تعمیرات و خدمات فنی

نماشویی ساختمان با طناب برای برج های مسکونی

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

با نگاه کردن به یک ساختمان چه چیزی بیش از همه توجه را جلب می کند؟ بدون تردید نمای ساختمان اولین بخش قابل دید همگانی است که اهمیت ویژه ای دارد. سنگ کاری نمای ساختمان برای زیباسازی نما و دکوراسیون انجام می شود. بهترین سنگ برای نمای ساختمان و گران ترین متریال و سنگ کاری نمای ساختمان، زیر خروارها کثیفی و آلودگی جلوه زیبایی ندارد.

شستشوی نمای ساختمان و سنگسابی یکی از رایج ترین راه ها برای حفظ پاکیزگی و زیبایی نمای ساختمان است. تمیز کردن نمای ساختمان و نماشویی ساختمان بخشی از نظافت منزل و ساختمان است که می بایست جدی گرفته شود.

نماشویی ساختمان در ساختمان های قدیمی تهران بسیار ضروری است از این رو شرکت های خدمات ساختمانی در تهران، بخشی از فعالیت خود را در زمینه تمیز کردن نمای ساختمان و نماشویی ساختمان در مناطق مختلف قرار داده اند. آیا می دانید نماشویی ساختمان چیست؟

نماشویی ساختمان چیست ؟ 

گردو غبار، دود و دیگر آلاینده های هوا بر روی نمای بیرونی ساختمان اثرات ناخوشایندی ایجاد می کنند که موجب کدر شدن، کثیفی و همچنین کاهش کیفیت سنگ کاری نمای ساختمان می شود. شستشوی نمای ساختمان و زدودن ناپاکی ها از ان را نماشویی ساختمان گویند. شستشوی نمای ساختمان در شهرهای بزرگ به دلیل آلودگی های ناشی از آلاینده های سربی و شیمیایی اهمیت بیشتری پیدا می کند. همه غبارات و آلودگی هایی که چهره ساختمان های شهر را زشت می کنند، پس از بارش باران روی سنگ کاری نمای ساختمان تثبیت شده و به سختی از بین می روند. تمیز کردن نمای ساختمان و نماشویی سالانه برای همه ساختمان های مسکونی توصیه می شود.

با شروع فصل پاییز و بارندگی، یکی از مسائلی که پیش میاد آلودگی و گل آلود شدن نمای ساختمون هاست. در ویدئوی زیر چند روش مهم و کاربردی رو در مورد شستشوی نمای ساختمان ها و همچنین کار با جت واش آموزش میدیم. حتما تماشا کنید توش نکته هایی هست که حتما قبل از نماشویی ساختمون نیاز هست بدونید. برای استفاده از خدمات حرفه ای شستشوی نما می تونید اپلیکیشن هوم سرویز رو نصب کنید و درخواست نماشوییتون رو با خیال راحت به متخصصین شهر بسپرید.

شاید تصور کنید که نماشویی ساختمان مختص ساختمان های قدیمی و بافت فرسوده است. خدمات ساختمانی در تهران، تمیز کردن نمای ساختمان و تمیز کردن سنگ مرمر ساختمان های قدیمی را بر عهده دارد. شستن نما به همراه سنگسابی و ترمیم سنگ کاری نمای ساختمان می تواند چهره نو و زیبایی را به ساختمان های قدیمی داده و همچنین ارزش افزوده ملک را بیشتر کند.

قیمت سنگسابی و نماشویی ساختمان در ساختمان های قدیمی بخشی از هزینه های جاری در هر ساختمان است. تعویق نماشویی می تواند منجر به پیشرفت ترک خوردگی ها و ترک های سنگ کاری نمای ساختمان شود لذا ضروری است که نماشویی به صورت سالیانه انجام شود. ناگفته نماند تعویض نمای ساختمان در اثر ریزش سنگ ها و شکستگی سنگ نما، هزینه بسیار بیشتری را بر ساکنین تحمیل می کند.

ضرورت استفاده از نماشویی در کل ساختمان های شهر

البته تنها ساختمان های قدیمی نیاز به نماشویی و شستشوی نمای ساختمان ندارند. توصیه می شود همه ساختمان های نوساز، قبل از سکونت یکبار به طور کامل با استفاده از خدمات ساختمانی در تهران ، نماشویی و تمیز شوند. پس از اتمام عملیات اجرایی و ساختمان سازی، بخش اعظم نمای ساختمان در معرض گچ، سیمان، چسب و … قرار دارد و باید به خوبی تمیز شود. تمیز کردن نمای ساختمان به منظور زدودن مصالح پاشیده شده روی نمای ساختمان انجام شده و سنگ کاری نمای ساختمان را در معرض دید قرار می دهد. زیبایی واقعی نمای ساختمان را پس از انجام عملیات نماشویی ساختمان و پاک کردن آثار مصالح ساختمان می توان دید.

نماشویی ساختمان در تهراننماشویی ساختمان

پیشنهاد مطالعه:شستشوی نمای ساختمان ضرورتی در کلان شهرها

پیشنهاد مطالعه:نکاتی برای استفاده از سرویس های شرکت‌های خدماتی که باید بدانید

خدمات نماشویی از سخت ترین کارهای نظافتی است که در همه دنیا به عنوان یک شغل پرخطر و حادثه آفرین شناخته شده است. برای اینکه همه نقاط نمای ساختمان به خوبی تمیز شده و ترمیم شود، نیاز به نیروی انسانی با تجربه و تعلیم دیده می باشد. عملیات نماشویی و تمیز کردن نمای ساختمان توسط افراد غیر حرفه ای خطر سقوط و مشکلات جدی را به همراه دارد. نیروهای تعلیم دیده برای سنگسابی، ترمیم شکستگی ها و نظافت سنگ کاری نمای ساختمان با روش های گوناگونی اقدام به نماشویی ساختمان می کند. همه روش های تمیز کردن نمای ساختمان باید بتوانند ایمنی کامل نیروی نظافتی را فراهم کنند.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نماشویی هم ارائه میده؟

شیوه اجرایی در نماشویی ساختمان

تمیز کردن نمای ساختمان به شیوه های گوناگونی انجام می شود و برای سنگسابی و تمیز کردن سنگ مرمر از مواد مختلفی استفاده می شود. شرکت های خدمات ساختمانی در تهران با توجه به وضعیت ساختمان و بودجه در نظر گرفته شده می توانند روش ایده آل برای نماشویی و شستشوی نمای ساختمان را انتخاب کنند. با دستگاه های واترجت، واتر سند بلاست و تجهیزات نماشویی دیگر از روش های زیر شستشوی نما انجام می شود:

الف- نماشویی با داربست: استفاده از داربست برای تمیز کردن نمای ساختمان

ب- نماشویی ساختمان با طناب : استفاده از طناب برای شستشوی نمای ساختمان

نماشویی با داربست

استفاده از داربست برای تمیز کردن نمای ساختمان یکی از ایمن ترین شیوه های تمیز کردن نمای ساختمان است. داربست ها تکیه گاهی مناسب برای کار ایجاد کرده و همیشه منجر به امنیت نسبی کارگر در حین تمیز کردن ساختمان و نماشویی ساختمان می شوند. برای افزایش ضریب امنیت نیروی کار، استفاده از کمربند محافظ روی داربست توصیه می شود. حفظ تعادل روی داربست با استفاده از کمربند محافظ بسیار ساده تر است و امنیت بیشتری را ایجاد می کند.

نماشویی ساختمان با طناب

استفاده از طناب برای شستشوی نمای ساختمان یکی از متداول ترین شیوه های تمیز کردن نمای ساختمان است که بخشی از خدمات ساختمانی در تهران می باشد. نماشویی ساختمان با طناب ، بدون استفاده از داربست انجام شده و نیاز به تبحر تیم اجرایی دارد. کار با طناب برای افرادی که در این زکینه تجربه ای ندارند، بسیار دشوار و خطرساز است. هوم سرویز افتخار دارد تا خدمات ساختمانی در تهران و نماشویی ساختمان در همه مناطق را با استفاده از تیم اجرایی تعلیم دیده و با تجربه بر عهده دارد. اگر برای تمیز کردن نمای ساختمان، تمیز کردن سنگ مرمر، کفسابی، سنگسابی و سایر خدمات ساختمانی نیاز به کمک دارید با ما تماس بگیرید. همیاران هوم سرویز با انواع روش های شستشوی نما آشنایی دارند و با توجه به وضعیت ساختمان، بهترین متریال را انتخاب می کنند.

انواع روش های شستشوی نمای ساختمان

به طور معمول نماشویی به ۳ روش گوناگون انجام می شود. انتخاب روش مناسب برای تمیز کردن سنگ کاری نمای ساختمان به عوامل مختلفی بستگی دارد که مهم ترین آن وضعیت نما و درصد کثیفی آن است. روش های شستشوی نمای ساختمان به این ترتیب متداول تر هستند:

شستشوی نمای ساختمان با آب

در این روش، آب تنها ماده شستشو برای تمیز کردن نمای ساختمان است که با فشار زیاد دستگاه های مجهز بر روی بنا اعمال می شود. نماشویی ساختمان با آب برای همه ساختمان های سطح تهران انجام نمی شود و تنها مختص از بین بردن آلودگی های سطحی و نماشویی ساده است. در واقع ساختمان هایی که به صورت سالیانه اقدام به تمیز کردن نمای ساختمان می کنند، می توانند از این روش برای از بین بردن کثیفی های سطحی بیشتری بهره را داشته باشند. فشار آب موجب تمیزی و زیبایی سنگ کاری نمای ساختمان شده و جلوه بصری زیبایی را در نما ایجاد می کند.

شستشوی نمای ساختمان با سیلیس

در این روش مخلوطی از آب و سیلیس برای از بین بردن آلودگی های نمای ساختمان به کار گرفته می شود. شستشوی نمای ساختمان با آب و سیلیس، قدرت پاک کنندگی بیشتری را داشته و توانایی از بین بردن لکه های سخت تر و جرم های قدیمی را نیز دارد. نماشویی با سیلیس برای تمیز کردن سنگ مرمر و زیباسازی نمای بیرونی ساختمان بسیار موثر است. چنانچه ساختمان دارای لکه های سخت و جرم در برخی نقاط است نماشویی ساختمان با سیلیس بهترین راهکار می باشد.

شستشوی نمای ساختمان با اسید

اسیدشویی از حساس ترین روش های تمیز کردن نمای ساختمان است که در موارد خاصی انجام می شود. تمیز کردن برخی سنگ های سخت نظیر گرانیت با اسید متداول تر است. شستشوی نمای ساختمان با اسید مناسب همه ساختمان های مسکونی نیست و با توجه به آلودگی و متریال می تواند انجام شود. استفاده از نیروی متخصص که تجربه کار با اسید را برای نماشویی ساختمان دارند، در این روش توصیه می شود. در نظر داشته باشید که کار با اسید می تواند حوادث ناگواری را به وجود آورد لذا اگر در این زمینه تجربه و تخصص کافی ندارید، با ما تماس بگیرید. همیاران متخصص و کارآزموده هوم سرویز آمادگی نماشویی ساختمان با روش های متداول و تخصصی را دارند.

نماشویی ساختمان در هوم سرویز 

هوم سرویز جامع ترین شرکت خدمات ساختمانی در تهران است که انجام امور نظافت منزل را بر عهده دارد. نظافت داخل منزل، نظافت مشاعات و راه پله و نماشویی ساختمان بخشی از فعالیت های خدماتی- نظافتی هوم سرویز است که در سطح تهران بزرگ انجام می شود. همیاران هوم سرویز با استفاده از تجهیزات روز دنیا و دستگاه های پیشرفته، خدمات ساختمانی در تهران را انجام می دهند.

شستشوی نمای ساختمان، تمیز کردن سنگ مرمر، سنگسابی، کفسابی، کار با طناب، تمیز کردن نمای ساختمان از سرویس های کاربردی در هوم سرویز است که توسط نیروی متخصص و کارآزموده انجام می شود. خدمات نماشویی برج ها توسط تیم حرفه ای نماشویی ساختمان با طناب در کمترین زمان انجام می شود.

ترمیم سنگ کاری نمای ساختمان، پیچ و رولپلاک سنگ، کفسابی و سنگسابی همراه با نماشویی قابل انجام است. بهترین سنگ برای نمای ساختمان نیازمند رسیدگی و ترمیم است. ما ترک خوردگی ها و شکستگی های سنگ نما را ترمیم و تعویض کرده و خدمات نماشویی ساختمان را با مواد مناسب انجام می دهیم. ثبت درخواست نماشویی از طریق تماس تلفنی و همچنین اپلیکیشن هوم سرویز به سادگی امکان پذیر است. هزینه نماشویی و قیمت نمای ساختمان از طریق اپلیکیشن هوم سرویز به صورت شفاف، اطلاع رسانی شده است.

نماشویی ساختماننماشویی ساختمان در هوم سرویز

تیم حرفه ای و با تجربه خدمات ساختمانی در تهران آماده انجام امور کفسابی، سنگسابی در سطح تهران را دارد. همه فعالیت های شستشوی نمای ساختمان، سنگسابی، سنگ کاری نمای ساختمان، کفسابی، تمیز کردن سنگ مرمر و کار با طناب توسط تیم نماشویی حرفه ای انجام می شود.

شستشوی نمای فریم لس (نمای شیشه ای) با طناب ، تمیز کردن نمای کامپوزیت سالانه، نماشویی ساختمان برای نمای انواع سنگ های گرانیت، مرمر و ..، نمای سرامیکی یا کاشی، شست و شوی نمای آجری، نماشویی و پیچ رولپلاک نما، نماشویی با راپل، شستشوی نما با بند باز، تمیز کردن نماهای آنتیک بخشی از فعالیت های نماشویی ساختمان در هوم سرویز است. . جهت انجام امور نظافت منزل و نماشویی ساختمان در زمان مورد نظر خود، با ما تماس بگیرید.

قیمت نماشویی ساختمان چقدر است؟

تمیز کردن نمای ساختمان هزینه بر است ولی این قیمت همواره از بهای تعویض نما بسیار کمتر می باشد. لذا می توانید با پرداخت هزینه نماشویی ساختمان در قیمت ترمیم و تعویض نمای ساختمان صرفه جویی قابل ملاحظه ای داشته باشید. نگران هزینه های غیر معقول و عجیب و غریب که از سوی برخی شرکت ها اعلام می شود، نباشید. همیاران هوم سرویز همیشه بهترین قیمت را برای خدمات ساختمانی در تهران ارائه می دهند.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نماشویی هم ارائه میده؟

اگر به دنبال بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت هستید با ما تماس بگیرید. انجام نماشویی ساختمان با نمای سنگ، اجر، کامپوزیت، شیشه امکان پذیر است. نماشویی ساختمان با طناب و تمیز کردن نمای ساختمان با داربست و بدون داربست در سریع ترین زمان، انجام می شود. قیمت نماشویی ساختمان از طریق اپلیکیشن هوم سرویز اطلاع رسانی شده است. اعلام قیمت های شفاف در همه مناطق تهران، موجب رضایت مشتری است.

قیمت نماشویی ساختمان در هوم سرویز

عنوان(به روز رسانی سال 1400)از قیمت (تومان)تا قیمت (تومان)
واترجت-شیشه (متر مربع)700010000
واترجت- آجر(متر مربع)1000015000
واترجت-سنگ(متر مربع)700010000
واترجت- نظافت کامپوزیت(متر مربع)
1300019000
شستشو با سیلیس-سنگ(متر مربع)2300015000
شستشو با سیلیس-آجر(متر مربع)13000015000
سند بلاست(متر مربع)700010000
متراژ کمتر از 100 متر مربع
5000001000000

جهت کسب اطلاعات بیشتر با هوم سرویز تماس بگیرید 

  021-91001332

شرایط سرویس نماشویی ساختمان

  • متراژ کمتر از ۱۰۰ متر به صورت توافقی توسط همیار اعلام می شود.
  • وجود آب در نماشویی ساختمان الزامی است و می بایست در محل وجود داشته باشد.
  • همیار می بایست پس از بررسی محیط شرایط کار را به طور کامل به مشتری توضیح داده و نکات ایمنی حین نماشویی ساختمان را به مشتری گوشزد نماید.
  • نوع نماشویی مناسب و نیازمندی ها به صورت کامل توسط همیار به مشتری اعلام خواهد شد.امنیت سرویس نماشویی را هوم سرویز بر عهده گرفته است لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نماشویی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا