header

رادیولوژی در منزل

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت رادیولوژی در منزل

شرایط سرویس رادیولوژی در منزل

• همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات پرستاری و پزشکی از موسسات مراقبت پرستاری و پزشکی مجاز و مورد تائید وزارت بهداشت و دارای مجوز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

• پس از ثبت سرویس همیاران و مشاورین هوم سرویز با شما تماس گرفته و پس از بررسی دقیق نیاز و انتظارات شما، همیار متناسب را به شما پیشنهاد خواهند داد.

• با توجه به نیازهای متفاوت مشتری، قیمت بصورت برآوردی ارائه شده است و پس از تماس پشتیبانی با شما قیمت دقیق اعلام خواهد شد.

• در صورت نیاز به انجام سایر خدمات و یا شرایط خاص مشتری لطفا پس از تماس همیاران جزئیات شرایط را به ایشان اطلاع رسانی نمایید.

• قبل از انجام رادیولوژی، همیاران را در جریان داروهای مصرفی بیمار قرار دهید.

• سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

• توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی رادیولوژی در منزل

رادیولوژی چیست؟

رادیولوژی موجب تحول عظیمی در علم پزشکی شده است. فرآیند تصویر برداری از قسمت های مختلف بدن را رادیوگرافی یا رادیولوژی می نامند. رادیولوژی ها به صورت مداخله ای و تشخیصی انجام می شوند که در هر دو آنها از انرژی تابشی برای تشخیص و درمان بیماری استفاده می شود. بعد از ورود رادیولوژی به پزشکی امکان پایش و بررسی درون بدن برای پزشکان فراهم شد. عکس ها و تصاویر به دست آمده از طریق رادیولوژی توسط رادیولوژیست تحلیل می شود. در این بین تکنسین های رادیولوژی مسئولیت اجرای رادیولوژی، تصویر برداری و تهیه تصاویر را بر عهده دارند. با پیشرفته شدن فناوری در زمینه پزشکی، امکان رادیولوژی در منزل با دستگاههای پرتابل نیز فراهم شد. در ادامه به نحوه رادیولوژی در منزل و عوامل موثر بر هزینه رادیولوژی در منزل خواهیم پرداخت.

انواع کاربرد رادیولوژی در پزشکی

رادیوگرافی در خیلی از مواقع نجات دهنده ی زندگی افراد است. در واقع با انجام رادیولوژی و تشخیص به موقع پزشک می توان از پیش روی بسیاری از بیماری ها جلوگیری کرد. با تمام این تفاسیر متوجه می شویم که کاربرد رادیولوژی در پزشکی بدون حد و مرز است. در ادامه به معرفی انواع رادیولوژی خواهیم پرداخت.

رادیوگرافی

برای بررسی بافت استخوان ها، قفسه سینه و همچنین اندام های داخلی شکم از رادیوگرافی استفاده می شود، که نام دیگر آن پرتونگاری می باشد.

سی تی اسکن

در سی تی اسکن با استفاده از روش های مختلف از زاویه ها و ابعاد مختلف بدن تصویربرداری می شود. سی تی اسکن ریه و سی تی اسکن قفسه سینه یا چست سی تی در این گروه قرار می گیرند. این تصاویر پس از پردازش به صورت عکس گزارش داده می شوند.

MRI ام آر آی

این روش با استفاده از امواج رادیویی و مغناطیسی که برای بدن بی خطر هستند انجام می شود. با قرار گرفتن بیمار در میدان مغناطیسی، امواج رادیویی به به بدن بیمار تابیده می شود.

ماموگرافی

از ماموگرافی برای بررسی بافت پستان و تشخیص بیماری های مربوط به بافت سینه استفاده می شود.

فلوروسکوپی

با اشعه ایکس تصاویر آنی و متحرک از اندام های درون بدن گرفته می شود. از فلوروسکوپی جهت معاینه و بررسی دستگاه گوارش استفاده می شود.

پزشکی هسته ای

این روش با استفاده از مواد رادیواکتیو البته به اندازه بسیار محدود و کنترل شده جهت ایجاد روشنایی و مشاهده نحوه ی عملکرد اندام ها و فرآیندهای درونی بدن استفاده می شود.

رادیولوژی در منزل چگونه انجام می شود؟

تا به اینجا سعی کردیم که انواع کاربردهای رادیولوژی با به عبارت دیگر زیرمجموعه های رادیولوژی را توضیح دهیم. اما قطعا تمام این روش ها در منزل قابل اجرا نیستند و تجهیزات مورد نیاز در آنها صرفا در بیمارستان ها یا مراکز تصویربرداری قرار دارند و قابل جابجایی نیستند. اما رادیولوژی در منزل توسط تجهیزات پرتابل یا قابل حمل از جمله خدمات پزشکی می باشد که امروزه تقاضای زیادی دارد. از این رو دیگر نیازی به انتقال بیمار به بیمارستان یا مراکز تصویر برداری نیست و خدمات رادیولوژی در منزل توسط تکنسین ها انجام می شود. به این ترتیب که متخصصین با دستگاههای پرتابل به محل مورد نظر می آیند و خدمات رادیولوژی را انجام می دهند.

رادیولوژی پرتابل در چه مواردی کاربرد دارد؟

رادیولوژی پرتابل در منزل برای تشخیص بیماری ها در بدن استفاده می شود. رادیولوژی در منزل برای شناسایی و تشخیص انواع اختلالات در بدن کاربرد دارد. از جمله مواردی که توسط رادیولوژی پرتابل در خانه استفاده می شود موارد زیر می باشد.

رادیولوژی ریه ، رادیولوژی و عکس از لگن و اندام های تحتانی ، رادیولوژی کمر و ستون فقرات، بررسی و تشخیص شکستگی استخوان، بررسی وضعیت بدن بعد از عمل جراحی نیز با استفاده از رادیولوژی پرتابل قابل بررسی است.

مزایای رادیولوژی در منزل

  • از انتقال بیماران پر خطر و حرکت دادن آنها به بیمارستان ها و مراکز تصویربرداری جلوگیری می کند.
  • خدمات عکس برداری در محیط امن و بدون استرس منزل انجام می شود. این اقدامات برای سالمندان و به ویژه کودکان بسیار مناسب است.
  • انجام رادیوگرافی سریع و بدون معطلی در صف های طولانی و همچنین دریافت گزارش در کمترین زمان ممکن برای ارجاع به پزشک مربوطه بالینی
  • جابجایی افراد ناتوان حرکتی یا معلول فرآیندی سخت، طاقت فرسا و البته هزینه بر است. از این رو با انجام خدمات رادیوگرافی در منزل می توان با هزینه کمتر و در شرایط ایده آل تری این اقدامات رو انجام داد.
  • همچنین بیمارانی که سیستم ایمنی پایین تری دارند یا در دوره نقاحت بعد از عمل هستند، نیاز نیست که در محیط آلوده مراکز تصویربرداری قرار بگیرند و به این ترتیب امکان شیوع بیماری های واگیر مانند کرونا از بین خواهد رفت.

نحوه تحویل گزارش رادیولوژی به بیمار چگونه است؟

علاوه بر تصویربرداری سریع، امکان ارسال سریع گزارش رادیولوژی نیز به بیمار یا پزشک معالج وی وجود دارد. به این ترتیب نتایج رادیولوژی با استفاده از پیک و یا با استفاده از سایر پیام رسان ها ارسال می شود و به این ترتیب روند تشخیص و درمان بیمار را سرعت می بخشد.

هزینه رادیولوژی در منزل چقدر است؟

هزینه رادیولوژی در منزل به موارد مختلف بستگی دارد. بیشترین موردی که ممکن است در نظر افراد برای استفاده از خدمات رادیولوژی در منزل کمی سوال برانگیز باشد مبحث قیمت رادیولوژی در منزل است.  از جمله مورد موثر بر تعرفه رادیولوژی در منزل، نوع دستگاه رادیولوژی است. به این ترتیب دقت تصویر برداری و استفاده از دستگاههای حاوی کنتراست که موجب وضوح بیشتر تصویر می شوند، بر قیمت رادیولوژی تاثیر دارد.

مورد بعدی محل عکس برداری و اندازه سطح مورد نظر است. برای اطلاع از قیمت کافیست قبل از مراجعه متخصصین، محل مورد نظر را برای مسئولین مربوطه شرح دهید و از هزینه دقیق مطلع شوید.

خدمات رادیولوژی در منزل با هوم سرویز

در صورت نیاز به خدمات رادیولوژی و رادیوگرافی در منزل می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. تمامی خدمات رادیولوژی در منزل با استفاده از پیشرفته ترین دستگاههای پرتابل موجود انجام می شود. متخصصین ما جهت مشاوره و اعلام هزینه با شما تماس خواهند گرفت و در کمترین زمان ممکن جهت ارائه خدمات پزشکی در محل حضور پیدا خواهند کرد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شوید



ecunion
enamad
samandehi