header

سرویس نماشویی

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت نماشویی

شرایط سرویس نماشویی

• وجودآب در ساختمانی که قرار است نماشویی انجام شود حائز اهمیت می باشد.

• همیار می بایست پس از بررسی محیط شرایط کار را به طور کامل به مشتری توضیح داده و نکات ایمنی حین انجام کار را گوشزد نماید.

• نوع نماشویی مناسب و نیازمندی ها به صورت کامل توسط همیار به مشتری اعلام خواهد شد.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

 

​نماشویی ساختمان عاملی در افزایش طول عمر نمای ساختمان:

شستشوی نما یا به اصطلاح نماشویی به مجموعه اقدامات برای از بین بردن جرم و لایه برداری گقنه میشود. برای از بین بردن اثرات ناشی از باران های اسیدی، طوفان گرد و غبار به علت افزایش طول عمر ساختمان نیز به نماشویی میباشد. حتی گاهی بعد از اتمام ساختمان و ساخت نما چهره ساختمان به علت وجود لکه های ناشی از سیمان و ملات زیبا به نظر نمیرسد، که نماشویی در این مرحله باید صورت بگیرد. نماشویی یک کار کاملا تخصصی میباشد. به متحصص در امور نماشویی نماشور گفته میشود. فرد نماشور باید نحوه شستشوی نما و مواد شستشوی مورد نیاز برای نماهای متفاوت آگاه باشد. علاوه بر نکات ذکر شده رعایت نکات ایمنی واحتیاط لازمه این کار میباشد. این کار را حتما به کاردان بسپارید.  

شستشوی نماهای متفاوت به چه صورت میباشد؟

نماشویی بنای سنگی که معمول ترین نماشویی محسوب میشود، به 2 دسته تقسیم میشود. نماشویی سنگ گرانیت یا سنگ براق وصیقلی  و نماشویی سنگ غیر صیقلی یا تراولین. شستشوی این قبیل سنگ ها توسط دستگاه واتر جت انجام میگیرد. که در صورت وجود لکه های روغنی و جرم زیاد در نمای ساختمان سنگی از نوع غیر صیقلی مانند سنگ تراولین ، به وسیله دستگاه واتر جت از بین نخواهد رفت و باید از روش سند بلاست استفاده نمود.
نماشویی شیشه ای که در ساختمانهایی که از نمای یکدست شیشه ای برخوردارند، انجام میپذیرد. نماشویی ساختمان شیشه ای معمولا به وسیله آب و تی صورت میگیرد. به علت ظرافت وحساسیت شیشه، عدم استفاده از واتر جت توصیه میشود.
نماشویی کامپوزیت که به علت سبکی نما وتنوع رنگ بسیار مورد توجه قرار گرفته است. در نماشویی کامپوزیت امکان استفاده از واتر جت وجود دارد، ولی در نماهای کامپوزیتی که به مدت طولانی نماشویی صورت نگرفته در مراحل بعدی به ابر و تی کشی و شستشو با مواد اسیدی احتیاج میشود.

نماشویی به چند روش صورت میگیرد؟

نماشویی با داربست : در این نوع نماشویی ساختمان هزینه شستشوی نمای ساختمان به طور قابل توجهی بالا میرود. هزینه نصب داربست به طور جداگانه و هزینه شستشو بنای ساختمان به طور جدا محاسبه میشود.
نماشویی بدون داربست یا نماشویی با طناب امروزه بسیار کاربردی و مرسوم میباشد. در این نوع نماشویی ساختمان نیاز به تجربه کاری و مهارت لازم میباشد. هزینه شستشوی نما در نماشویی با طناب بسیار به صرفه تر خواهد بود.

نماشویی برای سطوح مختلف با چه موادی صورت میگیرد؟

مواد شوینده مورد نیاز برای شستشوی نما به جنس نما و به میزان آلودگی و آلاینده های سطح بنا بستگی دارد. به طور مثال برای نماشویی ساختمانهایی که صرفا نیاز به ربودن گرد وغبار دارند، بهترین ماده شوینده پودر و آب میباشد، که با استفاده از ابر به سطح مالیده میشود و توسط دستگاه واتر جت از سطح پاک میگردد. برای نماشویی ساختمانهایی که در معرض چربی و یا مقدار رسوبات بسیار زیاد است، باید از شوینده های اسیدی استفاده شود. برای سطوحی مانند شیشه وکامپوزیت بهترین ماده شوینده نانو با آنزیم بالا میباشد. برای شستشوی بنای آجری باید از سندبلاست یا لایه بردار استفاده کرد.

شستشوی نمای ساختمان با چه وسایلی انجام میگیرد؟

نماشویی شیشه معمولا با تی های تلسکوپی انجام میگیرد. این تی ها قابلیت افزایش طول دارند و برای ارتفاعات تا 25 متر کاربرد دارد. نماشویی با دستگاه واتر جت (که پیشتر توضیحاتی داده شد) برای ازبین بردن جرم و رسوباتی که مدت زمان زیادی از ایجادشان گذشته، استفاده میشود. در حالت نماشویی سنتی نیز استفاده از ابر، تی آب گیری و کاغذ و یا پارچه برای خشک کردن نهایی استفاده میشود.

بهترین زمان نماشویی چه زمانی میباشد؟

برای شستشوی نماهای شیشه و کامپوزیت معمولا محدودیت زمانی قائل نمیشویم. ولی برای نماشویی ساختمان سنگی معمولا در فصول سرد انجام اینکار پیشنهاد نمیگردد. علت این محدودیت هم امکان ورود آب به درزو شکاف های سنگ میباشد. آب داخل شده در درزو شکاف های سنگ ممکن است در فصول سرما یخ بزند و در اثر انبساط یخ زدن آب سنگ بنا ترک بردارد و باعث آسیب به نمای ساختمان شود.

هزینه نماشویی ساختمان چگونه اعلام میگردد؟

براورد قیمت نماشویی به جنس سطح نما بستگی دارد. همچنین هزینه شستشوی ساختمان به ارتفاع ساختمان و میزان آلودگی سطح نیز وابسته میباشد. در صورت استفاده از مواد شوینده قوی به علت اینکه مراحل پاکسازی بیشتر میشود معمولا نرخ نماشویی بالاتر میرود. لذا قبل از انجام اینکار از مشاوره و قیمت دهی متخصصین هوم سرویز در زمینه نماشویی بهره بگیرید. برای مطلع شدن از نرخ نماشویی ارزان و با کیفیت با هوم سرویز همراه شوید.

نماشویی ارزان و با کیفیت در هوم سرویز:

جهت مشاوره برای مطلع شدن از قیمت نماشویی ارزان و با کیفیت به صورت رایگان در سامانه خدمات هوشمند هوم سرویز ثبت سفارش انجام دهید. تمامی نرخ نماشویی ارایه شده بر اساس اتحادیه نماشویی میباشد. مشاورین ما بر اساس جنس نما بهترین پیشنهادات خود را جهت انجام کار در اختیارتان قرار میدهند.
همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست

همکاری با هوم سرویز

شما یک کسب و کار دارید یا متخصص حرفه‌ای هستید، همکاری با شما افتخار ماست

air_conditioning house_cleaning plumber vacuum_cleaner washing_machine
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
خط ویژه: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدenamad
logo-samandehi