برقکاری ساختمان

پیمانکار برق ساختمان چه وظایفی دارد؟

این روزها همه کارهای ساختمان سازی به صورت تخصصی و در حوزه های مهندسی، انجام می شود. برچ های بلند مرتبه، پروژه های ساختمانی عظیم و حتی یک آپارتمان کوچک هم نیاز به برق کشی دارند.پیمانکار برق ساختمان از نیروهای فعال در صنعت ساخت و ساز است که به صورت تخصصی در حیطه برقکاری و سیم کشی برق ساختمان فعالیت دارد. سیستم الکتریکال و برقکاری ساختمان مخصوص واحدهای مسکونی نیست. همه ساختمان های اداری و تجاری نیز به هنگام ساخت، برق کشی شده اند. اگر بخشی از سیستم روشنایی منزل آسیب دیده یا آنتن مرکزی مشکل پیدا کرده باشد می توانید از برقکار کمک بگیرید ولی برای پروژه های ساخت و ساز حتما با یک پیمانکار برق ساختمان قرارداد خواهید بست.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

پیمانکار کیست؟

برای ساخت هر بنایی لازم است تا مسئول اجرای پروژه از قبل مشخص شده باشد. در واقع پیمانکار کسی است که برای مورد خاصی یک تعهد و پیمان را می پذیرد. در صنعت ساختمان سازی هم پیمانکار ساختمان، تعهد اجرای پروژه را تحت شرایطی خاص بر عهده می گیرد. برای مثال وقتی یک زمین را خریداری می کنید برای ساخت بنا نیاز به پیمانکار ساختمان دارید. پیمانکار معمولا یک شرکت است که از نیروهای متخصص برای اجرای پروژه های مختلف در ساخت و ساز بنا استفاده می کند. کسی که تعهد اجری پروژه ساختمان سازی را دارد در واقع پیمانکار عمومی است که از پبمانکاران جزء بنابر ضرورت استفاده می کند.

قیمت برقکاری ساختمان هوم سرویز

پیمانکار برق ساختمانپیمانکار برق ساختمان

پیمانکار چزء چه کسی است؟

پیمانکار جزء، تخصص حرفه ای در کارهای اجرایی دارد. صنعت ساختمان سازی وابسته ده ها و صدها نیروی متخصص در زمینه های متفاوت است. این پیمانکار می تواند یک فرد یا یک شرکت پیمانکاری باشد که برای اجرای قسمتی از پروژه اصلی انتخاب می شود. پیمانکار برق ساختمان یکی از همین پیمانکاران جزء است. پیمانکار جوشکاری، پیمانکاری آب، پیمانکاری حمل و نقل و …. هر کدام اجرای یک بخشی از پروژه ساختمان سازی را بر عهده دارند. حیطه کاری هر پیمانکار، نوع قرارداد، ابزار کار و مبلغ دستمزد آن کاملا به صورت مجزا و تخصصی مشخص می شود. پیمانکاران جز در حیطه کاری دیگر پیمانکاران وارد نمی شوند ولی نتیجه فعالیت آنان در تیم بزرگ پیمانکاری ساختمان تاثیرگذار است.

اصول و نحوه سیم کشی برق ساختمان هوشمند

پیمانکار برق ساختمان کیست؟

پیمانکار برق یکی از پیمانکارهای جزء در پروژه ساختمان سازی است. شرکت پیمانکاری برق وظیفه اجرای پروژه برق رسانی ساختمان را بر عهده دارد. در واقع یک فرد حقیقی یا حقوقی پیمانکاری برق ساختمان را بر عهده می گیرد. این فرد با یک تیم متخصص برای اجرای تاسیسات الکتریکال ساختمانی همکاری دارد. در همه پروژه های ساختمان سازی، صنعتی و شبکه انتقال با پیمانکار برق قراردارد تنظیم می شود. کارهای اجرایی تاسیسات و تجهیزات برق رسانی کاملا تخصصی است. بدون طراحی برق ساختمان، بنا کارایی لازم را ندارد.

قیمت گذاری خدمات خانگی تعرفه قیمت برقکاری

 پیمانکار برق ساختمان تهران

سیم‌کشی برق ساختمان

پیمانکار برق ساختمان چه کار می کند؟

مسئولیت کامل طراحی و اجرای سیم کشی برق ساختمان بر عهده پیمانکار برق است. یک پیمانکار تعهد می کند که در قبال دریافت هزینه ای مشخص، پروژه برق کاری ساختمان را در زمان مشخص، انجام دهد. هزینه اجرایی و زمانبندی شروع و پایان کار از قبل توافق می شود. پیمانکار موظف به پذیرفتن شرایط مندرج در قرارداد است. بخشی از وظایف پیمانکار برق ساختمان عبارت است از:

  • طراحی نقشه الکتریکال اولیه توسط واحد طراحی
  • تامین برق واحد های مسکونی ، تجاری و اداری
  • اجرای سیستم روشنایی ساختمان از کنتور تا کلید
  • انجام کلیه مراحل سیم کشی و کابل کشی
  • اجرای پروژه طبق استاندارد سازمان نظام مهندسی
  • نصب کلیه تجهیزات ، تست و تحویل نهایی به کارفرما
  • ارائه نقشه پایان کار تمام موارد اجرایی به کارفرما
  • سیستم آنتن مرکزی و ……

انواع پیمانکار برق ساختمان کدام است؟

به لحاظ تخصصی همه پیمانکاران معتبر با نیروهای آموزش دیده کار می کنند. موقع عقد قرارداد با شرکت پیمانکاری به سابقه و خوشنامی شرکت توجه کنید. برخی از شرکت های پیمانکاری در زمینه سیستم برق رسانی ساختمان فعالیت دارند. اما حیطه کاری عده دیگری از پیمانکاران در حوزه برق صنعتی است. برای مثال پیمانکار برق ساختمان در زمینه تامین برق رسانی واحدهای مسکونی و ساختمان های اداری و تجاری فعالیت دارد. پیمانکار مجری برق رسانی به همه بخش های ساختمان است. برق اصلی ساختمان از کنتور منشعب شده و برای مصارف گوناگون به کار می رود. سیسستم روشنایی ساختمان، نصب کلید و پریزها بخشی از سیم کشی برق ساختمان است. پیمانکار می بایست برای نصب آیفون، لوستر، آنتن مرکزی، دوربین مدار بسته، سیستم اعلام حریق و …. با توجه به متن قرارداد پیش بینی لازم را انجام دهد. دو نوع پیمانکار برق وچود دارد:

میدونستی که هوم سرویز، خدمات سیم کشی برق و رفع اتصالی هم ارائه میده؟
  • پیمانکار برق ساختمان : اجرای کامل تاسیسات برق ساختمان
  • پیمانکار برق صنعتی : اجرای کامل تاسیسات برق صنعتی

بزرگ‌ترین مشکلات برقی داخل ساختمان و راه‌حل‌های آن

قیمت پیمانکار برق ساختمان

قیمت قرارداد با پیمانکار برق ساختمان چقدر است؟

پروژه های پیمانکاری به صورت اختصاصی قیمت گذاری می شود. لازم است تا قبل از امضای قرارداد نسبت به تعهدات پیمانکار، توافق حاصل شود. تیم و یا شرکت پیمانکار ساختمان با توجه به حجم کاری و زمان پروژه قیمت نهایی را اعلام می کند. متن قرارداد شامل همه وظایفی است که بر عهده پیمانکار برق ساختمان گذاشته شده است. برای مثال در پروژه های برق رسانی واحدهای تجاری، سیستم دوربین مدار بسته نیز در نظر گرفته می شود. قیمت برقکاری ساختمان با مدارات سیم کشی دوربین مدار بسته و یا سیستم اعلام حریق با قیمت سیم کشی منازل تفاوت دارد.

پیمانکار برق ساختمان تهران

خدمات سیم کشی برق و رفع اتصالی از سرویس های فعال هوم سرویز در تهران است. سیم کشی و کابل کشی ساختمان توسط تیم حرفه ای پیمانکاری پذیرفته می شود. طراحی برق ساختمان ، سیم کشی برق ساختمان ، لوله کشی برق ، تابلو برق ساختمان ، برق کشی ساختمان مسکونی ، روشنایی ساختمان، سیم کشی اعلام حریق، سیم کشی آنتن مرکزی، سیم کشی دوربین مدار بسته و همه خدمات برق کاری ساختمان به صورت تخصصی انجام می شود. تکنیسین های با تجربه و متخصص در اجرای پروژه های برقکاری ساختمان فعالیت دارند. با سپردن پروژه های پیماکاری به متخصصین اهل فن، نگرانی بابت زمان بندی و نحوه صحیح اجرای کار نخواهید داشت. شاید در حال ساخت اولین ساختمان هستید و با مشکلات زیادی روبرو شده اید اما تین برقکار هوم سرویز تجربه زیادی در کارهای برقی دارد.

تعرفه سیم کشی برق و رفع اتصالی هوم سرویز

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )از قیمت (تومان)تا قیمت (تومان)
سیم کشی برق تا 20 متر85000145000
سیم کشی برق 20 متر تا 100 متر(متری)5500
7500
سیم کشی برق 100 متر به بالا توافقی
کابل کشی تا سایز 6*3 تا 20 متر 115000195000
کابل کشی تا سایز 6*3 بین 20 تا 100 متر (متری)65009500
کابل کشی با سایز 10*4 به بالا و ارتفاع 3 متر به بالا توافقی
داکت کشی تا 20 متر80000115000
داکت کشی 20 تا 100 متر (متری)40006500
داکت کشی 100 متر به بالاتوافقی
کابل کشی آنتن مرکزی تا 20 متر85000125000
کابل کشی انتن مرکزی 20متر به بالا (متری)50007500
لوله گذاری(خرطونی یا پولیکا) بدون کنده کاری (متری)50007000
لوله گذاری(خرطومی یا پولیکا) با کنده کاریتوافقی
نصب سینی کابل بدون جوشکاری(متری)1800025000
نصب سینی کابل با جوشکاری و پایه نگهدار2800037000
نصب جعبه کلید مینیاتوری به همراه سربندی و برق رسانی(هر واحد)85000145000
عیب یابی و رفع اتصال برق سه فاز100000190000
عیب یابی و رفع اتصال برق تک فاز 80000145000

خدمات سیم کشی برق ساختمان در تهران

اگر در حال ساخت و ساز بنای جدید بوده و به دنبال بهترین پیمانکار تهران هستید با ما تماس بگیرید. هوم سرویز پیمانکار منصف و خوش قول را به شما معرفی می کند. توافق های مالی پس از بررسی پروژه و از قبل انجام می شود. تعهدات پیمانکار و زمان بندی ها نیز طی یک قرارداد رسمی ثبت می شود. به این ترتیب برنامه ریزی برقکاری ساختمان طبق مفاد قرارداد و در موعد مقرر انجام خواهد شد. کافیست سفارش خود را از طریق اپ هوم سرویز ثبت کنید تا هماهنگی های بعدی انجام شود. در این مرحله هیچ هزینه ای دریافت نمی شود. در جدول منتشر شده، هزینه های پایه را مشاهده می کنید. این قیمت ها بدون در نظر گرفتن هزینه خرید مصالح و تجهیزات سیم کشی محاسبه شده است. 

سرویس سیم کشی برق و رفع اتصالی را به رایگان از طریق اپ هوم سرویز سفارش دهید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی سیم کشی برق و رفع اتصالی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا