نظافت و پذیراییهوم سرویز

بهترین قالیشویی تهران در محله شما

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

پیدا کردن قالیشویی خوب در تهران هم خودش مشکلی است. تبلیغات مختلفی برای خدمات قالیشویی در سایت ها می بینیم که هر کدام ادعای بهترین بودن را دارند. قالیشویی خوب در شمال تهران، قالیشویی غرب تهران ، قالیشویی جنوب تهران، قالیشویی با کیفیت شرق تهران و تبلیغات آنلاین زیادی که هر کدام نرخ قالیشویی را متفاوت از دیگری اعلام می کنند.
بعضی از دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک برای شستشوی فرش استفاده می کنند و برخی دیگر قالیشویی در منزل را پیشنهاد می کنند. قالیشویی خوب در تهران هم کیمیا شده. شناخت بهترین قالیشویی تهران با داشتن کمی اطلاعات کار چندان دشواری نیست. شما چه انتظاری از یک قالیشویی خوب دارید؟ آیا با خدمات قالیشویی و راه های شستشوی فرش آشنا هستید؟
ویدئوی زیر آموزش ساده ترین روش برای شستشوی فرش هاست. در صورتی که امسال تصمیم دارید خودتون فرش و قالی های خونه رو بشویید حتما ویدیوی زیر رو تماشا کنید. اگر هم دنبال یه قالیشویی خوب و با کیفیت در نزدیکی منزل خود هستید، اپلیکیشن هوم سرویز رو نصب کنید تا اول قیمت قالیشویی رو مقایسه کنید بعد درخواست قالیشویی خودتون رو ثبت کنید.

خدمات قالیشویی چیست؟

تا همین چند سال گذشته افرادی با پاروهای چوبی به عنوان قالیشور کار شستشوی فرش ها را در منزل انجام می دادند. این روزها زندگی ها آپارتمان نشینی شده، حیاط و پشت بام هم که مشاع شده و عملا امکان شستشوی فرش در منزل وجود ندارد. با ساخت دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک ، قالیشویی در منزل با روش های قدیمی منسوخ شد. این روزها در همه شهرهای بزرگ شرکت های قالیشویی مکانیزه فعالیت دارند. خدمات قالیشویی در بهترین قالیشویی تهران شامل: غبار روبی، لکه بری، خشکشویی و یا شستشوی با آب، ترمیم آسیب های فرش و ریشه زنی می باشد. یک قالیشویی خوب با کمک استادان با تجربه فرش های نفیس دستباف را بدون آسیب به صورت صحیح شسته و خشک می کند. این روزها شستشوی فرش در قالیشویی یک تخصص است.

پیشنهاد مطالعه:نکات کلیدی در شستشوی فرش دستبافت

بهترین قالیشویی چگونه فرش ها را می شوید؟

قالیشویی شمال تهران ، قالیشویی غرب تهران، قالیشویی شرق تهران و قالیشویی جنوب تهران همگی از ۵ راه فرش های با ارزش تان را تمیز می کنند. یک قالیشویی خوب در تهران به مشتری اطلاعات لازم در مورد نحوه شستشو را ارائه می دهد ولی بد نیست کمی در مورد قالیشویی مکانیزه بیشتر بدانیم شاید امکان پیدا کردن قالیشویی ارزان قیمت هم وجود داشته باشد. نرخ قالیشویی با توجه به خدمات قالیشویی، نوع شوینده ها، متراژ فرش و روش شستشو تغییر می کند.

  • بهترین قالیشویی در تهران با دستگاه بخارشوی

حتی تصور شستن فرش با دستگاه بخارشوی خانگی هم خنده دار است. قالیشویی مکانیزه با استفاده از دستگاه بخارشوی مخصوص قالی های با ارزش را بدون کوچکترین آسیبی می شید. دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک مواد شوینده و بخار داغ را به فرش پاشیده و با برس های چرخشی همه آلودگی های عمقی فرش را پاک می کند. در بهترین قالیشویی تهران هوم سرویز فرش ها با دستگاه اتوماتیک به صورت عمقی تمیز شده و مواد حساسیت زا پاک می شوند. خدمات قالیشویی شمال تهران ، قالیشویی غرب تهران ، قالیشویی شرق تهران و قالیشویی جنوب تهران با کمک دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک انجام می شود.

قیمت بهترین قالیشویی تهران

  • شستشوی فرش در قالیشویی با شامپو فرش

در قالیشویی خوب شمال تهران و با قالیشویی با کیفیت شرق تهران شستشو با شامپو فرش به درخواست مشتری انجام می شود. در این شیوه شامپو روی فرش پاشیده شده و با دستگاه مکانیزه دستی روی فرش به طور کامل تمیز می شود. کف اضافی و آلودگی ها با کمک یک دستگاه شبیه به جاروبرقی کشیده شده و فرش به صورت طبیعی خشک می شود. اگر در غرب تهران زندگی می کنید با همیاران هوم سرویز در قالیشویی غرب تهران تماس بگیرید.

  •  بهترین قالیشویی تهران با فوم تمیز کننده

یک قالیشویی خوب در تهران با فوم تمیز کننده و آب بسیار کمی فرش ها را شستشو می دهد. برای نظافت و تمیز کردن فرش ها فوم مخصوص یک وسیله عالی است. در واقع پودر فوم خشک پایه شستشوی فرش در قالیشویی تهران است. در مقایسه با شامپو فرش، آب کمتری برای تمیز کردن فرش با فوم مصرف می شود. این فوم ها از محصولات دوستدار محیط زیست هستند و زائدات کمتری هم باقی می گذارند. نرخ قالییشویی در تهران با توجخه به مواد مصرفی محاسبه می شود.

  •  قیمت قالیشویی در تهران با دستگاه

در بهترین قالیشویی تهران یک دستگاه مخصوص برای شستشوی فرش وجود دارد که با سری چرخشی برای تمیز کردن سطحی فرش به کار گرفته می شود. شاید نمونه کوچکتر این دستگاه را در هتل ها دیده باشید. دستگاه هایی که روی فرش کشیده می شوند و پد چرخشی همه کثیفی ها و آب اضافی را جذب می کنند. اگر فرش ها خیلی کثیف شده و نیاز به شستشوی کامل دارد این شیوه پیشنهاد نمی شود.

  • خشکشویی فرش در بهترین قالیشویی تهران

یکی از آخرین تکنیک های تمیز کردن فرش در قالیشویی خوب، خشکشویی فرش هاست. در این شیوه فرش ها نیازی به خشک شدن ندارند و با پودرهای تمیز کننده مخصوص شستشو داده می شوند. دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک و قالیشویی مکانیزه برای خشکشویی فرش استفاده می شود. این روش ایمن است و آسیبی به بافت فرش نمی رساند ولی چندان متداول نیست.

هوم سرویز بهترین قالیشویی تهران

قالیشویی خوب در تهران

سامانه خدمات منزل هوم سرویز با ده ها سرویس ویژه خدماتی و نظافت منزل در خدمت خانواده های تهرانی است. نرم افزار قالیشویی هوم سرویز اطلاعات جامعی از قالیشویی قیمت مناسب تهران را ارائه می دهد. در هر کجای تهران که زندگی می کنید تنها با یک تماس می توانید از خدمات بهترین قالیشویی تهران استفاده کنید. ارائه خدمات قالیشویی شرق تهران ، قالیشویی جنوب تهران، قالیشویی شمال تهران و قالیشویی غرب تهران با همکاری اساتید فرش جهت ترمیم آسیب فرش امکان پذیر است. جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات قالیشویی هم ارائه میده؟

قالیشویی خوب در غرب تهران

بهترین قالیشویی تهران در نزدیکی شماست. قالیشویی غرب تهران با ارائه خدمات قالیشویی مکانیزه به شهروندان توانسته رضایت صد در صدی را در همه سفارش ها کسب کند. این روزها قالیشویی به شیوه های سنتی کمتر رایج است شستشوی فرش با کمک دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک به سادگی انجام می شود. هوم سرویز قالیشویی خوب در غرب تهران است که به صورت شبانه روزی فعالیت دارد. قیمت قالیشویی غرب تهران با توجه به جنس فرش، اندازه و نوع شوینده محاسبه می شود.

قالیشویی خوب در شمال تهران

حداقل یکبار در سال می بایست فرش ها را شست. سپردن قالی های ارزشمند به متخصصین نظافت فرش کشور، یک امتیاز بزرگ است که در قالیشویی شمال تهران امکان پذیر است. ما قدر فرش های ارزشمند و گرانقیمت را به خوبی می دانیم. تنظیم دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک طبق استاندارد برای هر فرش متفاوت است. نوع شوینده و لکه برهای مناسب با توجه به جنس الیاف فرش انتخاب می شود. امکانات بهترین قالیشویی تهران و قالیشویی خوب شمال تهران را از نزدیک ببینید. اینجا یک قالیشویی اتوماتیک است که ساکنین محل به خوبی آن را می شناسند.

قالیشویی خوب در شرق تهران

نرخ قالیشوی در تهران بسیار متفاوت است. پیداکردن یک قالیشویی خوب و کاربلد چندان ساده نیست. کیفیت شستشوی فرش در قالیشویی روی طول عمر و دوام فرش تاثیرگذار است. قالیشویی با کیفیت شرق تهران یک قالیشویی مکانیزه است که توسط حرفه ای ها اداره می شود. پرسنل قالیشویی شرق تهران در زمینه کار با دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک ،آموزش لازم را گذرانده اند. میزان گرمای آب، نوع شوینده، نحوه لکه بری برای شستشوی فرش بسیار مهم است. فرش های قیمتی را برای شستشو به افراد حرفه ای بسپارید و خیالتان از بابت تمیزکاری ها راحت باشد.

پیشنهاد مطالعه: قیمت قالیشویی و خدمات قالیشویی در تهران چقدر است؟

هزینه بهترین قالیشویی تهران

قالیشویی خوب در جنوب تهران

فرش ها در معرض آلودگی های زیادی قرار دارند نظافت شش ماهه یکبار یا سالانه فرش ها یک ضرورت بزرگ است. قبل از اینکه فرش زیرپای تان به معدن گرد و خاک و کثیفی تبدیل شود فکری به حال آلودگی های فرش بکنید. بهترین قالیشویی تهران جایی است که می توانید با خیال راحت به آن اعتماد کنید. قالیشویی جنوب تهران مجهز به دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک و کادری تعلیم دیده است. قبل از تماس با ما قیمت ها را مقایسه کنید. نرخ قالیشویی در تهران برای پایان سال با رشد بیشتری همراه است.

نرخ قالیشویی در تهران

عوامل زیادی روی قیمت قالیشویی تاثیر می گذارد. به این ترتیب نمی توان یک قیمت ثابت را برای شستشوی فرش در قالیشویی اعلام کرد. در بهترین قالیشویی تهران هر فرش به تنهایی و به صورت دقیق بررسی شده و قیمت شستشوی فرش اعلام می شود. برخی از مهم ترین مواردی که موجب می شوند تا نرخ قالیشویی در تهران بیشتر شود عبارتند از:

ابعاد فرش به متر مربع

قیمت قالیشویی خوب می بایست کاملا مشخص و شفاف اطلاع رسانی شود. نرخ خدمات قالیشویی و شستشوی فرش در قالیشویی بر اساس متر مربع اعلام می شود. بنابر این اندازه طول و عرض فرش فاکتور مهمی در تعیین نرخ قالیشویی تهران است. فرش های بزرگ، قالیچه ها، کناره های فرش هر کدام ابعاد متفاوتی دارند. برای اطلاع از قیمت بهترین قالیشویی تهران با ما تماس بگیرید.

الیاف فرش

فشردگی الیاف فرش یکی از عوامل مهم در تعیین قیمت ها در بهترین قالیشویی تهران است. به طور ساده می توان گفت فرش هایی که تعداد گره بیشتری دارند، فشرده تر به نظر می رسند. شستشوی فرش های شانه بالا با گره بیشتر هزینه بیشتری دارد.برای پاک کردن لکه ها و تمیز کردن الیاف فرش با توجه به میزان فشردگی الیاف، شوینده استفاده می شود. شستشوی فرش های دستباف دشوارتر است و قیمت قالیشویی بیشتر می شود.

بهترین قالیشویی تهران کجاست؟

جنس و ضخامت فرش

فرش های ظریف دستباف نظیر قالی های ابریشمی و گل ابریشمی بسیار حساس تر هستند. برای شستشوی فرش در قالیشویی با توجه به جنس فرش، مواد شوینده مناسب انتخاب می شود. فرش های ظریف و با ضخامت کمتر، مقاومت کمتری در برابر شوینده های شیمیایی دارند و باید با دقت بیشتری شستشو داده شوند. علاوه بر عملیات شستشوی فرش، پروسه خشک کردن فرش های ظریف، نیاز به دقت بیشتری دارد. بنابر این پرداخت قیمت قالیشویی بیشتر دور از ذهن نخواهد بود.

نرخ لکه بری در قالیشویی

به سادگی می توان لکه ها را روی فرش های رنگ روشن دید پاک کردن لکه های فرش در قالیشویی تهران با استفاده از لکه برهای مناسب انجام می شود. انواع لکه برهای ضعیف تر نظیرجوش شیرین و نمک می توانند لکه های تازه را از روی فرش برطرف کنند ولی برای تمیز کردن لکه های قدیمی، چسبناک و بدبو همیشه از لکه برهای شیمیایی و قوی تر استفاده می شود. لکه بری فرش قیمت قالیشویی را افزایش می دهد.

خدمات اضافی در قالیشویی خوب

بهترین قالیشویی تهران را برای شستن فرش ها انتخاب کنید تا علاوه بر نظافت و تمیز کردن فرش ها، ایرادات فرش هم برطرف شود. همیاران هوم سرویز در قالیشویی تهران تجربه خوبی در زمینه رفوگری و ریشه زنی فرش دارند. اگر الیاف فرش با ته سیگار یا شمع سوخته و آسیب دیده، با ما تماس بگیرید. رفوگری و ترمیم فرش های آسیب دیده در تخصص ماست. پارگی، پوسیدگی، ترمیم ریشه های فرش را به حرفه ای ها بسپارید و از نتیجه شگفت زده شوید. اساتید فرش در بهترین قالیشویی تهران حضور دارند تا همه آسیب های فرش را به خوبی روز اول ترمیم کنند.

قالیشویی ارزان قیمت تهران

با نصب نرم افزار هوم سرویز می توانید لیست خدمات قالیشویی در تهران را به همراه نرخ روز قالیشویی روی گوشی های موبایل داشته باشید. همیاران هوم سرویز در قالیشویی غرب تهران، قالیشویی خوب شرق تهران، قالیشویی شمال تهران و بهترین قالیشویی جنوب تهران از هم اکنون آماده دریافت سفارش های شستشوی فرش برای خانه تکانی هستند. همه ساله با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال تعداد سفارش های ثبت شده در بهترین قالیشویی تهران افزایش خواهد یافت. جهت برخورداری از امکانات قالیشویی قبل از ترافیک سفارش ها با ما تماس بگیرید.

برای اطلاع از قیمت قالیشویی و ثبت سفارش رایگان با هوم سرویز تماس بگیرید.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات قالیشویی هم ارائه میده؟

۹۱۰۰۱۳۳۲ – ۰۲۱

همیار ما شوید
اگر شما هم توی قالیشویی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا