نظافت

بهترین قالیشویی شرق تهران

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

قالیشویی شرق تهران با امکان شستشوی فرش با دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک، آماده خدمت رسانی در تمامی محله های شرق تهران است. تعرفه قالیشویی خوب در شرق تهران طبق نرخ اتحادیه قالیشویی ۹۷ محاسبه می شود. خدمات قالیشویی خوب در تهران را در قالیشویی ارزان قیمت شرق تهران تجربه کنید.

قالیشویی خوب در شرق تهران

تابلو فرش های نفیس را برای شستشو به قالیشویی شرق تهران بسپارید تا در سریع ترین زمان و بدون آسیب به بافت و رنگ قالی، تابلو تمیز شود. متخصص بهترین قالیشویی تهران از همیاران قالیشویی اتوماتیک هوم سرویز در شرق تهران هستند. ما خدمات ویژه ای را برای ساکنین منطقه در نظر گرفتیم.

پیشنهاد مطالعه: بهترین قالیشویی تهران در محله شما

قالیشویی ارزان قیمت شرق تهران

قالیشویی شرق تهران برای خانه تکانی

هوم سرویز خدمات بهترین قالیشویی در تهران را در همه مناطق ارائه می دهد. اگر در غرب تهران زندگی می کنید با قالیشویی غرب تهران تماس بگیرید. قالیشویی شمال تهران آماده ثبت سفارش شستشوی فرش ویژه خانه تکانی است. اما ساکنین جنوب تهران هم خدمات قالیشویی مکانیزه را در بهترین قالیشویی شرق تهران دریافت می کنند. قیمت شستن فرش در قالیشویی شرق تهران هم زمان با ایام خانه تکانی زیادتر نشده است.

خدمات قالیشویی شرق تهران

شستشوی انواع فرش ماشینی و دستباف، فرش های نفیس، گلیم، فرش ابریشم و گل ابریشم از سرویس های معمول در قالیشویی قیمت مناسب تهران است. قیمت شستن فرش در قالیشویی شرق تهران برای شستشو با بهترین شوینده های موجود در بازار در نظر گرفته شده و کیفیت خدمات قالیشویی از سوی هوم سرویز تضمین شده است.

قیمت قالیشویی شرق تهران

 

قالیشویی ارزان قیمت در شرق تهران

قالیشویی خوب در غرب تهران، قالیشویی خوب در جنوب تهران، قالیشویی خوب در شمال تهران و قالیشویی با کیفیت شرق تهران همگی نرخ قالیشویی را بر اساس نرخ اتحادیه قالیشویی ۹۷ اعلام می کنند. خدمات قالیشویی هوم سرویز به عنوان قالیشویی ارزان قیمت تهران درجه یک بوده و تحت نظارت متخصصین فرش انجام می شود.

بهترین قالیشویی تهران شرق

قالیشویی شرق تهران شستشوی فرش و موکت در شرکت ها، سازمان ها، مساجد، رستوران های سنتی، هتل ها و … سایر اماکن را در قالیشویی مکانیزه انجام می دهد. اینجا یک قالیشویی قیمت مناسب تهران است که با دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک صفر تا صد خدمات قالیشویی خوب را انجام می دهد. نرخ قالیشویی در تهران شرق تا پایان سال ثابت است و طبق تصمیمات اخذ شده افزایش داده نمی شود.

پیشنهاد مطالعه:ثبت سفارش رایگان در قالیشویی آنلاین

میدونستی که هوم سرویز، خدمات قالیشویی هم ارائه میده؟

دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک

قالیشویی شرق تهران مجهز به دستگاه های روز دنیا برای شستن فرش، قالی و قالیچه های دستباف و ماشینی است. دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک به صورت دستی توسط استادکار برای شستشوی فرش تنظیم می شود. نحوه شستشو، میزان شوینده، دمای آب و سرعت چرخش فرچه ها با توجه به جنس فرش و تراکم الیاف آن تنظیم می شود. 

بهترین قالیشویی شرق تهران

 

قیمت شستن فرش در قالیشویی شرق تهران

قالیشویی با کیفیت شرق تهران همه سفارش های ثبت شده در سامانه خدمات منزل هوم سرویز را با نرخ اتحادیه قالیشویی ۹۷ قیمت گذاری می کند. اگر قالی نیاز به لکه بری، رفوگری، ریشه زنی و ترمیم بافت داشته باشد، توسط متخصص فرشبافی کارهای تعمیراتی انجام می شود. قیمت شستن فرش در قالیشویی شرق تهران با توجه به نوع خدمات که دریافت می کنید محاسبه می شود.

نرخ قالیشویی و رفوگری

رفوگری هنر ترمیم فرش های آسیب دیده است که توسط نیروهای تعلیم دیده انجام می شود. قالیشویی شمال تهران، قالیشویی غرب تهران، قالیشویی جنوب تهران و قالیشویی شرق تهران توسط اساتید با تجربه در صنعت فرش اداره می شود و خدمات رفوگری به طور تخصصی در شعبات قالیشویی خوب هوم سرویز در همه مناطق تهران ارائه می شود. نگران فرش های سوخته، پاره و آسیب دیده نباشید. ما همه فرش ها را طبق خواسته شما رفو کرده و سالم تحویل مشتری می دهیم.

پیشنهاد مطالعه: قیمت قالیشویی و خدمات قالیشویی در تهران چقدر است؟

 

قالیشویی شرق تهران

 

لکه گیری در بهترین قالیشویی تهران

برای لکه گیری فرش دستباف در قالیشویی شرق تهران اعتماد کنید. فرش های نفیس دستباف قیمت بالایی دارند و به هنگام شستشو و لکه بری حساسیت بیشتری باید لحاظ شود. نظافت فرش دستباف به دلیل تراکم بالای بافت فرش دشوارتر است و مواد شوینده بیشتری صرف می شود. پس از غبار گیری بقیه مراحل لکه گیری و شستن فرش در قالیشویی شرق تهران انجام می شود.

قیمت قالیشویی در تهران

برخی از شرکت ها تعرفه قالیشویی را با توجه به ارزش ملک و محله متفاوت اعلام می کنند. قیمت قالیشویی خوب در شمال تهران و قیمت قالیشویی خوب در جنوب تهران برای هر متر مربع فرش یکسان در نظر گرفته می شود. پس از ثبت سفارش خدمات قالیشویی ، همیاران به محل مراجعه و فرش را بررسی می کنند. همه ایرادات فرش در برگه تحویل نوشته می شود و قیمت قالیشویی به طور دقیق اطلاع رسانی می شود.

قالیشویی با کیفیت شرق تهران هوم سرویز

خدمات قالیشویی قیمت مناسب تهران را با بهترین کیفیت در قالیشویی شرق تهران دریافت می کنید. همچون دیگر سرویس های خدماتی، سرویس قالیشویی اتوماتیک به صورت منطقه ای ارائه می شود. به این ترتیب امکان ارائه خدمات بهتر با قیمت کمتر برای همه سفارش ها وجود دارد. برای ثبت سفارش شستشوی فرش با ما تماس بگیرید.

برای اطلاع از قیمت قالیشویی و ثبت سفارش رایگان با هوم سرویز تماس بگیرید

۰۲۱-۹۱۰۰۱۳۳۲

همیار ما شوید
اگر شما هم توی قالیشویی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا