header

سرویس دوره ای خودرو

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت چکاپ دوره ای خودرو در محل

شرایط سرویس سرویس دوره ای خودرو

• همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به سرویس و تعمیرخودرو نماید.

• همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد.

• همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر لوازم خودرو استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی سرویس دوره ای خودرو

سرویس دوره ای خودرو را جدی بگیرید

سرویس دوره ای خودرو در واقع تمام اقدامات پیشگیرانه ای هستند که قبل از اینکه ایرادات ماشین شما به اصطلاح بیخ پیدا کند باید انجام شود. سرویس دوره ای وسیله نقلیه، همچنین می تواند منجر به اطمینان از عملکرد بهینه اتومبیل شود. این به معنا که سرویس خودرو مصرف سوخت را بهینه میکند و ایمنی بیشتری را برای شما رقم میزند. سرویس خودرو، احتمال بروز خرابی ماشین در آینده را به میزان چشم گیری کاهش میدهد.

سرویس و نگهداری خودرو

صرف نظر از اینکه چه خودرویی دارید از خودروهای ایران خودرو و سایپا مانند پراید و تیبا و پژو پارس گرفته تا خودرو های پژو 2008 و سانگ یانگ همه و همه برای طول عمر بیشتر و امنیت به سرویس و نگهداری خودرو نیاز دارند. سرویس های دوره ای، از اقدامات جدا نشدنی برای نگهداری خودرو هستند. به عبارت دیگر هیج تفاوتی ندارد که مالک چه خودرویی هستید، سرویس و نگهداری خودرو در افزایش عمر مفید قطعات خودرو و جلوگیری از هزینه های تعمیرات خودرو بسیار تاثیرگذار است.

چکاب دوره ای خودرو شامل چه مواردی میباشد؟

چکاپ دوره ای خودرو قبل از مسافرت بسیار اهمیت دارد. وقتی تصمیم می گیرید یک سفر خانوادگی با خودروی شخصی را شروع کنید، ابتدا حتما وضعیت خودروی خود را بررسی کنید. این مربوط به تابستان یا زمستان نیست در همه فصول، سرویس دوره ای خودرو و در صورت لزوم تعمیرات خودرو الزامی است. به خصوص در سفرهای خارج از شهر و مسافرت های جاده ای، چکاپ دوره ای خودرو اهمیت بیشتری پیدا می کند. خراب شدن ماشین در وسط جاده می تواند یک خاطره بد از سفر در ذهن همه ایجاد کند. و حتما کمک گرفتن ازخدمات امدادی و معطل شدن در تعمیرگاه بدترین اتفاق در طول سفر خواهد شد. پس لازم است قبل از حرکت یک تعمیرکار ماشین تک تک قسمت های موتوری و فنی خودرو را بررسی کند. هزینه تعمیرات خودرو در تعمیرگاه خیلی بیشتر از مقداری است که برای قیمت چکاپ خودرو می پردازید. آیا می دانید کدام قسمت های ماشین نیاز به چکاپ دارند؟

ü      بررسی لاستیک های خودرو

تایرها حتما می بایست قبل از حرکت بررسی شوند. شاید یک لاستیک کمی ساییده شده در داخل شهر مشکلی ایجاد نکند ولی قطعا نمی توانید با خودرویی که لاستیک نامناسبی دارد وارد اتوبان بشوید و با سرعت بالا 120 کیلومتر حرکت کنید. پیشنهاد می شود با لاستیک هایی که بیش از ۶ سال عمر دارند اصلا وارد جاده نشوید! نکته مهم دیگر تنظیم باد لاستیک در خدمات دوره ای خودرو است. آیا می دانستید تنظیم باد لاستیک ها مصرف سوخت را کاهش میدهد. آخرین نکته، بررسی لاستیک زاپاس است، حتما می دانید که باد لاستیک های زاپاس، حتی در صورت عدم استفاده نیز به مرور زمان کم می شوند.

ü      تعویض روغن خودرو

یکی از ضروری ترین کارها در سرویس دوره ای خودرو بررسی و در صورت نیاز تعویض روغن خودرو است. در چکاب خودرو تمام مایعات خودرو نظیر روغن موتور، روغن گیربکس و روغن ترمز بررسی می شود. سطح مایعات و سلامت مایعات در سرویس خودرو بررسی می شود. عدم بررسی صحیح روغن خودرو میتواند خسارات جبران ناپذیری به موتور خودرو وارد کند.

ü      چکاپ ترمز خودرو

سرویس و تعمیر ترمز خودرو یکی از مهمترین مواردی هستند که در سرویس دوره ای خودرو باید بررسی شود. رانندگی با اتومبیلی که ترمزهایش ایراد دارد، یک فاجعه است. سرویس ترمزها از ضروری ترین موارد در چک لیست چکاپ خودرو و سرویس خودرو است. بررسی لنت ترمز و روغن ترمز باید به دقت انجام شود، تا نیاز به خدمات امدادی پیدا نکنید. زیرا که جبران خسارت بسیار سخت و هزینه بر خواهد بود.

ü      بررسی سیستم برق خودرو

باطری خوردو یکی از مهمترین قسمت های برق رسانی اتومبیل است. معمولا روی باتری های اتمی نشانگر سالم بودن نصب شده و از روی رنگ نشانگر می توانید متوجه وضعیت باتری شوید. باتری خالی، خراب و دارای شارژ پایین تر از حد استاندارد، حتما در میانه راه مشکل ساز می شود. برای چکاپ خودرو لازم است تا دینام، کوئل، شعم و وایرها هم بررسی شود. مجموعه این موارد سیستم برق خودرو را تشکیل می دهند. برای مثال وقتی کوئل خراب شود، اتومبیل روشن نمی شود در حالی که خیلی ساده می توان با انجام خدمات دوره ای خودرو این مشکل را از قبل برطرف کرد. تمام این موارد در جدول سرویس دوره ای خودرو یادداشت می شود.

دفترچه سرویس خودرو

حدود 20 قطعه مصرفی در طی سرویس دوره ای خودرو بررسی، تعمیر و یا تعویض خواهند شد و در جدول سرویس دوره ای خودرو یادداشت می شود. که اگر بخواهیم صادقانه بیان کنیم به خاطر سپردن زمان و کیلومتری که این قطعات تعویض شده اند کار نشدنی خواهد بود. ازین رو اهمیت دفترچه سرویس خودرو مطرح می شود. دفترچه سرویس خودرو یا چک لیست سرویس دوره ای خودرو شامل مجموعه ای از بازدید ها و سرویسهای دوره ای است. درچک لیست سرویس خودرو زمان و کیلومتر مربوط به تعمیر و سرویس هر قطعه نشان داده می شود. همچنین زمان سرویس و بررسی بعدی خودرو را نشان میدهد.

سرویس خودرو چقدر زمان می برد؟

زمان سرویس خودرو وابسته به نوع سرویس خودرو تغییر میکند. به طور مثال سرویس خودرو موقت که شامل بررسی 20 قطعه مصرفی ماشین است حدود 2 ساعت زمان میبرد. اگر سرویس دوره خودرو فقط شامل تعویض روغن و فیلتر ساده باشد زمان سرویس خودرو نهایت 15 دقیقه طول خواهد کشید. اگر سرویس کامل خودرو مد نظر است که شامل 35 قطعه خودرو نظیر ترمز ABS ، سلامت تسمه تایم، تسمه فرمان، باتری، فرمان و سیستم تعلیق ، لنت های ترمز، خطوط سوخت رسانی است باید توسط تعمیرکار اعلام شود و به میزان خرابی ماشین بستگی دارد.

قیمت سرویس خودرو

قیمت سرویس خودرو یک عدد ثابتی نیست. همانطور که پیشتر بیان کردیم در خدمات دوره ای خودرو حدود 20 قطعه بررسی می شود که اگر نیاز به تعویض داشته باشند اجرت تعویض هر قطعه باید محاسبه شود و بر هزینه سرویس خودرو اضافه می شود. قیمت سرویس خودرو پس از بررسی و عیب یابی توسط تعمیرکار خودرو اعلام می شود. همچنین شما میتوانید با استفاده از اپلیکیشن سرویس خودرو هوم سرویز با متخصصین هوم سرویز مشورت کنید و از محدوده قیمت ها مطلع شوید.

سرویس خودرو در محل هوم سرویز

پیشنهاد میکنیم اگر خودروی شما دارای کارت طلایی است با خدمات پسشتیبانی شرکت مورد نظر تماس بگیرید. در غیر این صورت که به خدمات امدادی درب منزل نیاز پیدا کردید با ما تماس بگیرید و از تمامی خدمات و قطعات با گارانتی ما استفاده کنید. تیم هوم سرویز با ارائه خدمات سرویس خودرو در شمال تهران ، غرب تهران ، و ارائه خدمات سرویس دوره ای خودرو در مشرق و مرکز تهران آماده عیب یابی خودرو و تعمیر خودرو در محل شما در کمترین زمان ممکن میباشند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi