نظافت و پذیراییهوم سرویز

ثبت سفارش رایگان در قالیشویی آنلاین

قالیشویی آنلاین چند سالی است که جای سیستم های سفارش دهی قدیمی را گرفته است. در حالی که در خانه و روی مبل راحتی نشسته اید می توانید درخواست شستشوی فرش را در اپلیکیشن قالیشویی ثبت کنید. جالب تر اینکه می توانید مشخصات قالی و یا هر توضیحی دیگری را نیز ثبت کنید تا عملیات شستشو بهتر انجام شود. پس از دریافت سفارش های آنلاین، کارگرهای قالیشویی برای بردن فرش ها به محل کارگاه قالیشویی اقدام می کنند. این سبک از سفارش دهی رفاه زیادی برای خانواده ها ایجاد کرده است.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

دامنه اینترنت تا دورترین نقاط هم گسترش یافته و روزانه بر تعداد کسانی که خدمات مورد نیازشان را از طریق سایت های اینترنتی جستجو می کنند افزوده می شود. از طرفی کاربران گوشی های هوشمند طیف وسیع از افراد جامعه را تشکیل می دهند. گستردگی اینترنت و افزایش کاربران گوشی های اندرویدی موجب شده تا خدمات منزل هم به صورت آنلاین در دسترس عموم قرار گیرد. نرم افزار قالیشویی روی اغلب گوشی ها نصب هستند و طیف وسیعی از خدمات را ارائه می دهند. یکی از سرویس هایی که در روزهای آخر سال با استقبال بیشتری روبرو می شود خدمات قالیشویی است. قالیشویی آنلاین نیاز جامعه رو به رشد امروز است که همه خدمات قالیشویی خوب را یکجا ارائه می دهد.

سرویس قالیشویی آنلاین

شمارش معکوس برای خانه تکانی های نوروزی شروع شده و هموطنان از همین روزها برنامه ریزی برای شستشوی فرش و نظافت منزل را شروع کرده اند. فرش ها نیاز به شستشوی سالیانه دارند و اغلب خانواده ها این امر را به همراه خانه تکانی های آخر سال انجام می دهند. خدمات قالیشویی انلاین سرویس محبوب خانواده های تهرانی است که برای قیمت گیری و ثبت سفارش شستشوی فرش در قالیشویی استفاده می شود. قالیشویی آنلاین راهی ساده برای استفاده از خدمات بهترین قالیشویی در تهران است.

خدمات قالیشویی آنلاین

قالیشویی در منزل از شیوه سنتی خارج شده و شستشوی فرش در قالیشویی های تمام اتوماتیک انجام می شود. قالیشویی آنلاین ارائه دهنده خدمات تخصصی قالیشویی در تهران است. شستشوی فرش دستباف و ماشینی با رعایت اصول مذهبی، ترمیم آسیب های فرش و رفوگری، ترمیم سوختگی فرش، ریشه زنی و تعمیر بافت فرش و انواع تابلو فرش، لکه برداری و تمیز کردن آلودگی های فرش از مواردی است که اغلب به همراه شستشوی فرش در قالیشویی درخواست می شود.

خدمات قالیشویی آنلاین همه این موراد ضروری را در دسترس خانواده ها قرار می دهد. دیگر لزومی به جستجو در روزنامه و پیدا کردن قالیشویی خوب در تهران نیست، همه اطلاعات را می توانید در قالیشویی آنلاین پیدا کنید.

پیشنهاد مطالعه: قیمت قالیشویی و خدمات قالیشویی در تهران چقدر است؟

قالیشویی آنلاین هوم سرویز

قالیشویی آنلاین و قالیشویی قیمت مناسب تهران

قالیشویی خوب جایی است که از تجهیزات روز دنیا برای خدمات قالیشویی استفاده می کند. قالیشویی مکانیزه با دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک شستشوی فرش را انجام می دهد. نرم افزار قالیشویی آنلاین سفارش های ثبت شده را توسط قالیشویی خوب در تهران ارائه می دهد. هماهنگی های لازم برای خدمات قالیشویی و شستشوی فرش در قالیشویی همگی در نرم افزار قالیشویی آنلاین انجام می شود.

قالیشویی خوب در شمال تهران

نرم افزار قالیشویی آنلاین بهترین قالیشویی شمال تهران را برای سرویس دهی در منطقه معرفی می کند. شستشوی فرش در قالیشویی شمال تهران با بهره گیری از دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک انجام می شود. شستشوی فرش های ابریشمی و رنگ روشن به همراه لکه بری از سرویس های قالیشویی خوب در شمال تهران است. برای ثبت سفارش از نرم افزار خدمات درب منزل هوم سرویز و قالیشویی آنلاین هوم سرویز استفاده کنید. نگران قالیچه های نفیس ، دستباف و ظریف خود نباشید ما امکانات بهترین قالیشویی در تهران را برای سفارش های شستشوی فرش در قالیشویی به کار می گیریم.

قالیشویی خوب در غرب تهران

با قالیشویی آنلاین امکانات بهترین قالیشویی غرب تهران را استفاده می کنید. قالیشویی اتوماتیک با تجهیزات مدرن و روز دنیا در خدمت اهالی غرب تهران است. شستشوی فرش در قالیشویی آنلاین شامل غبارروبی و خاک گیری، شستشو با شامپوهای مرغوب و دمای مناسب آب، به همراه نرمیم فرش های آسیب دیده است. اگر به دنبال سرویس های استثنایی قالیشویی آنلاین برای آخر سال هستید با ما تماس بگیرید. قالیشویی خوب در غرب تهران یک شرکت فصلی نیست و در همه سال فعالیت دارد.با قالیشویی آنلاین غرب تهران دسترسی به ده ها قالیشویی خوب در تهران را به دست می آورید.

قالیشویی آنلاین شمال تهران

قالیشویی خوب در شرق تهران

فرش ایرانی کالایی با ارزش است که باید به خوبی نگهداری و شستشوی داده شود. هوم سرویز با سال ها تجربه در زمینه خدمات منزل به خوبی با حساسیت های فصلی آشناست. نرم افزار قالیشویی آنلاین راهی برای ارتباط آسان و بدون واسطه هموطنان تهرانی با متخصصین همیار است. با تجربه های صنعت فرش و قالی در قالیشویی شرق تهران با ما همکاری دارند. سرویس دهی عالی و جلب رضایت مشتری اولویت کاری همیاران هوم سرویز است این امر باعث شده تا به عنوان قالیشویی با کیفیت شرق تهران شناخته شویم. پس از ثبت سفارش هماهنگی های لازم برای حمل فرش و شستشوی فرش در قالیشویی انجام می شود.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات قالیشویی هم ارائه میده؟

قالیشویی خوب در جنوب تهران

صنف قالیشویی استانداردهای مشخصی را در شستشوی فرش در قالیشویی در نظر می گیرد. استفاده از شوینده های مناسب که سیبی به الیاف فرش نمی رسانند در راس امور قرار دارد. با ثبت سفارش در قالیشویی آنلاین می توانید از خدمات قالیشویی خوب در جنوب تهران بهره مند شوید. قالیشویی جنوب تهران یک قالیشویی ارزان قیمت است که از دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک برای همه سفارش ها استفاده می کند. خدمات قالیشویی آنلاین جنوب تهران با رعایت کر اسلامی انجام شده و قالی به صورت کامل خشک تحویل داده می شود.

بهترین قالیشویی در تهران

درخواست شستشوی فرش در قالیشویی با توجه به نزدیک شدن به ایام خانه تکانی بیشتر شده است و همه خانواده ها می خواهند زودتر کارهای رفت و روب را تمام کنند. عجولانه تصمیم نگیرید مراقب قالیشویی ارزان قیمت فصلی باشید. خدمات قالیشویی آنلاین با بهترین قالیشویی در تهران همکاری دارد و وابسته به تقاضای بازار اخر سال نیست.

این روزها شستشوی فرش در قالیشویی درخواست کننده بیشتری دارد و این امر سبب شده تا بسیاری از شرکت های فصلی و غیر متخصص تبلیغات گسترده ای را انجام دهند. یک قالیشویی خوب در همه سال فعال است و خدمات قالیشویی را در سطح شهر ارائه می دهد. انتخاب قالشویی خوب در تهران و سپردن فرش های نفیس به قالیشویی یک تصمیم مهم است که باید با دقت انجام شود.

 قالیشویی آنلاین 

برای اینکه از کیفیت سرویس شستشوی فرش در قالیشویی راضی باشید از طریق نرم افزار قالیشویی آنلاین معتبر سفارش خود را ثبت کنید تا با توجه به محله تان نزدیکترین قالیشویی خوب برای شستشو ی فرش ها معرفی شود. صدها قالیشویی آنلاین در تهران فعالیت دارند ولی تعداد انگشت شماری به صورت مستقیم با بهترین قالیشویی در تهران کار می کنند. بسیاری از تبلیغات مربوط به قالیشویی های واسطه است که فرش را از مشتری تحویل گرفته و به قالیشویی تحویل می دهند در این موارد تنها وظیفه حمل فرش با واسطه هاست و نظارتی بر شستشوی فرش در قالیشویی ندارند. به این ترتیب کیفیت کار به هیچ وجه تضمین شده نیست و می تواند از کارخانه ای به کارخانه ای دیگر متفاوت باشد.

قالیشویی آنلاین مجاز

قالیشویی آنلاین معتبر

 بررسی اعتبار سامانه های خدمات آنلاین بسیار ساده است. نرم افزار قالیشویی آنلاین حتما دارای وب سایت شناخته شده و معتبری است. قالیشویی معتبر و مجاز همیشه از لوگوی شخصی و نام یکتای خود استفاده می کند. استفاده از نام های مشابه قالیشویی های معتبر و شناخته شده ترفندی است که اغلب شرکت های فصلی و واسطه از آن استفاده می کنند. اگر دقت داشته باشید هوم سرویز در همه ایام سال خدمات مناسب فنی- نظافتی خانواده های تهرانی را ارائه می دهد. هوم سرویز دارای وبلاگ رسمی، نام شناخته شده و لوگوی معتبر است و هرگز تمایلی به استفاده از شعارهای تبلیغاتی رقبا برای جذب مشتری ندارد. کیفیت سرویس قالیشویی آنلاین توسط هوم سرویز تضمین شده و همه مراحل شستشوی فرش در قالیشویی تحت نظارت مستقیم همیاران هوم سرویز است.

قیمت قالیشویی آنلاین

یکی دیگر از مواردی که موجب می شود تا بتوانید به خدمات قالیشویی اعتماد کنید، شفاف بودن نرخ و قیمت هاست. قالیشویی خوب باید معیار مشخصی برای تعیین قیمت قالیشویی در نظر بگیرید و این شاخص را به اطلاع عموم برساند. نرخ قالیشویی هوم سرویز به صورت شفاف از طریق اپلیکیشن هوم سرویز اطلاع رسانی شده است.

اساس قیمت گذاری خدمات قالیشویی اندازه فرش، جنس فرش، نوع شوینده و خدمات اضافی لکه بری و ترمیم است. شستشوی فرش در قالیشویی بر اساس جنس فرش برنامه ریزی می شود و بر همین اساس از شوینده مناسب با الیاف فرش استفاده می شود لذا از قبل می توان نرخ قالیشویی را به مشتری اعلام کرد.

قالیشویی مکانیزه با دستگاه قالیشویی اتوماتیک

نرخ قالیشویی با توجه به روش شستشوی فرش در قالیشویی تغییر می کند. امروزه قالیشویی اتوماتیک جانشین روش های قدیمی شستشوی فرش شده است. این دستگاه های مدرن در هر قالیشویی خوب و فعالی دیده می شوند. دستگاه های اتوماتیک برنامه های شستشوی مختلفی را بر اساس جنس فرش انجم می دهند. فرچه های بزرگ مخصوص دستگاه اتوماتیک بدون دخالت انسانی می تواند فرش را به خوبی تمیز کند. متخصصن فرش می توانند تنظیم مناسب شستشوی هر قالی را مشخص کنند. شناخت تار و پود و الیاف فرش معیار خوبی برای تنظیم دستگاه است.

نرخ قالیشویی تهران برای شستشوی سنتی

با وجود تولید دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک هنوز هم یک قالیشویی خوب وابسته به کارگر قالیشویی است. در کنار تجهیزات مدرن باید استادکاران فرش هم حضور داشته باشند تا ریزه کاری های خدمات قالیشویی به درستی انجام شود. سپردن قالی های نفیس به دستگاهی بی جان بدون نظارت اساتید فرش اشتباهی بزرگ است.

بهترین قالیشویی تهران مجهز به دستگاه قالیشویی مکانیزه است ولی همچنان از همکاری اساتید فرش نیز بهره می برد. به خصوص اگر نیاز به ترمیم فرش باشد حتما مهارت تعمیرکار در این زمینه روی کیفیت کار تاثیر خواهد داشت. در ضمن برای تنظیم دستگاه های قالیشویی لازم است تا متخصص حرفه ای پای دستگاه باشد. تنظیم درجه حرارت آب و میزان ترکیب مواد شوینده بر اساس جنس و ضخامت فرش انجام می شود. 

خدمات شستشوی فرش در تهران

قالیشویی خوب در تهران

قالیشویی آنلاین امکانات یک قالیشویی خوب را در اختیارتان می گذارد. همه سفارش های رسیده طبق استانداردهای در نظر گرفته شده در هر قالیشویی انجام می شود . یک قالیشویی خوب بین قالی های ورودی تمایز قائل نیست و کیفیت شستشو را برای همه سفارش ها یکان در نظر می گیرد. مراقب اداعای واهی و شعارگونه برخی قالیشویی ها باشید. گرفتن وجه اضافی برای انجام خدماتی نا مشخص تنها راهی برای سودجویی بیشتر است. قالیشویی خوب با هیچ بهانه ای مبلغ شستشوی فرش در قالیشویی را افزایش نمی دهد. همه معیارهای قیمت گذاری برای قالیشویی آنلاین از قبل مشخص می شود.

پیشنهاد مطالعه: شستشوی فرش دستباف در قالیشویی قیمت مناسب تهران

شستشوی فرش در قالیشویی

خدمات قالیشویی آنلاین یک تعهد است که به مشتری داده می شود. همه موراد از قبل مشخص خواهد شد. قیمت قالیشویی، طریقه شستشوی فرش در قالیشویی و همچنین زمان تحویل فرش به قالیشویی و تحویل فرش شسته شده درب منزل از قبل مشخص می شود. قالیشویی خوب تعهد دارد همه موارد را طبق برنامه ریزی و در زمان بندی از پیش تعیین شده انجام دهد. خلف وعده های بی دلیل و با دلیل در این روزهای پایانی سال اصلا پذیرفته نیست. البته همیشه در روزهای آخر سال تعداد درخواست های بیشتری در قالیشویی آنلاین ثبت می شود و زمان شستشوی فرش در قالیشویی طولانی تر خواهد شد که لازم است تا در هنگام دریافت فرش، زمان تحویل هم اطلاع رسانی شود.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات قالیشویی هم ارائه میده؟

نرم افزار قالیشویی آنلاین

با دانلود اپلیکیشن هوم سرویز و نصب روی گوشی های اندرویدی می توانید اطلاعات کامل صدها سرویس کاربردی را در گوشی خود داشته باشید. استفاده از سرویس قالیشویی آنلاین یکی از صدها سرویس موجود در سامانه خدمات درب منزل هوم سرویز است. استفاده از خدمات قالیشویی هوم سرویز بسیار ساده است. وارد سیستم شده و با ثبت یک شماره تلفن در سامانه نام نویسی می کنید. برای ثبت سفارش هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود و به سادگی می توانید نرخ قالیشویی را مشاهده کنید. هماهنگی برای ارسال فرش به قالیشویی طبق زمان بندی دلخواه شما امکان پذیر است.

بهترین قالیشویی در تهران هوم سرویز

از هم اکنون می توانید برای شستشوی فرش در قالیشویی اقدام کنید. خدمات قالیشویی آنلاین برای خانه تکانی همیشه درخواست کننده بیشتری دارد. قبل از ازدحام و ترافیک کاری آخر سال، سفارش خود را ثبت کنید. ثبت سفارش رایگان و قیمت گیری از طریق تلفن نیز امکان پذیر است. پشتیبانی فعال ما در همه ایام هفته پاسخگوی شماست. ما قدر قالی های نفیس و گرانقیمت را می دانیم. این سرویس در همه ایام سال فعال است. اگر می خواهید حمل قالی ها به محل کارگاه در ساعت یا روز خاصی باشد از قبل سرویس مورد نظر را رزرو کنید.

تعرفه خدمات قالیشویی در هوم سرویز

عنوان(به روز رسانی سال 1400)از قیمت (تومان)تا قیمت (تومان)
شستشوی فرش ماشینی(متر مربع)11500-
شستشوی فرش دستباف(متر مربع)
15000-
اعلاء شویی فرش ماشینی(متر مربع)16000
اعلاء شویی فرش دستباف(متر مربع)2500033500
شستشو فرش گل ابریشم دستبافت متری
60000
شستشوی موکت جدا از زمین
7000
خشکشویی فرش ماشینی در محل(متر مربع)16000-
خشکشویی فرش دستباف در محل(متر مربع)22000-
خشکشویی موکت در محل(متراژ کمتر از 50 متر)400000-
قیمت خشکشویی موکت در محل(متراژ بیشتر از 50 متر)- متر مربع8000
خشکشویی موکت در محل پله هر عدد
20000
اعلاء شویی موکت جدا از زمین(متر مربع)
توافقی
قیمت شستشوی قالیچه و کناره
توافقی
قیمت رفوگری و ترمیم(متر مربع)
توافقی
قیمت لکه برداری(متر مربع)
توافقی
خشکشویی چمن مصنوعی زیر ۵۰ متر متری
8000
خشکشویی تاتامی هر قطعه زیر ۵۰ عدد هر عدد
6000
سرویس حمل فرش25000

خدمات قالیشویی در تهران

سرویس های اعلاشویی، رفوگری و ترمیم، لکه برداری، شستشوی قالیچه، کناره و فرش ابریشم از خدماتی است که در بهترین قالیشویی تهران ارائه می شود. سفارش قالیشویی را آنلاین در هر ساعت از شبانه روز می توانید ثبت کنید. درخواست برای قالیشویی از طریق اپ هوم سرویز قابل دریافت است. ثبت سفارش کاملا رایگان بوده و هزینه ای دریافت نمی شود. موقع سفارش دهی آدرس را به طور دقیق اعلام کنید تا موقع انتقال فرش به قالیشویی و تحویل آن، مشکل پیش نیاید. این سرویس با دستگاه های تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک انجام می شود. برای اطلاع از تعرفه ها به لیست منتشر شده توجه کنید. این لیست به طور مرتب به روز رسانی می شود.

جهت اطلاع از قیمت قالیشویی و ثبت سفارش رایگان با هوم سرویز تماس بگیرید.

همیار ما شوید
اگر شما هم توی قالیشویی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا