نظافت و پذیرایی

شستشوی فرش در قالیشویی خوب تهران

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

این روزها خانه ها نقلی شده و همه آپارتمان نشین شده اند. دیگر خبری از حیاط های بزرگ و پشت بام خانه های شخصی نیست. سبک زندگی با دوران مادر بزرگ ها خیلی تفاوت پیدا کرده. شاید مهم ترین تغییر را در شیوه نظافت و شستشوی فرش بتوان دید. امروزه خدمات قالیشویی و شستشوی فرش در قالیشویی جایگزین روش های سنتی شستن فرش شده است. نرم افزار قالیشویی روی همه گوشی ها نصب شده و به سادگی می توان خدمات قالیشویی مکانیزه و قالیشویی اتوماتیک را سفارش داد. تکنولوژی روز دنیا به کمک خانواده ها آمده و همه امور نظافتی و تمیزکاری ها با اپلیکیشن ها درخواست می شود. کمتر کسی است که نداند دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک در بهترین قالیشویی تهران ،کار شستشوی فرش های نفیس را انجام می دهد.

قالیشویی ارزان قیمت

نرخ قالیشویی در تهران بالا و پایین زیاد دارد. گاهی خدمات شستشوی فرش در قالیشویی با مواد شوینده خارجی قیمت قالیشویی را بالاتر می برد گاهی هم قالیشویی مکانیزه و استفاده از دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک موجب بالاتر رفتن نرخ قالیشویی در تهران می شود. آنچه مشخص است برای پیدا کردن قالیشویی ارزان قیمت باید خیلی موارد را در نظر گرفت. اگر به دنبال قالیشویی قیمت مناسب تهران هستید بهتر است شیوه شستشوی فرش در قالیشویی را بررسی کنید. کیفیت شستشوی قالی و قالیچه های دستبافت در حفظ و ماندگاری آن تاثیر دارد. شستشوی فرش در قالیشویی این روزها یک تخصص مهم است و اساتید فرش به کمک دست اندرکاران شستشوی فرش آمده اند.

کیفیت قالیشویی خوب در تهران

خدمات قالیشویی تنها شستن و برطرف کردن کثیفی ظاهری فرش نیست. شستشوی فرش در قالیشویی شامل رفع ایراد و آسیب فرش هم هست. با پرداخت قیمت قالیشویی می توانید از خدمات لکه بری فرش، ریشه زنی، رفوی پارگی و … نیز استفاده کنید. نرخ قالیشویی با کیفیت خدمات ارتباط دارد. خدمات قالیشویی هوم سرویز با ارائه بهترین کیفیت شستشو و خدمات جانبی تعمیر فرش های آسیب دیده در خدمت خانواده های تهرانی است. اگر به دنبال قالیشویی قیمت مناسب تهران هستید نرخ های هوم سرویز را با دیگران مقایسه کنید.

قیمت شستشوی فرش در قالیشویی

نرخ قالیشویی هوم سرویز چقدر است؟

هوم سرویز خدمات بهترین قالیشویی در تهران را برای خانواده ها در نظر گرفته. ما یک قالیشویی خوب در تهران هستیم که خدمات قالیشویی ارزان قیمت را ارائه می دهیم. هوم سرویز با دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک خدمات قالیشویی مکانیزه را برای شستشوی فرش در قالیشویی انجام می دهد. ما قدر فرش های نفیس و قالبچه های گرانقیمت تان را می دانیم. اگر فرش دچار پارگی شده یا ریشه های فرش از بین رفته است با ما تماس بگیرید. قیمت قالیشویی در اپلیکیشن هوم سرویز به صورت شفاف اطلاع رسانی شده است. قالیشویی قیمت مناسب تهران همینجاست. ما یک قالیشویی ارزان قیمت نیستیم ما یک قالیشویی با کیفیت در تهران هستیم.

عنوان(به روز رسانی سال 1400)از قیمت (تومان)تا قیمت (تومان)
شستشوی فرش ماشینی(متر مربع)16000-
شستشوی فرش دستباف(متر مربع)
21000-
اعلاء شویی فرش ماشینی(متر مربع)28000
اعلاء شویی فرش دستباف(متر مربع)3400045000
شستشو فرش گل ابریشم دستبافت متری
80000
شستشوی موکت جدا از زمین
10000
خشکشویی فرش ماشینی در محل(متر مربع)24000-
خشکشویی فرش دستباف در محل(متر مربع)30000-
خشکشویی موکت در محل(متراژ کمتر از 50 متر)500000-
قیمت خشکشویی موکت در محل(متراژ بیشتر از 50 متر)- متر مربع10000
خشکشویی موکت در محل پله هر عدد
30000
اعلاء شویی موکت جدا از زمین(متر مربع)
توافقی
قیمت شستشوی قالیچه و کناره
توافقی
قیمت رفوگری و ترمیم(متر مربع)
توافقی
قیمت لکه برداری(متر مربع)
توافقی
خشکشویی چمن مصنوعی زیر ۵۰ متر متری
15000
خشکشویی تاتامی هر قطعه زیر ۵۰ عدد هر عدد
10000
سرویس حمل فرش35000

شرایط سرویس

 • بازه زمانی دریافت فرش بین ساعت های ۸ الی ۱۲ ظهر و ۱۲ الی ۱۷ و یا ۱۸ به بعد می باشد.
 • فرش ها به صورت بسته بندی شده تحویل داده می شود.
 • در صورت انتخاب سرویس های اعلاشویی، رفوگری و ترمیم، لکه برداری، شستشوی قالیچه، کناره و فرش ابریشم،قیمت دقیق پس از اعزام کارشناس در محل مشخص می شود.
 • هزینه بازدید و کارشناسی کاملا رایگان می باشد.
 • شستشوی انواع فرش های دستباف، ماشینی و نفیس، ابریشم و گل ابریشم با ضمانت ۱۰۰% و تحت نظر خبرگان فرش انجام می شود.
 • تحویل فرش ها طی دو روز کاری است.
 • تمام فرش های ارائه شده دارای یک هفته گارانتی کتبی می باشند.

شستشوی فرش در قالیشویی شمال تهران

شستشوی فرش در قالیشویی شمال تهران

خدمات قالیشویی در شمال تهران درخواست کننده های زیادی دارد. آپارتمان نشینی و مشغله زندگی موجب شده تا سرویس های نظافتی و قالیشویی شمال تهران همیشه از قبل رزرو شود. هوم سرویز قالیشویی خوب در شمال تهران است که می داند چگونه فرش های نفیس و دستبافت را تمیز کند. خدمات قالیشویی مکانیزه با کمک دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک رای شستشوی فرش در قالیشویی هوم سرویز استفاده می شود. قالیشویی شمال تهران با کادر متخصص و آموزش دیده توانسته رضایت مشتریان را جلب کند.

شستشوی فرش در قالیشویی غرب تهران

اگر به دنبال قالیشویی خوب در غرب تهران هستید با ما تماس بگیرید. با ثبت درخواست در اپلیکیشن هوم سرویز و یا تماس تلفنی کارها را به با تجربه ها بسپارید. همیاران هوم سرویز برای شستشوی فرش در قالیشویی با شما تماس می گیرند و هماهنگی های لازم را انجام می دهند. نگران قیمت قالیشویی نباشید. هوم سرویز قالیشویی ارزان قیمت تهران است. قالیشویی خوب در غرب تهران جایی است که کیفیت خدمات بالایی را ارائه می دهد. با آرامش خیال قالی های نفیس خود را به ما بسپارید.

پیشنهاد مطالعه: قیمت قالیشویی و خدمات قالیشویی در تهران چقدر است؟

شستشوی فرش در قالیشویی شرق تهران

همه جستجوها برای پیدا کردن قالیشویی خوب در شرق تهران به هوم سرویز ختم می شود.کیفیت خدمات قالیشویی، استفاده از شوینده های مناسب و نرخ قالیشویی ارزان سه اصل مهم در جلب رضایت مشتریان است. شستشوی فرش در قالیشویی شرق تهران با دستگاه مکانیزه و توسط کارگرهای آموزش دیده انجام می شود. تنها با یک تماس هماهنگی های لازم برای بردن فرش به قالیشویی را انجام می دهیم. قیمت قالیشویی شرق تهران بسیار اقتصادی است. هوم سرویز از بهترین مواد شوینده برای شستشو و لکه بری در قالیشویی با کیفیت شرق تهران استفاده می کند. بهترین خدمات قالیشویی خوب در شرق تهران را از ما بخواهید.

شستشوی فرش در قالیشویی جنوب تهران

قالیشویی در تهران یک سرویس پر طرفدار است. حیاط های مشاع و نبودن فضا برای شستن فرش موجب شده تا خانواده ها خدمات شستشوی فرش در قالیشویی را انتخاب کنند. اهالی جنوب و جنوب شرق تهران می توانند خدمات قالیشویی خوب در جنوب تهران را با بهترین قیمت دریافت کنند. ما قالیشویی با کیفیت جنوب تهران هستیم که قالیشویی اتوماتیک را برای همه مشتری ها در نظر می گیریم. خدمات قلبیشویی جنوب تهران شامل رنگبری، بکه گیری، رفو و ترمیم فرش های آسیب دیده هم هست. اگر به دنبال قالیشویی ارزان قیمت هستید با ما تماس بگیرید.

شستشوی فرش در قالیشویی تهران
شستشوی فرش در قالیشویی تهران

میدونستی که هوم سرویز، خدمات قالیشویی هم ارائه میده؟

 یکی از مهم ترین وسایل خونه، فرش و قالی هست. همه ما تو خونه خودمون فرش داریم. فرش ها علاوه بر اینکه به خونه زیبایی میدن، باعث میشن ما اذیت نشیم. اما نکته مهمی وجود داره. فرش ها هم مثل بقیه وسایل نیاز به مراقبت دارن. ما باید از اونها مراقبت کنیم.

یعنی این که کارهایی کنیم که فرش مون کثیف نشه. بهترین و اولین راه، قالیشویی هست. شما می تونین فرش رو به قالیشویی بدین و فرش تمیز رو تحویل بگیرین. توی این مطلب با من باشید تا درباره قالیشویی و فرش براتون بگم و خدمات قالیشویی هوم سرویز را براتون معرفی کنم.

شستشوی فرش در قالیشویی یعنی چی؟

برای شروع کار باید بگم که یه قالی شویی چیکار میکنه؟ خوب همون طور که از اسمش هم پیداست، قالی شویی ، فرش رو می شوره.

اما این کار به روش های مختلفی انجام میگیره. مثلا بعضی قالی شویی ها به صورت سنتی کار می کنن. بعضی های دیگه با دستگاه و اتوماتیک.

قالیشویی های سنتی، با کمک نیروهایی که دارن قالی رو به صورت انسانی میشورن.

اما دسته دیگه ی قالی شویی ها، با کمک دستگاه ها و تمام اتوماتیک کار می کنن.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با هوم سرویز تماس بگیرید 

  ۰۲۱-۹۱۰۰۱۳۳۲

شستشوی فرش در قالیشویی غرب تهران

ویژگی های یک قالیشویی خوب

 شستشوی فرش در  قالیشویی خوب باید ویژگی هایی داشته باشه. این ویژگی ها باعث میشه که مردم به اون اعتماد کنن. چند تا از ویژگی ها رو پایین براتون مینویسم.

 • مطمئنا مهم ترین ویژگی، شستن هست. یک قالی شویی خوب باید فرش رو به صورت کاملا تمیز بشوره. حتی نباید یه لکه هم روی فرش باشه.
 • یکی دیگه از ویژگی ها، قیمت هست. قالی شویی ها باید یه قیمت خوب و مناسب داشته باشن. در غیر این صورت مشتری زیادی نخواهند داشت.
 • کیفیت حمل و نقل هم مهمه. منظورم اینه که یه قالیشویی خوب باید بتونه فرش ها رو به خوبی ببره و به خوبی بیاره. خیلی هاشون میگن ” لول میبریم، لول میاریم! ” که این خوب و مهمه.
 • مدت زمان انجام کار هم خیلی مهمه. بعضی از قالی شویی ها برای مدت یک ماه قالی رو میبرن و نمیارن! خوب این خوب نیست. در این مدت شما نمیتونید بدون فرش بمونید.

شستشوی فرش در قالیشویی در عید نوروز

وقتی به عید نوروز نزدیک میشیم، نظافت هم نقش پررنگ تری پیدا میکنه. از طرفی نظافت و شستن فرش ها هم خیلی مهمه. این چیزها موقع خانه تکانی یاد شما میاد. اما شما نمیدونید که نظافت فرش ها رو خودتون انجام بدید یا یه قالی شویی؟

ما برای شما ۲ تا پیشنهاد داریم.

می تونین کار رو به قالی شویی بسپارین. در این روش شما مطمئن هستید که فرش به خوبی تمیز میشه.

اما میتونین نظافت فرش خودتون رو به ما بسپارین. ما اینکار رو براتون به خوبی و با بهترین هزینه انجام میدیم. همچنین از امنیت و زمان تحویل هم راضی خواهید بود. بنابراین فرصت رو از دست ندید.

من توی این پست، سعی کردم که درباره شستشوی فرش در قالیشویی براتون بگم. امیداورم مطلب خوبی شده باشه و پسندیده باشین. یادتون نره که می تونین نظافت فرش هاتون رو به ما بسپارین. همچنین نظرات ارزشمند خودتون رو هم بفرمایید. دیگر مطلب سایت هوم سرویز رو از دست ندید.

همیار ما شوید
اگر شما هم توی قالیشویی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا