header

سرویس نظافت راه پله و مشاعات

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت نظافت راه پله و مشاعات

شرایط سرویس

• تا یک ساعت پس از شروع سرویس، در صورت نارضایتی از عمکرد همیار امکان جایگزینی با همیار جدید وجود دارد.

• در ساختمان هایی که در هر طبقه آن بیش از دو واحد می باشد، به ازای هر واحد مازاد بر دو واحد، 10 هزار تومان بابت کل واحد های اضافی در تمام طبقات بر روی مبلغ نهایی محاسبه می شود. به عنوان مثال ساختمان با 3 واحد در هر طبقه 10 هزار تومان به کل مبلغ سرویس اضافه می شود. همینطور ساختمان با 4 واحد در هر طبقه 20 هزار تومان به کل مبلغ سرویس اضافه می شود.

• فراهم آوردن مواد و ابزار شستشو بر عهده مشتری می باشد. که شامل: چهارپایه(در صورت نیاز)، تاید، دستمال نظافت،تی،سطل، جارو،خاک انداز،شیلنگ آب،وایتکس و مایع ظرفشویی

• مشاعات شامل راه پله، نرده، کلید، پریز، آسانسور، پارکینگ یا حیاط می باشد.​

• گردگیری پادری جزو سرویس نظافت راه پله بوده اما شستشوی پادری با هزینه جدا صورت می گیرد.

• لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 15هزار تومن می گردد.

• همیاران محترم جهت نظافت سطوح به هیچ وجه نباید از جوهر نمک و شوینده های اسیدی استفاده نمایند.

• شستشوی دیوار با توجه به حجم و طبقات به صورت توافقی می باشد.

• سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار می شود.

• تی کشیدن کف فقط توسط لوازم تی کشی صورت می گیرد.

• شستشوی شیشه ها فقط از داخل انجام شده و نظافت شیشه از بیرون تا جایی که با دست و بدون خروج از پنجره امکان دارد انجام می شود.

• توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویزنمی باشد.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

 

نظافت راه پله و مشاعات را با منصفانه ترین قیمت و بهترین کیفیت انجام دهید:

همانقدر که نظافت داخل منزل با اهمیت است ، نظافت راه پله و مشاعات نیز مهم است. در صورت عدم رعایت نظافت راه پله کثیفی از بیرون درب منزل، وارد خانه می شود. مخصوصا که در آپارتمان نشینی کار سخت تر هم خواهد شد.
یکی از مهم ترین مشکلات و دغدغه های ساکنان منازل آپارتمانی و البته مدیران ساختمان ها، انجام به موقع و دقیق امور نظافت ساختمان نظیر نظافت راه پله و مشاعات است . بدون تردید پاک سازی و نظافت مکان هایی از قبیل راه پله ها در منازل آپارتمانی که در معرض رفت و آمد و آلودگی قرار دارند و مورد استفاده همه افراد ساختمان است ، کار دشواریست.

نظافت راه پله و مشاعات شامل چه قسمت هایی می باشد؟

اولین قدم جارو زدن کل راه پله است. به طور معمول جارو زدن راه پله ها را از طبقات بالای ساختمان  به سمت پایین باید آغاز کرد و در نهایت با جارو زدن پارکینگ و حیاط به اتمام خواهد رسد . تی کشیدن و دستمال کشیدن پله ها و نرده های ساختمان هم بعد از جارو کشیدن انجام می شود.
تمیز کردن نرده های راه پله نیز جزئی از وظایف کارگر نظافتی است. تمامی قسمت های نرده باید کاملا شسته و خشک شوند. شیشه های راه پله بایستی به طور کامل از داخل ساختمان و بیرون از آن در صورت امکان، کاملا شسته و تمیز شوند. نظافت پشت بام و حیاط نیز جزو نظافت راه پله و مشاعات است.

نکته های اساسی که برای نظافت مشاعات باید رعایت شود:

برای هر طبقه سطل آب باید تعویض شود و تی کاملا شسته شود، تا پس از خشک شدن رده خاک و کثیفی روی زمین باقی نماند. در انتها زمین باید به خوبی خشک شود.
شستشوی دیوار مشاعات باید با پارچه های تمیز و محلول آب و تاید انجام شود.
شستشوی درب آسانسور باید با دستمال نم دار انجام شود و از گرفتن شیلنگ آب خودداری شود زیرا امکان خرابی آسانسور و صدمه به برد آسانسور وجود دارد.
جهت شستشوی شیشه های راه پله اول خاک پنجره ها باید به خوبی گرفته شود و سپس از روزنامه و محلول شیشه پاک کن باید استفاده شود.
هیچ گاه برای از بین بردن لکه های روغن از روی سطح سنگ از شوینده های قوی استفاده نکنید ، زیرا باعث خوردگی سطح سنگ می شوند. بهترین راهکار استفاده از مقداری نمک و جوش شیرین و تاید است.
با انتخاب کارگر نظافتی با تجربه، که به تمام این موارد آشنایی دارد ، کارها را با خیال راحت به اتمام برسانید.

چه وسایلی برای نظافت مشاعات نیاز است؟

تهیه مواد شوینده و ابزار شستشو بر عهده مشتری است. اگر در هنگام پاک کردن دیوارها و پنجره ها به چارپایه نیاز باشد ، باید توسط کارفرما در اختیار کارگر نظافت ساختمان قرار داده شود.
مواد شوینده مورد نیاز ، تی ، جارو ، دستمال , روزنامه  , شیشه شور , دستمال چند منظوره را آماده کنید، تا به محض ورود نظافتچی ساختمان ، سریعا مشغول به کار شود.

نظافتچی مطمئن ساختمان را چگونه خبر کنیم؟

همیشه مبحث اطمینان، مد نظر درخواست کنندگان نیروی نظافت منزل است. در درجه اول قابل اطمینان بودن فردی که برای نظافت مشاعات یا حتی نظافت داخل منزل استخدام می کنیم ، بسیار پر اهمیت است و در مراتب بعدی مهارت آنها مطرح می شود.
اما خوب وقتی شما فردی را به صورت اتفاقی و از سر ناچاری به محیط خانه راه می دهید ، هیچ اطمینانی پشت این قضیه نخواهد بود.  در صورت هرگونه اتفاق خود شما مسئولیت همه چیز را بر عهده خواهید داشت.
شما میتوانید بهترین های نظافت راه پله و مشاعات را از بهترین شرکت خدمات نظافت آنلاین بخواهید. شرکت هوم سرویز با رویکرد کاملا حرفه ای به خدمات درب منزل مخصوصا نظافت ساختمان ، افرادی با سابقه شغلی تایید شده و متعهد به کار را تحت استخدام خود درآورده است.
این افراد کاملا آموزش دیده و توجیه شده به امور مربوط به نظافت ساختمان هستند و در تمامی ساعات شبانه روز آماده خدمات رسانی هستند.

هزینه نظافت راه پله و مشاعات در هوم سرویز چگونه محاسبه می شود؟

معیار محاسبه قیمت نظافت راه پله و مشاعات، تعداد طبقات و پارکینگ می باشد. به طوری که هر 4 طبقه و یک پارکینگ به صورت ثابت محاسبه می شود و در صورت افزایش تعداد طبقات و واحد های بیشتر و نیاز به نظافت پشت بام و حیاط و یا شستشوی دیوارها مبلغ ثابتی به ازای هرکدام از این اقدامات، بر هزینه نظافت راه پله و مشاعات اضافه خواهد شد.
چه خدماتی در سرویس نظافت راه پله و مشاعات هوم سرویز ارائه می شود؟
نظافت طبقات و پارکینگ ها
گردگیری دیوار
شستشوی شیشه و پنجره های مشاعات
نظافت پشت بام و حیاط

نحوه ی ثبت سفارش نظافت راه پله و مشاعات در هوم سرویز چگونه است؟

در صورت نیاز به  نظافتچی در هر ساعتی از شبانه روز میتوانید درخواست خود را از طریق سایت و یا اپلیکیشن هوم سرویز ثبت کنید. بهترین زمان درخواست حداقل 24 ساعت قبل از نیاز به نیروی نظافت می باشد. 
در اپلیکیشن هوم سرویز قیمت نظافت راه پله و مشاعات آورده شده است و با وارد کردن جزییات کارهای ساختمان، قیمت نهایی به شما اعلام خواهد شد.
تیم هوم سرویز امنیت اخلاقی افراد خود و همچنین کیفیت سرویس های خود را تضمین می کند. در صورت نارضایتی از عملکرد همیار، امکان جایگزینی با همیار جدید وجود دارد.
همیار شماییم تا پایان سرویس..

ثبت درخواست

همکاری با هوم سرویز

شما یک کسب و کار دارید یا متخصص حرفه‌ای هستید، همکاری با شما افتخار ماست

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
خط ویژه: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدlogo-samandehi