رایانه و تکنولوژی

تعمیر کامپیوتر و افزایش سرعت ویندوز

مدت زمان زیادی از حضور کامیپوتر در خانه ها نمی گذرد ولی به همین زودی این دستگاه های کوچک، محبوب خانواده ها شده اند. این روزها کمتر کسی است که به طریقی از کامپیوتر و امکاناتش استفاده نکند. این تعداد از کاربران را به کاربران اداری اضافه کنید تا گستردگی استفاده از کامپیوتر تا حدودی مشخص شود. خدمات تعمیر کامپیوتر با توجه به فراگیر بودن این دستگاه از ضروری ترین سرویس های فنی-تخصصی است. سرویس تعمیرات کامپیوتر تنها مختص ادارات و سازمان ها نیست بسیاری از کاربران خانگی نیز از مشتری ای این سرویس هستند.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

خدمات تعمیر کامپیوتر

آیا کامپیوتر دچار مشکل شده و به درستی کار نمی کند؟ تا همین چند وقت پیش تنها راه برای تعمیر کامپیوتر، مراجعه به مراکز مجاز تعمیراتی بود ولی این روزها سرویس و تعمیر کامپیوتر در محل نیز انجام می شود. تکنیسین های فنی آموزش دیده می توانند همه کارهای تعمیراتی کامپیوتر را در محل انجام می دهند و ایرادات ویندوز را برطرف می کنند. گذراندن آموزش تعمیرات کامپیوتر برای کسی که قصد تعمیر و سرویس کامپیوتر را دارد الزامی است بنابراین اگر در این زمینه آموزش های لازم را نگذرانده اید، لطفا کار را خراب تر نکنید.

پیشنهاد مطالعه: انجام خدمات کامپیوتری در محل

آموزش تعمیرات کامپیوتر

برای اینکه یک تعمیرکار حرفه ای کامپیوتر شوید باید در کلاس های عملی تعمیر کامپیوتر شرکت کنید. به این ترتیب هم مباحث نظری را یاد می گیرید و هم با راه و چاه عیب یابی و سرویس کامپیوتر آشنا می شوید. کسانی که ساعات های زیادی با کامپیوتر کار می کنند اگر یک اطلاعات پایه از خرابی ویندوز داشته باشند می توانند مشکلات جزئی را برطرف کنند ولی باز و بسته کردن یک رایانه کار تعمیرکار حرفه ای و تکنیسین کامپیوتر است.

تعمیر کامپیوتر در تهران

سرویس و تعمیر کامپیوتر 

خدمات کامپیوتر از کاربردی ترین سرویس های هوم سرویز است. همه کاربران تهرانی می توانند درخواست سفارش تعمیر کامپیوتر را در سامانه خدمات فنی هوم سرویز نصب کنند و از خدمات سرویس و تعمیر کامپیوتر در محل استفاده کنند. با توجه به ترافیک و دوری مراکز تعمیر مجاز کامپیوتر، ارائه این سرویس پر کاربرد در محل کارها را خیلی ساده کرده است. اگر مشکلی در سیستم وجود دارد، یا قصد ارتقا سخت افزاری کامپیوترهای قدیمی را دارید با ما تماس بگیرید. تعویض یا ارتقا قطعات سخت افزاری از خدمات سرویس و تعمیر کامپیوتر در محل است. ثبت سفارش از طریق اپلیکیشن هوم سرویز در همه ساعات شبانه روز امکان پذیر است. خدمات کامپیوتری آنلاین در تهران به صورت منطقه ای ارائه شده است.

پیشنهاد مطالعه: تعمیرات لپ تاپ حرفه ای در تهران

اموزش تعمیرات کامپیوتر تخصصی

عیب یابی و تعمیر کامپیوتر

خرابی کامپیوتر همیشه مربوط به سیستم سخت افزاری نیست بلکه در اغلب موارد مشکل به وجود آمده نرم افزاری است. کند شدن یک کامپیوتر قدیمی دلایل زیادی دارد. تکنولوژی ساخت و تولید کامپیوترهای خانگی پیشرفت زیادی داشته است. امروزه سیستم های به روز تر و مجهزتری عرضه شده که قابل مقایسه با سیستم های قدیمی نیست. امکانات فوق العاده کامپیوترهای جدید بر کسی پوشیده نیست اما قیمت بالای خرید کامپیوتر هم خودش مشکلی است. با توجه به قیمت های سرسام آور کامپیوترهای به روزتر، به نظر می رسد تعمیر کامپیوتر قدیمی در شرایط فعلی مقرون به صرفه تر باشد. اگر شرایط خرید یک کامپیوتر جدیدتر را ندارید با قیمت خیلی کمتری می توانید سیستم خود را به روز کنید.

تعمیر کامپیوتر در محل

در این سرویس کاربردی، یک تکنیسین به محل مراجعه می کند و مشاوره رایگان در ارتباط با بهبود سیستم را به مشتری می دهد. هزینه نهایی تعمیر کامپیوتر بعد از براورد نهایی اعلام می شود. اگر چه عیب یابی و تعمیرات کامپیوتر یک کار تخصصی است ولی با کمی اطلاعات می توانید برخی از مشکلات را خودتان هم برطرف کنید. یکی از رایج ترین اشکالات در سیستم های قدیمی ناشی از کند شدن ویندوز است که اغلب به سادگی حل می شود. اگر ویندوز دیر بالا می آید، سیستم دائما هنگ می کند و یا به طور کلی سرعت ویندوز خیلی کم شده ، چه می کنید؟ اگر سرعت کامپیوتر کم شده این راه ها را امتحان کنید اگر مشکل برطرف نشد با خدمات کامپیوتر هوم سرویز تماس بگیرید.

سرویس و تعمیر کامپیوتر در محل

راه های افزایش سرعت ویندوز

گاهی برخی برنامه های سنگین موجب کندی سیستم می شوند. با شناسایی این برنامه ها می توانید کیفیت ویندوز را تا حدی زیادی بهبود دهید. در ادامه چند عامل که موجب کاهش سرعت ویندوز می شوند و راه حل مشکل ارائه شده است.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات تعمیر کامپیوتر هم ارائه میده؟
 • شناسایی برنامه های سنگین

استفاده نادرست از برخی نرم افزارها یا برنامه های کامپیوتری علت اصلی کند شدن سیستم است. شاید یک نرم افزار همه حافظه مموری را اشغال کرده و یا برنامه ای بدون اطلاع تان روی سیستم فعال شده است. برای تعمیر کامپیوتر و رفع مشکل کاهش سرعت این مراحل را انجام دهید:

 1. دکمه های میانبر Ctrl+Shift+Escape را فشار دهید
 2. پنجره Task Manager را باز کنید
 3. برنامه ای که CPU را اشغال کرده شناسایی کنید
 4. با کلیک روی End Task برنامه را ببندید
 • بستن برنامه های System Tray

بسیاری از برنامه های کاربردی در System Tray اجرا می شوند. در اقع هر زمان که کامپیوتر روشن می شود لیستی از برنامه ها به اجبار در پس زمینه اجرا می شوند. یک آیکون لفش رو به بالا در پایین سمت راست ویندوز وجود دارد با کلیک روی آن می توانید لیست برنامه ها را ببینید. به سادگی می توانید برنامه های غیر کاربردی را غیر فعال کنید و نیازی به تعمیر کامپیوتر برای افزایش سرعت آن نیست.

تعمیرات رایانه ارزانخدمات تعمیر کامپیوتر در محل

 • کاهش انیمیشن های ویندوز

سیستم عامل ویندوز دارای انیمیشن های زیادی است که هر کدام به جای خود عالی هستند. اما فعال کردن انیمیشن های غیر مرتبط می توانند سرعت سیستم را بسیار کم کنند. اگر سرعت سیستم ناگهان کند شده با سرویس و تعمیر کامپیوتر در محل هماهنگ کنید تا مشکل را برطرف کند. اما قبل از آن برای غیر فعال کردن انیمیشن های ویندوز کلید + X را فشار داده یا راست کلیک کرده و دکمه Start را فشار دهید و System را انتخاب کنید. روی Advanced System Settings کلیک کنید و Settings را در قسمت Performance قرار دهید. حالا می توانید انیمیشن های غیر ضروری را غیر فعال کنید.

آخرین راهکار افزایش سرعت ویندوز

 • پاکسازی مرورگر وب
 • حذف تروجان و اسپم ها
 • آزاد کردن فضای دیسک
 • Defragment کردن هارد دیسک
 • حذف و Uninstall برنامه های بی استفاده

هزینه خدمات تعمیر کامپیوتر

همانطور که مشخص است مشکل هر کامپیوتر با دیگری تفاوت دارد. از قبل نمی توان یک قیمت ثابت و مشخصی را برای تعمیرات کامپیوتر در نظر گرفت. تکنیسین کامپیوتر پس از بررسی و پیدا کردن ایراد و مشکل می تواند هزینه دقیق تعمیرات را اعلام کند. در این مورد به شایعات و حرف های بی اعتبار گوش ندهید. شاید برخی افراد ادعا کنند که می توانند با دریافت هزینه کمتری ایراد دستگاه را برطرف کنند. اگر به تازگی از فروشگاه های خدمات کامپیوتری دیدن کرده باشید حتما از قیمت های سر به فلک کشیده کامپیوتر اطلاع دارید. افراد غیر حرفه ای و مبتدی می توانند آسیب جدی به دستگاه وارد کنند که در آن صورت ناچار به خرید یک کامپیوتر جدید هستید. با پرداخت مبلغ بسیار کمتری از خدمات تعمیرکاران مجاز هوم سرویس استفاده کنید. 

خدمات تعمیر کامپیوتر در تهران

تعمیرات تخصصی کامپیوتر و لپ تاپ از خدمات فنی هوم سرویز است که هم اکنون در سطح تهران بزرگ ارائه می شود. این سرویس شامل رفع مشکلات سخت افزاری و اشکالات نرم افزاری سیستم های کامپیوتری است. نیازی به حمل دستگاه نیست. تکنیسین های هوم سرویز درب منزل یا محل کار مراجعه می کنند و صفر تا صد تعمیرات را در حضور مشتری انجام می دهند. جهت ثبت سفارش از طریق اپ این سامانه و یا شماره تلفن درج شده در ابتدای صفحه اقدام کنید. چنانچه نیاز به تعویض قطعات باشد، امکان تهیه آن توسط تکنیسین همیار وجود دارد. هزینه خرید قطعات به همراه فاکتور روی قیمت نهایی لحاظ می شود.ثبت سفارش شامل پرداخت هیچ هزینه ای نیست و تنها مبلغ دریافتی همانی است که تکنسیسن متخصص پس از بررسی، اعلام می کند.

همه سفارش های فنی هوم سرویز شامل گارانتی و کیفیت خدمات هستند و طبق نرخ مصوب قیمت گذاری می شوند.

سفارش  تعمیرات کامپیوتر را از طریق اپ هوم سرویز به رایگان ثبت کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی تعمیر کامپیوتر تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا