تعمیرات و خدمات فنی

خدمات بنایی و خرده کاری ساختمانی

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

خدمات بنایی کاربردگسترده ای در ساخت و ساز بنا دارد. از کار با آجر گرفته تا خرده کاری های ساختمانی همگی توسط بنا انجام می شود. در پروژه های ساختمان سازی از ابتدای پی ریزی تا گچ کاری همیشه تیم بنایی هم در گروه پیمانکاری وجود دارد.  در پروژه هایی تغییر دکوراسیون یا بازسازی منزل هم حتما به خدمات بنایی ساختمان نیاز می شود. گاهی بعد از ساخت بنا  به دلیل مشکلاتی که در ساختمان پیش می آید، تعمیرات و بنایی انجام می شود. ریختن گچ دیوار، لق شدن کاشی ها و ….. از مشکلات رایج در ساختمان های قدیمی است که نیاز به تعمیر دارد. در این صورت پیدا کردن یک بنای کاربلد و با انصاف خیلی مشکل می شود. 

خدمات بنایی شامل چه کارهایی است؟

یک بنای با تجربه را می توان به ” آچار فرانسه” ‘ گروه ساختمانی تشبیه کرد. در واقع خیلی از کارهای ساختمانی توسط بنا انجام می شود. سرویس بنایی و خرده کاری ساختمان از خدماتی است که هوم سرویز در تهران ارائه می دهد. این سرویس به صورت منطقه ای و در همه مناطق انجام می شود. سرویس بازسازی و تغییر دکوراسیون هوم سرویز شامل همه کارهایی است که در پروژه های بازسازی به آن نیاز دارید. از تخریب بنا گرفته تا خارج کردن نخاله ها توسط ما انجام می شود. حیطه کاری بنای ساختمان در این موارد است:

 • دیوار چینی و آجر کاری ( فضای داخلی و بیرون از ساختمان)
 • سفت کاری و نازک کاری دیوارها
 • تعمیرات خرده کاری ساختمان و بنایی
 • گچکاری و سیمان کاری ساختمان
 • کاشیکاری و سرامیک کاری
 • مقاوم سازی ساختمان 
 • و ……..

راهنمای بازسازی منزل

خدمات بنایی

بنایی حرفه ای چه کسی است؟

یک اشتباه رایج اینست که تصور کنید بنایی کار ساده ای است. بسیاری از افراد برق کاری ساختمان یا لوله کشی را یک تخصص می دانند ولی تصور می کنند بنایی یک کار راحت و غیر تخصصی است. واقعیت اینست که هر کسی می تواند چند آجر را روی هم بگذارد و به اصطلاح یک دیوار را بالا بیاورد ولی اینکه این دیوار چقدر استحکام دارد و یا چقدر تراز است، جای بحث دارد. اصولا کارهای بنایی از حرفه ای ترین کارهای ساختمانی است که می تواند مقاومت سازه را زیر سوال ببرد. در قسمت نازک کاری هم خدمات بنایی پایه اصلی همه کارهایی است که برای دکوراسیون داخلی انجام می شود. بدون تردید بنایی از تخصصی ترین کارها در صنعت ساختمان سازی است. بنا کسی است که در این زمینه آموزش دیده و سالها به صورت تجربی این حرفه را فرا گرفته است.

هزینه بنایی چقدر تمام می شود؟

خدمات بنایی طیف وسیعی از کارهای ساختمانی را در بر می گیرد. نوع سرویس درخواستی تعیین کننده قیمت و هزینه های بنایی است. برای مثال هزینه نازک کاری و سفت کاری در یک ساختمان نوساز یکسان نیست. از طرفی برای کارهای تعمیراتی ابتدا باید از محل بازدید شود و سپس با توجه به نوع سفارش، میزان آسیب به دیوار و نیاز به تعمیرات، وسعت و ابعاد کار، قیمت گذاری انجام می شود. در مورد هزینه های تعمیرات و بنایی، ارزش ملک و منطقه ای که ساختمان در آن واقع شده نباید دخیل باشد ولی برخی از افراد شرکتی با توجه به وضعیت، نرخ را بالاتر می برند. برای پرداخت نرخ عادلانه برای خدمات بنایی از اپلیکیشن هوم سرویز درخواست خود را ثبت کنید. مناطق تحت پوشش بنایی و تعمیرات ساختمانی عبارتند از:

 • سرویس بازسازی و دکوراسیون شمال تهران
 • خدمات بنایی و تعمیرات شرق تهران
 • بنایی و خرده کاری ساختمانی غرب تهران
 • خدمات بازسازی منزل و خرده کاری بنایی جنوب تهران

بازسازی و دکوراسیون مناسب با بودجه شما

هزینه خدمات بنایی

چرا باید از خدمات بنایی شرکتی استفاده کرد؟

پیدا کردن بنای حرفه ای کار دشواری است. شرکت های ساختمانی مطمئن ترین راه برای تماس با حرفه ای ها در ساختمان سازی است. خدمات بازسازی و تعمیرات ساختمان هوم سرویز بهترین های این حرفه را معرفی می کند. تیم بنایی و خرده کاری های ساختمانی ما افرادی متعد و کاربلد هستند. از طرفی در صورت وقوع هر نوع مشکلی می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید تا بلافاصله کارشناس هوم سرویز به محل اعزام شود و مشکل را بررسی کنید. برخی از مزایای استفاده از خدمات بنایی هوم سرویز عبارتند از:

 • اعزام بنای حرفه ای و متخصص

ما با بهترین های این حرفه همکاری داریم. تیم بنای هوم سرویز شامل نیروهای متخصص و حرفه ای است. انجام خدمات نرم کاری و سفت کاری ساختمان در کوتاه ترین زمان، تعمیرات و بازسازی منزل با کمترین ریخت و پاش و انجام کار با کیفیت برخی از مزایایی است که با این سرویس دریافت می کنید.

هزینه بازسازی خانه به طور متوسط چقدر است؟

میدونستی که هوم سرویز، خدمات بنایی ساختمان هم ارائه میده؟
 • راهنمایی و مشاوره رایگان

تغییر دکوراسیون و یا بازسازی ساختمان یک تصمیم مهم است. احتمالا در ابتدا فقط به ظاهر کار توجه دارید و نمی دانید چه کارهایی باید انجام شود. داشتن مشاوری دلسوز که تجربه عملی خوبی در زمینه بنایی دارد، همیشه به نفع تان است. همه سفارش های ثبت شده در هوم سرویز شامل مشاوره و بازدید رایگان از محل است. کارشناس معمار و بنا پس از حضور در محل می توانند در مورد استفاده از مصالح، نحوه ایجاد تغییرات و حتی بحث بودجه بندی، راهنمایی تان کنند.

 • خدمات بنایی حرفه ای با پشتیبانی کامل

هوم سرویز یک شرکت خدماتی-فنی دائمی است. ما در تمام ایام سال فعالیت داریم و خدمات کاربردی خانواده ها را درب منزل ارائه می دهیم. خدمات بنایی و تعمیرات ساختمان هوم سرویز از خدماتی است که از ابتدا و در طی تمام مراحل کار تحت حمایت پشتیبانی قرار دارد. اگر از نحوه انجام کار همیار رضایت ندارید در همان ساعات اولیه موضوع را اطلاع دهید تا بررسی انجام شود. مهم رضایت مشتری و ارائه خدمات با کیفیت است.

بازسازی و تعمیرات ساختمان با هوم سرویز

خدمات بنایی فوری

شرکت بازسازی ساختمان قیمت مناسب تهران

خدمات بنایی و بازسازی ساختمان هوم سرویز

صفر تا صد کارهای ساختمانی را به حرفه ای های هوم سروز بسپارید. خدمات شرکت طراحی دکوراسیون داخلی منزل یکجا در قالب یک سرویس کاربردی ارائه شده است. کارهای تعمیراتی، بنایی و بازسازی منزل و …. به نرخ منصفانه در نظر گرفته شده است. برای دیدن لیست کارهای ساختمانی و خدمات هوم سرویز به اپلیکیشن این سامانه مراجعه کنید. امکان ثبت سفارش رایگان خدمات بنایی از طریق این سامانه وجود دارد. همه سفارش های ثبت شده شامل تضمین کیفیت خدمات هستند. 

برای اطلاع از قیمت بازسازی و دکوراسیون و ثبت سفارش رایگان خدمات بنایی از اپ هوم سرویز استفاده کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی بنایی ساختمان تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا