همکاری با هوم سرویز

شما یک کسب و کار دارید یا متخصص حرفه‌ای هستید، همکاری با شما افتخار ماست

به هوم سرویز به پیوندید

نظافت

مبل شویی در منزل مخصوص خانه تکانی

به "هوم سرویز"

خدمات فنی، نظافتی و تعمیراتی

منازل و شرکت ها

خوش آمدید!

021-91001332

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

آیا تا کنون از سرویس مبل شویی در منزل استفاده کرده اید؟ از خدمات شستشوی مبل با دستگاه و خشکشویی مبل در منزل چطور؟ خانه تکانی های آخر سال باعث شده تا بسیاری از خانواده ها به فکر شستشوی مبلمان و تمیز کردن آن باشند. خدمات مبل شویی در تهران توسط شرکت های نظافتی ارائه می شود. خشکشویی مبل در منزل با دستگاه مبل شور یکی از کارهای نظافتی سالیانه است که به طور معمول همراه با خانه تکانی انجام می شود.

مبلشویی در منزل

در گذشته شستشوی مبلمان در خانه ها انجام می شد. تنها با استفاده از اسفنج و ظرفی آب و شوینده می توانستید مبلمان را تمیز کنید. این مبل شویی ارزان گاهی به قیمت آسیب دیدن مبل ها و پارچه رویه مبل تمام می شد.

با تخصصی شدن کارهای نظافتی، شستشوی مبل ها هم شکل حرفه ای تری پیدا کردند. به این ترتیب مبل شویی در منزل در لیست خدمات نظافتی قرار گرفت و به صورت تخصصی توسط افراد حرفه ای ارائه شد. دیگر این روزها خبری از تشت آب و شوینده یا اسفنج و کف برای تمیز کردن مبل ها نیست.

مبل شویی در تهران

خدمات مبل شویی در منزل بخشی از هزینه های سالیانه تهرانی هاست. آلودگی هوا، گرد و غبار شهری، لکه های چربی و..... دیگر کثیفی ها ظاهر مبل را زشت جلوه می دهند. با تمام مراقبت هایی که می کنید نمی توانید جلوی کثیف شدن مبلمان را بگیرید. در خانه های نقلی و آپارتمان های کوچک هم که فضای پذیرایی و نشیمن یکی شده و جایی برای جدا کردن مبل ها از دسترس بچه ها وجود ندارد. برای خلاص شدن از لکه های کوچک و بزرگ رویه مبل ها از خدمات مبل شویی در تهران کمک بگیرید. اما سوال اینجاست که کدام مبلشویی بهترین خدمات را ارائه می دهد؟

پیشنهاد مطالعه:شستشوی مبل در محل و خدمات خشکشویی مبل

بهترین مبل شویی در تهران

شستشوی مبل در تهران

استفاده از دستگاه های شوینده خانگی در شرکت های نظافتی موجب شده تا سرویس های خدماتی-نظافتی با کیفیت بالاتری انجام شود. خدمات مبل شویی در منزل با دستگاه مبل شور انجام می شود. شستشوی مبل با دستگاه از سرویس هایی است که در بهترین مبل شویی تهران برای تمیز کردن مبل ها ارائه می شود. بهترین مبل شویی در تهران همیشه با این مشخصات شناخته می شود:

  • کارگرهای حرفه ای

استفاده از دستگاه مبل شور ساده است ولی نیاز به یک آموزش کوتاه مدت دارد. مبل شویی در منزل با کمک دستگاه مبل شور انجام می شود بنابر این فردی که با دستگاه کار می کند باید توانایی تنظیم دستگاه و استفاده بهینه از آن را داشته باشد. میزان ترکیب شوینده و آب، نحوه کار با دستگاه مبل شور و خشکشویی مبل در منزل همگی روی کیفیت کار تاثیرگذار است. بهترین مبل شویی در تهران دارای کادر تعلیم دیده و با تجربه است.

  • مبل شویی ارزان

قیمت مبل شویی در منزل تعرفه مشخصی دارد ولی برخی ویژگی ها این قیمت را افزایش می دهد. جنس مبلمان، تعداد صندلی ها و پشتی های جدا شونده هزینه شست شوی مبل در منزل را کمی بیشتر می کند ولی این به معنای اعلام قیمت های سرسام آور و عجیب و غریب نیست. مبلشویی یک سرویس خدماتی نظافتی است و طبق نرخ اتحادیه شرکت های نظافتی قیمت گذاری می شود. بهترین مبل شویی در تهران یک مبل شویی ارزان و با کیفیت است.

  • کیفیت مبلشویی

بهترین مبل شویی تهران همیشه خدمات با کیفیت تری را ارائه می دهد. مبلمان کالایی گران قیمت است و اگر در نگهداری آن بکوشید سالیان زیادی دوام و زیبایی خود را حفظ می کند. شستشوی مبل با روش های غیر اصولی می تواند به اسفنج، رویه و حتی اسکلت مبلمان آسیب بزند. با یک جستجوی ساده در اینترنت می توانید با کیفیت ترین مبل شویی در تهران را پیدا کنید. از نظرات مشتری های قبلی اطلاعات خوبی در مورد کیفیت کار مبلشویی به دست می آورید.

  • حیطه کاری مبل شویی

سرویس مبل شویی در منزل مختص به یک منطقه خاص نیست. بنابر این بهترین مبل شویی تهران باید در همه مناطق حضور داشته باشد. به این ترتیب هماهنگی برای خشکشویی مبل در منزل با سرعت بیشتری انجام می شود و رضایت مشتری به صورت کامل جلب می شود. با شرکت هایی که در همه ایام سال فعال هستند و شعبات مختلفی در سطح شهر دارند تماس بگیرید تا خدمات بهتری دریافت کنید.

پیشنهاد مطالعه: هزینه شستشوی مبل در منزل با دستگاه مبل شور

قیمت خشکشویی مبل

شستشوی مبل در تهران

خدمات مبل شویی هوم سرویز یکی از صدها سرویس کاربردی است که از طریق اپ هوم سرویز می توانید به آن دسترسی داشته باشید. سرویس خشکشویی میل در منزل همچون دیگر خدمات نظافتی این سامانه به صورت منطقه ای ارائه شده است. همیاران ما در همه مناطق تهران حضور دارند و سرویس مبل شویی در منزل را ارائه می دهند. اگر برای خانه تکانی و نظافت سالیانه منزل می خواهید شستشوی مبل با دستگاه را انجام دهید با ما تماس بگیرید. ثبت سفارش از طریق اپ هوم سرویز در همه ایام هفته و هر ساعتی که بخواهید امکان پذیر است.

  • مبل شویی غرب تهران

آیا از ساکنین غرب تهران هستید و به دنبال مبل شویی ارزان قیمت می گردید؟ هزینه شست شوی مبل در منزل با توجه به نوع درخواست متفاوت است. مبل شویی در منزل طبق خواسته مشتری انجام می شود. هنگام ثبت سفارش در مبل شویی غرب تهران دقت داشته باشید که تعداد نشیمن مبل روی قیمت ها تاثیر دارد. در واقع برای شستشوی مبلمان بزرگ و کاناپه های بیشتر مبلغ بیشتری می پردازید. کیفیت خدمات مبل شویی غرب تهران را از دوستان و آشنایان سوال کنید. خشکشویی مبل در منزل برای همه سفارش های ثبت شده در مبل شویی هوم سرویز انجام می شود.

  • مبل شویی شمال تهران

اگر در شمال تهران زندگی می کنید و در جستجوی بهترین مبل شویی شمال تهران هستید، با ما تماس بگیرید. سرویس مبل شویی در منزل و شستشوی مبل هوم سرویز یک سرویس دائمی است که همه ایام سال فعالیت دارد. کیفیت بالا، سرعت عمل و قیمت مناسب را با مبل شویی شمال تهران تجربه کنید. متصدی کار با دستگاه مبل شور ابتدا جنس پارچه رویه مبل را بررسی می کند و سپس کار شستشوی مبل با دستگاه را انجام می دهد. شستشوی مبلمان سفید و رنگ روشن، مبلمان سلطنتی و سرویس مبلمان نفیس خود را به حرفه ای های مبل شویی شمال تهران بسپارید.

  • مبل شویی جنوب تهران

خشکشویی مبل در منزل با دستگاه مبل شور انجام می شود بنابر این نگران ریخت و پاش و کثیف کاری ها نباشید. برای شستشوی مبل با دستگاه نیازی به جمع کردن لوازم منزل یا خارج کردن مبل ها از خانه نیست. همه کارهای شستشوی مبل و خشکشویی مبل در منزل انجام می شود و مبل ها در همان اتاق پذیرایی شستشو داده می شوند.

دستگاه مبل شور آب اضافی را داخل خود جمع می کند و به فضای خانه ریزش آب ندارد. در واقع تمیز کردن مبل ها موجب کثیف کردن بقیه لوازم منزل نخواهد شد و همه چیز طبق نظم انجام می شود. مبل شویی جنوب تهران خدمات تخصصی مبل شویی در تهران را ارائه می دهد.

  • مبل شویی شرق تهران

هزینه شستشوی مبل در تهران برای همه مناطق یکسان است بنابر این تعرفه مبل شویی شرق تهران و مبل شویی غرب تهران با یک نرخ محاسبه می شود. سرویس لکه بری مبلمان تنها در صورت درخواست مشتری برای مبل های بسیار کثیف انجام می شود. برای لکه بری مبل ها از شوینده های دیگری استفاده می شود که معمولا در شستشوی ساده کاربردی ندارد.

نوع شوینده ها روی قیمت شستشوی مبل تاثیر دارد بنابر این اگر مبل های خیلی کثیف هستند و لکه های زیادی روی مبل ها دیده می شود، سرویس لکه بری مبل را نیز درخواست دهید. عملیات مبل شویی در منزل و ترکیب شوینده ها با آب همگی با دستگاه مبل شور انجام می شود.

مبل شویی در منزل

شستشوی مبل با دستگاه

مبل شویی در منزل با دستگاه مبل شور انجام می شود. این دستگاه کوچک وسیله ای است که برای مبل شویی و شستن مبل های پارچه ای به کار گرفته می شود. دستگاه مبل شور همه قسمت های رویه و پشت مبلمان را به خوبی تمیز می کند ولی قسمت های چوبی و فلزی مبل ها نظیر ایه ها و دسته های مبل با دستگاه مبل شور شسته نمی شوند.

اگر مبلمان دارای بخش های غیر پارچه های باشد می توان از دستمال نمدار برای شستن این قسمت ها استفاده کرد. شستشوی مبل با دستگاه شامل شستشو یا ترکیبی از آب و مواد شوینده است که این ترکیب توسط خود دستگاه روی مبل ها پاشیده می شود.سپس فرچه های دستگاه با چرخش کار شستشو را انجام می دهند.

خشکشویی مبل در منزل

پس از شستشوی کامل و از بین بردن کثیفی های رویه مبل، کف اضافی توسط دستگاه مکش شده و خشکشویی مبل در منزل انجام می شود. دستگاه مبل شور دارای سری مخصوص جمع کردن مایعات است و با مکش قوی می تواند شوینده و آب اضافی را از مبلمان خارج کند.

مبل شویی در منزل با دستگاه مبل شور بسیار ساده است و پس از شستشو نیازی ب خشک کردن مبل ها نیست. دستگاه مبل شور تقریبا همه رطوبت داخل اسفنج مبل را مکش می کند ولی بهتر است از نشستن روی مبل ها تا چند ساعت خودداری کنید.

هزینه شست شوی مبل در منزل

مبل شویی در منزل یک سرویس کامل است که شامل شستشوی مبل با مواد شوینده ، لکه برای و خشکشویی مبل در منزل است. قیمت شستشوی مبل به صورت یکجا برای این مجموعه دریافت می شود لذا هزینه ای خشکشویی مبل به صورت جداگانه محاسبه نمی شود.

همه سفارش های ثبت شده برای سرویس مبلشویی در منزل هوم سرویز شامل شستشو و خشکشویی مبل است بنابر این هزینه ها از قبل اطلاع رسانی می شود و مبلغی افزون بر توافق اولیه از مشتری در محل دریافت نخواهد شد.

مبل شویی شمال تهران

بهترین مبل شویی تهران چه خدماتی ارائه می دهد؟

سرویس مبل شویی در منزل برای شستشوی مبلمان عالی است ولی حیطه کاری مبل شویی در تهران گسترده تر است. شستشوی موکت و شستن پشتی های سنتی هم بخشی از خدمات مبل شویی است که در بهترین مبل شویی تهران انجام می شود.

شستشوی موکت چسبان هم با دستگاه کوچی انجام می شود و موکت تقریبا خشک تحویل داده می شود. مبل شویی در منزل شامل شستن انواع مبل های پارچه ای و کاناپه ها است. چنانچه صندلی های میز ناهارخوری هم دارای رویه پارچه ای است می توانید از خدمات مبلشویی برای شستن صندلی های ناهارخوری استفاده کنید.

نحوه ثبت سفارش شستشوی مبلمان در هوم سرویز

ابتدا اپلیکیشن هوم سرویز را به صورت رایگان روی گوشی اندرویدی نصب کنید. مراحل نصب اپ بسیار ساده است و شبیه دیگر اپلیکیشن هایی است که از آن استفاده می کنید. پس از نصب با وارد کردن شماره تلفن می توانید به لیست صدها سرویس خدماتی به همراه قیمت دسترسی پیدا کنید. از بین سرویس های ارائه شده خدمات مبل شویی در منزل را انتخاب کرده و از راهنمایی های اپ برای تکمیل سفارش استفاده کنید. امکان انتخاب روز و ساعت برای سرویس های نظافتی پیش بینی شده است. نگران کیفیت شستشوی مبل نباشیدف هوم سرویز کیفیت خدمات سرویس های ارائه شده در سامانه خدمات درب منزل را تضمین می کند.

هزینه خشکشویی مبل چقدر است؟

مبل شویی در منزل از سرویس های محبوب در ایام خانه تکانی است. قیمت شستشوی مبل همراه با تقاضا بیشتر می شود ولی ما سعی کرده ایم نرخ متعادل سرویس های خدماتی نظافتی را ثابت نگهداریم. هزینه شستشوی مبل در منزل با توجه به منطقه ای کردن این سرویس بسیار ارزان تر تمام می شود. قیمت خشکشویی مبل با توجه به تعداد نشیمن ها، پشتی ها، جنس رویه و اندازه مبل مشخص می شود. اگر دسترسی به اینترنت ندارید و یا هنوز اپ هوم سرویز را نصب نکرده اید می توانید با شماره تماس اعلام شده برای مبل شویی در منزل تماس بگیرید. قبل از تماس با ما، حتما از چند جای دیگر هم استعلام بگیرید. از قیمت های اعلام شده متعجب خواهید شد.

برای اطلاع از قیمت شستشوی مبل و ثبت سفارش رایگان با هوم سرویز تماس بگیرید

۰۲۱-۹۱۰۰۱۳۳۲

 

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن