header

نصب سقف کاذب

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت نصب انواع سقف کاذب گچی و پی وی سی

شرایط سرویس اجرا و نصب سقف کاذب

• مهمترین نکات در هنگام استفاده از این سرویس، توافق روی متراژ کار، نوع جنس و مصالح مورد استفاده، ضخامت ورق ها، نحوه اجرای بتونه کاری و هزینه های جابجایی مصالح می باشد.

• تهیه اقلام درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

• جهت انتخاب جنس حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

• قیمت سرویس نصب سقف کاذب به صورت متراژی محاسبه می گردد.

• همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی اجرا و نصب سقف کاذب

​مزایای استفاده ازخدمات سقف کاذب

سقف کاذب به عنوان یک لایه پوشش روی سقف اصلی در نظر گرفته می شود. این پوشش علاوه بر زیبایی  قابلیت پوشش تاسیسات، سیم کشی ها و امکان نورپردازی های زیبای دکوراتیو را نیز فراهم میکند. نصب و تعمیر سقف کاذب در زیر سقف اصلی ساختمان اجرا می شود و میتواند تمام عیوب سقف را پوشش دهد.

این سقف چون ارتفاع اتاق را کاهش می دهد، به همین منظور برای جلوگیری از کاهش فضا، در همه قسمت ها اقدام به اجرا و نصب سقف کاذب نمیکنند. امروزه طرح های متنوعی برای سقف کاذب ارائه شده است  که می تواند با توجه به سلیقه مشتریان و دکوراسیون مورد نظر آن ها انتخاب شود.

انواع سقف کاذب

سقف کاذب رابیتس

اجرا و نصب سقف کاذب رابیتس یکی از مرسوم ترین روش های ساخت سقف کاذب میباشد. رابیتس ورقه های گالوانیزه مشبکی هستند. که به وسیله سیم آرماتوربندی متصل می شوند. از مزایای نصب سقف کاذب رابیتس، دسترسی آسان به مصالح، شکل پذیری راحت و سرعت اجرای آن است.البته اجرای این سقف معایبی مانند مصرف زیاد گچ و وزن زیاد دارد.

سقف کاذب کناف

نصب و تعمیر سقف کناف در اکثر ساختمان های امروزی به چشم می خورد و به صورت پنل های گچی مسطح به سقف اصلی متصل می شوند. قابلیت انعطاف پذیری کناف این امکان را فراهم می آورد که طرح ها و نقش های محتلفی را به وجود آورد. سقف کاذب کناف معمولا به صورت یکدست و بدون درز نصب می شوند. جالب است بدانید که کناف  (knauf) نام یک برند گچی است. که به اشتباه امروزه به هر تخته گچی، سقف کناف گفته می شود.

سقف کاذب با پنل های از پیش ساخته گچی

در نصب سقف کاذب پیش ساخته از آلومنیوم استفاده می شود. و به ترتیبی است که قطعات گچی در داخل آن قرار میگیرند. نصب سقف کاذب با پنل های از پیش ساخته از مقاومت بسیار بالایی در زمان زلزله برخوردارند.

سقف کاذب گریلیوم

گریلیوم نوعی سقف کاذب دکوراتیو است. که به صورت متحرک و باز اجرا می شود. در ساخت این نوع سقف از ورقه های آلومینیوم، آهن و آلیاژ آنها استفاده می شود. سقف کاذب گریلیوم در گروه سقف های کاذب سلولی قرار داده می شود. نمای آن ها به صورت خانه های مربع و مستطیلی شکل میباشد، که به طور مرتب در کنار هم  جای گرفته اند. از ساخت سقف کاذب گریلیوم گریلیوم در بیمارستان ها، نمایشگاه ها، اماکن تجاری و اداری و رستوران ها استفاده می شود.

سقف کاذب چوبی

یکی از زیباترین نوع سقف کاذب اجرای سقف کاذب چوبی میباشد. ساخت سقف کاذب جوبی از یک بخش اصلی که متشکل از چهار تیغه فولادی است، تشکیل شده است و قسمت های فرعی آن نیز با چوب پوشانده می شود. سقف کاذب چوبی پذیرایی، سقف کاذب چوبی اتاق خواب و آشپزخانه بنابر نوع دکوراسیون فضا اجرا می شود.

نصب سقف کاذب آکوستیک

سقف کاذب آکوستیک را می‌توان را به عنوان نوعی عایق صوتی نیز تعریف کرد. در نصب سقف آکوستیک کاذب از مصالح مختلفی از متریال هایی نظیر پلاک های چوبی، تایل گچی، ورقه های مقوایی فشرده و پارچه استفاده می شود. در مکان‌های خاصی مانند استودیو ضبط صدا، سالن کنفرانس و سینماها  که میزان انعکاس صدا در آنها بالاست، از ورقه‌های آکوستیک پوشیده با پشم شیشه و ورق آلومینیوم استفاده می شود.

نصب سقف کاذب پی وی سی

سقف کاذب پی وی سی به علت مزایای زیادی که دارد در مکانهای مختلفی اقدام به نصب و اجرای سقف کاذب پی وی سی میکنند. PVC یک جور پلاستیک سخت محسوب می شود که از فرآورده های نفتی ساخته می شود. به همین دلیل کاملاً ضد آب هستند و بسیار مناسب برای نصب در مکانهای مرطوب هستند. از پوشش پی وی سی برای قسمت های مختلف مانند کفپوش، دیوار پوش، کابینت و سقف کاذب استفاده می شود.

مکان های مناسب برای نصب سقف کاذب

نصب سقف کاذب به علت سهولت در نصب و مزایای زیاد آنها در تمامی مکانها قابل اجرا میباشد. فقط بستگی به طراحی دکوراسیون و اقتضاء محیط اقدام به نصب نمونه های متفاوت از سقف کاذب میکنند.

سقف کاذب سالن پذیرایی

سقف کاذب سالن پذیرایی بسته به نوع طراحی و دکوراسیون کلی فضا انتخاب و نصب می شوند. به طور مثال در صورتی که میزان نورپردازی و روشنایی برای افراد اهمیت داشته باشد اقدام به کناف کاری سالن پذیرایی با میزان روشنایی بالا می کنند. در صورتی که آرامش و سبک متعادل محیط اهمیت داشته باشد، اقدام به اجرای سقف کاذب چوبی می کنند.

نصب سقف کاذب سرویس بهداشتی و حمام

جهت نصب سقف کاذب سرویس بهداشتی باید از انواع سقف کاذب ضد آب، سقف آسمان مجازی یا سقف کشسان استفاده می شود. معمولا برای کوتاه کردن سقف در حمام و سرویس بهداشتی اقدام به اجرا و نصب سقف کاذب در حمام میکنند. از مزایای دیگر نصب و تعمیر سقف کاذب سرویس بهداشتی و حمام میتوان به پوشاندن کامل لوله های تهویه هوا، کاهش هزینه های گچ کاری و نقاشی، عایق صدا و گرما و جلوگیری از نمزدگی و انتقال رطوبت در حمام و دستشویی نام برد.

سقف کاذب اتاق خواب

دکوراسیون و طراحی اتاق خواب به دلیل اینکه حس امنیت و آرامش به افراد انتقال میدهد از اهمیت بالایی بسیار برخوردار است. همچنین زیبایی و ظرافت آنها نیز بسیار حائز اهمیت است. ازین رو اجرای سقف کاذب اتاق خواب و کناف کاری اتاق خواب از جمله روش های متداول در زیبا سازی اتاق خواب به شمار می رود. سقف کاذب اتاق خواب بر روی سقف اصلی ساختمان اجرا می شود. به منظور اجرای آن می توان از انواع سقف کاذب کناف اتاق خواب ، سقف مجازی اتاق خواب و … استفاده می شود.

سقف کاذب آشپزخانه

یکی از بهترین راهها برای برای زیبا تر کردن قلب خانه نصب سقف کاذب آشپزخانه میباشد. آشپزخانه چون بسیار درمعرض دید میباشد حفظ زیبایی و اضافه کردن سقف کاذب جلوه ی خاصی به محیط خانه میبخشد. سقف کاذب آشپزخانه علاوه بر زیبایی موجب عایق بندی و پوشش تجهیزات می شود. همچنین از مقاومت بالایی برخوردار است وبه آسانی در زمان کوتاه نصب می شود. انواع سقف کاذب آشپزخانه عبارت اند از : سقف pvc آشپزخانه، سقف کاذب آشپزخانه آسمان مجازی ، سقف کاذب کناف، سقف کاذب چوبی آشپزخانه

تعمیرات کناف سقف یا سقف کاذب

در بسیاری از آپارتمان ها سقف کاذب دیده می شود. ممکن است طی مرور زمان سبک سقف کاذب از نظر شما دمده شده باشد و یا به دلایل مختلف نیاز به تعمیرات سقف کاذب باشد. معمولا در بازسازی منازل یکی از اقداماتی که توسط صاحبان منازل یا طراحان دکوراسیون ایجاد می شود. ایجاد تغییر و تعمیرات سقف کاذب  و یا ساخت سقف کاذب جدید و مدرن میباشد. خدمات سقف کاذب تاثیر شگرفی در زیباسازی منازل و ساختمانها دارد.

نحوه بازکردن سقف کاذب

برای ایجاد تعمیرات کناف سقف و یا ایجاد تغییرات کلی در سقف نیاز به مهارت میباشد. زیرا همانطور که بیان شد تاسیسات و سیم کشی برق در زیر سقف کاذب قرار گرفته اند که اشتباه در باز کردن موجب آسیب رساندن به تاسیسات خواهد شد. در باز کردن سقف کاذب نیاز به ابزارهای خاصی میباشد تا کار به درستی انجام شود. در ابتدا باید پنل های سقف کاذب برداشته شود و سپس به برداشتن لقمه ها و قاب اصلی سقف کاذب پرداخته شود.

تعمیر سقف گچی

خرابی سقف کاذب و ایجاد لکه روی سقف مواردی هستند که موجب می شود به تعمیر سقف کاذب یا تعمیر سقف گچی به ذهنتان خطور کند. برای خیلی ها این سوال مطرح می شود که تعمیر سقف گچی بهتر است یا دوباره به نصب سقف کاذب جدید بپردازیم؟

اگر ایراد کار منوط به یک ترک در سقف کناف باشد قاعدتا ترمیم سقف بهترین فکراست تا تعویض آن. اگر صرفا قسمتی از سقف باز شده است و عمق ترک زیاد نیست میتوانید با گچ، سوراخ را پر کنید و به تعمیر سقف کناف بپردازید. اما اگر سقف تغییر رنگ داده است باید کل لکه ها را جدا کنید و عامل تغییر رنگ را رفع کنید. چون در غیر این صورت بعد از چندماه دوباره سقف زرد می شود.

سقف کاذب برای خانه های قدیمی

یکی از اقداماتی که در بازسازی ساختمانها استفاده می شود اجرای سقف کاذب برای خانه های قدیمی است. معمولا بسیاری از ایرادات در تاسیسات ساختمانهای قدیمی به وسیله نصب سقف کاذب پوشانده می شود. همچنین سقف کاذب از اتلاف انرژی که خیلی در سازه های قدیمی تر شایع است جلوگیری میکند. البته اینها در مقابل زیبایی که به خانه ها میبخشد و سبک مدرن و زیبایی که ایجاد میکند بسیار ناچیزند.

نصاب سقف کاذب هوم سرویز

تمام مواردی که بیان کردیم در صورتی به درستی انجام می شود که نصاب سقف کاذب ماهر باشد. در واقع از اولین مرحله که انتخاب نوع سقف کاذب است تا مراحل نصب و تعمیر سقف کاذب باید با مهارت و تجربه انجام شود. باید با توجه به نوع دکوراسیون منزل و شرایط آب و هوایی بهترین انتخاب انجام شود تا هزینه ها به هدر نرود. همچنین تعمیرات سقف کناف و تعمیرات سقف کاذب در صورتی که با مهارت انجام شود از دوباره کاری ها جلوگیری خواهد شد. هوم سرویز با کمک گیری از کادر مجرب در طراحی، نصب سقف و اجرای سقف کاذب در تمامی پروسه خدمات سقف کاذب آماده خدمات رسانی میباشد.

قیمت نصب سقف کاذب در هوم سرویز

عوامل متعددی در قیمت نصب سقف کاذب موثرند این عوامل نوع متریال سقف کاذب، متراژ کار و نحوه ی اجرای بتونه کاری ، هزینه های جابجایی مصالح  و غیره میباشد. هزینه تعمیرات سقف کاذب  پس از بررسی محل اعلام می شود. در صورتی که مایلید توضیحات لازم در زمینه قیمت کامل متریال، دستمزد اجرای سقف کاذب و مدت زمان تحویل در اختیار شما قرار بگیرد به صورت رایگان در هوم سرویز درخواست خودتان را ثبت کنید. تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi