header

سرویس نظافت راه پله و مشاعات

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت نظافت راه پله و مشاعات

شرایط سرویس نظافت راه پله و مشاعات

• تا یک ساعت پس از شروع سرویس، در صورت نارضایتی از عملکرد همیار امکان جایگزینی با همیار جدید وجود دارد.

• در ساختمان هایی که در هر طبقه آن بیش از دو واحد می باشد، به ازای هر واحد مازاد بر دو واحد، 10 هزار تومان بابت کل واحد های اضافی در تمام طبقات بر روی مبلغ نهایی محاسبه می شود. به عنوان مثال ساختمان با 3 واحد در هر طبقه 10 هزار تومان به کل مبلغ سرویس اضافه می شود. همینطور ساختمان با 4 واحد در هر طبقه 20 هزار تومان به کل مبلغ سرویس اضافه می شود.

• گردگیری و شستشوی دیوارها هر طبقه 10 هزارتومان به مبلغ سرویس اضافه می شود.

• فراهم آوردن مواد و ابزار شستشو بر عهده مشتری می باشد. که شامل: چهارپایه(در صورت نیاز)، تاید، دستمال نظافت،تی،سطل، جارو،خاک انداز،شیلنگ آب،وایتکس و مایع ظرفشویی می باشد.

• مشاعات شامل راه پله، نرده، کلید، پریز، آسانسور، درب ورودی ساختمان، پارکینگ یا حیاط می باشد.​

• گردگیری پادری جزو سرویس نظافت راه پله بوده اما شستشوی پادری با هزینه جدا محاسبه می گردد.

• لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

• همیاران محترم جهت نظافت سطوح به هیچ وجه نباید از جوهر نمک و شوینده های اسیدی استفاده نمایند.

• سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت به مبلغ 30 هزارتومان می شود.

• تی کشیدن کف فقط توسط لوازم تی کشی صورت می گیرد.

• شستشوی شیشه ها فقط از داخل انجام شده و نظافت شیشه از بیرون تا جایی که با دست و بدون خروج از پنجره امکان دارد انجام می شود.

• نظافت و گردگیری دیوار ها شامل دو مرحله نظافت همراه با تی و شوینده می باشد. مرحله اول، شست و شو به وسیله تی آغشته به مواد شوینده و مرحله دوم خشک کردن دیوارها با استفاده از یک تی خشک.

• توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی نظافت راه پله و مشاعات

نظافت مشاعات و مواردی که باید از آن بدانید :

همانقدر که نظافت داخل منزل با اهمیت است ، نظافت راه پله و مشاعات ساختمان نیز مهم است. در صورت عدم رعایت نظافت راه پله آلودگی از بیرون درب منزل، وارد خانه می شود. مخصوصا که در آپارتمان نشینی با توجه به تردد بالای افراد امکان این آلودگی بیشتر هم خواهد شد، پس نیاز بیشتری به انجام خدمات نظافت ساختمان می باشد.

یکی از دغدغه های آپارتمان نشینی و البته مدیران ساختمان، انجام به موقع و صحیح نظافت پارکینگ و مشاعات ساختمان است. خدمات نظافت ساختمان شامل، نظافت راه پله، نظافت فضای مشاع، نظافت آسانسور و شستن حیاط میباشد.

بدون تردید پاک سازی و نظافت مکان هایی از قبیل راه پله ها در منازل آپارتمانی که در معرض رفت و آمد و آلودگی قرار دارند و مورد استفاده همه افراد ساختمان است ، کار دشواریست.

با برنامه نظافت منزل پیش بروید!

قطعا برنامه ریزی نظافت فضای مشاع و نظافت آسانسور، برای یک روز خاص که مناسب همه اعضای آپارتمان باشد، کار سختی خواهد بود. بهترین روش تعیین یک روز در بین فواصل زمانی ثابت است. بدین ترتیب همه افراد از برنامه نظافت منزل مطلع هستند.

قطعا در این روز رفت و آمدها را کاهش می دهند، تا کارگر به راحتی به نظافت راه پله و نظافت آسانسور و مابقی موارد بپردازند.

آیا نظافت ساختمان اداری با مسکونی متفاوت است؟

زمانی که بحث درباره نظافت مشاعات ساختمان است، تفاوت چندانی با یکدیگر نخواهند داشت. جز اینکه در نظافت فضای مشاع منازل بیشتر تاکید می شود که فردی ثابت که مورد اطمینان تمام ساکنین ساختمان هستند، به امور نظافت راه پله بپردازند.

به طور کلی کلیات تمیز کردن و خدمات نظافت ساختمان از یک قانون کلی پیروی میکند. جز اینکه در نظافت مشاعات ساختمان مسکونی ممکن است نظافت پشت بام و یا نظافت پارکینگ نیز به سایر امور اضافه شود.

همچنین به علت تردد بالای افراد در ساختمان های اداری، نظافت مشاعات و نظافت آسانسور باید زودتر انجام شود.

نظافت راه پله و مشاعات شامل چه قسمت هایی می باشد؟

اولین قدم در تمیز کردن ساختمان جارو زدن کل راه پله است. به طور معمول جارو زدن راه پله ها از طبقات بالای ساختمان  به سمت پایین باید آغاز شود. در نهایت با جارو زدن و نظافت پارکینگ و حیاط به اتمام خواهد رسید .

مرحله بعدی نظافت فضای مشاع،  نوبت تی کشیدن و دستمال کشیدن پله ها و نرده های ساختمان است.

تمیزی نرده های راه پله نیز جزئی از وظایف کارگر نظافتی است. تمامی قسمت های نرده باید کاملا شسته و خشک شوند. شیشه های راه پله بایستی به طور کامل از داخل ساختمان و در صورت امکان از بیرون، کاملا شسته و تمیز شوند.  نظافت و تمیز کردن پشت بام و حیاط نیز در صورت نیاز جزو نظافت راه پله و مشاعات است.

نکته های اساسی که برای نظافت مشاعات باید رعایت شود:

چه وسایلی برای نظافت مشاعات نیاز است؟

تهیه مواد شوینده و ابزار شستشو نظیر جارو و تی بر عهده مشتری است. اگر در هنگام پاک کردن دیوارها و پنجره ها به چارپایه نیاز باشد ، باید توسط کارفرما در اختیار کارگر نظافتی ساختمان قرار داده شود.

قبل از ورود نظافتچی مشاعات، مواد شوینده مورد نیاز ، تی ، جارو ، دستمال , روزنامه  , شیشه شور , دستمال چند منظوره را آماده کنید. تا به محض ورود، سریعا مشغول به کار شوند.

قرارداد نظافت ساختمان چیست؟

بیشتر ساکنین ساختمان های مسکونی و اداری بعد از تایید کیفیت اخلاقی و مهارت کارگر خدماتی ترجیح میدهند که همان فرد مورد نظر به صورت مستمر برای نظافت راه پله حضور پیدا کنند. بدین ترتیب قراردادی بین کارفرما و شرکت خدماتی نظافتی تنظیم میشود.

قرارداد نظافت ساختمان قراردادی است، که اگر قصد انجام خدمات مربوط به نظافت مکان های اداری یا تجاری و به‌طور کلی محل مسکونی یا زندگی خود را دارید، مورد نیازتان خواهد بود. بهتر است قبل از سپردن کار به افراد نظافتچی برای مدت طولانی ، از این قرارداد استفاده کنید.

چگونه یک نظافتچی ساختمان معتمد را پیدا کنیم؟

همیشه مبحث اطمینان، مد نظر درخواست کنندگان نیروی نظافت ساختمان است. در درجه اول قابل اطمینان بودن فردی که برای خدمات نظافت ساختمان یا حتی نظافت داخل منزل استخدام می کنیم ، بسیار پر اهمیت است. در مراتب بعدی مهارت استادکار مطرح می شود.

اما خوب وقتی شما فردی را به صورت اتفاقی و از سر ناچاری به محیط خانه راه می دهید ، هیچ اطمینانی پشت این قضیه نخواهد بود.  در صورت هرگونه اتفاق خود شما مسئولیت همه چیز را بر عهده خواهید داشت.

به جای این همه ریسک پیشنهاد میکنیم که از شرکت خدماتی نظافتی کمک بخواهید. بدین ترتیب شما افرادی معتمد و متعهد و البته با مهارت را در کنار خود خواهید داشت.

چرا هوم سرویز را به عنوان شرکت خدماتی نظافتی انتخاب کنیم؟

شرکت هوم سرویز با رویکرد کاملا حرفه ای به استخدام افراد به اصطلاح استادکار این رشته پرداخته است. لذا افرادی که برای نظافت ساختمان و یا نظافت فضای مشاع به نزد شما فرستاده میشوند ، افرادی با سابقه شغلی تایید شده و متعهد هستند.

این افراد کاملا آموزش دیده و توجیه شده به امور مربوط به نظافت ساختمان و نظافت راه پله و مشاعات هستند و در تمامی ساعات شبانه روز آماده خدمات رسانی هستند.

قیمت نظافت راه پله و مشاعات در هوم سرویز چگونه محاسبه می شود؟

معیار محاسبه قیمت نظافت راه پله و مشاعات، تعداد طبقات و پارکینگ می باشد. به طوری که هر 4 طبقه و یک پارکینگ به صورت ثابت محاسبه می شود و در صورت افزایش تعداد طبقات و واحد های بیشتر و نیاز به نظافت پشت بام و حیاط و یا شستشوی دیوارها مبلغ ثابتی به ازای هرکدام از این اقدامات، بر هزینه نظافت راه پله و مشاعات اضافه خواهد شد.

چه خدماتی در سرویس نظافت راه پله و مشاعات هوم سرویز ارائه می شود؟

خدمات نظافت ساختمان را در سراسر تهران با هوم سرویز تجربه کنید:

در صورتی که به خدمات نظافت ساختمان در غرب تهران و یا نظافت ساختمان در شمال تهران نیاز داشتید، با همکاران ما در تماس باشید.

با توجه به تراکم بالای نیروی نظافتی هوم سرویز در تمام نقاط تهران هزینه نظافت ساختمان در شرق تهران هیچ تفاوتی با هزینه نظافت ساختمان در جنوب تهران و یا سایر نقاط تهران نخواهد داشت.

در صورت نیاز به نظافت ساختمان در مرکز تهران کافیست با چند کلیک ساده ثبت سفارش انجام دهید. تا نزدیکترین نظافتچی مطمئن ساختمان در کنار شما قرار بگیرند.

نحوه ی ثبت سفارش نظافت راه پله و مشاعات در هوم سرویز چگونه است؟

در صورت نیاز به نظافتچی در هر ساعتی از شبانه روز میتوانید درخواست خود را از طریق سایت و یا اپلیکیشن هوم سرویز ثبت کنید. بهترین زمان ثبت سفارش در هوم سرویز، حداقل 24 ساعت قبل از نیاز به نیروی خدماتی می باشد.

در اپلیکیشن هوم سرویز قیمت نظافت راه پله و مشاعات آورده شده است و با وارد کردن جزییات کارهای ساختمان، قیمت نهایی به شما اعلام خواهد شد.

تیم هوم سرویز امنیت اخلاقی افراد خود و همچنین کیفیت سرویس های خود را تضمین می کند. در صورت نارضایتی از عملکرد همیار، امکان جایگزینی با همیار جدید وجود دارد.

همیار شماییم تا پایان سرویس..​

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
خط ویژه: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi