شستشوی مبل در محل و خدمات خشکشویی مبل

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

در همه خانه ها حداقل یک دست مبلمان وجود دارد. این مبل های کوچک و بزرگ مثل بقیه قسمت های خانه کثیف می شوند و نیاز به گردگیری و شستشو دارند. همه جاروبرقی ها سری های مخصوص جارو کردن مبلمان را دارند که برای غبارروبی و گردگیری مبل ها عالی است ولی به سادگی نمی توان مبل ها را با روش های معمول در خانه شست. شستن مبل با آب فراوان و شوینده های خانگی موجب آسیب جدی به اسفنج مبل و حتی رویه مبل می شود. برای تمیز کردن مبل ها باید از خدمات شستشوی مبل در محل استفاده کنید. خشکشویی مبلمان در منزل تنها راهی است که می تواند مبلمان آنتیک و گرانقیمت تان را به خوبی روز اول تمیز کند.

خدمات شستشوی مبل در محل چیست؟

تکنولوژی روز در خدمت نظافت و شستشوی مبل ها می آید. شیوه های شستشوی قدیمی دیگر نمی تواند جوابگوی نیاز شهروندان تهرانی باشد. طریقه شستن مبل با دستگاه مبل شور تفاوت زیادی با شستن مبل با روش های خانگی دارد. شرکت های خدماتی نظافتی با راه اندازی سرویس خشکشویی مبل در محل و شستشوی مبل در محل بخش بزرگی از کارهای نظافتی خانوارهای تهرانی را انجام می دهند. در این شیوه شستشوی مبل چرمی و روش شستشوی مبل پارچه ای به گونه ای است که تنها آلودگی های ظاهری و عمیق مبل ها پاک می شود ولی ساختار فرش کاملا سالم باقی می ماند.

پیشنهاد مطالعه: هزینه شستشوی مبل در منزل با دستگاه مبل شور

شستشوی مبل در محل

بهترین مبل شویی در تهران کجاست؟

معمولا قالیشویی ها خدمات شستشوی مبل در محل را هم انجام می دهند اما شرکت های نظافتی نیز سرویس های شستن مبل در محل و خشکشویی مبل را ارائه می دهند. خشکشویی مبل و موکت هوم سرویز از سرویس های کاربردی است که برای شستشوی مبل در تهران خدمات ویژه ای را ارائه می دهد. دستگاه مبل شور برای شستشوی مبل در تهران بهترین وسیله است. همه سفارش های ثبت شده در هوم سرویز برای خدمات خشکشویی مبلمان در منزل با دستگاه انجام می شود. برای اطلاع از قیمت خشکشویی مبل با ما تماس بگیرید. ثبت سفارش شستشوی مبل در محل هوم سرویزکاملا رایگان است و حق اشتراک از مشترکین دریافت نمی شود.

طریقه شستن مبل

قبل از شستشوی مبل در محل لازم است تا گرد و غبار درزها و درون مبلمان به خوبی پاک شود. دستگاه های مکنده می توانند همه غبارهای درون مبل ها را جارو کنند. دستگاه جاروبرقی خانگی هم وسیله خوبی است. بهتر است قبل از تماس برای شستن مبل در محل ابتدا مبل ها را به خوبی با جاروبرقی تمیز کنید. همه بخش های جدا شدنی و کوسن های روی مبل را برداشته و با سری مخصوص قسمت های ثابت مبل را تمیز کنید. جارو کردن هفتگی مبل ها مانع از انباشته شدن گرد و غبار در اسکلت مبل می شود. پس از غبارگیری نوبت به لکه گیری می رسد.

لکه بری و خشکشویی مبل در محل

یکی از لوازمی که همیشه در نظافت منزل نادیده گرفته می شود مبلمان است. مبل ها به صورت روزانه و دائمی مورد استفاده هستند و در معرض آلودگی های زیادی قرار دارند. پوست های مرده بدن، چربی های مواد غذایی، دست های کثیف و روغنی، لکه های جوهر و … همگی می توانند لکه های زشت و ناجوری را روی مبل ها ایجاد کنند. شستشوی مبل در محل شامل لکه گیری و لک بری رویه مبل ها هم می شود. برای جلوگیری از ایجاد لکه روی مبل باید وقتی لکه تازه است رویه مبل را تمیز کنید ولی وقتی لکه ها قدیمی شوند دیگر با روش های خانگی تمیز نمی شوند. دستگاه مبل شور برای خشکشویی مبلمان در منزل همه لکه های روکش مبل ها را هم تمیزمی کند.

امکان لغو سفارش
تماس پس از ثبت جزئیات
ثبت سفارش رایگان
اعزام همیار پس از تایید
پرداخت هزینه پس از اتمام خدمت
میتوانید از روش های زیر سفارش خشک شویی مبل ثبت کنید
شستشوی مبل در محل

روش شستشوی مبل پارچه ای

هزینه شستشوی مبل در محل با توجه به جنس و رویه مبل می تواند متفاوت باشد. روش خشکشویی مبل پارچه ای با مبل چرمی تفاوت دارد. جنس رویه مبل تعیین کننده طیقه شستن مبل است. معمولا در بخش پشتی یا زیر مبل یک برچسب راهنما برای تمیز کدن و شستن مبل نصب شده که راهنمای خوبی برای روش شستشوی مبل است. شاید این حروف را روی برچسب مبل ببینید:

شستشوی مبل در محل

شستشوی مبل چرمی

خدمات شستشوی مبل در محل برای مبلمان چرمی با پارچه ای تفاوت دارد ولی در این مورد هم برچسب مبلمان راهنمای خوبی است. رویه چرم طبیعی بسیار حساس تر است . با یک پارچه تمیز غبار روی مبل چرمی را پاک کنید نیازی به فشار و ساییدن چرم نیست. با استفاده از یک برس نرم هم می توان رویه مبل چرمی را تمیز کرد. سالی یک یا دوبار نیز با استفاده از خدمات شستشوی مبل در محل باید کثیفی های مبل چرمی را از بین ببرید. برای شستن مبل چرمی از آب فراوان استفاده نمی شود و روش خشکشویی مبل پیشنهاد می شود. قیمت خشکشویی مبل چرمی و هزینه خشکشویی مبل پارچه ای اندکی تفاوت دارد. برای اطلاع از هزینه خشکشویی در منزل با ما تماس بگیرید.

پیشنهاد مطالعه: خشکشویی مبلمان در منزل

با تجربه ها از روش های نگهداری مبل ها می گویند

میدونستی که هوم سرویز، خدمات خشک شویی مبل هم ارائه میده؟

خشکشویی مبل در محل هوم سرویز

هوم سرویز می تونه بهتر از هر سیستم خدمات درب منل آنلاین، خدمات نظافت منزل رو به شما ارائه بده. ما انواع خدمات نظافت منزل رو به بهترین شکل به شما ارائه میدیم. همچنین با سپردن کار به ما، می تونین از خستگی و صرف وقت خودتون جلوگیری کنین. برای خدمات نظافت منزل ، روی نظافت منزل کلیک کنید.

ما توی این پست سعی کردیم که درباره شستشوی مبل نکاتی رو خدمت شما عرض کنم. حتما از این نکات استفاده کنین. با این کار می تونین برای همیشه یک مبل سالم داشته باشید! همچنین همونطور که ذکر شد می تونین انجام خدمات نظافت منزل خودتون رو به ما بسپارین. بنابراین فرصت رو از دست ندید و درخواست بدید. نظرات ارزشمند خودتون رو هم اعلام کنین. موفق باشید.

برای اطلاع از قیمت خشکشویی مبل می توانید سری به سایت هوم سرویز بزنید.

امکان لغو سفارش
تماس پس از ثبت جزئیات
ثبت سفارش رایگان
اعزام همیار پس از تایید
پرداخت هزینه پس از اتمام خدمت
میتوانید از روش های زیر سفارش خشک شویی مبل ثبت کنید
خروج از نسخه موبایل