کاربردی

چطور صدای جیر جیر لمینت را برطرف کنیم؟ رفع صدای لمینت

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

لمینت از کفپوش های مدرن در دکوراسیون داخلی است که توانسته توجه بسیاری از دکوراتیوها را جلب کند. در همه ساختمان های لوکس از لمینت های تیره و روشن برای کف استفاده شده است. گاهی پس از مدتی یک مشکل جدی در لمینت دیده می شود که واقعا آزار دهنده است. شنیدن صدایی شبیه به جیر جیر موقع راه رفتن روی کفپوش را نمی توان نادیده گرفت. به خصوص در شب که همه جا ساکت است این صدای آزار دهنده، آرامش خانوار را سلب می کند. برای رفع صدای لمینت راه حل های ساده ای وجود دارد اما قبل از آن باید علت صدای لمینت، موقع راه رفتن روی کفپوش را پیدا کنید.

چرا موقع راه رفتن صدای جیر جیر از لمینت شنیده می شود؟

بچه ها همیشه در حال بازی و دویدن هستند. اگر موقع بازی یک صدای خش دار و تیز شنیده شود اصلا قابل تحمل نیست. به طور معمول هنگام راه رفتن روی لمینت نباید صدای ناخوشایندی شنیده شود. هر نوع صدای سایش، لق زدن، جیر جیر و … که با راه رفتن شنیده می شود نشان دهنده یک ایراد جدی در نصب ، سطح زیر کار و یا خود لمینت است. برای رفع صدای لمینت لازم است تا علت ایجاد صدای آزار دهنده شناسایی شود. به این ترتیب می توان راه حل مناسب را برای این مشکل پیدا کرد . برخی از عمده ترین علل صدای جیر جیر لمینت را در ادامه بررسی می کنیم.

نصب لمینت در دکوراسیون داخلی

رفع صدای لمینت فوری رفع صدای لمینت قدیمی فوری

ناهموار بودن کف ساختمان

لمینت به صورت تایل های مستطیل و چهارگوش تولید می شود. برای نصب لمینت تایل ها به صورت کلیک در هم قفل می شوند. برای اینکه لقی وجود نداشته باشد در گوشه ها از قرنیز و بست استفاده می شود. اگر به تازگی کفپوش ها را تعویض کرده اید و با مشکل صدای لمینت موقع راه رفتن روی آن مواجه شده اید، حتما سطح زیر کار ناهموار است. نصاب حرفه ای همیشه قبل از نصب سطح زیر کار را نیز بازبینی می کند. به جز در مواردی که اختلاف سطح وجود دارد، نیازی به کندن و اصلاح کف نیست و می توان به سادگی لمینت را روی هر سطحی نصب کرد.

رفع صدای لمینت

برای برطرف کردن این مشکل لازم است تا سطح کف به خوبی مسطح شود. گاهی با کندن سطح و صافکاری مشکل برطرف می شود. البته نصاب لمینت هوم سرویز از قبل این مورد را بررسی می کند. در صورتی که سطح کف ناهموار بوده و دارای پستی و بلندی باشد ابتدا سطح بازسازی شده و سپس لمینت نصب می شود. حتی یک اختلاف سطح جزئی هم می تواند منجر به بروز صدا حین راه رفتن روی لمینت شود. لمینت را می توان روی سطوح سیمانی، سنگی، سرامیک و … نصب کرد. اما همیشه قبل از نصب لمینت می بایست سطح زیر کار از نظر هم سطح بودن بررسی شود. در صورت وجود ناهمواری تسطیح سطح الزامی است. در غیر این صورت نصب لمینت به درستی انجام نخواهد شد.

قیمت نصب پارکت و هزینه تعمیر پارکت باد کرده چقدر است؟

رفع صدای لمینت در ترهاننصب و تعمیر و رفع صدای لمینت

رفع صدای لمینت باد کرده

رطوبت یکی از علل اصلی صدای لمینت است. در مقایسه با کفپوش های چوبی انواع لمینت دارای مقاومت بالاتری در مقابل رطوبت هستند. لمینت های جدید و ضد آب هم برای مکان هایی که در معرض رطوبت قرار دارند، تولید شده است. اما با همه اینها نباید کفپوش ها در محل های مرطوب نصب شوند. برای مثال اگر یکی از لوله های شوفاژ و یا گرمایش از کف دچار نشتی شده باشد، لمینت در ان قسمت از ساختمان دچار تورم می شود. باد کردگی لمینت موجب می شود که به تایل های مجاور فشار وارد شود. بنابراین وقتی بچه ها بازی می کنند از کف منزل صدای جیر جیر مانندی شنیده می شود. برای رفع صدای لمینت در این مورد لازم است تا ابتدا مشکل رطوبت کف برطرف شود. با خارج کردن تایل باد کرده و تعویض آن نیز به طور کلی صدای ناخوشایند از بین خواهد رفت.

کیفیت ضعیف کفپوش

کفپوش لمینت استاندارد دارای کیفیت خوبی است. لمینت از لایه های متعدد و تحت فشار و دمای زیاد در کارخانه تولید می شود. در پروسه تولید لمینت از دستگاه های پیشرفته استفاده می شود. متریال مرغوب دارای سطح هموار و یکپارچه ای است و قابلیت نصب روی سطوح مختلف را دارد. قبل از خرید به کیفیت محصول توجه کنید کیفیت لمینت روی رضایت مشتری، تاثیرگذار است. اگر علت صدای لمینت هیچکدام از موارد ذکر شده نبود، به احتمال زیاد روش نصب ان مشکل دارد. در ظاهر با کیلیک کردن تایل ها و بدون نیاز به چسب و غیره می توان یک اتاق بزرگ را به سرعت با لمینت پوشاند. اما در عمل این کار چندان ساده نیست و نیاز به مهارت و تجربه دارد.

رفع صدای لمینت تازه نصب شدهرفع صدای لمینت موقع راه رفتن

نصب لمینت و  رفع صدای جیر جیر

نصاب حرفه ای برای جلوگیری از صدای لمینت موقع راه رفتن، یک فضای ۱۰ میلیمتری را در نظر می گیرد. این فضا برای انقباض و انبساط تایل ها الزامی است. اگر موقع نصب این مورد رعایت نشود، امکان تاب برداشتن تایل ها در اثر تغییرات دمایی وجود دارد. در این صورت تایل های تاب برداشته، مستعد ایجاد صدای ناخوشایند موقع راه رفتن روی کف هستند. برای رفع صدای لمینت با خدمات نصب لمینت هوم سرویز تماس بگیرید. پس از بررسی نصاب در صورت لزوم همه تایل ها خارج شده و دوباره به صورت صحیح نصب می شود. این کار در زمان کوتاهی انجام خواهد شد.

سرویس نصب و تعمیر لمینت هوم سرویز

خدمات نصب و تعمیر لمینت یکی از سرویس های محبوب در هوم سرویز است. با توجه به اینکه بسیاری از خانواده ها موقع بازسازی منزل، کفپوش ها را نیز تعویض می کنند تقاضا برای این سرویس زیاد است. همه سفارش های ثبت شده در اپ هوم سرویز شامل تضمین کیفیت اجرای کار هستند.

سفارش سرویس نصب و تعمیر لمینت را به رایگان در اپلیکیشن هوم سرویز نصب کنید.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نصب و تعمیر لمینت هم ارائه میده؟
همیار ما شوید
اگر شما هم توی نصب و تعمیر لمینت تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا