانه اهمیت بسیار زیادی در رضایت مشتری دارد. جایگیری صحیح لوازم آشپزخانه، منوط به وجود کلید و پریزها در مکان مناسب است. یک برقکار ماهر به خوبی می داند چگونه برق کشی ساختمان را انجام دهد تا کاربری لازم را داشته باشند. سیستم برق رسانی در جایگاه نصب لباسشویی، پکیج، یخچال و حتی اجاق گاز الزامی است.

عدم دقت در سیم کشی برق و تلفن آشپزخانه یک مشکل دردسرساز در آینده خواهد بود. اگر محل قرارگیری لوازم آشپزخانه در نقشه مهندسی برق ساختمان مشخص نشده باشد، برقکار با توجه به تجربه محل دقیق قرارگیری لوازم را تعیین کرده و سیم کشی های لازم را انجام می دهد.

قیمت برقکاری ساختمان بستگی به مقدار مواد مصرفی و تعداد کلید و پریزها دارد. برقکار ماهر با تدابیری خاص می تواند قیمت برقکاری ساختمان را بدون آسیب به نقشه مهندسی برق، کاهش دهد. قرار دادن کلید روشنایی در ورودی آشپزخانه و همچنین حداقل یک پریز تلفن در آشپزخانه توصیه می شود.

دقت کنید قرار دادن پریز برق در کنار ظرفشویی، موجب اتصال با رطوبت شده و خطر آتش سوزی به همراه دارد. در ضمن حتما در آشپزخانه برای لوازم مختلف از پریز جداگانه استفاده شود. هرگز برای صرفه جویی در قیمت برقکاری ساختمان ، استانداردها را نادیده نگیرید.

قیمت برقکاری ساختمان برای پذیرایی

 نحوه سیم کشی سانترال به درستی انجام شود، همه اتاق ها و قسمت های ساختمان دارای کابل کشی برق و سیم کشی خواهد بود. قیمت برقکاری ساختمان به صورت جداگانه محاسبه شده و در فاکتور نهایی لحاظ می شود. قیمت برقکاری ساختمان برای قسمت پذیرایی با توجه به تعداد کلید و پریزها صورت می گیرد. اطلاع از استانداردهای سیم کشی ساختمان برای برق کشی پذیرایی نیز الزامی است.

اهمیت برقکاری پذیرایی بدین جهت است که این فضا در دید مستقیم مهمان ها قرار دارد. اجرای کلید و پریزها در پذیرایی باید به گونه ای باشد که هر کدام به صورت مجزا عمل کنند. سیم کشی از هر پریز به پریز بعدی و در نهایت به جعبه فیوز ختم می شود. استفاده از سیم هایی به قطر ۲٫۵ برای برق کشی پذیرایی بخشی از استانداردهای برقکاری است.

امکان لغو سفارش
تماس پس از ثبت جزئیات
ثبت سفارش رایگان
اعزام همیار پس از تایید
پرداخت هزینه پس از اتمام خدمت
میتوانید از روش های زیر سفارش سیم کشی برق و رفع اتصالی ثبت کنید
قیمت برقکاری ساختمان

پیشنهاد مطالعه:خدمات برقکاری ساختمان و انواع خرده کاری برق

پیشنهاد مطالعه:قیمت گذاری خدمات خانگی تعرفه قیمت برقکاری

قیمت برقکاری ساختمان از ابتدا تا تحویل کار

قیمت برقکاری ساختمان در ساختمان های نوساز شامل برآورد قیمت در چندین مرحله متفاوت است. تیم برقکاری در سه مرحله تاسیسات برق ساختمان را اجرا می کنند. ابتدا نقشه های جای گیری تاسیسات و تجهیزات مختلف طراحی می شود. طراحی و محاسبه مکان استفاده تجهیزات برقی با توجه به نقشه معماران داخلی انجام می شود. اجرای اولیه نقشه برق ساختمان بعد از مرحله گچ و خاک قابل انجام است که همه سیستم های روشنایی، پریزهای برق و تلفن، آیفون، سیستم اطفا حریق و موتورخانه را در بر می گیرد. کارهای معمول در این مرحله بدین قرار می باشند:

مرحله اول در ابتدای ساختمان و گچ و خاک

مرحله دوم بعد از کف سازی و کاشی کاری

مرحله سوم پس از نقاشی ساختمان

برآورد نهایی قیمت برقکاری ساختمان با توجه به مولفه های زیادی انجام می شود. اگر برای عیب یابی و تعمیر برقکاری ساختمان نیاز به کمک دارید با ما تماس بگیرید. همیاران هوم سرویز فاصله کمی با شما دارند. تجربه استفاده از سرویس های تخصصی هوم سرویز و مناسب ترین قیمت برقکاری ساختمان را فراموش نخواهید کرد  با ما تماس بگیرید.

امکان لغو سفارش
تماس پس از ثبت جزئیات
ثبت سفارش رایگان
اعزام همیار پس از تایید
پرداخت هزینه پس از اتمام خدمت
میتوانید از روش های زیر سفارش سیم کشی برق و رفع اتصالی ثبت کنید
خروج از نسخه موبایل